KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
30.05 14:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 16:00Saku Sporting (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 19:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK Vaprus (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
06.06 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku Sporting (N)1 : 9mängu ankeet protokoll
06.06 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 18:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
06.06 18:00Tallinna FC Flora (N)Nõmme Kalju FC (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
13.06 14:00Põlva FC Lootos (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 14:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 14:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
13.06 18:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
20.06 14:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 14:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
20.06 16:00Tallinna FC Flora (N)Saku Sporting (N)5 : 2mängu ankeet protokoll
20.06 18:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
27.06 14:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK Vaprus (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
27.06 18:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
27.06 18:00Saku Sporting (N)Nõmme Kalju FC (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
28.06 14:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
VI voor
18.07 14:00Tallinna FC Flora (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
18.07 14:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Tallinna Kalev (N)4 : 2mängu ankeet protokoll
18.07 18:00Nõmme Kalju FC (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 14:00Tartu JK Tammeka (N)Saku Sporting (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
25.07 14:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
25.07 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
25.07 14:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
25.07 18:00Saku Sporting (N)Pärnu JK Vaprus (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
29.07 19:00Pärnu JK Vaprus (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
01.08 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
01.08 14:00Põlva FC Lootos (N)Saku Sporting (N)1 : 7mängu ankeet protokoll
01.08 16:00JK Tallinna Kalev (N)Nõmme Kalju FC (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
08.08 14:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
08.08 14:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
08.08 18:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Saku Sporting (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
15.08 14:00JK Tallinna Kalev (N)Saku Sporting (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
15.08 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Põlva FC Lootos (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
15.08 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
15.08 18:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
22.08 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK Vaprus (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
22.08 14:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)2 : 5mängu ankeet protokoll
22.08 14:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
22.08 14:00Tartu JK Tammeka (N)Nõmme Kalju FC (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
29.08 13:00Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Tartu JK Tammeka (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
29.08 16:00Nõmme Kalju FC (N)Saku Sporting (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
29.08 18:00JK Tallinna Kalev (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)4 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
05.09 14:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK Vaprus (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
05.09 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 6mängu ankeet protokoll
05.09 14:00Põlva FC Lootos (N)Nõmme Kalju FC (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 16:00Saku Sporting (N)Tartu JK Tammeka (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
12.09 14:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Saku Sporting (N)3 : 3mängu ankeet protokoll
12.09 17:30Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
13.09 15:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
26.09 14:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK Vaprus (N)9 : 0mängu ankeet protokoll
26.09 18:00JK Tallinna Kalev (N)Saku Sporting (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
26.09 18:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Põlva FC Lootos (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
26.09 19:30Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
03.10 16:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 2mängu ankeet protokoll
03.10 17:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Tallinna Kalev (N)2 : 4mängu ankeet protokoll
03.10 18:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
04.10 16:00Tallinna FC Flora (N)Saku Sporting (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
10.10 13:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
10.10 16:00Nõmme Kalju FC (N)Põlva FC Lootos (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
16.10 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)4 : 4mängu ankeet protokoll
17.10 14:00Saku Sporting (N)Pärnu JK Vaprus (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
13.10 19:00Pärnu JK Vaprus (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 9mängu ankeet protokoll
16.10 19:00Tartu JK Tammeka (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
17.10 16:00Põlva FC Lootos (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
31.10 13:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XIX voor
31.10 13:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
31.10 16:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
07.11 13:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
07.11 15:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK Vaprus (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XX voor
07.11 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tartu JK Tammeka (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
07.11 13:00Põlva FC Lootos (N)Nõmme Kalju FC (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
14.11 14:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
14.11 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Saku Sporting (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.