KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
06.04 17:00FC Kuressaare (N)Pärnu JK II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
08.04 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Saku Sporting (N)Nõmme Kalju FC (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
14.07 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
II voor
15.04 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)6 : 3mängu ankeet protokoll
15.04 17:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 17:00Saku Sporting (N)FC Kuressaare (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 18:00Pärnu JK II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
22.04 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)4 : 3mängu ankeet protokoll
22.04 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Saku Sporting (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
22.04 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 17:00FC Kuressaare (N)Nõmme Kalju FC (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
29.04 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
29.04 13:00Pärnu JK II (N)FC Elva (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 17:00FC Kuressaare (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 17:00Saku Sporting (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
06.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Kuressaare (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 17:00FC Elva (N)Saku Sporting (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
06.05 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
11.05 21:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK II (N)0 : 10mängu ankeet protokoll
13.05 13:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
13.05 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora II (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
VII voor
20.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Pärnu JK II (N)Saku Sporting (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 14:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
27.05 13:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 13:00Pärnu JK II (N)FC Kuressaare (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Nõmme Kalju FC (N)Saku Sporting (N)0 : 5*mängu ankeet protokoll
IX voor
03.06 13:00FC Kuressaare (N)Saku Sporting (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
03.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Pärnu JK II (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
03.06 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
06.06 19:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
10.06 13:00Nõmme Kalju FC (N)FC Kuressaare (N)2 : 0*mängu ankeet protokoll
10.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 17:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 19:00Pärnu JK II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
17.06 13:00FC Elva (N)Pärnu JK II (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
17.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Kuressaare (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
17.06 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku Sporting (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
17.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Nõmme Kalju FC (N)11 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
22.07 13:00FC Kuressaare (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
22.07 13:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev II (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
22.07 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
22.07 17:00Saku Sporting (N)FC Elva (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XIII voor
29.07 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
29.07 13:00Pärnu JK II (N)Nõmme Kalju FC (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
29.07 13:00Tallinna FC Flora II (N)Saku Sporting (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
29.07 17:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
XIV voor
05.08 13:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
05.08 13:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
05.08 13:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
05.08 13:00Saku Sporting (N)Pärnu JK II (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.