KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2009)
I voor
18.04 11:00Pärnu JK II (N)Lasnamäe FC Ajax (N)4 : 0 protokoll
18.04 11:00VJK Rakvere (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 7 protokoll
18.04 14:00JK Narva Trans (N)Valga FC Warrior (N)1 : 0 protokoll
18.04 17:00JK Sillamäe Kalev (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 15 protokoll
19.04 19:00Saku Sporting (N)Paide Linnanaiskond (N) - 4 : 1 protokoll
II voor
25.04 11:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)0 : 4 protokoll
25.04 14:00Lasnamäe FC Ajax (N)JK Narva Trans (N)0 : 3 protokoll
25.04 14:00Valga FC Warrior (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)1 : 1 protokoll
25.04 18:00Pärnu JK Vaprus (N)VJK Rakvere (N)5 : 0 protokoll
26.04 19:00Saku Sporting (N)JK Sillamäe Kalev (N)4 : 0 protokoll
III voor
02.05 11:00VJK Rakvere (N)Saku Sporting (N)1 : 2 protokoll
02.05 14:00JK Narva Trans (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 1 protokoll
02.05 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Lasnamäe FC Ajax (N)3 : 0 protokoll
02.05 17:00Pärnu JK II (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 1 protokoll
03.05 17:00JK Sillamäe Kalev (N)Paide Linnanaiskond (N) - 0 : 0 protokoll
IV voor
09.05 11:00JK Sillamäe Kalev (N)VJK Rakvere (N)0 : 1 protokoll
09.05 11:00Saku Sporting (N)Pärnu JK II (N)0 : 0 protokoll
09.05 12:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Narva Trans (N)2 : 0 protokoll
09.05 14:00Tallinna FC Flora II (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)2 : 0 protokoll
10.05 14:00Paide Linnanaiskond (N) - Valga FC Warrior (N)0 : 2 protokoll
V voor
16.05 14:00JK Narva Trans (N)Saku Sporting (N)1 : 1 protokoll
16.05 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Pärnu JK Vaprus (N)0 : 0 protokoll
16.05 14:00Pärnu JK II (N)JK Sillamäe Kalev (N)30 : 0 protokoll
16.05 14:00Valga FC Warrior (N)Lasnamäe FC Ajax (N)4 : 3 protokoll
17.05 17:00VJK Rakvere (N)Paide Linnanaiskond (N) - 2 : 3 protokoll
VI voor
22.05 19:00Paide Linnanaiskond (N) - Lasnamäe FC Ajax (N)1 : 0 protokoll
23.05 11:00JK Sillamäe Kalev (N)JK Narva Trans (N)0 : 9 protokoll
23.05 14:00VJK Rakvere (N)Pärnu JK II (N)0 : 3 protokoll
23.05 16:30Tallinna FC Flora II (N)Valga FC Warrior (N)1 : 0 protokoll
24.05 19:00Saku Sporting (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)0 : 2 protokoll
VII voor
29.05 19:00Pärnu JK II (N)Paide Linnanaiskond (N) - 8 : 0 protokoll
30.05 11:00JK Narva Trans (N)VJK Rakvere (N)4 : 2 protokoll
30.05 11:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)JK Sillamäe Kalev (N)17 : 0 protokoll
30.05 11:00Lasnamäe FC Ajax (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 10 protokoll
30.05 18:00Valga FC Warrior (N)Pärnu JK Vaprus (N)0 : 1 protokoll
VIII voor
06.06 11:00Paide Linnanaiskond (N) - Tallinna FC Flora II (N)1 : 2 protokoll
06.06 11:00Pärnu JK Vaprus (N)Lasnamäe FC Ajax (N)6 : 1 protokoll
06.06 11:00VJK Rakvere (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)0 : 1 protokoll
06.06 14:00Pärnu JK II (N)JK Narva Trans (N)7 : 1 protokoll
07.06 19:00Saku Sporting (N)Valga FC Warrior (N)1 : 0 protokoll
IX voor
13.06 11:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK Vaprus (N)2 : 1 protokoll
13.06 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Pärnu JK II (N)0 : 2 protokoll
13.06 14:00Valga FC Warrior (N)JK Sillamäe Kalev (N)18 : 1 protokoll
14.06 14:00JK Narva Trans (N)Paide Linnanaiskond (N) - 1 : 0 protokoll
14.06 14:00Lasnamäe FC Ajax (N)Saku Sporting (N)0 : 0 protokoll
X voor
18.06 20:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 8 protokoll
20.06 11:00JK Narva Trans (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)3 : - protokoll
20.06 14:00JK Sillamäe Kalev (N)Lasnamäe FC Ajax (N)0 : 5 protokoll
21.06 14:00Paide Linnanaiskond (N) - Pärnu JK Vaprus (N)0 : 0 protokoll
21.06 18:00VJK Rakvere (N)Valga FC Warrior (N)2 : 0 protokoll
XI voor
25.07 11:00Lasnamäe FC Ajax (N)VJK Rakvere (N)0 : 3 protokoll
25.07 11:00Pärnu JK Vaprus (N)Saku Sporting (N)2 : 1 protokoll
25.07 14:00Valga FC Warrior (N)Pärnu JK II (N)0 : 7 protokoll
26.07 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Paide Linnanaiskond (N) - 0 : 1 protokoll
10.10 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Sillamäe Kalev (N)12 : 0 protokoll
XII voor
01.08 11:00Lasnamäe FC Ajax (N)Pärnu JK II (N)1 : 12 protokoll
01.08 14:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Sillamäe Kalev (N)6 : 0 protokoll
01.08 14:00Valga FC Warrior (N)JK Narva Trans (N)2 : 1 protokoll
01.08 17:00Tallinna FC Flora II (N)VJK Rakvere (N)5 : 1 protokoll
02.08 17:00Paide Linnanaiskond (N) - Saku Sporting (N)3 : 1 protokoll
XIII voor
08.08 14:00JK Sillamäe Kalev (N)Saku Sporting (N)0 : 6 protokoll
08.08 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Valga FC Warrior (N)0 : 0 protokoll
08.08 14:00VJK Rakvere (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 2 protokoll
09.08 17:00JK Narva Trans (N)Lasnamäe FC Ajax (N)5 : 3 protokoll
13.08 19:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)6 : 2 protokoll
XIV voor
15.08 11:00Pärnu JK Vaprus (N)Pärnu JK II (N)2 : 1 protokoll
15.08 14:00Lasnamäe FC Ajax (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)2 : 3 protokoll
15.08 14:00Tallinna FC Flora II (N)JK Narva Trans (N)3 : 0 protokoll
16.08 19:00Saku Sporting (N)VJK Rakvere (N)2 : 1 protokoll
26.08 17:00Paide Linnanaiskond (N) - JK Sillamäe Kalev (N)5 : 1 protokoll
XV voor
22.08 11:00Pärnu JK II (N)Saku Sporting (N)5 : 1 protokoll
22.08 14:00JK Narva Trans (N)Pärnu JK Vaprus (N)4 : 1 protokoll
22.08 19:00VJK Rakvere (N)JK Sillamäe Kalev (N)5 : 0 protokoll
23.08 13:30Kohtla-Järve FC Lootus (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 3 protokoll
23.08 16:00Valga FC Warrior (N)Paide Linnanaiskond (N) - 1 : 0 protokoll
XVI voor
28.08 17:00Pärnu JK Vaprus (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)0 : 0 protokoll
29.08 14:00JK Sillamäe Kalev (N)Pärnu JK II (N)0 : 15 protokoll
29.08 14:00Lasnamäe FC Ajax (N)Valga FC Warrior (N)5 : 0 protokoll
30.08 14:00Paide Linnanaiskond (N) - VJK Rakvere (N)1 : 0 protokoll
30.08 19:00Saku Sporting (N)JK Narva Trans (N)1 : 1 protokoll
XVII voor
04.09 17:30Lasnamäe FC Ajax (N)Paide Linnanaiskond (N) - 0 : 0 protokoll
05.09 11:00JK Narva Trans (N)JK Sillamäe Kalev (N)9 : 0 protokoll
05.09 14:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)Saku Sporting (N)2 : 0 protokoll
05.09 14:00Pärnu JK II (N)VJK Rakvere (N)3 : 0 protokoll
05.09 14:00Valga FC Warrior (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 2 protokoll
XVIII voor
11.09 18:00Paide Linnanaiskond (N) - Pärnu JK II (N)1 : 6 protokoll
12.09 11:00JK Sillamäe Kalev (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)0 : 5 protokoll
12.09 11:00Tallinna FC Flora II (N)Lasnamäe FC Ajax (N)5 : 0 protokoll
12.09 11:00VJK Rakvere (N)JK Narva Trans (N)2 : 0 protokoll
12.09 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Valga FC Warrior (N)3 : 1 protokoll
XIX voor
25.09 19:00Tallinna FC Flora II (N)Paide Linnanaiskond (N) - 4 : 0 protokoll
26.09 11:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)VJK Rakvere (N)1 : 0 protokoll
26.09 11:00Lasnamäe FC Ajax (N)Pärnu JK Vaprus (N)0 : 2 protokoll
26.09 12:00Valga FC Warrior (N)Saku Sporting (N)0 : 2 protokoll
26.09 14:00JK Narva Trans (N)Pärnu JK II (N)1 : 1 protokoll
XX voor
01.10 20:00Saku Sporting (N)Lasnamäe FC Ajax (N)4 : 0 protokoll
03.10 10:00JK Sillamäe Kalev (N)Valga FC Warrior (N)2 : 3 protokoll
03.10 14:00Pärnu JK II (N)Kohtla-Järve FC Lootus (N)6 : 1 protokoll
03.10 17:00Pärnu JK Vaprus (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 2 protokoll
04.10 17:00Paide Linnanaiskond (N) - JK Narva Trans (N)8 : 0 protokoll
XXI voor
10.10 11:00Kohtla-Järve FC Lootus (N)JK Narva Trans (N)3 : 2 protokoll
10.10 11:00Tallinna FC Flora II (N)Saku Sporting (N)2 : 0 protokoll
10.10 14:00Lasnamäe FC Ajax (N)JK Sillamäe Kalev (N)6 : 1 protokoll
10.10 14:00Valga FC Warrior (N)VJK Rakvere (N)1 : 0 protokoll
11.10 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Paide Linnanaiskond (N) - 3 : 0 protokoll
XXII voor
17.10 11:00Paide Linnanaiskond (N) - Kohtla-Järve FC Lootus (N)1 : 0 protokoll
17.10 14:00JK Sillamäe Kalev (N)Tallinna FC Flora II (N)2 : 6 protokoll
17.10 14:00Pärnu JK II (N)Valga FC Warrior (N)7 : 0 protokoll
17.10 14:00Saku Sporting (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 1 protokoll
17.10 14:00VJK Rakvere (N)Lasnamäe FC Ajax (N)2 : 1 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.