KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
28.03 14:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK Vaprus (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
28.03 14:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
28.03 16:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
28.03 18:00Saku Sporting (N)Põlva FC Lootos (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
II voor
04.04 14:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
04.04 16:00Pärnu JK Vaprus (N)Põlva FC Lootos (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
04.04 18:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku Sporting (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
04.04 19:00Tallinna FC Flora (N)Nõmme Kalju FC (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
III voor
18.04 14:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK Vaprus (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
18.04 14:00Põlva FC Lootos (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
18.04 18:00Saku Sporting (N)JK Tallinna Kalev (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
18.04 19:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
IV voor
02.05 14:00Tallinna FC Flora (N)Saku Sporting (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
02.05 14:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
02.05 16:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
02.05 18:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
V voor
09.05 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
09.05 14:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
09.05 14:00Saku Sporting (N)Nõmme Kalju FC (N)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
09.05 14:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK Vaprus (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VI voor
13.05 19:00Pärnu JK Vaprus (N)JK Tallinna Kalev (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
16.05 12:00Nõmme Kalju FC (N)Põlva FC Lootos (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
16.05 18:00Tallinna FC Flora (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
16.05 18:00Tartu JK Tammeka (N)Saku Sporting (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VII voor
30.05 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Nõmme Kalju FC (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
30.05 14:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
30.05 14:00Saku Sporting (N)Pärnu JK Vaprus (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
30.05 18:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
VIII voor
12.06 20:00JK Tallinna Kalev (N)Nõmme Kalju FC (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
13.06 14:00Põlva FC Lootos (N)Saku Sporting (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
13.06 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Tallinna FC Flora (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
13.06 19:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tartu JK Tammeka (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
IX voor
20.06 14:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
20.06 14:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK Vaprus (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
20.06 14:00Saku Sporting (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
20.06 14:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
X voor
11.07 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Põlva FC Lootos (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
11.07 14:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
11.07 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Nõmme Kalju FC (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
11.07 18:00JK Tallinna Kalev (N)Saku Sporting (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XI voor
18.07 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Pärnu JK Vaprus (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
18.07 14:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
18.07 14:00Saku Sporting (N)Tallinna FC Flora (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
18.07 14:00Tartu JK Tammeka (N)Nõmme Kalju FC (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XII voor
25.07 12:00Nõmme Kalju FC (N)Saku Sporting (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
25.07 14:00Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
25.07 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Tartu JK Tammeka (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
25.07 18:00JK Tallinna Kalev (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XIII voor
01.08 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Flora (N)Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
01.08 14:00Põlva FC Lootos (N)Nõmme Kalju FC (N)Põlva Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
01.08 14:00Saku Sporting (N)Tartu JK Tammeka (N)Saku staadion - Staadioni tn.1, Saku
01.08 18:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK Vaprus (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XIV voor
08.08 14:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
08.08 14:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
08.08 14:00Pärnu JK Vaprus (N)Saku Sporting (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
09.08 17:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.