KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
02.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
02.04 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Ajax (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
02.04 16:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 17:00Pärnu JK II (N)FC Elva (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
16.04 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK II (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
16.04 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora II (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
16.04 15:00FC Kuressaare (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
16.04 17:00Tallinna FC Ajax (N)FC Elva (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
23.04 12:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
23.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Ajax (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
23.04 17:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 15:00Nõmme Kalju FC (N)FC Kuressaare (N)3 : 2*mängu ankeet protokoll
IV voor
30.04 13:00FC Kuressaare (N)Pärnu JK II (N)1 : 7mängu ankeet protokoll
30.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Nõmme Kalju FC (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 13:00Tallinna FC Ajax (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
14.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Ajax (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 13:00Pärnu JK II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)9 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 15:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
21.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Elva (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
21.05 13:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK II (N)3 : 11mängu ankeet protokoll
21.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Ajax (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 15:00FC Kuressaare (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
28.05 12:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 2mängu ankeet protokoll
28.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
28.05 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Ajax (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
28.05 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
04.06 12:00FC Elva (N)Pärnu JK II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
04.06 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
04.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
04.06 15:00Tallinna FC Ajax (N)FC Kuressaare (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
18.06 11:00Pärnu JK II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)- : 1mängu ankeet protokoll
18.06 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Ajax (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 15:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Kuressaare (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 19:00Tallinna FC Flora II (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
16.07 13:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 13:00Tallinna FC Ajax (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)- : 0mängu ankeet protokoll
16.07 15:00FC Kuressaare (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 15:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)2 : 2*mängu ankeet protokoll
XI voor
30.07 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Ajax (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandimängu ankeet
30.07 13:00Nõmme Kalju FC (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinnmängu ankeet
30.07 15:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505mängu ankeet
08.08 19:00Pärnu JK II (N)FC Kuressaare (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
XII voor
02.08 18:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)Kuressaare Kesklinna staadion - Väljaku tn 8, Kuressaare linn, Saare maakond mängu ankeet
02.08 19:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Pärnu JK II (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järvemängu ankeet
02.08 19:00Tallinna FC Ajax (N)Nõmme Kalju FC (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinnmängu ankeet
02.08 19:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinnmängu ankeet
XIII voor
06.08 12:00FC Elva (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elvamängu ankeet
06.08 13:00Pärnu JK II (N)Nõmme Kalju FC (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnumängu ankeet
06.08 13:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna FC Flora II (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinnmängu ankeet
06.08 15:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Kuressaare (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandimängu ankeet
XIV voor
13.08 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)Kuressaare Kesklinna staadion - Väljaku tn 8, Kuressaare linn, Saare maakond
13.08 15:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
13.08 15:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
13.08 17:00Tallinna FC Ajax (N)Pärnu JK II (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.