KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
30.03 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
30.03 13:30Tallinna FC Flora (N)Tartu SK 10 Premium (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
30.03 14:00Pärnu JK (N)Põlva FC Lootos (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
30.03 18:00JK Tallinna Kalev (N)Saku Sporting (N)4 : 3mängu ankeet protokoll
II voor
13.04 14:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
13.04 18:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
13.04 18:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK (N)0 : 9mängu ankeet protokoll
13.04 19:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
20.04 14:00Pärnu JK (N)Tartu JK Tammeka (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
20.04 18:00JK Tallinna Kalev (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 19:00Saku Sporting (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
03.05 19:30JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
04.05 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 10mängu ankeet protokoll
04.05 18:00Tartu JK Tammeka (N)Saku Sporting (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Põlva FC Lootos (N)Tartu SK 10 Premium (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
11.05 14:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
11.05 18:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 18:00Saku Sporting (N)Põlva FC Lootos (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
30.04 20:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku Sporting (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Pärnu JK (N)Tartu SK 10 Premium (N)12 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
01.06 14:00Põlva FC Lootos (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tallinna Kalev (N)0 : 7mängu ankeet protokoll
05.06 19:00Pärnu JK (N)Saku Sporting (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
05.06 19:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
08.06 12:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
08.06 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 13mängu ankeet protokoll
08.06 14:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
08.06 19:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
22.06 14:00Pärnu JK (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012mängu ankeet
22.06 14:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda valdmängu ankeet
22.06 14:00Tallinna FC Flora (N)Saku Sporting (N)Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinnmängu ankeet
22.06 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaamängu ankeet
X voor
20.07 13:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
20.07 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
20.07 14:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda vald
20.07 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Saku Sporting (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
XI voor
23.07 19:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
23.07 19:00Tallinna FC Flora (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
27.07 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Põlva FC Lootos (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
27.07 18:00Saku Sporting (N)Tartu JK Tammeka (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
XII voor
02.08 19:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
03.08 13:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
03.08 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tartu SK 10 Premium (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
03.08 14:00Põlva FC Lootos (N)Saku Sporting (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda vald
XIII voor
17.08 14:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)Tilsi staadion - Tilsi, Laheda vald
17.08 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
17.08 18:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
17.08 18:00Saku Sporting (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
XIV voor
24.08 14:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu SK 10 Premium (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
24.08 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Põlva FC Lootos (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
24.08 14:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
24.08 18:00Saku Sporting (N)Pärnu JK (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.