KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
08.03 13:00JK Tallinna Kalev U21Paide Linnameeskond U211 : 5mängu ankeet protokoll
08.03 13:00Keila JKLäänemaa JK2 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tabasalu2 : 0mängu ankeet protokoll
08.03 13:00Tartu JK WelcoViimsi JK5 : 3mängu ankeet protokoll
10.06 19:00Võru FC HeliosRakvere JK Tarvas2 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
30.05 16:00Nõmme Kalju FC U21Võru FC Helios1 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 16:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Welco0 : 1mängu ankeet protokoll
30.05 16:00Viimsi JKRakvere JK Tarvas5 : 0mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Keila JKJK Tallinna Kalev U210 : 4mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Läänemaa JKJK Tabasalu1 : 4mängu ankeet protokoll
III voor
04.06 18:30JK Tallinna Kalev U21Võru FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
04.06 18:30Tartu JK WelcoLäänemaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
04.06 19:30JK TabasaluKeila JK0 : 3mängu ankeet protokoll
04.06 19:30Rakvere JK TarvasNõmme Kalju FC U210 : 4mängu ankeet protokoll
04.06 19:30Viimsi JKPaide Linnameeskond U212 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
07.06 13:00Võru FC HeliosKeila JK2 : 3mängu ankeet protokoll
07.06 19:00JK TabasaluRakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Welco2 : 1mängu ankeet protokoll
08.06 19:00Läänemaa JKPaide Linnameeskond U212 : 3mängu ankeet protokoll
08.06 19:00Nõmme Kalju FC U21Viimsi JK1 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
13.06 13:00Paide Linnameeskond U21JK Tabasalu2 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 13:00Rakvere JK TarvasJK Tallinna Kalev U210 : 2mängu ankeet protokoll
13.06 13:00Tartu JK WelcoNõmme Kalju FC U213 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 15:00Võru FC HeliosLäänemaa JK3 : 3mängu ankeet protokoll
14.06 19:00Keila JKViimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
18.06 18:30JK TabasaluVõru FC Helios1 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 18:30Nõmme Kalju FC U21Läänemaa JK2 : 4mängu ankeet protokoll
18.06 18:30Tartu JK WelcoKeila JK6 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 19:30Paide Linnameeskond U21Rakvere JK Tarvas8 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 19:30Viimsi JKJK Tallinna Kalev U214 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
21.06 16:00Võru FC HeliosPaide Linnameeskond U215 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 16:00JK Tallinna Kalev U21JK Tabasalu4 : 3mängu ankeet protokoll
21.06 16:00Keila JKNõmme Kalju FC U210 : 3mängu ankeet protokoll
21.06 16:00Läänemaa JKViimsi JK2 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 16:00Rakvere JK TarvasTartu JK Welco0 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
28.06 16:00JK TabasaluTartu JK Welco1 : 2mängu ankeet protokoll
28.06 16:00Keila JKRakvere JK Tarvas4 : 1mängu ankeet protokoll
28.06 16:00Läänemaa JKJK Tallinna Kalev U211 : 3mängu ankeet protokoll
28.06 16:00Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U210 : 3mängu ankeet protokoll
28.06 16:00Viimsi JKVõru FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
02.07 17:30Rakvere JK TarvasLäänemaa JK0 : 1mängu ankeet protokoll
02.07 18:30Paide Linnameeskond U21Keila JK5 : 3mängu ankeet protokoll
02.07 19:30JK TabasaluViimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
02.07 19:30JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U214 : 1mängu ankeet protokoll
02.07 19:30Tartu JK WelcoVõru FC Helios2 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
05.07 16:00Võru FC HeliosNõmme Kalju FC U212 : 5mängu ankeet protokoll
05.07 16:00Paide Linnameeskond U21Läänemaa JK4 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 16:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev U212 : 3mängu ankeet protokoll
05.07 19:00Keila JKJK Tabasalu2 : 2mängu ankeet protokoll
05.07 19:00Rakvere JK TarvasViimsi JK1 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
10.07 19:00JK TabasaluPaide Linnameeskond U212 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 16:00Läänemaa JKVõru FC Helios4 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Keila JK13 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Rakvere JK Tarvas1 : 0mängu ankeet protokoll
11.07 19:00Viimsi JKTartu JK Welco1 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
16.07 18:30Võru FC HeliosViimsi JK1 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 18:30Läänemaa JKTartu JK Welco1 : 3mängu ankeet protokoll
16.07 18:30Rakvere JK TarvasJK Tabasalu0 : 3mängu ankeet protokoll
16.07 19:30Nõmme Kalju FC U21Keila JK3 : 5mängu ankeet protokoll
16.07 19:30Paide Linnameeskond U21JK Tallinna Kalev U211 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
19.07 16:00Võru FC HeliosJK Tallinna Kalev U210 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 16:00Tartu JK WelcoRakvere JK Tarvas3 : 0mängu ankeet protokoll
19.07 18:00Viimsi JKLäänemaa JK0 : 1mängu ankeet protokoll
19.07 19:00JK TabasaluNõmme Kalju FC U215 : 0mängu ankeet protokoll
19.07 19:00Keila JKPaide Linnameeskond U214 : 4mängu ankeet protokoll
XIV voor
25.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Läänemaa JK4 : 2mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Welco2 : 5mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Rakvere JK TarvasKeila JK2 : 4mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Viimsi JKJK Tabasalu0 : 1mängu ankeet protokoll
26.07 19:00Paide Linnameeskond U21Võru FC Helios3 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
31.07 19:00Läänemaa JKRakvere JK Tarvas3 : 0mängu ankeet protokoll
01.08 16:00Keila JKVõru FC Helios1 : 2mängu ankeet protokoll
01.08 16:00Tartu JK WelcoJK Tabasalu0 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JK2 : 3mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U214 : 3mängu ankeet protokoll
XVI voor
08.08 19:00Võru FC HeliosTartu JK Welco2 : 4mängu ankeet protokoll
08.08 19:00JK TabasaluJK Tallinna Kalev U213 : 2mängu ankeet protokoll
08.08 19:00Läänemaa JKKeila JK7 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 19:00Rakvere JK TarvasPaide Linnameeskond U210 : 3mängu ankeet protokoll
08.08 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U216 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
14.08 18:30JK TabasaluLäänemaa JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaamängu ankeet
14.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinnmängu ankeet
15.08 19:00Rakvere JK TarvasVõru FC HeliosRakvere linnastaadion - Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
16.08 16:00Keila JKTartu JK WelcoKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaamängu ankeet
16.08 16:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JKPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XVIII voor
20.08 13:00JK Tallinna Kalev U21Rakvere JK TarvasKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
20.08 13:00Tartu JK WelcoPaide Linnameeskond U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
20.08 13:00Viimsi JKKeila JKViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
20.08 16:00Võru FC HeliosJK TabasaluVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
20.08 16:00Läänemaa JKNõmme Kalju FC U21Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
XIX voor
23.08 13:00JK TabasaluViimsi JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
23.08 13:00Rakvere JK TarvasVõru FC HeliosRakvere linnastaadion - Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
23.08 16:00Keila JKLäänemaa JKKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
23.08 16:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK WelcoPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
24.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XX voor
28.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Keila JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
29.08 16:00Võru FC HeliosPaide Linnameeskond U21Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
29.08 16:00Läänemaa JKRakvere JK TarvasHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
29.08 16:00Tartu JK WelcoJK TabasaluTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
29.08 16:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XXI voor
12.09 16:00Võru FC HeliosNõmme Kalju FC U21Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
12.09 16:00Rakvere JK TarvasTartu JK WelcoRakvere linnastaadion - Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
13.09 13:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
13.09 13:00Paide Linnameeskond U21Läänemaa JKPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
13.09 16:00Keila JKJK TabasaluKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XXII voor
17.09 18:30JK TabasaluRakvere JK TarvasTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
17.09 18:30Keila JKVõru FC HeliosKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
17.09 18:30Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
17.09 19:30Nõmme Kalju FC U21Läänemaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.09 19:30Viimsi JKPaide Linnameeskond U21Viimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XXIII voor
20.09 13:00Läänemaa JKVõru FC HeliosHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
20.09 13:00Tartu JK WelcoKeila JKTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
20.09 13:00Viimsi JKRakvere JK TarvasViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
21.09 19:00JK TabasaluNõmme Kalju FC U21Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
21.09 19:00JK Tallinna Kalev U21Paide Linnameeskond U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXIV voor
26.09 13:00Läänemaa JKViimsi JKHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
26.09 13:00Nõmme Kalju FC U21Keila JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
26.09 19:00Võru FC HeliosTartu JK WelcoVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
27.09 13:00Paide Linnameeskond U21JK TabasaluPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
27.09 13:00Rakvere JK TarvasJK Tallinna Kalev U21Vinni staadion - Tammiku 9, Vinni vald, Lääne-Virumaa
XXV voor
02.10 19:00JK TabasaluLäänemaa JKTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
03.10 13:00Keila JKPaide Linnameeskond U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
03.10 13:00Nõmme Kalju FC U21Rakvere JK TarvasHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
04.10 13:00Võru FC HeliosJK Tallinna Kalev U21Võru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
04.10 13:00Tartu JK WelcoViimsi JKTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
XXVI voor
16.10 19:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U21Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
17.10 13:00Läänemaa JKTartu JK WelcoHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
17.10 13:00Rakvere JK TarvasKeila JKRakvere linnastaadion - Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
17.10 13:00Viimsi JKVõru FC HeliosViimsi staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
18.10 13:00JK Tallinna Kalev U21JK TabasaluKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXVII voor
24.10 13:00Võru FC HeliosJK TabasaluVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
24.10 13:00Keila JKViimsi JKKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
24.10 13:00Paide Linnameeskond U21Rakvere JK TarvasPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
24.10 13:00Tartu JK WelcoNõmme Kalju FC U21Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
25.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Läänemaa JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.