KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
31.05 13:00JK Narva Trans (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
31.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Tabasalu (N) 0 : 9mängu ankeet protokoll
31.05 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
31.05 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tallinna JK Legion (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
31.05 17:00FC Elva (N)Rakvere JK Tarvas (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
31.05 17:00FC Kuressaare (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
06.06 17:00FC Kuressaare (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)23 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
07.06 15:00JK Tabasalu (N) FC Elva (N)9 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 17:00Rakvere JK Tarvas (N)Tartu JK Tammeka II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Jõhvi FC Phoenix (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 17:00Tallinna JK Legion (N)JK Narva Trans (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
14.06 12:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)2 : 8mängu ankeet protokoll
14.06 13:00JK Narva Trans (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
14.06 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Tallinna Kalev II (N)- : 13mängu ankeet protokoll
14.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna JK Legion (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
14.06 16:00Jõhvi FC Phoenix (N)Rakvere JK Tarvas (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 17:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Tabasalu (N) 0 : 6mängu ankeet protokoll
IV voor
21.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna JK Legion (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 13:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Narva Trans (N)4 : 5mängu ankeet protokoll
21.06 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tallinna FC Flora II (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 15:00FC Kuressaare (N)Tartu JK Tammeka II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
21.06 15:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Elva (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
21.06 17:00JK Tabasalu (N) Jõhvi FC Phoenix (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
28.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)Rakvere JK Tarvas (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
28.06 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)2 : -mängu ankeet protokoll
28.06 13:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)3 : 6mängu ankeet protokoll
28.06 15:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
28.06 15:00JK Narva Trans (N)JK Tabasalu (N) 1 : 4mängu ankeet protokoll
28.06 15:00Jõhvi FC Phoenix (N)FC Kuressaare (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
05.07 13:00FC Elva (N)Tartu JK Tammeka II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Jõhvi FC Phoenix (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
05.07 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna JK Legion (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
05.07 15:00FC Kuressaare (N)JK Narva Trans (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare protokoll
05.07 17:00JK Tabasalu (N) Tallinna FC Flora II (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
18.07 17:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
26.07 13:00JK Narva Trans (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)12 : 0mängu ankeet protokoll
26.07 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Rakvere JK Tarvas (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
26.07 13:00Tallinna JK Legion (N)JK Tabasalu (N) 1 : 3mängu ankeet protokoll
26.07 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)FC Elva (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
26.07 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
02.08 13:00FC Elva (N)JK Narva Trans (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 13:00FC Kuressaare (N)Tallinna JK Legion (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere JK Tarvas (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 17mängu ankeet protokoll
02.08 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
02.08 13:00JK Tabasalu (N) Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
IX voor
09.08 13:00JK Narva Trans (N)Tartu JK Tammeka II (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
09.08 13:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tabasalu (N) 0 : 5mängu ankeet protokoll
09.08 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)FC Kuressaare (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
09.08 13:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
09.08 13:00Tallinna JK Legion (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
16.08 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tabasalu (N) 1 : 5mängu ankeet protokoll
16.08 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)- : 16mängu ankeet protokoll
16.08 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Flora II (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
16.08 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Narva Trans (N)3 : 3mängu ankeet protokoll
16.08 17:00FC Elva (N)Tallinna JK Legion (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
16.08 17:00FC Kuressaare (N)Rakvere JK Tarvas (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
23.08 17:00JK Narva Trans (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Rakvere JK Tarvas (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)16 : 1mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)FC Elva (N)+ : -mängu ankeet protokoll
23.08 17:00JK Tabasalu (N) FC Kuressaare (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
23.08 19:00Tallinna JK Legion (N)Tartu JK Tammeka II (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Tallinna FC Flora II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)5 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
06.09 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 12mängu ankeet protokoll
06.09 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tartu JK Tammeka II (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
06.09 15:30Tallinna JK Legion (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
06.09 17:00JK Narva Trans (N)FC Elva (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
06.09 18:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
04.10 13:00FC Kuressaare (N)JK Tabasalu (N) 0 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
12.09 14:00Tartu JK Tammeka II (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 17:00JK Narva Trans (N)Jõhvi FC Phoenix (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 17:00JK Tabasalu (N) Tallinna JK Legion (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
13.09 18:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
13.09 18:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
20.09 17:00FC Elva (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)+ : -mängu ankeet protokoll
XIV voor
27.09 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
27.09 14:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Elva (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
27.09 14:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Narva Trans (N)5 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)JK Tabasalu (N) 4 : 0mängu ankeet protokoll
27.09 17:00Tallinna JK Legion (N)FC Kuressaare (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
02.10 17:00Jõhvi FC Phoenix (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
11.10 13:00FC Elva (N)Jõhvi FC Phoenix (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
11.10 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tartu JK Tammeka II (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
11.10 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tallinna JK Legion (N)6 : 2mängu ankeet protokoll
11.10 13:00JK Tabasalu (N) Tallinna FC Flora II (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
11.10 17:00JK Narva Trans (N)Rakvere JK Tarvas (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
11.10 17:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Kuressaare (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
17.10 12:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Narva Trans (N)Kohtla-Järve kunstmuruväljak - Järveküla tee 39a protokoll
18.10 13:30Tartu JK Tammeka II (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
18.10 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
18.10 15:00Rakvere JK Tarvas (N)Jõhvi FC Phoenix (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
18.10 15:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Flora II (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
18.10 17:00JK Tabasalu (N) JK Tallinna Kalev II (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.