KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
31.03 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK II (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Ajax (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Tallinna JK Legion (N)JK Tallinna Kalev II (N)5 : 3mängu ankeet protokoll
II voor
14.04 13:00FC Elva (N)Tallinna JK Legion (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Ajax (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 15:00JK Tallinna Kalev II (N)Nõmme Kalju FC (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 17:00Pärnu JK II (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
21.04 13:00Tallinna FC Ajax (N)Pärnu JK II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Flora II (N)- : 3mängu ankeet protokoll
21.04 17:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
05.05 13:00FC Elva (N)Tartu JK Tammeka II (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 13:00Tallinna JK Legion (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
05.05 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Ajax (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
12.05 13:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna JK Legion (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 14:30Pärnu JK II (N)JK Tallinna Kalev II (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 17:00Tallinna FC Ajax (N)FC Elva (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
19.05 13:00FC Elva (N)Pärnu JK II (N)3 : 3mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Ajax (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
19.05 18:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
26.05 13:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 17:00Pärnu JK II (N)Tallinna JK Legion (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 17:00Tallinna FC Ajax (N)Nõmme Kalju FC (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
02.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna JK Legion (N)3 : 4mängu ankeet protokoll
02.06 13:00Tallinna FC Ajax (N)Tartu JK Tammeka II (N)- : +mängu ankeet protokoll
02.06 17:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
10.07 19:00Pärnu JK II (N)Nõmme Kalju FC (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
09.06 13:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
09.06 16:00Tartu JK Tammeka II (N)Pärnu JK II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
09.06 17:00Tallinna JK Legion (N)FC Elva (N)5 : 3mängu ankeet protokoll
19.06 18:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
16.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna JK Legion (N)12 : 1mängu ankeet protokoll
16.06 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
16.06 17:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Ajax (N)15 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 18:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
21.07 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 13:00Tallinna FC Ajax (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 13:00Tartu JK Tammeka II (N)FC Elva (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
21.07 17:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna JK Legion (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
28.07 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Pärnu JK II (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 14:00Tallinna JK Legion (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 18:00FC Elva (N)Tallinna FC Ajax (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 19:30Tallinna FC Flora II (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
04.08 13:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna JK Legion (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Nõmme Kalju FC (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
04.08 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 17:00Pärnu JK II (N)FC Elva (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
XIV voor
18.08 13:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
18.08 13:00Tallinna JK Legion (N)Pärnu JK II (N)0 : 11mängu ankeet protokoll
18.08 17:00Tallinna FC Flora II (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
18.08 19:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Ajax (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
01.09 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Ajax (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 17:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 17:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka II (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 17:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna JK Legion (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
08.09 13:00Tallinna FC Flora II (N)Pärnu JK II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 13:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
08.09 16:00Nõmme Kalju FC (N)FC Elva (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
08.09 17:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna JK Legion (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
15.09 15:30Tallinna JK Legion (N)Pärnu JK II (N)2 : 5mängu ankeet protokoll
15.09 16:00FC Elva (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 17:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Ajax (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
22.09 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 13:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
22.09 17:00Tallinna FC Ajax (N)Pärnu JK II (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 19:30JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
05.10 16:00JK Tallinna Kalev II (N)Tartu JK Tammeka II (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
13.10 13:00FC Elva (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
13.10 13:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Ajax (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
13.10 16:00Pärnu JK II (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
24.10 19:30Tallinna FC Ajax (N)Tallinna FC Flora II (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
03.11 13:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev II (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
03.11 13:00Pärnu JK II (N)Tallinna JK Legion (N)Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
03.11 17:00Tartu JK Tammeka II (N)FC Elva (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.