KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga - Põhja/Ida piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
24.03 12:00Maardu UnitedFCI Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
24.03 13:00JK Sillamäe KalevMaardu Linnameeskond II3 : 1mängu ankeet protokoll
24.03 13:00Tartu FC Santos IITallinna JK Piraaja5 : 2mängu ankeet protokoll
24.03 18:00Tallinna FC Ararat TTÜ JK Narva Trans II2 : 2mängu ankeet protokoll
25.03 17:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka III2 : 0mängu ankeet protokoll
25.03 18:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu JK Welco II1 : 1mängu ankeet protokoll
22.07 16:00Jõgeva SK Noorus-96Põhja-Tallinna JK Volta1 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
29.03 19:00Tartu JK Tammeka IIIKohtla-Järve JK Järve II1 : 2mängu ankeet protokoll
30.03 19:45Tallinna JK PiraajaMaardu United1 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 12:00Maardu Linnameeskond IIJõgeva SK Noorus-960 : 3mängu ankeet protokoll
31.03 18:00FCI TallinnRaasiku FC Joker1 : 3mängu ankeet protokoll
01.04 12:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tartu FC Santos II1 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 13:00JK Narva Trans IIPõhja-Tallinna JK Volta2 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Tartu JK Welco IIJK Sillamäe Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
05.04 19:00Raasiku FC JokerTallinna JK Piraaja5 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 19:30Tartu FC Santos IIJK Narva Trans II1 : 3mängu ankeet protokoll
07.04 12:00Maardu UnitedTallinna FC Ararat TTÜ 3 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 13:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka III3 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 14:00Kohtla-Järve JK Järve IIFCI Tallinn1 : 3mängu ankeet protokoll
07.04 18:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu JK Welco II1 : 3mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaMaardu Linnameeskond II2 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
13.04 20:00Tartu JK Welco IIPõhja-Tallinna JK Volta0 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 18:00Tallinna FC Ararat TTÜ Raasiku FC Joker1 : 4mängu ankeet protokoll
14.04 18:00FCI TallinnJK Sillamäe Kalev5 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 20:15Tartu JK Tammeka IIIJõgeva SK Noorus-963 : 3mängu ankeet protokoll
15.04 12:00Tallinna JK PiraajaKohtla-Järve JK Järve II3 : 0mängu ankeet protokoll
15.04 13:00JK Narva Trans IIMaardu Linnameeskond II9 : 0mängu ankeet protokoll
15.04 17:00Tartu FC Santos IIMaardu United1 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
21.04 13:00JK Sillamäe KalevTallinna JK Piraaja2 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 14:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna FC Ararat TTÜ 0 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 14:00Raasiku FC JokerTartu FC Santos II4 : 0mängu ankeet protokoll
22.04 12:00Jõgeva SK Noorus-96FCI Tallinn2 : 4mängu ankeet protokoll
22.04 12:00Maardu UnitedJK Narva Trans II2 : 6mängu ankeet protokoll
22.04 17:00Maardu Linnameeskond IITartu JK Welco II2 : 2mängu ankeet protokoll
22.04 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaTartu JK Tammeka III3 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
27.04 19:00Tartu JK Tammeka IIIMaardu Linnameeskond II5 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 20:30Tallinna JK PiraajaJõgeva SK Noorus-962 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 12:00Maardu UnitedRaasiku FC Joker2 : 4mängu ankeet protokoll
28.04 13:00Tartu FC Santos IIKohtla-Järve JK Järve II4 : 1mängu ankeet protokoll
28.04 18:00FCI TallinnPõhja-Tallinna JK Volta0 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 18:30Tallinna FC Ararat TTÜ JK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 13:00JK Narva Trans IITartu JK Welco II- : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
03.05 19:00Raasiku FC JokerJK Narva Trans II2 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Tartu JK Welco IITartu JK Tammeka III3 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 12:00Maardu Linnameeskond IIFCI Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
05.05 13:00JK Sillamäe KalevTartu FC Santos II4 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna FC Ararat TTÜ 3 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve IIMaardu United1 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaTallinna JK Piraaja1 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
10.05 19:00Raasiku FC JokerKohtla-Järve JK Järve II5 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 12:00Maardu UnitedJK Sillamäe Kalev2 : 4mängu ankeet protokoll
12.05 12:00Tallinna JK PiraajaMaardu Linnameeskond II1 : 3mängu ankeet protokoll
12.05 14:00Tartu FC Santos IIJõgeva SK Noorus-962 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 18:00Tallinna FC Ararat TTÜ Põhja-Tallinna JK Volta1 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 13:00JK Narva Trans IITartu JK Tammeka III5 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 17:00FCI TallinnTartu JK Welco II2 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
18.05 19:00Tartu JK Tammeka IIIFCI Tallinn0 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Maardu Linnameeskond IITallinna FC Ararat TTÜ 1 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Põhja-Tallinna JK VoltaTartu FC Santos II5 : 0mängu ankeet protokoll
20.05 12:00Jõgeva SK Noorus-96Maardu United8 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 13:00JK Sillamäe KalevRaasiku FC Joker4 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Tartu JK Welco IITallinna JK Piraaja0 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 18:00Kohtla-Järve JK Järve IIJK Narva Trans II1 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
24.05 19:45Raasiku FC JokerJõgeva SK Noorus-962 : 2mängu ankeet protokoll
25.05 19:00JK Narva Trans IIFCI Tallinn1 : -mängu ankeet protokoll
25.05 19:45Tallinna JK PiraajaTartu JK Tammeka III2 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Tartu FC Santos IIMaardu Linnameeskond II6 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 14:00Kohtla-Järve JK Järve IIJK Sillamäe Kalev2 : 4mängu ankeet protokoll
26.05 18:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tartu JK Welco II6 : 3mängu ankeet protokoll
27.05 12:00Maardu UnitedPõhja-Tallinna JK Volta2 : 6mängu ankeet protokoll
XI voor
31.05 19:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans II2 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Tartu JK Welco IITartu FC Santos II7 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 20:00Jõgeva SK Noorus-96Kohtla-Järve JK Järve II1 : 4mängu ankeet protokoll
02.06 12:00Maardu Linnameeskond IIMaardu UnitedMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
02.06 18:00FCI TallinnTallinna JK Piraaja2 : 0mängu ankeet protokoll
02.06 18:00Tartu JK Tammeka IIITallinna FC Ararat TTÜ 3 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:30Raasiku FC JokerPõhja-Tallinna JK Volta1 : 4mängu ankeet protokoll
XII voor
09.06 13:00Kohtla-Järve JK Järve IIPõhja-Tallinna JK Volta0 : 2mängu ankeet protokoll
10.06 12:00Maardu UnitedTartu JK Welco II1 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 13:00JK Narva Trans IITallinna JK Piraaja1 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 13:00JK Sillamäe KalevJõgeva SK Noorus-963 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ FCI Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
10.06 16:00Tartu FC Santos IITartu JK Tammeka III1 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 17:00Raasiku FC JokerMaardu Linnameeskond II3 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
28.07 12:00Tallinna JK PiraajaTallinna FC Ararat TTÜ 2 : 2mängu ankeet protokoll
28.07 13:00JK Sillamäe KalevPõhja-Tallinna JK Volta1 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 18:00FCI TallinnTartu FC Santos II3 : 0mängu ankeet protokoll
29.07 14:00Jõgeva SK Noorus-96JK Narva Trans II2 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 15:00Maardu Linnameeskond IIKohtla-Järve JK Järve II4 : 0mängu ankeet protokoll
29.07 15:00Tartu JK Tammeka IIIMaardu UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113mängu ankeet protokoll
29.07 16:00Tartu JK Welco IIRaasiku FC Joker1 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
03.08 19:45Tallinna JK PiraajaTartu FC Santos II5 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 12:00Maardu Linnameeskond IIJK Sillamäe Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
04.08 18:00FCI TallinnMaardu UnitedInfoneti Lasnamäe jalgpallihall - Punane tn 45, Tallinnmängu ankeet protokoll
05.08 13:00JK Narva Trans IITallinna FC Ararat TTÜ 1 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 16:00Tartu JK Tammeka IIIRaasiku FC Joker2 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 17:00Tartu JK Welco IIKohtla-Järve JK Järve II1 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaJõgeva SK Noorus-964 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
09.08 19:00Raasiku FC JokerFCI Tallinn0 : 1mängu ankeet protokoll
11.08 12:00Maardu UnitedTallinna JK PiraajaMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
12.08 12:00Jõgeva SK Noorus-96Maardu Linnameeskond II2 : 0mängu ankeet protokoll
12.08 12:00Tartu FC Santos IITallinna FC Ararat TTÜ 1 : 5mängu ankeet protokoll
12.08 13:00JK Sillamäe KalevTartu JK Welco II4 : 2mängu ankeet protokoll
12.08 16:30Põhja-Tallinna JK VoltaJK Narva Trans II3 : 2mängu ankeet protokoll
12.08 17:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu JK Tammeka III5 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
18.08 18:00Tartu JK Tammeka IIIJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 14:00Tallinna FC Ararat TTÜ Maardu UnitedLasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn protokoll
19.08 16:00FCI TallinnKohtla-Järve JK Järve II1 : 4mängu ankeet protokoll
19.08 17:00Maardu Linnameeskond IIPõhja-Tallinna JK Volta1 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 17:00Tartu JK Welco IIJõgeva SK Noorus-960 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 19:45Tallinna JK PiraajaRaasiku FC Joker0 : 2mängu ankeet protokoll
06.09 18:30JK Narva Trans IITartu FC Santos II5 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
23.08 19:00Maardu Linnameeskond IIJK Narva Trans II3 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 12:00Maardu UnitedTartu FC Santos IIMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
25.08 13:00JK Sillamäe KalevFCI Tallinn3 : -mängu ankeet protokoll
25.08 18:00Põhja-Tallinna JK VoltaTartu JK Welco II4 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 12:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu JK Tammeka III4 : 2mängu ankeet protokoll
26.08 17:00Raasiku FC JokerTallinna FC Ararat TTÜ 3 : 2mängu ankeet protokoll
26.08 18:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna JK Piraaja5 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
01.09 12:00Tallinna JK PiraajaJK Sillamäe Kalev1 : 4mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Tartu JK Welco IIMaardu Linnameeskond II2 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Tallinna FC Ararat TTÜ Kohtla-Järve JK Järve II3 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 18:00FCI TallinnJõgeva SK Noorus-963 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Tartu JK Tammeka IIIPõhja-Tallinna JK Volta0 : 7mängu ankeet protokoll
02.09 12:00Tartu FC Santos IIRaasiku FC Joker4 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 13:00JK Narva Trans IIMaardu UnitedNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
XIX voor
06.09 19:00Raasiku FC JokerMaardu UnitedRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku protokoll
08.09 12:00Maardu Linnameeskond IITartu JK Tammeka III2 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 13:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Ararat TTÜ 4 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna JK Piraaja4 : 1mängu ankeet protokoll
09.09 13:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu FC Santos II4 : 0mängu ankeet protokoll
09.09 17:00Tartu JK Welco IIJK Narva Trans II1 : 2mängu ankeet protokoll
09.09 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaFCI Tallinn2 : 3mängu ankeet protokoll
XX voor
14.09 19:45Tallinna JK PiraajaPõhja-Tallinna JK Volta1 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 13:00Tartu FC Santos IIJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
16.09 12:00Maardu UnitedKohtla-Järve JK Järve IIMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
16.09 13:00JK Narva Trans IIRaasiku FC Joker3 : 0mängu ankeet protokoll
16.09 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Jõgeva SK Noorus-962 : 6mängu ankeet protokoll
16.09 17:00FCI TallinnMaardu Linnameeskond II6 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 17:00Tartu JK Tammeka IIITartu JK Welco II1 : 0mängu ankeet protokoll
XXI voor
21.09 19:00Tartu JK Tammeka IIIJK Narva Trans II2 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 19:00Tartu JK Welco IIFCI Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
22.09 12:00Maardu Linnameeskond IITallinna JK Piraaja4 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 13:00JK Sillamäe KalevMaardu UnitedSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
22.09 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu FC Santos II1 : 3mängu ankeet protokoll
23.09 12:00Kohtla-Järve JK Järve IIRaasiku FC Joker1 : 0mängu ankeet protokoll
23.09 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaTallinna FC Ararat TTÜ 0 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
28.09 19:45Tallinna JK PiraajaTartu JK Welco II2 : 4mängu ankeet protokoll
29.09 13:00Tartu FC Santos IIPõhja-Tallinna JK Volta1 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 14:00FCI TallinnTartu JK Tammeka III4 : 0mängu ankeet protokoll
30.09 12:00Maardu UnitedJõgeva SK Noorus-96Maardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
30.09 13:00JK Narva Trans IIKohtla-Järve JK Järve II1 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 17:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev3 : 4mängu ankeet protokoll
30.09 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Maardu Linnameeskond II1 : 0mängu ankeet protokoll
XXIII voor
05.10 20:45Tartu JK Welco IITallinna FC Ararat TTÜ 2 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 13:00JK Sillamäe KalevKohtla-Järve JK Järve II4 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 13:00Tartu JK Tammeka IIITallinna JK Piraaja1 : 3mängu ankeet protokoll
06.10 14:00Jõgeva SK Noorus-96Raasiku FC JokerJõgeva aleviku staadion - Linnumetsa tänav 28, Jõgeva alevik protokoll
06.10 18:00FCI TallinnJK Narva Trans II9 : 0mängu ankeet protokoll
07.10 17:00Maardu Linnameeskond IITartu FC Santos II5 : 1mängu ankeet protokoll
07.10 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaMaardu UnitedSõle jalgpallihall - Sõle 40a, Tallinn protokoll
XXIV voor
13.10 12:00Maardu UnitedMaardu Linnameeskond IIMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
13.10 12:00Tallinna JK PiraajaFCI Tallinn1 : 6mängu ankeet protokoll
13.10 13:00Kohtla-Järve JK Järve IIJõgeva SK Noorus-962 : 5mängu ankeet protokoll
13.10 13:00Tartu FC Santos IITartu JK Welco II1 : 2mängu ankeet protokoll
14.10 13:00JK Narva Trans IIJK Sillamäe Kalev5 : 3mängu ankeet protokoll
14.10 14:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tartu JK Tammeka III6 : 1mängu ankeet protokoll
14.10 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaRaasiku FC Joker5 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
19.10 19:45Tallinna JK PiraajaJK Narva Trans II5 : -mängu ankeet protokoll
20.10 14:00Jõgeva SK Noorus-96JK Sillamäe Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
21.10 17:00Maardu Linnameeskond IIRaasiku FC Joker1 : 2mängu ankeet protokoll
21.10 17:00FCI TallinnTallinna FC Ararat TTÜ 3 : 0mängu ankeet protokoll
21.10 17:00Tartu JK Tammeka IIITartu FC Santos II4 : 1mängu ankeet protokoll
21.10 17:00Tartu JK Welco IIMaardu UnitedTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu protokoll
21.10 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaKohtla-Järve JK Järve II2 : 0mängu ankeet protokoll
XXVI voor
28.10 12:00JK Narva Trans IIJõgeva SK Noorus-962 : 3mängu ankeet protokoll
28.10 12:00Kohtla-Järve JK Järve IIMaardu Linnameeskond II4 : 0mängu ankeet protokoll
28.10 12:00Maardu UnitedTartu JK Tammeka IIIMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu protokoll
28.10 12:00Raasiku FC JokerTartu JK Welco II4 : 4mängu ankeet protokoll
28.10 12:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Piraaja1 : 2mängu ankeet protokoll
28.10 17:00Tartu FC Santos IIFCI Tallinn0 : 4mängu ankeet protokoll
28.10 17:00Põhja-Tallinna JK VoltaJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.