KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
09.06 13:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka U21- : 0mängu ankeet protokoll
09.06 13:00Tallinna FC Flora U19FC Nõmme United3 : -mängu ankeet protokoll
09.06 13:00Vändra JK VaprusTallinna JK Legion0 : 6mängu ankeet protokoll
09.06 15:00Lasnamäe FC AjaxVõru FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 13:00Kohtla-Järve JK JärvePaide Linnameeskond U214 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
04.03 12:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora U195 : 1mängu ankeet protokoll
04.03 13:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
04.03 19:00Võru FC HeliosPärnu Jalgpalliklubi2 : 0mängu ankeet protokoll
04.03 20:00Lasnamäe FC AjaxPaide Linnameeskond U212 : 3mängu ankeet protokoll
05.03 19:00FC Nõmme UnitedKohtla-Järve JK Järve6 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
10.03 13:00Tallinna JK LegionFC Nõmme United5 : 0mängu ankeet protokoll
11.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiPaide Linnameeskond U212 : 1mängu ankeet protokoll
11.03 13:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
11.03 13:00Vändra JK VaprusVõru FC Helios2 : 2mängu ankeet protokoll
11.03 19:00Tallinna FC Flora U19Lasnamäe FC Ajax3 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
17.03 13:00Paide Linnameeskond U21Vändra JK Vaprus0 : 2mängu ankeet protokoll
17.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U195 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 13:00Tartu JK Tammeka U21Võru FC Helios4 : 0mängu ankeet protokoll
18.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 13:00Lasnamäe FC AjaxFC Nõmme United3 : 5mängu ankeet protokoll
V voor
31.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveVõru FC Helios3 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Tallinna JK LegionLasnamäe FC Ajax4 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 16:00Vändra JK VaprusPärnu Jalgpalliklubi2 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 18:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Tammeka U211 : 6mängu ankeet protokoll
16.05 19:00FC Nõmme UnitedPaide Linnameeskond U211 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
03.04 19:00Lasnamäe FC AjaxKohtla-Järve JK Järve0 : 4mängu ankeet protokoll
03.04 19:00Tallinna FC Flora U19Vändra JK Vaprus0 : 1mängu ankeet protokoll
03.04 19:00Tallinna JK LegionVõru FC Helios3 : 0mängu ankeet protokoll
05.04 19:00FC Nõmme UnitedPärnu Jalgpalliklubi2 : 1mängu ankeet protokoll
05.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U210 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
08.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U191 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 13:00Paide Linnameeskond U21Võru FC Helios0 : 2mängu ankeet protokoll
08.04 13:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna JK Legion1 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 13:00Tartu JK Tammeka U21Lasnamäe FC Ajax12 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 13:00Vändra JK VaprusFC Nõmme United1 : 6mängu ankeet protokoll
VIII voor
14.04 13:00Pärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve JK Järve1 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Tallinna JK LegionPaide Linnameeskond U213 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 19:00Tallinna FC Flora U19Võru FC Helios1 : 2mängu ankeet protokoll
15.04 13:00FC Nõmme UnitedTartu JK Tammeka U211 : 2mängu ankeet protokoll
15.04 13:00Lasnamäe FC AjaxVändra JK Vaprus5 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
20.04 19:00Paide Linnameeskond U21Tallinna FC Flora U191 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 13:00FC Nõmme UnitedVõru FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna JK Legion1 : 2mängu ankeet protokoll
22.04 13:00Lasnamäe FC AjaxPärnu Jalgpalliklubi0 : 3mängu ankeet protokoll
22.04 13:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK Järve1 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
28.04 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U195 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 19:00Võru FC HeliosLasnamäe FC Ajax0 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 19:00Tallinna JK LegionVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U211 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 13:00Paide Linnameeskond U21Pärnu Jalgpalliklubi0 : 4mängu ankeet protokoll
XI voor
01.05 16:00Tallinna FC Flora U19Tallinna JK Legion2 : 7mängu ankeet protokoll
03.05 19:00Võru FC HeliosTartu JK Tammeka U214 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 19:00Kohtla-Järve JK JärveLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
03.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme United3 : 2mängu ankeet protokoll
03.05 19:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U212 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
06.05 13:00FC Nõmme UnitedVändra JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Tallinna JK LegionPärnu Jalgpalliklubi3 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 19:00Võru FC HeliosPaide Linnameeskond U212 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 19:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka U212 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 19:00Tallinna FC Flora U19Kohtla-Järve JK Järve1 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
11.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiVõru FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 13:00FC Nõmme UnitedLasnamäe FC Ajax8 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 19:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U212 : 5mängu ankeet protokoll
12.05 19:00Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK Järve4 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 19:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora U194 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
18.05 19:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion0 : 6mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Kohtla-Järve JK JärveFC Nõmme United2 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Võru FC HeliosVändra JK Vaprus3 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Tallinna FC Flora U19Paide Linnameeskond U211 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu Jalgpalliklubi1 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
24.05 19:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK Vaprus5 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Paide Linnameeskond U21FC Nõmme United1 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiLasnamäe FC Ajax3 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Tallinna JK LegionVõru FC Helios2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U195 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
27.05 13:00Võru FC HeliosKohtla-Järve JK Järve2 : 4mängu ankeet protokoll
27.05 13:00FC Nõmme UnitedTallinna JK Legion0 : 3mängu ankeet protokoll
27.05 13:00Lasnamäe FC AjaxPaide Linnameeskond U210 : 3mängu ankeet protokoll
28.05 19:00Tallinna FC Flora U19Pärnu Jalgpalliklubi1 : 4mängu ankeet protokoll
28.05 19:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U212 : 4mängu ankeet protokoll
XVII voor
12.06 19:00FC Nõmme UnitedVõru FC Helios0 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 19:00Tallinna JK LegionTartu JK Tammeka U212 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 19:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora U195 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:00Paide Linnameeskond U21Kohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:00Vändra JK VaprusPärnu Jalgpalliklubi1 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
08.07 13:00Paide Linnameeskond U21Tallinna JK LegionPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
08.07 16:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
08.07 16:00Tartu JK Tammeka U21FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
08.07 16:00Vändra JK VaprusLasnamäe FC AjaxVändra staadion - Kalda 6,Vändra
09.07 19:00Võru FC HeliosTallinna FC Flora U19Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
XIX voor
13.07 19:00Tallinna FC Flora U19Vändra JK VaprusSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
13.07 19:00Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK JärveWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
14.07 13:00FC Nõmme UnitedLasnamäe FC AjaxMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
14.07 13:00Pärnu JalgpalliklubiPaide Linnameeskond U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
14.07 13:00Tartu JK Tammeka U21Võru FC HeliosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XX voor
21.07 19:00Võru FC HeliosPaide Linnameeskond U21Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
21.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveFC Nõmme UnitedKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
21.07 19:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JalgpalliklubiAjaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
21.07 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Tammeka U21Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
22.07 19:00Vändra JK VaprusTallinna JK LegionVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXI voor
27.07 19:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
28.07 13:00FC Nõmme UnitedVändra JK VaprusMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
28.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U19Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
28.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiVõru FC HeliosPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
28.07 19:00Tallinna JK LegionLasnamäe FC AjaxWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XXII voor
03.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna JK LegionTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
04.08 19:00Võru FC HeliosKohtla-Järve JK JärveVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
04.08 19:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora U19Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
04.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiVändra JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
05.08 19:00Paide Linnameeskond U21FC Nõmme UnitedPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XXIII voor
08.08 19:00FC Nõmme UnitedTallinna JK LegionMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
11.08 19:00Kohtla-Järve JK JärvePaide Linnameeskond U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
11.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Pärnu JalgpalliklubiTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
11.08 19:00Vändra JK VaprusLasnamäe FC AjaxVändra staadion - Kalda 6,Vändra
12.08 16:00Tallinna FC Flora U19Võru FC HeliosEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
XXIV voor
16.08 19:00FC Nõmme UnitedTartu JK Tammeka U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
18.08 19:00Võru FC HeliosVändra JK VaprusVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
20.08 19:00Lasnamäe FC AjaxKohtla-Järve JK JärveAjaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
20.08 19:00Paide Linnameeskond U21Tallinna JK LegionPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
20.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U19Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXV voor
24.08 19:00Tallinna FC Flora U19Paide Linnameeskond U21Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
25.08 19:00Võru FC HeliosTallinna JK LegionVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
25.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Lasnamäe FC AjaxTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
25.08 19:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK JärveVändra staadion - Kalda 6,Vändra
26.08 16:00FC Nõmme UnitedPärnu JalgpalliklubiMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
XXVI voor
28.08 19:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora U19Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
30.08 18:30Võru FC HeliosFC Nõmme UnitedVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
30.08 18:30Kohtla-Järve JK JärvePärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
30.08 18:30Paide Linnameeskond U21Lasnamäe FC AjaxPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
30.08 18:30Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXVII voor
02.09 16:00Võru FC HeliosLasnamäe FC AjaxVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
02.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
02.09 16:00Paide Linnameeskond U21Vändra JK VaprusPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
02.09 16:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna JK LegionPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
02.09 16:00Tallinna FC Flora U19FC Nõmme UnitedSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XXVIII voor
15.09 13:00FC Nõmme UnitedKohtla-Järve JK JärveMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
15.09 13:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK LegionLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
15.09 13:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U19Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
16.09 13:00Paide Linnameeskond U21Võru FC HeliosPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
16.09 13:00Pärnu JalgpalliklubiVändra JK VaprusPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXIX voor
18.09 17:30Tallinna FC Flora U19Kohtla-Järve JK JärveSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
20.09 17:30Võru FC HeliosTartu JK Tammeka U21Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
20.09 19:00FC Nõmme UnitedPaide Linnameeskond U21Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
20.09 19:00Pärnu JalgpalliklubiLasnamäe FC AjaxPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
20.09 19:00Tallinna JK LegionVändra JK VaprusWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XXX voor
23.09 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK LegionKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
23.09 13:00Lasnamäe FC AjaxFC Nõmme UnitedLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
23.09 13:00Tallinna FC Flora U19Pärnu JalgpalliklubiSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
23.09 13:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
23.09 13:00Vändra JK VaprusVõru FC HeliosVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXXI voor
29.09 13:00Võru FC HeliosPärnu JalgpalliklubiVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
29.09 13:00Kohtla-Järve JK JärveLasnamäe FC AjaxKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
29.09 13:00Vändra JK VaprusFC Nõmme UnitedVändra staadion - Kalda 6,Vändra
30.09 13:00Paide Linnameeskond U21Tallinna FC Flora U19Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
30.09 13:00Tallinna JK LegionTartu JK Tammeka U21Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XXXII voor
06.10 13:00Võru FC HeliosFC Nõmme UnitedVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
07.10 13:00Pärnu JalgpalliklubiKohtla-Järve JK JärvePärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
07.10 13:00Tallinna FC Flora U19Lasnamäe FC AjaxSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
07.10 13:00Tallinna JK LegionPaide Linnameeskond U21Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
07.10 13:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXIII voor
20.10 13:00Võru FC HeliosTallinna JK LegionVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
20.10 13:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U19Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
20.10 13:00Lasnamäe FC AjaxVändra JK VaprusLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
20.10 13:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK JärveTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
21.10 13:00Paide Linnameeskond U21Pärnu JalgpalliklubiPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
27.10 13:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXXIV voor
27.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveVõru FC HeliosKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
27.10 13:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka U21Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
27.10 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
28.10 13:00Tallinna FC Flora U19Tallinna JK LegionSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XXXV voor
03.11 13:00Võru FC HeliosTallinna FC Flora U19Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
03.11 13:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
03.11 13:00Paide Linnameeskond U21Lasnamäe FC AjaxPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
03.11 13:00Tallinna JK LegionPärnu JalgpalliklubiWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
04.11 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXVI voor
11.11 13:00Lasnamäe FC AjaxVõru FC HeliosLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
11.11 13:00Paide Linnameeskond U21Kohtla-Järve JK JärvePaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
11.11 13:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
11.11 13:00Tallinna JK LegionFC Nõmme UnitedWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
11.11 13:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora U19Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.