KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga - Põhja/Ida piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
22.03 19:00Maardu Linnameeskond IIPõhja-Tallinna JK Volta II5 : 1mängu ankeet protokoll
23.03 13:00Lasnamäe FC AjaxJK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
23.03 13:00Tartu FC SantosFC Jõgeva Wolves2 : 1mängu ankeet protokoll
23.03 16:00Tallinna JK Legion IITartu JK Welco II0 : 2mängu ankeet protokoll
23.03 17:00FCI TallinnKohtla-Järve JK Järve II4 : 0mängu ankeet protokoll
24.03 14:00JK Narva Trans IITartu JK Tammeka III9 : 0mängu ankeet protokoll
24.03 16:30Tallinna FC AraratJõgeva SK Noorus-962 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
29.03 19:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna JK Legion II0 : 2mängu ankeet protokoll
29.03 19:00Maardu Linnameeskond IILasnamäe FC Ajax4 : 0mängu ankeet protokoll
30.03 20:00Tartu JK Tammeka IIITartu FC Santos2 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 13:00FC Jõgeva WolvesFCI Tallinn3 : 3mängu ankeet protokoll
31.03 13:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans II1 : 3mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Tartu JK Welco IITallinna FC Ararat0 : 4mängu ankeet protokoll
31.03 19:30Põhja-Tallinna JK Volta IIJõgeva SK Noorus-961 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
05.04 19:00JK Narva Trans IIMaardu Linnameeskond II1 : 0mängu ankeet protokoll
06.04 13:00Lasnamäe FC AjaxPõhja-Tallinna JK Volta II3 : 3mängu ankeet protokoll
06.04 13:00Tallinna JK Legion IIFC Jõgeva Wolves7 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu JK Welco II0 : 2mängu ankeet protokoll
06.04 16:30Tallinna FC AraratKohtla-Järve JK Järve II4 : 0mängu ankeet protokoll
06.04 19:00FCI TallinnTartu JK Tammeka III2 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 14:30Tartu FC SantosJK Sillamäe Kalev7 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
12.04 19:00Maardu Linnameeskond IITartu FC Santos2 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 13:00JK Sillamäe KalevFCI Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 13:00Kohtla-Järve JK Järve IIJõgeva SK Noorus-960 : 1mängu ankeet protokoll
13.04 18:00Põhja-Tallinna JK Volta IITartu JK Welco II1 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 13:00FC Jõgeva WolvesTallinna FC Ararat2 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Lasnamäe FC AjaxJK Narva Trans II5 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 19:00Tartu JK Tammeka IIITallinna JK Legion II1 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
19.04 19:00JK Narva Trans IIPõhja-Tallinna JK Volta II5 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 19:00Tartu JK Welco IIKohtla-Järve JK Järve II6 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 13:00Tallinna JK Legion IIJK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 13:00Tartu FC SantosLasnamäe FC Ajax1 : 2mängu ankeet protokoll
20.04 14:00Jõgeva SK Noorus-96FC Jõgeva Wolves1 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 16:30Tallinna FC AraratTartu JK Tammeka III3 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 17:00FCI TallinnMaardu Linnameeskond II0 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
26.04 19:00Maardu Linnameeskond IITallinna JK Legion II3 : 3mängu ankeet protokoll
27.04 13:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Ararat2 : 0mängu ankeet protokoll
27.04 20:00Tartu JK Tammeka IIIJõgeva SK Noorus-965 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 12:00Lasnamäe FC AjaxFCI Tallinn0 : 6mängu ankeet protokoll
28.04 13:00FC Jõgeva WolvesTartu JK Welco II2 : 5mängu ankeet protokoll
28.04 13:00JK Narva Trans IITartu FC Santos7 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 17:00Põhja-Tallinna JK Volta IIKohtla-Järve JK Järve II7 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
04.05 13:00Tallinna JK Legion IILasnamäe FC Ajax3 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 14:00Jõgeva SK Noorus-96JK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
05.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve IIFC Jõgeva Wolves5 : 3mängu ankeet protokoll
05.05 13:00Tartu FC SantosPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 2mängu ankeet protokoll
05.05 16:30Tallinna FC AraratMaardu Linnameeskond II0 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 17:00FCI TallinnJK Narva Trans II6 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 17:00Tartu JK Welco IITartu JK Tammeka III2 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
10.05 19:00JK Narva Trans IITallinna JK Legion II0 : 3mängu ankeet protokoll
11.05 12:00Maardu Linnameeskond IIJõgeva SK Noorus-961 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 13:00Tallinna FC AraratLasnamäe FC Ajax3 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 13:00Tartu FC SantosFCI Tallinn1 : 3mängu ankeet protokoll
11.05 13:30JK Sillamäe KalevTartu JK Welco II2 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 20:00Tartu JK Tammeka IIIKohtla-Järve JK Järve II4 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 17:00Põhja-Tallinna JK Volta IIFC Jõgeva Wolves3 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
17.05 19:00Tartu JK Welco IIMaardu Linnameeskond II1 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Jõgeva SK Noorus-96Lasnamäe FC Ajax4 : 0mängu ankeet protokoll
18.05 14:00Tallinna JK Legion IITartu FC Santos7 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 13:00FC Jõgeva WolvesTartu JK Tammeka III2 : 1mängu ankeet protokoll
19.05 13:00Kohtla-Järve JK Järve IIJK Sillamäe Kalev0 : 7mängu ankeet protokoll
19.05 16:30Tallinna FC AraratJK Narva Trans II2 : 4mängu ankeet protokoll
19.05 17:00FCI TallinnPõhja-Tallinna JK Volta II3 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
25.05 12:00Maardu Linnameeskond IIKohtla-Järve JK Järve II5 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 14:00JK Narva Trans IIJõgeva SK Noorus-966 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 14:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Welco II0 : 4mängu ankeet protokoll
26.05 14:00Tartu FC SantosTallinna FC Ararat0 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 15:00JK Sillamäe KalevFC Jõgeva Wolves2 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 17:00FCI TallinnTallinna JK Legion II3 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 17:00Põhja-Tallinna JK Volta IITartu JK Tammeka III2 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
01.06 13:00Tallinna JK Legion IIPõhja-Tallinna JK Volta II3 : 0mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu FC Santos2 : 1mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Kohtla-Järve JK Järve IILasnamäe FC Ajax0 : 1mängu ankeet protokoll
01.06 14:00Tartu JK Tammeka IIIJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 13:00FC Jõgeva WolvesMaardu Linnameeskond II1 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 16:30Tallinna FC AraratFCI Tallinn2 : 6mängu ankeet protokoll
02.06 17:00Tartu JK Welco IIJK Narva Trans II0 : 3mängu ankeet protokoll
XII voor
07.06 19:00Maardu Linnameeskond IITartu JK Tammeka III0 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIJK Sillamäe Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 13:00Lasnamäe FC AjaxFC Jõgeva Wolves2 : 3mängu ankeet protokoll
08.06 13:00Tartu FC SantosTartu JK Welco II2 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 15:00FCI TallinnJõgeva SK Noorus-966 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 15:00Tallinna JK Legion IITallinna FC Ararat1 : 0mängu ankeet protokoll
09.06 14:00JK Narva Trans IIKohtla-Järve JK Järve II9 : 5mängu ankeet protokoll
XIII voor
15.06 13:00Tartu FC SantosKohtla-Järve JK Järve II4 : 4mängu ankeet protokoll
15.06 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna JK Legion II1 : 2mängu ankeet protokoll
15.06 20:00Tartu JK Tammeka IIILasnamäe FC Ajax2 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 15:00FC Jõgeva WolvesJK Narva Trans II0 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 15:00JK Sillamäe KalevMaardu Linnameeskond II5 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 16:30Tallinna FC AraratPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 3mängu ankeet protokoll
16.06 17:00Tartu JK Welco IIFCI Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
02.08 19:00Kohtla-Järve JK Järve IIFCI Tallinn4 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 19:00Tartu JK Welco IITallinna JK Legion II4 : 1mängu ankeet protokoll
03.08 13:00JK Sillamäe KalevLasnamäe FC Ajax7 : 0mängu ankeet protokoll
03.08 14:00Jõgeva SK Noorus-96Tallinna FC Ararat2 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 15:00FC Jõgeva WolvesTartu FC Santos3 : 2mängu ankeet protokoll
04.08 17:00Põhja-Tallinna JK Volta IIMaardu Linnameeskond II1 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 19:00Tartu JK Tammeka IIIJK Narva Trans II1 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
10.08 14:00Jõgeva SK Noorus-96Põhja-Tallinna JK Volta II2 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 11:00Tartu FC SantosTartu JK Tammeka III1 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 16:00JK Narva Trans IIJK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 16:30Tallinna FC AraratTartu JK Welco II1 : 1mängu ankeet protokoll
11.08 17:00FCI TallinnFC Jõgeva Wolves9 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 18:00Lasnamäe FC AjaxMaardu Linnameeskond II1 : 4mängu ankeet protokoll
11.08 18:00Tallinna JK Legion IIKohtla-Järve JK Järve II0 : 3mängu ankeet protokoll
XVI voor
17.08 13:00JK Sillamäe KalevTartu FC Santos5 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 20:00Tartu JK Tammeka IIIFCI Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 12:00Maardu Linnameeskond IIJK Narva Trans II2 : 4mängu ankeet protokoll
18.08 13:00Kohtla-Järve JK Järve IITallinna FC Ararat2 : -mängu ankeet protokoll
18.08 17:00FC Jõgeva WolvesTallinna JK Legion II2 : 9mängu ankeet protokoll
18.08 17:00Tartu JK Welco IIJõgeva SK Noorus-964 : 0mängu ankeet protokoll
18.08 17:00Põhja-Tallinna JK Volta IILasnamäe FC Ajax4 : 3mängu ankeet protokoll
XVII voor
24.08 13:00Tallinna JK Legion IITartu JK Tammeka III2 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 13:00Tartu FC SantosMaardu Linnameeskond II0 : 2mängu ankeet protokoll
24.08 14:00Jõgeva SK Noorus-96Kohtla-Järve JK Järve II3 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 15:00FCI TallinnJK Sillamäe Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 16:30Tallinna FC AraratFC Jõgeva Wolves5 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 17:00JK Narva Trans IILasnamäe FC Ajax10 : 4mängu ankeet protokoll
25.08 17:00Tartu JK Welco IIPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 3mängu ankeet protokoll
XVIII voor
30.08 19:00Maardu Linnameeskond IIFCI Tallinn1 : 3mängu ankeet protokoll
30.08 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIJK Narva Trans II4 : 1mängu ankeet protokoll
31.08 13:00JK Sillamäe KalevTallinna JK Legion II2 : 2mängu ankeet protokoll
31.08 13:00Lasnamäe FC AjaxTartu FC Santos7 : 1mängu ankeet protokoll
31.08 14:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu JK Welco II1 : 0mängu ankeet protokoll
31.08 14:00Tartu JK Tammeka IIITallinna FC Ararat3 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 17:00FC Jõgeva WolvesJõgeva SK Noorus-962 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
07.09 13:00Tartu FC SantosJK Narva Trans II0 : 2mängu ankeet protokoll
07.09 16:00Tallinna JK Legion IIMaardu Linnameeskond II1 : 4mängu ankeet protokoll
07.09 17:00FCI TallinnLasnamäe FC Ajax3 : 0mängu ankeet protokoll
07.09 18:00Jõgeva SK Noorus-96Tartu JK Tammeka III0 : 2mängu ankeet protokoll
08.09 14:00Kohtla-Järve JK Järve IIPõhja-Tallinna JK Volta II4 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 16:30Tallinna FC AraratJK Sillamäe Kalev2 : 3mängu ankeet protokoll
08.09 17:00Tartu JK Welco IIFC Jõgeva Wolves6 : 2mängu ankeet protokoll
XX voor
13.09 19:00Maardu Linnameeskond IITallinna FC Ararat5 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 13:00JK Sillamäe KalevJõgeva SK Noorus-965 : 0mängu ankeet protokoll
14.09 14:00FC Jõgeva WolvesKohtla-Järve JK Järve II1 : 5mängu ankeet protokoll
15.09 12:00Lasnamäe FC AjaxTallinna JK Legion II1 : 6mängu ankeet protokoll
15.09 13:00JK Narva Trans IIFCI Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 15:00Põhja-Tallinna JK Volta IITartu FC Santos1 : 0mängu ankeet protokoll
15.09 19:00Tartu JK Tammeka IIITartu JK Welco II3 : -mängu ankeet protokoll
XXI voor
20.09 19:00Tallinna JK Legion IIJK Narva Trans II2 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 14:00FC Jõgeva WolvesPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 2mängu ankeet protokoll
21.09 14:00Jõgeva SK Noorus-96Maardu Linnameeskond II0 : 3mängu ankeet protokoll
21.09 14:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu JK Tammeka III1 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 19:00FCI TallinnTartu FC Santos1 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 13:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Ararat1 : 4mängu ankeet protokoll
22.09 17:00Tartu JK Welco IIJK Sillamäe Kalev1 : 4mängu ankeet protokoll
XXII voor
27.09 19:00Maardu Linnameeskond IITartu JK Welco II2 : 3mängu ankeet protokoll
28.09 13:00Lasnamäe FC AjaxJõgeva SK Noorus-960 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 16:30Tartu FC SantosTallinna JK Legion II1 : 4mängu ankeet protokoll
28.09 18:00JK Narva Trans IITallinna FC Ararat3 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 18:00Põhja-Tallinna JK Volta IIFCI Tallinn1 : 3mängu ankeet protokoll
28.09 20:00Tartu JK Tammeka IIIFC Jõgeva Wolves2 : 3mängu ankeet protokoll
29.09 13:00JK Sillamäe KalevKohtla-Järve JK Järve II3 : 1mängu ankeet protokoll
XXIII voor
04.10 17:00Kohtla-Järve JK Järve IIMaardu Linnameeskond II1 : 0mängu ankeet protokoll
04.10 20:00Tartu JK Tammeka IIIPõhja-Tallinna JK Volta II6 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 13:00Jõgeva SK Noorus-96JK Narva Trans II2 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 16:00FC Jõgeva WolvesJK Sillamäe Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
06.10 16:30Tallinna FC AraratTartu FC Santos2 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 17:00Tartu JK Welco IILasnamäe FC Ajax0 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 18:00Tallinna JK Legion IIFCI Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
XXIV voor
11.10 19:00Maardu Linnameeskond IIFC Jõgeva Wolves11 : 0*mängu ankeet protokoll
12.10 13:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka III4 : 1*mängu ankeet protokoll
12.10 13:00Lasnamäe FC AjaxKohtla-Järve JK Järve II8 : 0*mängu ankeet protokoll
12.10 13:00Tartu FC SantosJõgeva SK Noorus-962 : 2*mängu ankeet protokoll
12.10 17:00FCI TallinnTallinna FC Ararat6 : 1*mängu ankeet protokoll
13.10 14:00JK Narva Trans IITartu JK Welco II3 : 1*mängu ankeet protokoll
13.10 14:00Põhja-Tallinna JK Volta IITallinna JK Legion II1 : 4*mängu ankeet protokoll
XXV voor
18.10 18:00Kohtla-Järve JK Järve IIJK Narva Trans IIAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järvemängu ankeet
19.10 14:00Jõgeva SK Noorus-96FCI TallinnJõgeva aleviku staadion - Linnumetsa tänav 28, Jõgeva alevik
20.10 13:00FC Jõgeva WolvesLasnamäe FC AjaxVaimastvere Arena - Vaimastvere, Jõgeva vald
20.10 13:00JK Sillamäe KalevPõhja-Tallinna JK Volta IISillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
20.10 16:30Tallinna FC AraratTallinna JK Legion IILasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
20.10 17:00Tartu JK Welco IITartu FC SantosTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
20.10 19:00Tartu JK Tammeka IIIMaardu Linnameeskond IITartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXVI voor
26.10 12:00JK Narva Trans IIFC Jõgeva WolvesNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
26.10 12:00Kohtla-Järve JK Järve IITartu FC SantosKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
26.10 12:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka IIIAjaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
26.10 12:00Maardu Linnameeskond IIJK Sillamäe KalevMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu
26.10 12:00FCI TallinnTartu JK Welco IIInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
26.10 12:00Tallinna JK Legion IIJõgeva SK Noorus-96Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
26.10 12:00Põhja-Tallinna JK Volta IITallinna FC AraratSõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.