KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
31.03 14:00Tallinna FC Levadia (N)Põlva FC Lootos (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 18:00Pärnu JK (N)Tartu SK 10 Premium (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 19:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 14:00Tallinna FC Ajax (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
14.04 12:00Tallinna FC Flora (N)Tartu SK 10 Premium (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 14:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 18:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Ajax (N)9 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 18:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Levadia (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
III voor
21.04 13:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu SK 10 Premium (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 18:00Tallinna FC Levadia (N)Pärnu JK (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 17:30Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Ajax (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
28.04 12:00Tallinna FC Ajax (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
28.04 13:00Pärnu JK (N)Põlva FC Lootos (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 14:00Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Levadia (N)4 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
05.05 13:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
05.05 14:00Tallinna FC Ajax (N)Põlva FC Lootos (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 14:00Tallinna FC Levadia (N)JK Tallinna Kalev (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
12.05 13:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna FC Levadia (N)2 : 6mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Põlva FC Lootos (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
16.05 19:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
22.05 19:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
26.05 13:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Tallinna FC Ajax (N)JK Tallinna Kalev (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
26.05 17:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu SK 10 Premium (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
29.05 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 19:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
02.06 13:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Levadia (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 13:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Ajax (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
12.06 19:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 19:00Tallinna FC Ajax (N)Pärnu JK (N)0 : 7*mängu ankeet protokoll
12.06 19:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu JK Tammeka (N)5 : 3mängu ankeet protokoll
11.07 19:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
X voor
16.06 12:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)7 : 1*mängu ankeet protokoll
16.06 12:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)3 : 0*mängu ankeet protokoll
16.06 12:00Tallinna FC Ajax (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 11*mängu ankeet protokoll
16.06 12:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 1*mängu ankeet protokoll
XI voor
20.06 19:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113mängu ankeet
20.06 19:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Ajax (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaamängu ankeet
20.06 20:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinnmängu ankeet
18.07 19:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda vald
XII voor
21.07 13:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Ajax (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda vald
21.07 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
21.07 14:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
21.07 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XIII voor
28.07 13:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
28.07 13:00Põlva FC Lootos (N)Tartu SK 10 Premium (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda vald
28.07 13:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Ajax (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
28.07 13:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIV voor
04.08 13:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Ajax (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
04.08 13:00Pärnu JK (N)Tartu JK Tammeka (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
04.08 13:00Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
04.08 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Levadia (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.