KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2013)
I voor
23.03 11:00Tallinna FC Flora IITartu SK 103 : 0mängu ankeet protokoll
23.03 14:00Jõhvi FC LokomotivKiviõli FC Irbis5 : 0mängu ankeet protokoll
23.03 14:00Rakvere JK TarvasVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
23.03 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Puuma1 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 19:30Tallinna FC Levadia IITartu JK Tammeka II 0 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
10.03 12:00Tallinna FC PuumaVändra JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
10.03 12:00Tartu SK 10Tallinna FC Levadia II0 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora II1 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 15:00Tartu JK Tammeka II Jõhvi FC Lokomotiv2 : 2mängu ankeet protokoll
05.06 19:30Kiviõli FC IrbisRakvere JK Tarvas1 : 6mängu ankeet protokoll
III voor
17.03 14:00Tallinna FC Flora IIRakvere JK Tarvas1 : 3mängu ankeet protokoll
17.03 17:00Tallinna FC Levadia IIJõhvi FC Lokomotiv1 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 17:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Puuma2 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 17:00Tartu JK Tammeka II Tartu SK 102 : 0mängu ankeet protokoll
09.06 17:00Vändra JK VaprusViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
31.03 14:00Jõhvi FC LokomotivTallinna FC Flora II3 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 14:00Viljandi JK TulevikKiviõli FC Irbis5 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Rakvere JK TarvasTartu JK Tammeka II 3 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Tallinna FC PuumaTallinna FC Levadia II1 : 3mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Tartu SK 10Vändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
07.04 14:00Jõhvi FC LokomotivTartu SK 103 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 14:00Tallinna FC Flora IITallinna FC Puuma4 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 14:00Viljandi JK TulevikRakvere JK Tarvas1 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 17:00Tallinna FC Levadia IIKiviõli FC Irbis3 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 17:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka II 3 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
12.04 19:30Rakvere JK TarvasTartu SK 101 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 14:00Tallinna FC Flora IITallinna FC Levadia II0 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 14:00Tallinna FC PuumaJõhvi FC Lokomotiv0 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 17:00Tartu JK Tammeka II Viljandi JK Tulevik0 : 4mängu ankeet protokoll
12.06 19:30Kiviõli FC IrbisVändra JK Vaprus0 : 4mängu ankeet protokoll
VII voor
20.04 19:00Tartu JK Tammeka II Kiviõli FC Irbis3 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 14:00Jõhvi FC LokomotivViljandi JK Tulevik0 : 3mängu ankeet protokoll
21.04 14:00Tartu SK 10Tallinna FC Puuma3 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 17:00Tallinna FC Levadia IIRakvere JK Tarvas2 : 2mängu ankeet protokoll
22.05 19:30Vändra JK VaprusTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
27.04 14:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Puuma3 : 1mängu ankeet protokoll
27.04 16:30Tallinna FC Flora IITartu JK Tammeka II 0 : 4mängu ankeet protokoll
28.04 14:00Kiviõli FC IrbisTartu SK 101 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia II0 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 19:30Vändra JK VaprusJõhvi FC Lokomotiv2 : 4mängu ankeet protokoll
IX voor
01.05 14:00Jõhvi FC LokomotivRakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 14:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Flora II1 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 14:00Tallinna FC Levadia IIVändra JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 14:00Tallinna FC PuumaTartu JK Tammeka II 3 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 14:00Tartu SK 10Viljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
04.05 17:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Puuma2 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 19:30Rakvere JK TarvasJõhvi FC Lokomotiv2 : 2mängu ankeet protokoll
04.05 19:30Vändra JK VaprusTallinna FC Levadia II1 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 14:00Tallinna FC Flora IIKiviõli FC Irbis1 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 19:30Viljandi JK TulevikTartu SK 101 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
11.05 14:00Jõhvi FC LokomotivVändra JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Tallinna FC PuumaRakvere JK Tarvas0 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 14:00Tartu SK 10Kiviõli FC Irbis3 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 19:30Tallinna FC Levadia IIViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 14:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Flora II2 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
17.05 19:30Kiviõli FC IrbisTartu JK Tammeka II 1 : 1mängu ankeet protokoll
17.05 19:30Rakvere JK TarvasTallinna FC Levadia II2 : 2mängu ankeet protokoll
17.05 19:30Viljandi JK TulevikJõhvi FC Lokomotiv1 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 11:00Tallinna FC Flora IIVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Tallinna FC PuumaTartu SK 103 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
22.05 19:30Tartu SK 10Rakvere JK Tarvas4 : 0mängu ankeet protokoll
25.05 11:00Tallinna FC Levadia IITallinna FC Flora II1 : 2mängu ankeet protokoll
25.05 14:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka II 0 : 0mängu ankeet protokoll
25.05 17:00Kiviõli FC IrbisVändra JK Vaprus3 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 19:30Jõhvi FC LokomotivTallinna FC Puuma3 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
01.06 11:00Tallinna FC PuumaTallinna FC Flora II0 : 0mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Levadia II0 : 2mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Rakvere JK TarvasViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 14:00Tartu SK 10Jõhvi FC Lokomotiv0 : 5mängu ankeet protokoll
02.06 19:30Tartu JK Tammeka II Vändra JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
15.06 11:00Tallinna FC Flora IIJõhvi FC Lokomotiv0 : 4mängu ankeet protokoll
15.06 14:00Kiviõli FC IrbisViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 14:00Tartu JK Tammeka II Rakvere JK Tarvas5 : 0mängu ankeet protokoll
15.06 19:30Vändra JK VaprusTartu SK 104 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 19:30Tallinna FC Levadia IITallinna FC Puuma5 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
18.06 19:30Rakvere JK TarvasTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 19:30Viljandi JK TulevikVändra JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
19.06 18:00Jõhvi FC LokomotivTallinna FC Levadia II3 : 1mängu ankeet protokoll
19.06 18:00Tartu SK 10Tartu JK Tammeka II 4 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 20:30Tallinna FC PuumaKiviõli FC Irbis5 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
05.07 19:30Jõhvi FC LokomotivTartu JK Tammeka II 0 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 19:30Rakvere JK TarvasKiviõli FC Irbis2 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 19:30Tallinna FC Flora IIViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 19:30Tallinna FC Levadia IITartu SK 103 : 3mängu ankeet protokoll
05.07 19:30Vändra JK VaprusTallinna FC Puuma1 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
12.07 18:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Levadia II1 : 5mängu ankeet protokoll
12.07 19:30Kiviõli FC IrbisJõhvi FC Lokomotiv3 : 3mängu ankeet protokoll
12.07 19:30Tallinna FC PuumaViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 19:30Vändra JK VaprusRakvere JK Tarvas1 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 20:30Tartu SK 10Tallinna FC Flora II1 : 2mängu ankeet protokoll
XIX voor
19.07 19:30Tartu SK 10Viljandi JK Tulevik3 : 2mängu ankeet protokoll
20.07 17:00Tallinna FC Levadia IIVändra JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
21.07 19:30Jõhvi FC LokomotivRakvere JK Tarvas0 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 19:30Kiviõli FC IrbisTallinna FC Flora II1 : 3mängu ankeet protokoll
21.07 19:30Tallinna FC PuumaTartu JK Tammeka II 2 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
26.07 19:30Kiviõli FC IrbisTartu SK 102 : 4mängu ankeet protokoll
27.07 14:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Puuma2 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 14:00Tallinna FC Flora IITartu JK Tammeka II 2 : 1mängu ankeet protokoll
27.07 19:30Vändra JK VaprusJõhvi FC Lokomotiv1 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 19:30Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia II0 : 7mängu ankeet protokoll
XXI voor
02.08 19:30Tartu SK 10Tallinna FC Puuma2 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 14:00Tallinna FC Levadia IIRakvere JK Tarvas1 : 0mängu ankeet protokoll
03.08 14:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 19:30Jõhvi FC LokomotivViljandi JK Tulevik5 : 0mängu ankeet protokoll
04.08 17:00Tartu JK Tammeka II Kiviõli FC Irbis5 : 4mängu ankeet protokoll
XXII voor
10.08 11:00Tallinna FC Flora IITallinna FC Levadia II1 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 14:00Rakvere JK TarvasTartu SK 101 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 14:00Tartu JK Tammeka II Viljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
10.08 19:30Vändra JK VaprusKiviõli FC Irbis5 : 2mängu ankeet protokoll
11.08 19:30Tallinna FC PuumaJõhvi FC Lokomotiv2 : 1mängu ankeet protokoll
XXIII voor
16.08 19:00Viljandi JK TulevikRakvere JK Tarvas1 : 2mängu ankeet protokoll
17.08 18:00Jõhvi FC LokomotivTartu SK 100 : 3mängu ankeet protokoll
17.08 20:00Tallinna FC Levadia IIKiviõli FC Irbis5 : 1mängu ankeet protokoll
18.08 15:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka II 1 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 17:00Tallinna FC Flora IITallinna FC Puuma3 : 1mängu ankeet protokoll
XXIV voor
20.08 19:00Viljandi JK TulevikKiviõli FC Irbis+ : -mängu ankeet protokoll
20.08 19:30Tartu SK 10Vändra JK Vaprus2 : 4mängu ankeet protokoll
21.08 18:00Jõhvi FC LokomotivTallinna FC Flora II2 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 18:00Rakvere JK TarvasTartu JK Tammeka II 6 : 2mängu ankeet protokoll
21.08 20:30Tallinna FC PuumaTallinna FC Levadia II0 : 6mängu ankeet protokoll
XXV voor
23.08 18:45Vändra JK VaprusViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
24.08 17:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Puuma1 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 17:00Tallinna FC Flora IIRakvere JK Tarvas1 : 4mängu ankeet protokoll
24.08 17:00Tartu JK Tammeka II Tartu SK 102 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 17:00Jõhvi FC LokomotivTallinna FC Levadia II3 : 1mängu ankeet protokoll
XXVI voor
30.08 18:30Kiviõli FC IrbisRakvere JK Tarvas2 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora II1 : 4mängu ankeet protokoll
01.09 17:00Tartu JK Tammeka II Jõhvi FC Lokomotiv1 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 19:30Tartu SK 10Tallinna FC Levadia II1 : 5mängu ankeet protokoll
04.09 20:00Tallinna FC PuumaVändra JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
XXVII voor
14.09 11:00Tallinna FC Flora IITartu SK 102 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 17:00Rakvere JK TarvasVändra JK Vaprus4 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 20:30Tallinna FC Levadia IITartu JK Tammeka II 2 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 14:00Jõhvi FC LokomotivKiviõli FC Irbis4 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Puuma4 : 0mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
18.09 17:45Kiviõli FC IrbisJõhvi FC Lokomotiv5 : 7mängu ankeet protokoll
18.09 17:45Vändra JK VaprusRakvere JK Tarvas1 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 19:30Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Levadia II1 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 20:30Tallinna FC PuumaViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
19.09 19:30Tartu SK 10Tallinna FC Flora II- : 3mängu ankeet protokoll
XXIX voor
22.09 14:00Jõhvi FC LokomotivTartu JK Tammeka II 2 : 1mängu ankeet protokoll
22.09 14:00Tallinna FC Flora IIViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 14:00Vändra JK VaprusTallinna FC Puuma6 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 17:00Rakvere JK TarvasKiviõli FC Irbis4 : 3mängu ankeet protokoll
22.09 17:00Tallinna FC Levadia IITartu SK 106 : 1mängu ankeet protokoll
XXX voor
27.09 19:30Tallinna FC PuumaKiviõli FC Irbis4 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 14:00Tallinna FC Levadia IIJõhvi FC Lokomotiv2 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 14:00Tartu SK 10Tartu JK Tammeka II 1 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 14:00Viljandi JK TulevikVändra JK Vaprus3 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 17:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Flora II1 : 2mängu ankeet protokoll
XXXI voor
02.10 17:00Tallinna FC Flora IIJõhvi FC Lokomotiv2 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 19:30Tallinna FC Levadia IITallinna FC Puuma6 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 19:30Tartu JK Tammeka II Rakvere JK Tarvas1 : 1mängu ankeet protokoll
13.10 14:00Kiviõli FC IrbisViljandi JK Tulevik4 : 0mängu ankeet protokoll
13.10 14:00Vändra JK VaprusTartu SK 101 : 0mängu ankeet protokoll
XXXII voor
05.10 19:30Tartu JK Tammeka II Vändra JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 14:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Levadia II3 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 14:00Rakvere JK TarvasViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 14:00Tallinna FC PuumaTallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 17:00Tartu SK 10Jõhvi FC Lokomotiv0 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
20.10 11:00Jõhvi FC LokomotivTallinna FC Puuma1 : 0mängu ankeet protokoll
20.10 11:00Vändra JK VaprusKiviõli FC Irbis1 : 3mängu ankeet protokoll
20.10 14:00Tallinna FC Levadia IITallinna FC Flora II2 : 2mängu ankeet protokoll
20.10 14:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka II 2 : 2mängu ankeet protokoll
20.10 17:00Tartu SK 10Rakvere JK Tarvas2 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
27.10 11:00Kiviõli FC IrbisTartu JK Tammeka II 1 : 7mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Levadia II1 : 5mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Tallinna FC Flora IIVändra JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Tallinna FC PuumaTartu SK 101 : 2mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Viljandi JK TulevikJõhvi FC Lokomotiv3 : 1mängu ankeet protokoll
XXXV voor
03.11 11:00Jõhvi FC LokomotivVändra JK Vaprus0 : 0mängu ankeet protokoll
03.11 11:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Flora II1 : 2mängu ankeet protokoll
03.11 14:00Tartu SK 10Kiviõli FC Irbis4 : 3mängu ankeet protokoll
03.11 17:00Tallinna FC PuumaRakvere JK Tarvas2 : 4mängu ankeet protokoll
03.11 19:30Tallinna FC Levadia IIViljandi JK Tulevik5 : 2mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
10.11 11:00Rakvere JK TarvasJõhvi FC Lokomotiv0 : 2mängu ankeet protokoll
10.11 11:00Tallinna FC Flora IIKiviõli FC Irbis4 : 5mängu ankeet protokoll
10.11 11:00Tartu JK Tammeka II Tallinna FC Puuma10 : 0mängu ankeet protokoll
10.11 11:00Viljandi JK TulevikTartu SK 101 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 11:00Vändra JK VaprusTallinna FC Levadia II3 : 2mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.