KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
09.03 13:00Võru FC HeliosJK Tabasalu4 : 8mängu ankeet protokoll
09.03 13:00Viimsi JKPaide Linnameeskond U210 : 1mängu ankeet protokoll
09.03 13:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U211 : 3mängu ankeet protokoll
10.03 13:00Keila JKFC Nõmme United3 : 1mängu ankeet protokoll
10.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiPõhja-Tallinna JK Volta2 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
16.03 13:00Nõmme Kalju FC U21Võru FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 13:00Paide Linnameeskond U21FC Nõmme United0 : 6mängu ankeet protokoll
17.03 13:00JK TabasaluPärnu Jalgpalliklubi1 : 2mängu ankeet protokoll
17.03 13:00Viimsi JKKeila JK2 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaVändra JK Vaprus2 : 3mängu ankeet protokoll
III voor
30.03 13:00Võru FC HeliosViimsi JK1 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Keila JKNõmme Kalju FC U211 : 2mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiPaide Linnameeskond U210 : 2mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Vändra JK VaprusJK Tabasalu4 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 19:30FC Nõmme UnitedPõhja-Tallinna JK Volta4 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
04.04 18:30Nõmme Kalju FC U21Pärnu Jalgpalliklubi0 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 18:30Paide Linnameeskond U21Vändra JK Vaprus5 : 3mängu ankeet protokoll
04.04 19:30FC Nõmme UnitedVõru FC Helios4 : 0mängu ankeet protokoll
04.04 19:30JK TabasaluViimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
04.04 19:30Põhja-Tallinna JK VoltaKeila JK3 : 4mängu ankeet protokoll
V voor
07.04 13:00Võru FC HeliosVändra JK Vaprus0 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Keila JKPaide Linnameeskond U212 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme United1 : 2mängu ankeet protokoll
08.04 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U213 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 19:30JK TabasaluPõhja-Tallinna JK Volta5 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
13.04 13:00FC Nõmme UnitedJK Tabasalu3 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 13:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U210 : 5mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Keila JKPärnu Jalgpalliklubi1 : 4mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Vändra JK VaprusViimsi JK3 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaVõru FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
20.04 13:00JK TabasaluPaide Linnameeskond U212 : 1mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Võru FC HeliosKeila JK2 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Nõmme Kalju FC U21Põhja-Tallinna JK Volta3 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Viimsi JKPärnu Jalgpalliklubi3 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Vändra JK VaprusFC Nõmme United2 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
27.04 13:00FC Nõmme UnitedViimsi JK3 : 4mängu ankeet protokoll
27.04 13:00Pärnu JalgpalliklubiVõru FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
27.04 19:00Keila JKVändra JK Vaprus2 : 4mängu ankeet protokoll
27.04 19:00Paide Linnameeskond U21Põhja-Tallinna JK Volta0 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tabasalu3 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
04.05 13:00FC Nõmme UnitedNõmme Kalju FC U211 : 3mängu ankeet protokoll
04.05 19:00JK TabasaluKeila JK1 : 4mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiVändra JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaViimsi JK3 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 13:00Võru FC HeliosPaide Linnameeskond U211 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
11.05 13:00Nõmme Kalju FC U21Keila JK0 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 19:00Vändra JK VaprusPõhja-Tallinna JK Volta2 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Paide Linnameeskond U21Pärnu Jalgpalliklubi1 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 17:00Viimsi JKVõru FC Helios1 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 19:30JK TabasaluFC Nõmme United2 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
18.05 13:00FC Nõmme UnitedPärnu Jalgpalliklubi1 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 13:00Põhja-Tallinna JK VoltaNõmme Kalju FC U212 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 19:00Keila JKVõru FC Helios0 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U213 : 3mängu ankeet protokoll
19.05 17:00Viimsi JKJK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
23.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Võru FC HeliosFC Nõmme United1 : 3mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Keila JKPõhja-Tallinna JK Volta2 : 1mängu ankeet protokoll
24.05 19:00Pärnu JalgpalliklubiJK Tabasalu2 : 2mängu ankeet protokoll
25.05 13:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JK2 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
30.05 18:30Võru FC HeliosPärnu Jalgpalliklubi3 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 19:30FC Nõmme UnitedKeila JK3 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 19:30JK TabasaluNõmme Kalju FC U210 : 5mängu ankeet protokoll
30.05 19:30Viimsi JKVändra JK Vaprus9 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 19:30Põhja-Tallinna JK VoltaPaide Linnameeskond U210 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
02.06 13:00Pärnu JalgpalliklubiViimsi JK2 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 13:00Vändra JK VaprusKeila JK5 : 0mängu ankeet protokoll
02.06 19:00Nõmme Kalju FC U21FC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
03.06 19:00Paide Linnameeskond U21Võru FC Helios2 : 4mängu ankeet protokoll
03.06 19:30Põhja-Tallinna JK VoltaJK Tabasalu3 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
13.06 19:00Keila JKViimsi JK2 : 3mängu ankeet protokoll
13.06 19:00Pärnu JalgpalliklubiNõmme Kalju FC U213 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 13:00FC Nõmme UnitedPaide Linnameeskond U215 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 19:00Võru FC HeliosPõhja-Tallinna JK Volta1 : 6mängu ankeet protokoll
15.06 19:00JK TabasaluVändra JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
XVI voor
20.06 18:30Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U213 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 18:30Vändra JK VaprusVõru FC Helios4 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Keila JKJK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Viimsi JKFC Nõmme United1 : 2mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Põhja-Tallinna JK VoltaPärnu Jalgpalliklubi2 : 3mängu ankeet protokoll
XVII voor
26.06 19:00Pärnu JalgpalliklubiKeila JK6 : 0mängu ankeet protokoll
27.06 19:00Võru FC HeliosNõmme Kalju FC U211 : 4mängu ankeet protokoll
27.06 19:00FC Nõmme UnitedVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
27.06 19:00Paide Linnameeskond U21JK Tabasalu0 : 6mängu ankeet protokoll
28.06 19:00Viimsi JKPõhja-Tallinna JK Volta5 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
01.07 18:30JK TabasaluVõru FC Helios3 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 18:30Paide Linnameeskond U21Keila JK1 : 4mängu ankeet protokoll
01.07 19:30Nõmme Kalju FC U21Viimsi JK4 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 19:30Vändra JK VaprusPärnu Jalgpalliklubi3 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 19:30Põhja-Tallinna JK VoltaFC Nõmme United0 : 2mängu ankeet protokoll
XIX voor
04.07 19:00FC Nõmme UnitedJK Tabasalu6 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Keila JKNõmme Kalju FC U213 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiPaide Linnameeskond U213 : 0mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Viimsi JKVõru FC Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaVändra JK Vaprus1 : 4mängu ankeet protokoll
XX voor
10.07 19:00Paide Linnameeskond U21FC Nõmme United1 : 1mängu ankeet protokoll
20.07 19:00Võru FC HeliosPõhja-Tallinna JK Volta1 : 1mängu ankeet protokoll
20.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK Vaprus10 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 19:00Keila JKViimsi JK2 : 3mängu ankeet protokoll
22.07 19:30JK TabasaluPärnu Jalgpalliklubi1 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
26.07 19:00Viimsi JKPõhja-Tallinna JK Volta4 : 3mängu ankeet protokoll
27.07 19:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme United1 : 4mängu ankeet protokoll
27.07 19:00Vändra JK VaprusKeila JK5 : 2mängu ankeet protokoll
28.07 19:00Võru FC HeliosPaide Linnameeskond U212 : 3mängu ankeet protokoll
29.07 19:30JK TabasaluNõmme Kalju FC U211 : 2mängu ankeet protokoll
XXII voor
01.08 19:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JK1 : 3mängu ankeet protokoll
02.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Pärnu Jalgpalliklubi2 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaKeila JK3 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 13:00FC Nõmme UnitedVõru FC Helios2 : 2mängu ankeet protokoll
03.08 13:00Vändra JK VaprusJK Tabasalu4 : 1mängu ankeet protokoll
XXIII voor
08.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiVändra JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 13:00FC Nõmme UnitedViimsi JK4 : 1mängu ankeet protokoll
10.08 19:00Võru FC HeliosJK Tabasalu0 : 3mängu ankeet protokoll
10.08 19:00Keila JKPaide Linnameeskond U210 : 2mängu ankeet protokoll
11.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Põhja-Tallinna JK Volta3 : 2mängu ankeet protokoll
XXIV voor
15.08 19:30JK TabasaluPaide Linnameeskond U214 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 19:00Keila JKFC Nõmme United0 : 6mängu ankeet protokoll
16.08 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U212 : 3mängu ankeet protokoll
16.08 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaPärnu Jalgpalliklubi0 : 3mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Vändra JK VaprusVõru FC Helios6 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
24.08 13:00Paide Linnameeskond U21Põhja-Tallinna JK Volta1 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 16:00FC Nõmme UnitedNõmme Kalju FC U211 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 17:00Viimsi JKVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 18:30Võru FC HeliosPärnu Jalgpalliklubi1 : 3mängu ankeet protokoll
25.08 19:00JK TabasaluKeila JK1 : 2mängu ankeet protokoll
XXVI voor
28.08 19:00Pärnu JalgpalliklubiViimsi JK4 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 18:30Keila JKVõru FC Helios4 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 18:30Vändra JK VaprusFC Nõmme United2 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 18:30Põhja-Tallinna JK VoltaJK Tabasalu3 : 4mängu ankeet protokoll
29.08 19:30Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U213 : 4mängu ankeet protokoll
XXVII voor
01.09 13:00Võru FC HeliosNõmme Kalju FC U210 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 13:00FC Nõmme UnitedPõhja-Tallinna JK Volta5 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Pärnu JalgpalliklubiKeila JK4 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 18:30Paide Linnameeskond U21Vändra JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 19:30JK TabasaluViimsi JK4 : 2mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
14.09 13:00FC Nõmme UnitedPärnu Jalgpalliklubi4 : 2mängu ankeet protokoll
14.09 13:00Vändra JK VaprusPõhja-Tallinna JK Volta9 : 0mängu ankeet protokoll
15.09 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tabasalu1 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 13:00Paide Linnameeskond U21Võru FC Helios7 : 3mängu ankeet protokoll
15.09 17:00Viimsi JKKeila JK3 : 0mängu ankeet protokoll
XXIX voor
18.09 19:00Pärnu JalgpalliklubiVõru FC Helios0 : 0mängu ankeet protokoll
19.09 18:30Keila JKVändra JK Vaprus1 : 4mängu ankeet protokoll
19.09 19:30Nõmme Kalju FC U21Viimsi JK1 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 20:00Põhja-Tallinna JK VoltaPaide Linnameeskond U210 : 7mängu ankeet protokoll
02.10 19:30JK TabasaluFC Nõmme UnitedTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XXX voor
22.09 13:00Võru FC HeliosFC Nõmme UnitedVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võrumängu ankeet
22.09 13:00Keila JKPõhja-Tallinna JK VoltaKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaamängu ankeet
22.09 13:00Paide Linnameeskond U21JK TabasaluPaide linnastaadion - Kooli 1, Paidemängu ankeet
22.09 13:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändramängu ankeet
22.09 16:00Viimsi JKPärnu JalgpalliklubiViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi valdmängu ankeet
XXXI voor
28.09 13:00Võru FC HeliosViimsi JKVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
28.09 13:00FC Nõmme UnitedKeila JKMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
28.09 13:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
29.09 13:00Pärnu JalgpalliklubiJK TabasaluPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
29.09 19:30Põhja-Tallinna JK VoltaNõmme Kalju FC U21Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
XXXII voor
05.10 13:00FC Nõmme UnitedVändra JK VaprusMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
05.10 13:00Nõmme Kalju FC U21Keila JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
05.10 13:00Paide Linnameeskond U21Pärnu JalgpalliklubiPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
06.10 13:00JK TabasaluVõru FC HeliosTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
06.10 13:00Põhja-Tallinna JK VoltaViimsi JKSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
XXXIII voor
18.10 19:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U21Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
19.10 13:00Võru FC HeliosVändra JK VaprusVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
19.10 13:00Viimsi JKFC Nõmme UnitedViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
20.10 13:00Keila JKJK TabasaluKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
20.10 19:00Pärnu JalgpalliklubiPõhja-Tallinna JK VoltaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXXIV voor
26.10 13:00FC Nõmme UnitedPaide Linnameeskond U21Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
26.10 13:00Nõmme Kalju FC U21Võru FC HeliosHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
26.10 19:00JK TabasaluPõhja-Tallinna JK VoltaTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
27.10 13:00Keila JKPärnu JalgpalliklubiKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
27.10 13:00Vändra JK VaprusViimsi JKVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXXV voor
02.11 13:00Võru FC HeliosKeila JKVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
02.11 13:00Viimsi JKPaide Linnameeskond U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
03.11 13:00JK TabasaluVändra JK VaprusTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
03.11 13:00Pärnu JalgpalliklubiNõmme Kalju FC U21Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
03.11 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaFC Nõmme UnitedSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
XXXVI voor
10.11 13:00Nõmme Kalju FC U21FC Nõmme UnitedHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
10.11 13:00Paide Linnameeskond U21Keila JKPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
10.11 13:00Viimsi JKJK TabasaluViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
10.11 13:00Vändra JK VaprusPärnu JalgpalliklubiVändra staadion - Kalda 6,Vändra
10.11 13:00Põhja-Tallinna JK VoltaVõru FC HeliosSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.