KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
07.03 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
07.03 19:00Tartu JK WelcoFC Elva2 : 2mängu ankeet protokoll
09.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U214 : 3mängu ankeet protokoll
09.03 19:00Tallinna JK LegionPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 13:00Rakvere JK TarvasTallinna FCI Levadia U211 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
14.03 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FCI Levadia U213 : 0mängu ankeet protokoll
16.03 13:00Pärnu JK VaprusKohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
16.03 19:00Tartu JK WelcoTallinna JK Legion2 : 4mängu ankeet protokoll
17.03 13:00FC ElvaJK Tallinna Kalev U211 : 3mängu ankeet protokoll
17.03 13:00Tartu JK Tammeka U21Rakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
27.03 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna FC Flora U210 : 3mängu ankeet protokoll
28.03 19:00Rakvere JK TarvasPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
30.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveFC Elva2 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Tallinna JK LegionTartu JK Tammeka U213 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Welco4 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
04.04 18:30Tallinna FC Flora U21FC Elva5 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 18:30Tartu JK WelcoPärnu JK Vaprus0 : 2mängu ankeet protokoll
04.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 19:30Rakvere JK TarvasJK Tallinna Kalev U210 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 19:30Tallinna FCI Levadia U21Tallinna JK Legion1 : 4mängu ankeet protokoll
V voor
07.04 13:00FC ElvaRakvere JK Tarvas6 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
08.04 18:30Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia U213 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 18:30Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U211 : 2mängu ankeet protokoll
08.04 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna JK Legion2 : 5mängu ankeet protokoll
VI voor
11.04 19:00Tallinna FC Flora U21Rakvere JK Tarvas8 : 0mängu ankeet protokoll
13.04 13:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka U214 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 13:00Tallinna JK LegionFC Elva4 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FCI Levadia U214 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev U213 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
18.04 19:00Rakvere JK TarvasTallinna JK Legion0 : 3mängu ankeet protokoll
18.04 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
20.04 13:00FC ElvaPärnu JK Vaprus3 : 2mängu ankeet protokoll
20.04 19:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Welco3 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 13:00JK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve JK Järve3 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
25.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco3 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 13:00FC ElvaTallinna FCI Levadia U214 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 13:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora U213 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 19:00Rakvere JK TarvasKohtla-Järve JK Järve3 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 13:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev U213 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
02.05 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Legion2 : 3mängu ankeet protokoll
04.05 13:00Tallinna FCI Levadia U21JK Tallinna Kalev U211 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Tallinna FC Flora U21Pärnu JK Vaprus0 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Tartu JK WelcoRakvere JK Tarvas1 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
09.05 19:00Pärnu JK VaprusTartu JK Welco5 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 13:00JK Tallinna Kalev U21FC Elva0 : 4mängu ankeet protokoll
11.05 19:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Flora U210 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U210 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Tallinna JK LegionTallinna FCI Levadia U213 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
16.05 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tallinna FC Flora U211 : 1mängu ankeet protokoll
16.05 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U211 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 19:00Tartu JK WelcoKohtla-Järve JK Järve0 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Pärnu JK VaprusRakvere JK Tarvas5 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 19:00FC ElvaTallinna JK Legion1 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
23.05 19:00FC ElvaKohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 19:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Tammeka U210 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 19:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JK Vaprus0 : 3mängu ankeet protokoll
25.05 13:00JK Tallinna Kalev U21Rakvere JK Tarvas1 : 6mängu ankeet protokoll
25.05 13:00Tallinna JK LegionTartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
30.05 18:30Rakvere JK TarvasFC Elva2 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 18:30Tartu JK Tammeka U21Tallinna FCI Levadia U211 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 19:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
30.05 19:00Tallinna JK LegionJK Tallinna Kalev U21- : 0mängu ankeet protokoll
30.05 19:30Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U211 : 5mängu ankeet protokoll
XIV voor
02.06 19:00Kohtla-Järve JK JärveRakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
02.06 19:00Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion1 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 19:00FC ElvaTartu JK Tammeka U213 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 19:00Tallinna FC Flora U21JK Tallinna Kalev U214 : 1mängu ankeet protokoll
03.06 19:00Tartu JK WelcoTallinna FCI Levadia U212 : 5mängu ankeet protokoll
XV voor
13.06 19:00Rakvere JK TarvasTartu JK Welco3 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 19:00Tallinna FC Flora U21Kohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna JK Legion3 : 3mängu ankeet protokoll
15.06 13:00JK Tallinna Kalev U21Pärnu JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
15.06 13:00Tallinna FCI Levadia U21FC Elva1 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
20.06 18:30Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora U210 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 18:30Rakvere JK TarvasTartu JK Tammeka U210 : 3mängu ankeet protokoll
20.06 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna FCI Levadia U211 : 5mängu ankeet protokoll
20.06 19:30FC ElvaTartu JK Welco3 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK Järve3 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
27.06 19:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U211 : 1mängu ankeet protokoll
27.06 20:45Pärnu JK VaprusFC Elva2 : 1mängu ankeet protokoll
28.06 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev U213 : 1mängu ankeet protokoll
28.06 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna JK Legion1 : 2mängu ankeet protokoll
28.06 19:00Tallinna FCI Levadia U21Rakvere JK Tarvas3 : 3mängu ankeet protokoll
XVIII voor
01.07 18:30JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Welco3 : 0mängu ankeet protokoll
01.07 19:00Tallinna JK LegionRakvere JK Tarvas9 : 0mängu ankeet protokoll
01.07 19:30FC ElvaTallinna FC Flora U211 : 3mängu ankeet protokoll
01.07 19:30Tallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve JK Järve2 : 2mängu ankeet protokoll
01.07 19:30Tartu JK Tammeka U21Pärnu JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
04.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
04.07 19:00Tartu JK WelcoPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveFC Elva0 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Rakvere JK TarvasJK Tallinna Kalev U211 : 2mängu ankeet protokoll
07.07 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FCI Levadia U212 : 0mängu ankeet protokoll
XX voor
18.07 19:00Pärnu JK VaprusKohtla-Järve JK Järve5 : 2mängu ankeet protokoll
20.07 13:00FC ElvaTartu JK Welco3 : 1mängu ankeet protokoll
20.07 19:00Tallinna FC Flora U21Rakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
20.07 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tallinna JK Legion3 : 3mängu ankeet protokoll
21.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U210 : 2mängu ankeet protokoll
XXI voor
25.07 19:00Rakvere JK TarvasKohtla-Järve JK Järve2 : 2mängu ankeet protokoll
26.07 19:00Tallinna JK LegionJK Tallinna Kalev U214 : 0mängu ankeet protokoll
26.07 19:00Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U210 : 2mängu ankeet protokoll
27.07 17:00FC ElvaPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FCI Levadia U214 : 2mängu ankeet protokoll
XXII voor
01.08 19:00JK Tallinna Kalev U21FC Elva1 : 2mängu ankeet protokoll
01.08 19:00Pärnu JK VaprusRakvere JK Tarvas1 : 0mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U212 : 3mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna JK Legion5 : 3mängu ankeet protokoll
04.08 19:00Tartu JK WelcoTallinna FCI Levadia U210 : 2mängu ankeet protokoll
XXIII voor
08.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev U210 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
08.08 19:00Rakvere JK TarvasTartu JK Welco1 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 13:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U211 : 0mängu ankeet protokoll
07.09 13:00Tallinna JK LegionFC Elva5 : 3mängu ankeet protokoll
XXIV voor
15.08 19:00FC ElvaTallinna FC Flora U213 : 2mängu ankeet protokoll
15.08 19:00Tallinna JK LegionTartu JK Welco6 : 2mängu ankeet protokoll
15.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Rakvere JK Tarvas4 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve JK Järve3 : 2mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev U211 : 0mängu ankeet protokoll
XXV voor
22.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna FCI Levadia U210 : 4mängu ankeet protokoll
22.08 19:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U211 : 4mängu ankeet protokoll
23.08 18:30Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
23.08 18:30Rakvere JK TarvasFC Elva1 : 4mängu ankeet protokoll
23.08 18:30Tallinna FC Flora U21Pärnu JK Vaprus0 : 3mängu ankeet protokoll
XXVI voor
29.08 18:30FC ElvaTartu JK Tammeka U214 : 1mängu ankeet protokoll
29.08 18:30Rakvere JK TarvasTallinna FCI Levadia U214 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 18:30Tallinna FC Flora U21Kohtla-Järve JK Järve5 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 19:00Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 19:30Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev U211 : 0mängu ankeet protokoll
XXVII voor
01.09 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Tallinna JK LegionRakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 19:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna FC Flora U210 : 0mängu ankeet protokoll
02.09 19:00Tallinna FCI Levadia U21FC Elva5 : 1mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
12.09 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia U211 : 6mängu ankeet protokoll
14.09 13:00JK Tallinna Kalev U21Tallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 13:00Rakvere JK TarvasTartu JK Tammeka U211 : 4mängu ankeet protokoll
14.09 18:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Welco1 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 13:00FC ElvaKohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeet protokoll
XXIX voor
19.09 17:30Tallinna JK LegionTallinna FC Flora U211 : 2mängu ankeet protokoll
19.09 18:30Pärnu JK VaprusFC Elva0 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeet protokoll
19.09 19:30Tallinna FCI Levadia U21JK Tallinna Kalev U216 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 19:30Tartu JK WelcoRakvere JK Tarvas4 : 0mängu ankeet protokoll
XXX voor
22.09 13:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järvemängu ankeet
22.09 13:00Tallinna JK LegionTallinna FCI Levadia U21Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150mängu ankeet
23.09 17:30Tallinna FC Flora U21FC ElvaLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinnmängu ankeet
23.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK WelcoTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113mängu ankeet
14.10 19:00JK Tallinna Kalev U21Rakvere JK TarvasKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXXI voor
26.09 19:00Tartu JK WelcoTallinna JK LegionTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
27.09 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Tammeka U21Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
28.09 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
28.09 13:00Rakvere JK TarvasPärnu JK VaprusRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
29.09 13:00FC ElvaJK Tallinna Kalev U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
XXXII voor
03.10 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
05.10 13:00FC ElvaRakvere JK TarvasElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
05.10 13:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK WelcoMaarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
05.10 13:00Tallinna JK LegionTartu JK Tammeka U21Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
06.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve JK JärveKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXXIII voor
17.10 19:00Tartu JK Tammeka U21FC ElvaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
18.10 19:00Tallinna FC Flora U21JK Tallinna Kalev U21Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
19.10 13:00Rakvere JK TarvasTallinna JK LegionRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
19.10 19:00Pärnu JK VaprusTartu JK WelcoPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
20.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
XXXIV voor
24.10 19:00Tallinna FCI Levadia U21Rakvere JK TarvasMaarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
25.10 19:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Tammeka U21Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
26.10 13:00Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK JärveKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
26.10 13:00Tartu JK WelcoFC ElvaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
27.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Pärnu JK VaprusKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXXV voor
31.10 19:00Tartu JK WelcoKohtla-Järve JK JärveTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
01.11 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
02.11 13:00Rakvere JK TarvasTallinna FC Flora U21Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
02.11 13:00Tallinna JK LegionPärnu JK VaprusKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
03.11 13:00FC ElvaTallinna FCI Levadia U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
XXXVI voor
10.11 13:00FC ElvaTallinna JK LegionElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
10.11 13:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK WelcoKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
10.11 13:00Kohtla-Järve JK JärveRakvere JK TarvasKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
10.11 13:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
10.11 13:00Tallinna FCI Levadia U21Tallinna FC Flora U21Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.