KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2014)
I voor
02.03 13:00Rakvere JK TarvasFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
02.03 13:00Viljandi JK TulevikPärnu Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
02.03 16:00FC Levadia II TallinnVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
02.03 19:00Tallinna FC Flora IITallinna FC Puuma6 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 19:00Kiviõli FC IrbisNõmme Kalju FC II1 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
07.03 19:00Tallinna FC PuumaFC Kuressaare1 : 3mängu ankeet protokoll
09.03 13:00Nõmme Kalju FC IIVändra JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
09.03 13:00Rakvere JK TarvasPärnu Linnameeskond3 : 7mängu ankeet protokoll
09.03 13:00Viljandi JK TulevikKiviõli FC Irbis3 : 1mängu ankeet protokoll
09.03 16:00FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II4 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
15.03 19:00Tallinna FC Flora IINõmme Kalju FC II4 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 13:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Puuma7 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 13:00FC Levadia II TallinnFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
16.03 13:00Viljandi JK TulevikRakvere JK Tarvas2 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 19:00Vändra JK VaprusKiviõli FC Irbis0 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
19.03 19:00Tallinna FC PuumaViljandi JK Tulevik1 : 4mängu ankeet protokoll
23.03 13:00Rakvere JK TarvasKiviõli FC Irbis2 : 2mängu ankeet protokoll
23.03 13:00Tallinna FC Flora IIVändra JK Vaprus3 : 2mängu ankeet protokoll
23.03 13:00FC Levadia II TallinnPärnu Linnameeskond6 : 2mängu ankeet protokoll
23.03 16:00Nõmme Kalju FC IIFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
29.03 19:00Tallinna FC Flora IIKiviõli FC Irbis1 : 1mängu ankeet protokoll
30.03 13:00Pärnu LinnameeskondNõmme Kalju FC II1 : 1mängu ankeet protokoll
30.03 13:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Puuma3 : 1mängu ankeet protokoll
30.03 13:00Viljandi JK TulevikFC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 19:00FC KuressaareVändra JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
06.04 13:00FC Levadia II TallinnRakvere JK Tarvas0 : 0mängu ankeet protokoll
06.04 13:00Tallinna FC PuumaKiviõli FC Irbis1 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 16:00Nõmme Kalju FC IIViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 19:00Tallinna FC Flora IIFC Kuressaare7 : 1mängu ankeet protokoll
01.06 16:00Vändra JK VaprusPärnu Linnameeskond0 : 4mängu ankeet protokoll
VII voor
11.04 18:00FC KuressaareKiviõli FC Irbis2 : 0mängu ankeet protokoll
12.04 20:00Tallinna FC PuumaFC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 16:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Flora II3 : 5mängu ankeet protokoll
13.04 16:00Rakvere JK TarvasNõmme Kalju FC II0 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 16:00Viljandi JK TulevikVändra JK Vaprus0 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
18.04 19:00FC KuressaarePärnu Linnameeskond5 : 4mängu ankeet protokoll
18.04 19:00Vändra JK VaprusRakvere JK Tarvas0 : 1mängu ankeet protokoll
20.04 13:00Nõmme Kalju FC IITallinna FC Puuma5 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 13:00Tallinna FC Flora IIViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
01.06 16:00Kiviõli FC IrbisFC Levadia II Tallinn3 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
25.04 19:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 13:00Kiviõli FC IrbisPärnu Linnameeskond1 : 5mängu ankeet protokoll
27.04 16:00Tallinna FC PuumaVändra JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
27.04 19:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Flora II1 : 3mängu ankeet protokoll
27.04 19:00FC Levadia II TallinnNõmme Kalju FC II2 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
01.05 19:00Pärnu LinnameeskondKiviõli FC Irbis3 : 1mängu ankeet protokoll
02.05 19:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
02.05 19:00Vändra JK VaprusTallinna FC Puuma6 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Nõmme Kalju FC IIFC Levadia II Tallinn3 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Tallinna FC Flora IIRakvere JK Tarvas0 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
09.05 19:00Pärnu LinnameeskondFC Kuressaare1 : 3mängu ankeet protokoll
10.05 13:00Rakvere JK TarvasVändra JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
10.05 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora II0 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 19:00FC Levadia II TallinnKiviõli FC Irbis2 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 19:00Tallinna FC PuumaNõmme Kalju FC II1 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
14.05 19:00Kiviõli FC IrbisFC Kuressaare4 : 4mängu ankeet protokoll
14.05 19:00Nõmme Kalju FC IIRakvere JK Tarvas2 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 19:00Tallinna FC Flora IIPärnu Linnameeskond7 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 19:00FC Levadia II TallinnTallinna FC Puuma6 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 19:00Vändra JK VaprusViljandi JK Tulevik3 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
21.05 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora II1 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Pärnu LinnameeskondVändra JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Tallinna FC PuumaKiviõli FC Irbis1 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC II2 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Rakvere JK TarvasFC Levadia II Tallinn1 : 5mängu ankeet protokoll
XIV voor
24.05 13:00Nõmme Kalju FC IIPärnu Linnameeskond3 : 6mängu ankeet protokoll
24.05 13:00FC Levadia II TallinnViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
24.05 13:00Tallinna FC PuumaRakvere JK Tarvas1 : 4mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Flora II0 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 20:00Vändra JK VaprusFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
11.06 19:00FC KuressaareNõmme Kalju FC II1 : 2mängu ankeet protokoll
11.06 19:00Pärnu LinnameeskondFC Levadia II Tallinn5 : 2mängu ankeet protokoll
11.06 19:00Rakvere JK TarvasKiviõli FC Irbis1 : 1mängu ankeet protokoll
11.06 19:00Tallinna FC Flora IIVändra JK Vaprus6 : 1mängu ankeet protokoll
11.06 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Puuma- : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
14.06 13:00FC Levadia II TallinnFC Kuressaare3 : 3mängu ankeet protokoll
15.06 13:00Tallinna FC PuumaPärnu Linnameeskond1 : 3mängu ankeet protokoll
15.06 16:00Kiviõli FC IrbisVändra JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
15.06 16:00Nõmme Kalju FC IITallinna FC Flora II0 : 0mängu ankeet protokoll
15.06 16:00Rakvere JK TarvasViljandi JK Tulevik2 : -mängu ankeet protokoll
XVII voor
02.07 19:00FC KuressaareTallinna FC Puuma3 : 2mängu ankeet protokoll
02.07 19:00Pärnu LinnameeskondRakvere JK Tarvas5 : 0mängu ankeet protokoll
02.07 19:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC II2 : 0mängu ankeet protokoll
02.07 20:45Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
15.07 20:00Viljandi JK TulevikKiviõli FC Irbis1 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
05.07 13:00Rakvere JK TarvasFC Kuressaare2 : 2mängu ankeet protokoll
06.07 16:00Nõmme Kalju FC IIKiviõli FC Irbis7 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 16:00FC Levadia II TallinnVändra JK Vaprus0 : 2mängu ankeet protokoll
06.07 16:00Tallinna FC PuumaTallinna FC Flora II0 : 5mängu ankeet protokoll
07.07 19:00Pärnu LinnameeskondViljandi JK Tulevik2 : 3mängu ankeet protokoll
XIX voor
11.07 19:00Kiviõli FC IrbisPärnu Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Flora II2 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:00FC Levadia II TallinnNõmme Kalju FC II0 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:00Tallinna FC PuumaVändra JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
11.07 19:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
XX voor
18.07 19:00FC KuressaarePärnu Linnameeskond4 : 3mängu ankeet protokoll
18.07 19:00Vändra JK VaprusRakvere JK Tarvas4 : 2mängu ankeet protokoll
19.07 19:00Tallinna FC Flora IIViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
20.07 19:00Kiviõli FC IrbisFC Levadia II Tallinn3 : 3mängu ankeet protokoll
23.07 19:00Nõmme Kalju FC IITallinna FC Puuma1 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
25.07 19:00Viljandi JK TulevikVändra JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
26.07 19:00FC KuressaareKiviõli FC Irbis7 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 19:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Flora II4 : 1mängu ankeet protokoll
27.07 19:00Rakvere JK TarvasNõmme Kalju FC II2 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 19:00Tallinna FC PuumaFC Levadia II Tallinn2 : 7mängu ankeet protokoll
XXII voor
01.08 19:00Vändra JK VaprusPärnu Linnameeskond0 : 4mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Puuma6 : 5mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Nõmme Kalju FC IIViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Tallinna FC Flora IIFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
03.08 19:00FC Levadia II TallinnRakvere JK Tarvas1 : 2mängu ankeet protokoll
XXIII voor
08.08 19:00FC KuressaareVändra JK Vaprus0 : 2mängu ankeet protokoll
09.08 19:00Tallinna FC Flora IIKiviõli FC Irbis2 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 19:00Pärnu LinnameeskondNõmme Kalju FC II5 : 1mängu ankeet protokoll
10.08 19:00Viljandi JK TulevikFC Levadia II Tallinn1 : 4mängu ankeet protokoll
11.08 19:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Puuma1 : 2mängu ankeet protokoll
XXIV voor
16.08 19:00FC Levadia II TallinnPärnu Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Kiviõli FC IrbisRakvere JK Tarvas3 : 1mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Nõmme Kalju FC IIFC Kuressaare7 : 4mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Tallinna FC PuumaViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora II0 : 3mängu ankeet protokoll
XXV voor
20.08 17:00Tallinna FC Flora IINõmme Kalju FC II6 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Puuma3 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Viljandi JK TulevikRakvere JK Tarvas4 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Vändra JK VaprusKiviõli FC Irbis2 : 4mängu ankeet protokoll
20.08 19:30FC KuressaareFC Levadia II Tallinn2 : 7mängu ankeet protokoll
XXVI voor
23.08 19:00Kiviõli FC IrbisViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
24.08 19:00Rakvere JK TarvasPärnu Linnameeskond4 : 2mängu ankeet protokoll
24.08 19:00Tallinna FC PuumaFC Kuressaare2 : 3mängu ankeet protokoll
27.08 18:45Tallinna FC Flora IIFC Levadia II Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 20:30Nõmme Kalju FC IIVändra JK Vaprus2 : 3mängu ankeet protokoll
XXVII voor
29.08 18:45FC KuressaareRakvere JK Tarvas1 : 5mängu ankeet protokoll
29.08 18:45Viljandi JK TulevikPärnu Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
31.08 16:00Tallinna FC Flora IITallinna FC Puuma7 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 18:00Vändra JK VaprusFC Levadia II Tallinn1 : 5mängu ankeet protokoll
14.09 16:00Kiviõli FC IrbisNõmme Kalju FC II3 : 0mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
12.09 18:00FC KuressaareRakvere JK Tarvas1 : 3mängu ankeet protokoll
12.09 18:00Pärnu LinnameeskondViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
13.09 13:00Vändra JK VaprusFC Levadia II Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
14.09 16:00Tallinna FC PuumaTallinna FC Flora II1 : 4mängu ankeet protokoll
22.10 19:00Nõmme Kalju FC IIKiviõli FC Irbis3 : 2mängu ankeet protokoll
XXIX voor
17.09 17:30FC Levadia II TallinnTallinna FC Flora II0 : 3mängu ankeet protokoll
17.09 17:45FC KuressaareTallinna FC Puuma3 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 17:45Kiviõli FC IrbisViljandi JK Tulevik4 : 2mängu ankeet protokoll
17.09 17:45Pärnu LinnameeskondRakvere JK Tarvas2 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 17:45Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC II0 : 1mängu ankeet protokoll
XXX voor
20.09 13:00FC KuressaareFC Levadia II Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
21.09 16:00Kiviõli FC IrbisVändra JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 16:00Nõmme Kalju FC IITallinna FC Flora II3 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 16:00Tallinna FC PuumaPärnu Linnameeskond1 : 6mängu ankeet protokoll
21.09 17:00Rakvere JK TarvasViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
XXXI voor
27.09 13:00Kiviõli FC IrbisRakvere JK Tarvas2 : 3mängu ankeet protokoll
27.09 13:00Pärnu LinnameeskondFC Levadia II Tallinn0 : 5mängu ankeet protokoll
28.09 16:00FC KuressaareNõmme Kalju FC II0 : 1mängu ankeet protokoll
28.09 16:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Puuma5 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 16:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora II1 : 4mängu ankeet protokoll
XXXII voor
03.10 19:00FC Levadia II TallinnViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
05.10 16:00Tallinna FC PuumaRakvere JK Tarvas0 : 4mängu ankeet protokoll
05.10 16:00Vändra JK VaprusFC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
15.10 19:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
15.10 19:00Nõmme Kalju FC IIPärnu Linnameeskond- : 4mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
19.10 12:00Rakvere JK TarvasFC Levadia II Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
19.10 16:00FC KuressaareTallinna FC Flora II2 : 3mängu ankeet protokoll
19.10 16:00Kiviõli FC IrbisTallinna FC Puuma8 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 16:00Pärnu LinnameeskondVändra JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 16:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC II0 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
25.10 13:00Kiviõli FC IrbisFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
26.10 13:00Nõmme Kalju FC IIRakvere JK Tarvas2 : 1mängu ankeet protokoll
26.10 13:00Tallinna FC Flora IIPärnu Linnameeskond7 : 2mängu ankeet protokoll
26.10 13:00Vändra JK VaprusViljandi JK Tulevik2 : 2mängu ankeet protokoll
26.10 16:00FC Levadia II TallinnTallinna FC Puuma8 : 0mängu ankeet protokoll
XXXV voor
01.11 16:00FC Levadia II TallinnKiviõli FC Irbis1 : 2mängu ankeet protokoll
02.11 13:00Pärnu LinnameeskondFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
02.11 13:00Rakvere JK TarvasVändra JK Vaprus0 : 1mängu ankeet protokoll
02.11 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora II1 : 1mängu ankeet protokoll
02.11 16:00Tallinna FC PuumaNõmme Kalju FC II0 : 5mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
09.11 13:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik5 : 3mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Nõmme Kalju FC IIFC Levadia II Tallinn2 : 3mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Pärnu LinnameeskondKiviõli FC Irbis6 : 0mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Tallinna FC Flora IIRakvere JK Tarvas2 : 1mängu ankeet protokoll
09.11 13:00Vändra JK VaprusTallinna FC Puuma13 : 1mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.