KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2018)
voor
14.10 16:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
I voor
06.04 17:00FC Kuressaare (N)Pärnu JK II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
08.04 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Saku Sporting (N)Nõmme Kalju FC (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
14.07 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
II voor
15.04 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)6 : 3mängu ankeet protokoll
15.04 17:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 17:00Saku Sporting (N)FC Kuressaare (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 18:00Pärnu JK II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
22.04 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)4 : 3mängu ankeet protokoll
22.04 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Saku Sporting (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
22.04 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 17:00FC Kuressaare (N)Nõmme Kalju FC (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
29.04 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
29.04 13:00Pärnu JK II (N)FC Elva (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 17:00FC Kuressaare (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 17:00Saku Sporting (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
06.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Kuressaare (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 17:00FC Elva (N)Saku Sporting (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
06.05 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
11.05 21:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK II (N)0 : 10mängu ankeet protokoll
13.05 13:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
13.05 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora II (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
20.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Pärnu JK II (N)Saku Sporting (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 14:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
27.05 13:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 13:00Pärnu JK II (N)FC Kuressaare (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
27.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Nõmme Kalju FC (N)Saku Sporting (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
IX voor
03.06 13:00FC Kuressaare (N)Saku Sporting (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
03.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Pärnu JK II (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
03.06 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
06.06 19:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
10.06 13:00Nõmme Kalju FC (N)FC Kuressaare (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 17:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 19:00Pärnu JK II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
17.06 13:00FC Elva (N)Pärnu JK II (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
17.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Kuressaare (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
17.06 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku Sporting (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
17.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Nõmme Kalju FC (N)11 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
18.07 18:00FC Kuressaare (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)4 : 2mängu ankeet protokoll
22.07 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 15:00Saku Sporting (N)FC Elva (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 19:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
29.07 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
29.07 13:00Pärnu JK II (N)Nõmme Kalju FC (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
29.07 13:00Tallinna FC Flora II (N)Saku Sporting (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 17:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
02.08 19:30JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 13:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
05.08 19:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 18:00Saku Sporting (N)Pärnu JK II (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
19.08 12:30JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 13:00Pärnu JK II (N)JK Tallinna Kalev II (N)9 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 16:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora II (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 17:30Nõmme Kalju FC (N)FC Kuressaare (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
26.08 12:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
26.08 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 13:00Pärnu JK II (N)Saku Sporting (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 19:30Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
02.09 12:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 12:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)2 : 5mängu ankeet protokoll
02.09 13:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 17:00FC Kuressaare (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
16.09 14:00FC Kuressaare (N)Nõmme Kalju FC (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
16.09 15:00Tallinna FC Flora II (N)Saku Sporting (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
16.09 17:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 19:30JK Tallinna Kalev II (N)Pärnu JK II (N)1 : 7mängu ankeet protokoll
XIX voor
14.10 15:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
14.10 15:00Saku Sporting (N)Pärnu JK II (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
14.10 19:30Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XX voor
21.10 15:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
21.10 15:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Kuressaare (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
21.10 16:00JK Tallinna Kalev II (N)Saku Sporting (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
21.10 16:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.