KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga - Põhja/Ida piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
18.03 13:00Narva United FCTartu FC Santos II3 : 0mängu ankeet protokoll
18.03 13:00Tallinna FC Levadia IIIMaardu Linnameeskond II2 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna JK Piraaja1 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 14:00Kohtla-Järve JK Järve IIVõru FC Helios0 : 2mängu ankeet protokoll
19.03 14:00Maardu UnitedLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
19.03 14:00Tallinna JK DünamoTallinna FC Ararat TTÜ 2 : 2mängu ankeet protokoll
19.03 15:30Tartu FC MerkuurTallinna JK Legion6 : 4mängu ankeet protokoll
II voor
25.03 12:00Maardu Linnameeskond IITallinna JK Dünamo1 : 2mängu ankeet protokoll
25.03 12:00Tartu FC Santos IIJõgeva SK Noorus-962 : 5mängu ankeet protokoll
25.03 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Maardu United3 : 3mängu ankeet protokoll
26.03 14:00Lasnamäe FC AjaxKohtla-Järve JK Järve II3 : 0mängu ankeet protokoll
26.03 14:00Narva United FCVõru FC Helios2 : 0mängu ankeet protokoll
26.03 16:00Tallinna JK PiraajaTartu FC Merkuur1 : 1mängu ankeet protokoll
26.03 18:00Tallinna JK LegionTallinna FC Levadia III1 : 4mängu ankeet protokoll
III voor
01.04 12:00Maardu UnitedMaardu Linnameeskond II3 : 2mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna FC Ararat TTÜ 0 : 2mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Lasnamäe FC AjaxVõru FC Helios2 : 4mängu ankeet protokoll
02.04 12:00Jõgeva SK Noorus-96Narva United FC3 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 12:00Tallinna FC Levadia IIITallinna JK Piraaja1 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 12:00Tallinna JK DünamoTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
02.04 15:30Tartu FC MerkuurTartu FC Santos II4 : 4mängu ankeet protokoll
IV voor
06.04 19:00Tartu FC Santos IITallinna FC Levadia III4 : 1mängu ankeet protokoll
08.04 12:00Maardu Linnameeskond IIKohtla-Järve JK Järve II2 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu FC Merkuur3 : 0mängu ankeet protokoll
09.04 14:00Narva United FCLasnamäe FC Ajax4 : 2mängu ankeet protokoll
09.04 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Võru FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 18:00Tallinna JK LegionMaardu United5 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 18:00Tallinna JK PiraajaTallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
15.04 16:00Maardu Linnameeskond IIVõru FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
16.04 13:00Maardu UnitedTallinna JK Piraaja0 : 3mängu ankeet protokoll
16.04 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Ararat TTÜ 0 : 2mängu ankeet protokoll
16.04 15:00Tallinna FC Levadia IIIJõgeva SK Noorus-964 : 1mängu ankeet protokoll
16.04 15:00Tallinna JK DünamoTartu FC Santos II2 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 16:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna JK Legion2 : 3mängu ankeet protokoll
16.04 19:00Tartu FC MerkuurNarva United FC2 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
22.04 12:00Maardu Linnameeskond IILasnamäe FC Ajax8 : 0mängu ankeet protokoll
22.04 12:00Tallinna JK PiraajaKohtla-Järve JK Järve II0 : 0mängu ankeet protokoll
22.04 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna JK Dünamo2 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 16:00Tartu FC MerkuurTallinna FC Levadia III5 : 4mängu ankeet protokoll
23.04 13:00Tartu FC Santos IIMaardu United2 : 4mängu ankeet protokoll
23.04 14:00Narva United FCTallinna FC Ararat TTÜ - : 0mängu ankeet protokoll
23.04 16:00Tallinna JK LegionVõru FC Helios2 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
29.04 17:00Võru FC HeliosTallinna JK Piraaja2 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 17:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu FC Santos II0 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 16:00Tallinna JK DünamoTartu FC Merkuur1 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 18:00Maardu UnitedJõgeva SK Noorus-962 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 18:00Tallinna FC Levadia IIINarva United FC3 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 18:30Tallinna JK LegionLasnamäe FC Ajax3 : 3mängu ankeet protokoll
01.07 14:00Tallinna FC Ararat TTÜ Maardu Linnameeskond II3 : 5mängu ankeet protokoll
VIII voor
06.05 14:00Jõgeva SK Noorus-96Kohtla-Järve JK Järve II3 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 13:00Tartu FC Santos IIVõru FC Helios2 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 14:00Narva United FCMaardu Linnameeskond II3 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 15:00Tallinna FC Levadia IIITallinna JK Dünamo1 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 18:00Tallinna JK LegionTallinna FC Ararat TTÜ 4 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 18:00Tallinna JK PiraajaLasnamäe FC Ajax0 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 18:30Tartu FC MerkuurMaardu United5 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
13.05 12:00Maardu Linnameeskond IITallinna JK Legion0 : 4mängu ankeet protokoll
13.05 17:00Võru FC HeliosJõgeva SK Noorus-965 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 13:00Lasnamäe FC AjaxTartu FC Santos II2 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 14:00Maardu UnitedTallinna FC Levadia III1 : 3mängu ankeet protokoll
14.05 14:00Tallinna JK DünamoNarva United FC1 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 15:30Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Piraaja1 : 3mängu ankeet protokoll
11.06 16:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu FC Merkuur2 : 5mängu ankeet protokoll
X voor
20.05 13:00Jõgeva SK Noorus-96Lasnamäe FC Ajax4 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Tallinna FC Levadia IIIKohtla-Järve JK Järve II10 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 13:00Tartu FC Santos IITallinna FC Ararat TTÜ 7 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 14:00Narva United FCTallinna JK Legion3 : 2mängu ankeet protokoll
21.05 14:00Tallinna JK DünamoMaardu United4 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 15:30Tartu FC MerkuurVõru FC Helios5 : 2mängu ankeet protokoll
21.05 18:00Tallinna JK PiraajaMaardu Linnameeskond II0 : 5mängu ankeet protokoll
XI voor
26.05 19:00Võru FC HeliosTallinna FC Levadia III1 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 19:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna JK Dünamo0 : 0mängu ankeet protokoll
28.05 14:00Lasnamäe FC AjaxTartu FC Merkuur4 : 5mängu ankeet protokoll
28.05 14:00Maardu UnitedNarva United FC1 : 1mängu ankeet protokoll
28.05 15:30Tallinna FC Ararat TTÜ Jõgeva SK Noorus-961 : 4mängu ankeet protokoll
28.05 17:00Maardu Linnameeskond IITartu FC Santos II3 : 2mängu ankeet protokoll
28.05 18:00Tallinna JK LegionTallinna JK Piraaja7 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
03.06 12:00Maardu UnitedKohtla-Järve JK Järve II1 : 0mängu ankeet protokoll
03.06 12:00Tartu FC Santos IITallinna JK Legion1 : 3mängu ankeet protokoll
03.06 14:00Jõgeva SK Noorus-96Maardu Linnameeskond II3 : 1mängu ankeet protokoll
03.06 15:00Tallinna FC Levadia IIILasnamäe FC Ajax2 : 3mängu ankeet protokoll
03.06 16:00Narva United FCTallinna JK Piraaja+ : -mängu ankeet protokoll
03.06 18:00Tallinna JK DünamoVõru FC Helios0 : 4mängu ankeet protokoll
04.06 15:30Tartu FC MerkuurTallinna FC Ararat TTÜ 3 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
17.06 16:00Tallinna JK LegionJõgeva SK Noorus-966 : 2mängu ankeet protokoll
17.06 17:00Võru FC HeliosMaardu United4 : 0mängu ankeet protokoll
17.06 19:00Kohtla-Järve JK Järve IINarva United FC- : 3mängu ankeet protokoll
18.06 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Dünamo3 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 15:00Maardu Linnameeskond IITartu FC Merkuur2 : 4mängu ankeet protokoll
18.06 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna FC Levadia III0 : 3mängu ankeet protokoll
18.06 16:00Tallinna JK PiraajaTartu FC Santos II3 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
29.07 13:00Tartu FC Santos IINarva United FC6 : 2mängu ankeet protokoll
29.07 17:00Võru FC HeliosKohtla-Järve JK Järve II7 : 0mängu ankeet protokoll
30.07 14:00Lasnamäe FC AjaxMaardu United2 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 15:00Maardu Linnameeskond IITallinna FC Levadia III1 : 5mängu ankeet protokoll
30.07 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Dünamo3 : 3mängu ankeet protokoll
30.07 16:00Tallinna JK PiraajaJõgeva SK Noorus-963 : 2mängu ankeet protokoll
30.07 18:00Tallinna JK LegionTartu FC Merkuur5 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
05.08 12:00Maardu UnitedTallinna FC Ararat TTÜ 2 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 12:00Tallinna FC Levadia IIITallinna JK Legion2 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 17:00Võru FC HeliosNarva United FC+ : -mängu ankeet protokoll
06.08 14:00Tallinna JK DünamoMaardu Linnameeskond II5 : 0mängu ankeet protokoll
06.08 15:00Tartu FC MerkuurTallinna JK Piraaja5 : 1mängu ankeet protokoll
06.08 16:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu FC Santos II6 : 2mängu ankeet protokoll
06.08 18:00Kohtla-Järve JK Järve IILasnamäe FC Ajax1 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
12.08 17:00Võru FC HeliosLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 13:00Tartu FC Santos IITartu FC Merkuur3 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 14:00Narva United FCJõgeva SK Noorus-964 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 15:00Maardu Linnameeskond IIMaardu United5 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Kohtla-Järve JK Järve II1 : 0mängu ankeet protokoll
13.08 18:00Tallinna JK LegionTallinna JK Dünamo0 : 0mängu ankeet protokoll
13.08 18:00Tallinna JK PiraajaTallinna FC Levadia III2 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
19.08 12:00Tallinna FC Levadia IIITartu FC Santos II- : 3mängu ankeet protokoll
19.08 14:00Kohtla-Järve JK Järve IIMaardu Linnameeskond II1 : 3mängu ankeet protokoll
19.08 17:00Võru FC HeliosTallinna FC Ararat TTÜ 2 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 12:00Maardu UnitedTallinna JK Legion- : 3mängu ankeet protokoll
20.08 14:00Lasnamäe FC AjaxNarva United FC11 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 14:00Tallinna JK DünamoTallinna JK Piraaja2 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 14:00Tartu FC MerkuurJõgeva SK Noorus-962 : 6mängu ankeet protokoll
XVIII voor
22.07 17:00Narva United FCTartu FC Merkuur1 : 2mängu ankeet protokoll
26.08 12:00Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK Järve II19 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 12:00Tartu FC Santos IITallinna JK Dünamo0 : 6mängu ankeet protokoll
26.08 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna FC Levadia III4 : 2mängu ankeet protokoll
27.08 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Lasnamäe FC Ajax1 : 3mängu ankeet protokoll
27.08 17:00Võru FC HeliosMaardu Linnameeskond II+ : - protokoll
27.08 18:00Tallinna JK PiraajaMaardu United3 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
30.08 19:00Võru FC HeliosTallinna JK Legion3 : 3mängu ankeet protokoll
30.08 19:00Tallinna JK DünamoJõgeva SK Noorus-961 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 12:00Maardu UnitedTartu FC Santos II5 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 14:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna JK Piraaja1 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 14:00Tallinna FC Ararat TTÜ Narva United FC3 : 3mängu ankeet protokoll
02.09 15:00Tallinna FC Levadia IIITartu FC Merkuur+ : -mängu ankeet protokoll
03.09 14:00Lasnamäe FC AjaxMaardu Linnameeskond II4 : 2mängu ankeet protokoll
XX voor
09.09 12:00Maardu Linnameeskond IITallinna FC Ararat TTÜ 4 : 2mängu ankeet protokoll
09.09 14:00Jõgeva SK Noorus-96Maardu United- : 2mängu ankeet protokoll
10.09 13:00Tartu FC Santos IIKohtla-Järve JK Järve II11 : 0mängu ankeet protokoll
10.09 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
10.09 14:00Narva United FCTallinna FC Levadia III2 : 6mängu ankeet protokoll
10.09 15:30Tartu FC MerkuurTallinna JK Dünamo- : 1mängu ankeet protokoll
10.09 16:00Tallinna JK PiraajaVõru FC Helios2 : 2mängu ankeet protokoll
XXI voor
14.09 18:30Tallinna JK DünamoTallinna FC Levadia III4 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Piraaja4 : 3mängu ankeet protokoll
17.09 14:00Maardu UnitedTartu FC Merkuur2 : 2mängu ankeet protokoll
17.09 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Legion1 : 3mängu ankeet protokoll
17.09 17:00Võru FC HeliosTartu FC Santos II3 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 17:00Maardu Linnameeskond IINarva United FC11 : 4mängu ankeet protokoll
17.09 18:00Kohtla-Järve JK Järve IIJõgeva SK Noorus-960 : 2mängu ankeet protokoll
XXII voor
21.09 19:45Tallinna JK PiraajaTallinna FC Ararat TTÜ 2 : 2mängu ankeet protokoll
23.09 14:00Jõgeva SK Noorus-96Võru FC Helios0 : 2*mängu ankeet
23.09 15:00Tartu FC MerkuurKohtla-Järve JK Järve II6 : 0*mängu ankeet protokoll
24.09 13:00Tartu FC Santos IILasnamäe FC AjaxTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartumängu ankeet
24.09 14:00Tallinna FC Levadia IIIMaardu UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinnmängu ankeet
24.09 16:00Narva United FCTallinna JK DünamoNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narvamängu ankeet
24.09 18:00Tallinna JK LegionMaardu Linnameeskond IIWismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet
XXIII voor
28.09 19:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna FC Levadia IIIAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järvemängu ankeet
30.09 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tartu FC Santos IILasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinnmängu ankeet
30.09 17:00Võru FC HeliosTartu FC MerkuurVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võrumängu ankeet
01.10 14:00Lasnamäe FC AjaxJõgeva SK Noorus-96Ajaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinnmängu ankeet
01.10 14:00Maardu UnitedTallinna JK DünamoMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardumängu ankeet
01.10 14:00Tallinna JK LegionNarva United FCWismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet
01.10 17:00Maardu Linnameeskond IITallinna JK PiraajaMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardumängu ankeet
XXIV voor
06.10 19:45Tallinna JK PiraajaTallinna JK LegionNike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinn
07.10 12:00Tartu FC Santos IIMaardu Linnameeskond IITartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
07.10 13:00Narva United FCMaardu UnitedNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
07.10 13:00Tallinna FC Levadia IIIVõru FC HeliosMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
07.10 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna FC Ararat TTÜ Jõgeva aleviku staadion - Linnumetsa tänav 28, Jõgeva alevik
07.10 14:00Tallinna JK DünamoKohtla-Järve JK Järve IIWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
07.10 14:00Tartu FC MerkuurLasnamäe FC AjaxKambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
XXV voor
14.10 14:00Kohtla-Järve JK Järve IIMaardu UnitedAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
14.10 17:00Võru FC HeliosTallinna JK DünamoVõru Spordikeskuse staadion - Räpina mnt.3a, Võru
15.10 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Levadia IIIAjaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
15.10 14:00Tallinna JK LegionTartu FC Santos IIWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
15.10 14:00Tallinna JK PiraajaNarva United FCNike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinn
15.10 15:00Maardu Linnameeskond IIJõgeva SK Noorus-96Maardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu
15.10 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tartu FC MerkuurLasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XXVI voor
22.10 15:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna JK LegionJõgeva aleviku staadion - Linnumetsa tänav 28, Jõgeva alevik
22.10 15:00Maardu UnitedVõru FC HeliosMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu
22.10 15:00Narva United FCKohtla-Järve JK Järve IINarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
22.10 15:00Tallinna FC Levadia IIITallinna FC Ararat TTÜ Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
22.10 15:00Tallinna JK DünamoLasnamäe FC AjaxWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
22.10 15:00Tartu FC MerkuurMaardu Linnameeskond IIÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
22.10 15:00Tartu FC Santos IITallinna JK PiraajaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.