KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
05.04 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tartu JK Tammeka II (N)Ajaxi kunstmuruväljak - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
05.04 13:30Tallinna FC Flora II (N)Rakvere JK Tarvas (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
05.04 15:30Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Tallinna Kalev II (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
05.04 17:00FC Elva (N)JK Tabasalu (N) Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
05.04 17:00FC Kuressaare (N)JK Narva Trans (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
05.04 17:00Tallinna JK Legion (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
II voor
12.04 13:00FC Kuressaare (N)Tallinna JK Legion (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
12.04 13:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
12.04 13:30JK Tabasalu (N) Tallinna FC Flora II (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
12.04 17:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
12.04 17:00Jõhvi FC Phoenix (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
12.04 18:00JK Narva Trans (N)Tartu JK Tammeka II (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
III voor
03.05 13:00FC Elva (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
03.05 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)JK Tabasalu (N) Ajaxi kunstmuruväljak - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
03.05 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Rakvere JK Tarvas (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
03.05 17:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Kuressaare (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
03.05 17:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tallinna Kalev II (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
03.05 17:00Tallinna JK Legion (N)JK Narva Trans (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
IV voor
10.05 13:00JK Narva Trans (N)Rakvere JK Tarvas (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
10.05 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tallinna FC Flora II (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
10.05 13:00Tallinna JK Legion (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
10.05 17:00FC Kuressaare (N)FC Elva (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
10.05 17:00JK Tabasalu (N) Tartu JK Tammeka II (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
10.05 19:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
V voor
24.05 15:00FC Elva (N)Tallinna JK Legion (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
24.05 15:00Tallinna FC Flora II (N)FC Kuressaare (N)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
24.05 15:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Tallinna Kalev II (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
24.05 17:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tabasalu (N) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
24.05 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Ajaxi kunstmuruväljak - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
24.05 18:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Narva Trans (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
VI voor
31.05 13:00JK Narva Trans (N)JK Tabasalu (N) Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
31.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)FC Elva (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
31.05 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tartu JK Tammeka II (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
31.05 13:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Flora II (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
31.05 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
31.05 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere JK Tarvas (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
VII voor
07.06 13:00FC Elva (N)JK Narva Trans (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
07.06 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Flora II (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
07.06 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
07.06 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tallinna JK Legion (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
07.06 13:00JK Tabasalu (N) JK Tallinna Kalev II (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
07.06 14:30Tartu JK Tammeka II (N)FC Kuressaare (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VIII voor
14.06 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Flora II (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
14.06 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
14.06 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Tabasalu (N) Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
14.06 17:00FC Kuressaare (N)Rakvere JK Tarvas (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
14.06 17:00JK Narva Trans (N)JK Tallinna Kalev II (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
14.06 17:00Tallinna JK Legion (N)Tartu JK Tammeka II (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
IX voor
21.06 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
21.06 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna JK Legion (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
21.06 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Narva Trans (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
21.06 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)FC Elva (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
21.06 17:00JK Tabasalu (N) FC Kuressaare (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
21.06 18:00Tartu JK Tammeka II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
X voor
19.07 13:00FC Elva (N)Tartu JK Tammeka II (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
19.07 13:00JK Narva Trans (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
19.07 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
19.07 15:00FC Kuressaare (N)JK Tallinna Kalev II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
19.07 15:00Tallinna JK Legion (N)JK Tabasalu (N) Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
19.07 17:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Rakvere JK Tarvas (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
XI voor
26.07 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna JK Legion (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
26.07 13:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Elva (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
26.07 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)JK Narva Trans (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
26.07 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Flora II (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
26.07 15:00Jõhvi FC Phoenix (N)FC Kuressaare (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
26.07 17:00JK Tabasalu (N) Kohtla-Järve JK Järve (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XII voor
02.08 12:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
02.08 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tallinna JK Legion (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
02.08 13:00JK Tabasalu (N) FC Elva (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
02.08 16:00JK Narva Trans (N)FC Kuressaare (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
02.08 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
02.08 18:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna FC Flora II (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
XIII voor
08.08 14:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Narva Trans (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
09.08 13:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
09.08 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
09.08 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Rakvere JK Tarvas (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
09.08 13:00Tallinna FC Flora II (N)JK Tabasalu (N) Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
09.08 15:00Tallinna JK Legion (N)FC Kuressaare (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XIV voor
23.08 13:00JK Narva Trans (N)Tallinna JK Legion (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
23.08 13:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Flora II (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
23.08 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Tartu JK Tammeka II (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
23.08 13:00JK Tabasalu (N) Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
23.08 17:00FC Kuressaare (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
23.08 17:00Jõhvi FC Phoenix (N)FC Elva (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
XV voor
30.08 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tallinna JK Legion (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
30.08 13:00Tartu JK Tammeka II (N)JK Tabasalu (N) Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
30.08 17:00FC Elva (N)FC Kuressaare (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
30.08 17:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Narva Trans (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
30.08 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
30.08 17:00Tallinna FC Flora II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
XVI voor
06.09 13:00Tallinna JK Legion (N)FC Elva (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
06.09 15:00FC Kuressaare (N)Tallinna FC Flora II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
06.09 17:00JK Narva Trans (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
06.09 17:00JK Tallinna Kalev II (N)Tartu JK Tammeka II (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
06.09 17:00JK Tabasalu (N) Rakvere JK Tarvas (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
06.09 19:00Jõhvi FC Phoenix (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
XVII voor
13.09 13:00FC Elva (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
13.09 13:00Tallinna FC Flora II (N)Tallinna JK Legion (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
13.09 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.09 17:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
13.09 17:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)FC Kuressaare (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
13.09 19:00JK Tabasalu (N) JK Narva Trans (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XVIII voor
20.09 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tabasalu (N) Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
20.09 17:00FC Kuressaare (N)Tartu JK Tammeka II (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
20.09 17:00JK Narva Trans (N)FC Elva (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
20.09 17:00Tallinna FC Flora II (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
20.09 17:00Tallinna JK Legion (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
20.09 17:00Jõhvi FC Phoenix (N)Rakvere JK Tarvas (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
XIX voor
27.09 13:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Narva Trans (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
27.09 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
27.09 13:00Tallinna FC Flora II (N)FC Elva (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
27.09 13:00Tartu JK Tammeka II (N)Tallinna JK Legion (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
27.09 13:00JK Tabasalu (N) Jõhvi FC Phoenix (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
27.09 17:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Kuressaare (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
XX voor
11.10 13:00FC Elva (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
11.10 13:00Kohtla-Järve JK Järve (N)Tartu JK Tammeka II (N)Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
11.10 13:00Tallinna JK Legion (N)Rakvere JK Tarvas (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
11.10 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Tallinna Kalev II (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
11.10 17:00FC Kuressaare (N)JK Tabasalu (N) Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
11.10 17:00JK Narva Trans (N)Tallinna FC Flora II (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
XXI voor
18.10 13:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Kuressaare (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
18.10 13:00Rakvere JK Tarvas (N)Kohtla-Järve JK Järve (N)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
18.10 13:00Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Tallinna FC Flora II (N)Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
18.10 13:00Jõhvi FC Phoenix (N)JK Narva Trans (N)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
18.10 16:30Tartu JK Tammeka II (N)FC Elva (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
18.10 17:00JK Tabasalu (N) Tallinna JK Legion (N)Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XXII voor
01.11 17:00FC Elva (N)Rakvere JK Tarvas (N)Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
01.11 17:00FC Kuressaare (N)Jõhvi FC Phoenix (N)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
01.11 17:00JK Narva Trans (N)Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
01.11 17:00Kohtla-Järve JK Järve (N)JK Tabasalu (N) Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
01.11 17:00Tallinna FC Flora II (N)Tartu JK Tammeka II (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
01.11 17:00Tallinna JK Legion (N)JK Tallinna Kalev II (N)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.