KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
05.03 19:00FC ElvaPärnu JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
05.03 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FCI Levadia U212 : 0mängu ankeet protokoll
07.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U211 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 13:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK Järve3 : 1mängu ankeet protokoll
02.04 19:00FC Nõmme UnitedMaardu LinnameeskondMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
II voor
12.03 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FCI Levadia U212 : 1*mängu ankeet protokoll
14.03 13:00FC ElvaKohtla-Järve JK JärveNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505mängu ankeet
14.03 13:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka U21Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
15.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiMaardu LinnameeskondPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
15.03 13:00Vändra JK VaprusFC Nõmme UnitedVändra kunstmurustaadion - Kooli 13, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald,Pärnu maakond, 87701 mängu ankeet
III voor
19.03 19:00Maardu LinnameeskondPärnu JK VaprusMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
21.03 13:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JalgpalliklubiAhtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
21.03 19:00Tallinna FC Flora U21Vändra JK VaprusSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
21.03 19:00Tallinna FCI Levadia U21FC ElvaMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
22.03 17:00Tartu JK Tammeka U21FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
IV voor
02.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
02.04 19:00Vändra JK VaprusPärnu JalgpalliklubiVändra kunstmurustaadion - Kooli 13, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald,Pärnu maakond, 87701
05.04 13:00FC ElvaMaardu LinnameeskondNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
05.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveFC Nõmme UnitedAhtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
05.04 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia U21Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
V voor
09.04 18:30Pärnu JalgpalliklubiPärnu JK VaprusPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
09.04 18:30Tallinna FC Flora U21FC ElvaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
09.04 19:00Maardu LinnameeskondVändra JK VaprusMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
09.04 19:00Tallinna FCI Levadia U21FC Nõmme UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
09.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK JärveTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VI voor
12.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveMaardu LinnameeskondAhtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
12.04 13:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U21Vändra kunstmurustaadion - Kooli 13, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald,Pärnu maakond, 87701
12.04 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora U21Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
13.04 19:00FC Nõmme UnitedFC ElvaMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
13.04 19:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FCI Levadia U21Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
VII voor
16.04 19:00Tallinna FCI Levadia U21Vändra JK VaprusMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
18.04 13:00Maardu LinnameeskondTartu JK Tammeka U21Maardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
18.04 13:00Pärnu JK VaprusKohtla-Järve JK JärvePärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
18.04 19:00Tallinna FC Flora U21FC Nõmme UnitedSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
19.04 13:00FC ElvaPärnu JalgpalliklubiNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
VIII voor
23.04 18:30Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U21Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
23.04 18:30Maardu LinnameeskondTallinna FCI Levadia U21Maardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
23.04 18:30Vändra JK VaprusPärnu JK VaprusVändra kunstmurustaadion - Kooli 13, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald,Pärnu maakond, 87701
23.04 19:00FC Nõmme UnitedPärnu JalgpalliklubiMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
23.04 19:00Tartu JK Tammeka U21FC ElvaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
IX voor
26.04 13:00FC Nõmme UnitedPärnu JK VaprusMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
26.04 13:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka U21Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
27.04 19:00FC ElvaVändra JK VaprusNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
27.04 19:00Tallinna FC Flora U21Maardu LinnameeskondSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
27.04 19:00Tallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve JK JärveMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
X voor
29.04 19:00Pärnu JK VaprusPärnu JalgpalliklubiPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
01.05 13:00Kohtla-Järve JK JärveFC ElvaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
01.05 13:00Vändra JK VaprusMaardu LinnameeskondVändra staadion - Kalda 6,Vändra
02.05 13:00FC Nõmme UnitedTartu JK Tammeka U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
02.05 13:00Tallinna FCI Levadia U21Tallinna FC Flora U21Maarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XI voor
07.05 18:30FC ElvaTallinna FCI Levadia U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
07.05 18:30Pärnu JalgpalliklubiVändra JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
07.05 19:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
07.05 19:00Maardu LinnameeskondFC Nõmme UnitedMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
07.05 19:00Tallinna FC Flora U21Pärnu JK VaprusLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
XII voor
10.05 13:00FC Nõmme UnitedKohtla-Järve JK JärveMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
10.05 13:00Maardu LinnameeskondPärnu JalgpalliklubiMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
10.05 13:00Pärnu JK VaprusFC ElvaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
11.05 19:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Tammeka U21Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
11.05 19:00Vändra JK VaprusTallinna FCI Levadia U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XIII voor
14.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiFC ElvaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
16.05 13:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
16.05 13:00Tartu JK Tammeka U21Maardu LinnameeskondTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
17.05 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
17.05 13:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JK VaprusMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XIV voor
21.05 19:00Pärnu JK VaprusVändra JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
22.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
22.05 19:00Tallinna FC Flora U21Kohtla-Järve JK JärveLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
22.05 19:00Tallinna FCI Levadia U21Maardu LinnameeskondMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
24.05 13:00FC ElvaTartu JK Tammeka U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
XV voor
28.05 17:30Tartu JK Tammeka U21Pärnu JalgpalliklubiTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
28.05 19:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
28.05 19:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Flora U21Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
28.05 19:00Vändra JK VaprusFC ElvaVändra staadion - Kalda 6,Vändra
28.05 20:30FC Nõmme UnitedTallinna FCI Levadia U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
XVI voor
31.05 17:00FC ElvaFC Nõmme UnitedElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
31.05 17:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
01.06 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
01.06 19:00Tallinna FC Flora U21Pärnu JalgpalliklubiLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
01.06 19:00Pärnu JK VaprusMaardu LinnameeskondPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XVII voor
25.06 20:45Pärnu JK VaprusFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
27.06 13:00Maardu LinnameeskondFC ElvaMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
27.06 13:00Pärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve JK JärvePärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
27.06 13:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Tammeka U21Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
27.06 13:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XVIII voor
02.07 18:30FC ElvaTallinna FC Flora U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
02.07 18:30Maardu LinnameeskondKohtla-Järve JK JärveMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
02.07 19:00FC Nõmme UnitedVändra JK VaprusMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
02.07 19:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JalgpalliklubiMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
02.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIX voor
16.07 19:00FC ElvaTartu JK Tammeka U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
17.07 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
18.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
18.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
18.07 19:00Tallinna FC Flora U21Maardu LinnameeskondLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
XX voor
23.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiPärnu JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
24.07 19:00FC Nõmme UnitedMaardu LinnameeskondMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
24.07 19:00Tallinna FC Flora U21Kohtla-Järve JK JärveLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
24.07 19:00Tallinna FCI Levadia U21FC ElvaMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
25.07 19:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXI voor
30.07 19:00Maardu LinnameeskondPärnu JK VaprusMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
31.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
01.08 19:00FC Nõmme UnitedFC ElvaMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
01.08 19:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
01.08 19:00Vändra JK VaprusTallinna FCI Levadia U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXII voor
06.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveFC Nõmme UnitedKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
07.08 19:00Maardu LinnameeskondTallinna FCI Levadia U21Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
07.08 19:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
08.08 17:00FC ElvaVändra JK VaprusElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
08.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXIII voor
13.08 18:30FC Nõmme UnitedPärnu JK VaprusMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
13.08 18:30Tallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve JK JärveMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
13.08 19:00FC ElvaMaardu LinnameeskondElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
13.08 19:00Tallinna FC Flora U21Vändra JK VaprusLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
13.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu JalgpalliklubiTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXIV voor
16.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveFC ElvaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
16.08 19:00Maardu LinnameeskondTartu JK Tammeka U21Maardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
16.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21FC Nõmme UnitedMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
17.08 19:00Vändra JK VaprusPärnu JalgpalliklubiVändra staadion - Kalda 6,Vändra
17.08 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXV voor
20.08 13:00Pärnu JalgpalliklubiMaardu LinnameeskondPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
20.08 16:00Tallinna FC Flora U21FC ElvaLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
20.08 16:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FCI Levadia U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
20.08 19:00FC Nõmme UnitedVändra JK VaprusMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
20.08 19:00Pärnu JK VaprusKohtla-Järve JK JärvePärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXVI voor
23.08 16:00FC Nõmme UnitedTartu JK Tammeka U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
23.08 18:30FC ElvaPärnu JalgpalliklubiElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
23.08 18:30Kohtla-Järve JK JärveMaardu LinnameeskondKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
23.08 18:30Vändra JK VaprusPärnu JK VaprusVändra staadion - Kalda 6,Vändra
24.08 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tallinna FC Flora U21Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XXVII voor
27.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK JärveTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
29.08 13:00Tallinna FC Flora U21FC Nõmme UnitedLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
30.08 13:00Maardu LinnameeskondVändra JK VaprusMaardu linnastaadion - Karjääri 4, 74116 Maardu
30.08 16:00FC ElvaPärnu JK VaprusElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
30.08 16:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FCI Levadia U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXVIII voor
10.09 18:00FC Nõmme UnitedPärnu JalgpalliklubiMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
11.09 18:00Tallinna FC Flora U21Tartu JK Tammeka U21Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
12.09 13:00Vändra JK VaprusFC ElvaVändra staadion - Kalda 6,Vändra
12.09 13:00Pärnu JK VaprusMaardu LinnameeskondPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
13.09 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FCI Levadia U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
XXIX voor
16.09 19:00Pärnu JK VaprusFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
17.09 19:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Flora U21Maardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
17.09 19:00Pärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve JK JärvePärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
17.09 19:00Tallinna FCI Levadia U21Vändra JK VaprusMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
17.09 19:00Tartu JK Tammeka U21FC ElvaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXX voor
20.09 13:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
20.09 13:00Vändra JK VaprusFC Nõmme UnitedVändra staadion - Kalda 6,Vändra
20.09 19:00Maardu LinnameeskondPärnu JalgpalliklubiMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
21.09 17:30FC ElvaTallinna FC Flora U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
21.09 19:00Tallinna FCI Levadia U21Tartu JK Tammeka U21Maarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XXXI voor
24.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
26.09 13:00FC Nõmme UnitedKohtla-Järve JK JärveMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
26.09 13:00Tallinna FC Flora U21Pärnu JalgpalliklubiLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
26.09 13:00Vändra JK VaprusMaardu LinnameeskondVändra staadion - Kalda 6,Vändra
27.09 13:00FC ElvaTallinna FCI Levadia U21Elva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
XXXII voor
01.10 19:00Pärnu JK VaprusVändra JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
03.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
03.10 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC ElvaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
04.10 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
04.10 13:00Tallinna FCI Levadia U21Maardu LinnameeskondMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XXXIII voor
15.10 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FCI Levadia U21Lilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
15.10 19:00Pärnu JK VaprusPärnu JalgpalliklubiPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
17.10 13:00FC ElvaKohtla-Järve JK JärveElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
17.10 13:00Maardu LinnameeskondFC Nõmme UnitedMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
17.10 13:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXIV voor
22.10 19:00Maardu LinnameeskondFC ElvaMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
23.10 19:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
24.10 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FCI Levadia U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
24.10 13:00Tallinna FC Flora U21Pärnu JK VaprusLilleküla harjutusväljak I - Asula 4c, Tallinn
24.10 13:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK JärveVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXXV voor
29.10 19:00Pärnu JalgpalliklubiVändra JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
31.10 13:00FC ElvaFC Nõmme UnitedElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
31.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
31.10 13:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JK VaprusMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
01.11 13:00Tartu JK Tammeka U21Maardu LinnameeskondTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXVI voor
08.11 13:00Maardu LinnameeskondKohtla-Järve JK JärveMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu 74116
08.11 13:00Tallinna FCI Levadia U21Pärnu JalgpalliklubiMaarjamäe staadion - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
08.11 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
08.11 13:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
08.11 13:00Pärnu JK VaprusFC ElvaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.