KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.03 19:00Nõmme Kalju FC U21Raasiku FC Joker0 : 1mängu ankeet protokoll
05.03 13:00JK Sillamäe Kalev U21Viimsi JK4 : 0mängu ankeet protokoll
05.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
05.03 13:00Paide Linnameeskond U21JK Tallinna Kalev U211 : 1mängu ankeet protokoll
05.03 16:00Keila JK Tartu JK Tammeka U213 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
08.03 19:00Viimsi JKPaide Linnameeskond U214 : 1mängu ankeet protokoll
11.03 16:00Nõmme Kalju FC U21Keila JK 3 : 2mängu ankeet protokoll
12.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev U210 : 0mängu ankeet protokoll
12.03 13:00Raasiku FC JokerVändra JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
12.03 13:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev U214 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
15.03 19:00JK Tallinna Kalev U21Raasiku FC Joker0 : 1mängu ankeet protokoll
19.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveViimsi JK2 : 0mängu ankeet protokoll
19.03 13:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
19.03 13:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U210 : 6mängu ankeet protokoll
19.03 16:00Keila JK JK Sillamäe Kalev U212 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
29.03 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK2 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 13:00Keila JK Vändra JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U214 : 2mängu ankeet protokoll
02.04 13:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK Järve1 : 2mängu ankeet protokoll
02.04 16:00JK Sillamäe Kalev U21Paide Linnameeskond U210 : 5mängu ankeet protokoll
V voor
05.04 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Sillamäe Kalev U213 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 16:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U216 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 13:00JK Tallinna Kalev U21Vändra JK Vaprus0 : 4mängu ankeet protokoll
09.04 16:00Keila JK Paide Linnameeskond U212 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U210 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
12.04 19:00JK Tallinna Kalev U21Keila JK 0 : 0mängu ankeet protokoll
15.04 13:00JK Sillamäe Kalev U21Raasiku FC Joker2 : 3mängu ankeet protokoll
15.04 13:00Paide Linnameeskond U21Kohtla-Järve JK Järve0 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 16:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Tammeka U211 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 19:00Viimsi JKVändra JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
19.04 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev U211 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 16:00Raasiku FC JokerPaide Linnameeskond U211 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 16:00Keila JK Kohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 16:00Nõmme Kalju FC U21JK Sillamäe Kalev U213 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 16:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK Vaprus2 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
26.04 18:00JK Sillamäe Kalev U21Vändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
26.04 18:00Kohtla-Järve JK JärveRaasiku FC Joker1 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 18:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U211 : 1mängu ankeet protokoll
26.04 19:00Viimsi JKKeila JK 1 : 2mängu ankeet protokoll
27.04 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
30.04 16:00JK Sillamäe Kalev U21JK Tallinna Kalev U210 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 16:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JK0 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 19:00Keila JK Raasiku FC Joker5 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 16:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme Kalju FC U213 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 17:00Paide Linnameeskond U21Vändra JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
03.05 19:00Raasiku FC JokerKeila JK 4 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 16:00JK Tallinna Kalev U21JK Sillamäe Kalev U213 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 16:00Nõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve JK Järve0 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 16:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U210 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 16:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U213 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
10.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U211 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 16:00Keila JK Viimsi JK3 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 16:00Raasiku FC JokerKohtla-Järve JK Järve1 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 16:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U212 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 16:00Vändra JK VaprusJK Sillamäe Kalev U213 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
17.05 19:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JK1 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 16:00JK Sillamäe Kalev U21Nõmme Kalju FC U210 : 5mängu ankeet protokoll
21.05 16:00Kohtla-Järve JK JärveKeila JK 3 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 16:00Paide Linnameeskond U21Raasiku FC Joker3 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 16:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U213 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
24.05 18:00Keila JK JK Tallinna Kalev U210 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 18:00Tartu JK Tammeka U21Nõmme Kalju FC U210 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 18:00Vändra JK VaprusViimsi JK2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Kohtla-Järve JK JärvePaide Linnameeskond U211 : 2mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev U211 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
27.05 13:00Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev U215 : 3mängu ankeet protokoll
28.05 13:00JK Sillamäe Kalev U21Kohtla-Järve JK Järve0 : 3mängu ankeet protokoll
28.05 13:00Paide Linnameeskond U21Keila JK 0 : 3mängu ankeet protokoll
28.05 13:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC Joker6 : 0mängu ankeet protokoll
28.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Viimsi JK3 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
31.05 19:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U211 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 13:00Keila JK Vändra JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
03.06 13:00Viimsi JKRaasiku FC Joker2 : 3mängu ankeet protokoll
04.06 16:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U211 : 1mängu ankeet protokoll
04.06 16:00Paide Linnameeskond U21JK Sillamäe Kalev U213 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
14.06 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev U214 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 16:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U214 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 16:00Viimsi JKKohtla-Järve JK Järve3 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 16:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U211 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 19:00Keila JK JK Sillamäe Kalev U213 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
28.06 19:00Keila JK Nõmme Kalju FC U213 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 16:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
02.07 16:00JK Sillamäe Kalev U21Tartu JK Tammeka U214 : 1mängu ankeet protokoll
02.07 16:00Vändra JK VaprusRaasiku FC Joker4 : 2mängu ankeet protokoll
03.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
05.07 19:00Raasiku FC JokerNõmme Kalju FC U211 : 1mängu ankeet protokoll
08.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK Vaprus3 : 3mängu ankeet protokoll
08.07 19:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev U213 : 0mängu ankeet protokoll
09.07 16:00JK Tallinna Kalev U21Paide Linnameeskond U214 : 0mängu ankeet protokoll
09.07 16:00Tartu JK Tammeka U21Keila JK 1 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
12.07 19:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U211 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 19:00JK Sillamäe Kalev U21Viimsi JK1 : 3mängu ankeet protokoll
16.07 19:00Keila JK JK Tallinna Kalev U210 : 2mängu ankeet protokoll
16.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Raasiku FC Joker2 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 19:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK Järve3 : 2mängu ankeet protokoll
XX voor
12.07 19:00Raasiku FC JokerVändra JK Vaprus0 : 2mängu ankeet protokoll
19.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JK3 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Sillamäe Kalev U211 : 2mängu ankeet protokoll
19.07 19:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U214 : 0mängu ankeet protokoll
23.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Keila JK 4 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
29.07 19:00JK Sillamäe Kalev U21Raasiku FC Joker1 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve JK Järve3 : 0mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Keila JK Paide Linnameeskond U214 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK Vaprus4 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U213 : 3mängu ankeet protokoll
XXII voor
02.08 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev U210 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 19:00Keila JK Nõmme Kalju FC U210 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeet protokoll
06.08 19:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JK2 : 3mängu ankeet protokoll
06.08 19:00Vändra JK VaprusJK Sillamäe Kalev U210 : 2mängu ankeet protokoll
XXIII voor
12.08 19:00Kohtla-Järve JK JärvePaide Linnameeskond U214 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Vändra JK Vaprus0 : 0mängu ankeet protokoll
13.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Sillamäe Kalev U212 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC Joker1 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 19:00Viimsi JKKeila JK 2 : 2mängu ankeet protokoll
XXIV voor
16.08 18:00Keila JK Kohtla-Järve JK Järve4 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 18:00Raasiku FC JokerPaide Linnameeskond U214 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 18:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U213 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U211 : -mängu ankeet protokoll
17.08 19:00JK Sillamäe Kalev U21JK Tallinna Kalev U210 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
20.08 16:00Keila JK Raasiku FC Joker2 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 16:00Kohtla-Järve JK JärveViimsi JK4 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U212 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Paide Linnameeskond U21Vändra JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev U213 : 0mängu ankeet protokoll
XXVI voor
23.08 18:00JK Sillamäe Kalev U21Paide Linnameeskond U210 : 2mängu ankeet protokoll
23.08 18:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme Kalju FC U212 : 0mängu ankeet protokoll
23.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U214 : 2mängu ankeet protokoll
23.08 19:00Viimsi JKRaasiku FC Joker2 : 2mängu ankeet protokoll
24.08 18:30Vändra JK VaprusKeila JK 2 : 1mängu ankeet protokoll
XXVII voor
26.08 16:00JK Tallinna Kalev U21Paide Linnameeskond U211 : 2mängu ankeet protokoll
27.08 16:00JK Sillamäe Kalev U21Keila JK 0 : 8mängu ankeet protokoll
27.08 16:00Raasiku FC JokerKohtla-Järve JK Järve2 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Tammeka U215 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 19:00Viimsi JKVändra JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
06.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Nõmme Kalju FC U210 : 4mängu ankeet protokoll
09.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveRaasiku FC Joker5 : 0mängu ankeet protokoll
09.09 16:00Vändra JK VaprusViimsi JK3 : 1mängu ankeet protokoll
10.09 13:00Paide Linnameeskond U21JK Tallinna Kalev U210 : 3mängu ankeet protokoll
10.09 16:00JK Sillamäe Kalev U21Keila JK 0 : 4mängu ankeet protokoll
XXIX voor
13.09 19:00Nõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve JK Järve4 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK2 : 5mängu ankeet protokoll
14.09 17:45Paide Linnameeskond U21JK Sillamäe Kalev U212 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 17:45Vändra JK VaprusKeila JK 2 : 4mängu ankeet protokoll
14.09 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U210 : 4mängu ankeet protokoll
XXX voor
16.09 13:00Viimsi JKKohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 13:00Raasiku FC JokerKeila JK 1 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 13:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U213 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 16:00JK Sillamäe Kalev U21Tartu JK Tammeka U211 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 19:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U213 : 0mängu ankeet protokoll
XXXI voor
24.09 13:00Nõmme Kalju FC U21Viimsi JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinnmängu ankeet
24.09 13:00Paide Linnameeskond U21Raasiku FC JokerPaide linnastaadion - Kooli 1, Paidemängu ankeet
24.09 13:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113mängu ankeet
24.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveKeila JK Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järvemängu ankeet
25.09 19:00JK Tallinna Kalev U21JK Sillamäe Kalev U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet
XXXII voor
27.09 19:00Keila JK Viimsi JKKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
30.09 16:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
01.10 13:00JK Sillamäe Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
01.10 13:00Paide Linnameeskond U21Kohtla-Järve JK JärvePaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
01.10 13:00Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXXIII voor
11.10 19:00Viimsi JKPaide Linnameeskond U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
14.10 16:00Nõmme Kalju FC U21Keila JK Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
15.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Raasiku FC JokerKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
15.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
15.10 16:00JK Sillamäe Kalev U21Vändra JK VaprusSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XXXIV voor
18.10 19:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
22.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
22.10 13:00Paide Linnameeskond U21Keila JK Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
22.10 13:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
22.10 16:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXV voor
25.10 19:00Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
28.10 16:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
29.10 13:00JK Sillamäe Kalev U21Kohtla-Järve JK JärveSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
29.10 13:00Vändra JK VaprusRaasiku FC JokerVändra staadion - Kalda 6,Vändra
29.10 16:00Keila JK Tartu JK Tammeka U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XXXVI voor
05.11 16:00JK Tallinna Kalev U21Keila JK Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
05.11 16:00Raasiku FC JokerNõmme Kalju FC U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
05.11 16:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
05.11 16:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
05.11 16:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK JärveVändra staadion - Kalda 6,Vändra
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.