KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2013)
I voor
13.04 10:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
13.04 13:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 14:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Levadia (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
20.04 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 17:00Põlva FC Lootos (N)Tartu SK 10 Premium (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 18:30Tallinna FC Levadia (N)JK Tallinna Kalev (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
27.04 18:30Tallinna FC Flora (N)Tartu SK 10 Premium (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 12:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 19:30Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
04.05 13:00Tallinna FC Levadia (N)Pärnu JK (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
15.05 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu SK 10 Premium (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
11.05 14:00Pärnu JK (N)Põlva FC Lootos (N)12 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Levadia (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 15:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
VI voor
18.05 13:00Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 13:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu SK 10 Premium (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 14:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
25.05 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK (N)0 : 12mängu ankeet protokoll
25.05 17:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
01.06 13:00Pärnu JK (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Tallinna FC Levadia (N)Põlva FC Lootos (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 11:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)6 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
08.06 11:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
08.06 14:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
08.06 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 8mängu ankeet protokoll
X voor
12.06 19:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK (N)1 : 10mängu ankeet protokoll
12.06 20:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
28.06 19:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
27.07 12:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
27.07 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 14:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
03.08 14:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
10.08 17:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
11.08 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
XIII voor
04.08 15:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Levadia (N)0 : 8mängu ankeet protokoll
17.08 14:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
17.08 17:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
31.08 13:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)4 : 4mängu ankeet protokoll
31.08 13:00Pärnu JK (N)Tartu SK 10 Premium (N)20 : 0mängu ankeet protokoll
31.08 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Levadia (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
07.09 12:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)1 : 6mängu ankeet protokoll
17.09 19:30Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Levadia (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 19:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
13.09 19:30Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 14:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK (N)0 : 8mängu ankeet protokoll
14.09 17:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
29.09 14:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
29.09 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 14:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
05.10 14:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)1 : 10mängu ankeet protokoll
05.10 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
05.10 17:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
XIX voor
08.10 19:00Tallinna FC Levadia (N)Põlva FC Lootos (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
12.10 14:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)10 : 2mängu ankeet protokoll
12.10 14:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.