KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga - Lõuna/Lääne piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
24.03 12:00JK Tallinna Kalev IIIPärnu JK Vaprus II1 : 2mängu ankeet protokoll
24.03 13:00Pärnu JK PoseidonRaplamaa JK1 : 0mängu ankeet protokoll
24.03 14:00FC Kuressaare IITüri Ganvix JK 0 : 0mängu ankeet protokoll
25.03 12:00Viljandi JK Tulevik IITallinna JK Legion II0 : 4mängu ankeet protokoll
25.03 15:00Tõrva JKLäänemaa JK0 : 3mängu ankeet protokoll
25.03 17:00FC OtepääViimsi JK1 : 2mängu ankeet protokoll
26.03 20:00JK TabasaluPaide Linnameeskond III1 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
31.03 14:00JK Tallinna Kalev IIIFC Kuressaare II4 : 2mängu ankeet protokoll
01.04 12:00Türi Ganvix JK JK Tabasalu3 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 13:00Pärnu JK Vaprus IIViimsi JK2 : 3mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Pärnu JK PoseidonLäänemaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Paide Linnameeskond IIIViljandi JK Tulevik II2 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 18:00FC OtepääRaplamaa JK3 : 2mängu ankeet protokoll
01.04 18:00Tallinna JK Legion IITõrva JK4 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
06.04 20:00Viljandi JK Tulevik IITüri Ganvix JK 4 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 18:00Pärnu JK PoseidonTallinna JK Legion II0 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 13:00FC Kuressaare IIPärnu JK Vaprus II3 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 17:00JK TabasaluJK Tallinna Kalev III8 : 1mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Läänemaa JKFC Otepää4 : 1mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Viimsi JKRaplamaa JK7 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Paide Linnameeskond IIITõrva JK4 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
11.04 19:30JK Tallinna Kalev IIIViljandi JK Tulevik II4 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 14:00FC Kuressaare IIJK Tabasalu0 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 14:00Viimsi JKLäänemaa JK- : 0mängu ankeet protokoll
14.04 20:15Pärnu JK Vaprus IIRaplamaa JK1 : 0mängu ankeet protokoll
15.04 12:00Türi Ganvix JK Tõrva JK3 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 17:00Paide Linnameeskond IIIPärnu JK Poseidon3 : 0mängu ankeet protokoll
15.04 18:00Tallinna JK Legion IIFC Otepää3 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
20.04 19:00Raplamaa JKLäänemaa JK1 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Pärnu JK PoseidonTüri Ganvix JK 0 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 14:00Paide Linnameeskond IIIFC Otepää3 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 18:30Tõrva JKJK Tallinna Kalev III6 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 17:00Viljandi JK Tulevik IIFC Kuressaare II2 : 1mängu ankeet protokoll
23.04 20:00JK TabasaluPärnu JK Vaprus II2 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 19:00Viimsi JKTallinna JK Legion II3 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
26.04 19:30JK Tallinna Kalev IIIPärnu JK Poseidon4 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 20:00JK TabasaluViljandi JK Tulevik II5 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 15:30Türi Ganvix JK FC Otepää3 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 18:00Pärnu JK Vaprus IILäänemaa JK5 : 0mängu ankeet protokoll
29.04 13:00FC Kuressaare IITõrva JK2 : 4mängu ankeet protokoll
29.04 17:00Viimsi JKPaide Linnameeskond III2 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 18:00Tallinna JK Legion IIRaplamaa JK7 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
04.05 19:00Raplamaa JKPaide Linnameeskond III1 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 19:30JK Tallinna Kalev IIIFC Otepää2 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 19:45Tallinna JK Legion IILäänemaa JK4 : 2mängu ankeet protokoll
05.05 20:00Pärnu JK PoseidonFC Kuressaare II4 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 17:00Tõrva JKJK Tabasalu1 : 3mängu ankeet protokoll
06.05 17:00Viimsi JKTüri Ganvix JK 4 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 17:00Viljandi JK Tulevik IIPärnu JK Vaprus II4 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
09.05 19:30JK Tallinna Kalev IIIViimsi JK1 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 13:45FC Kuressaare IIFC Otepää5 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 13:00Pärnu JK Vaprus IITallinna JK Legion II2 : 2mängu ankeet protokoll
13.05 13:00Paide Linnameeskond IIILäänemaa JK4 : 3mängu ankeet protokoll
13.05 17:00JK TabasaluPärnu JK Poseidon4 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 17:00Viljandi JK Tulevik IITõrva JK6 : 1mängu ankeet protokoll
13.05 19:00Türi Ganvix JK Raplamaa JK1 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
18.05 19:00Läänemaa JKTüri Ganvix JK 6 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Paide Linnameeskond IIITallinna JK Legion II3 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 17:00FC OtepääJK Tabasalu1 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Pärnu JK PoseidonViljandi JK Tulevik II5 : 0mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Raplamaa JKJK Tallinna Kalev III3 : 5mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Viimsi JKFC Kuressaare II5 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 19:00Tõrva JKPärnu JK Vaprus II3 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
24.05 20:00JK TabasaluViimsi JK2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:30JK Tallinna Kalev IIILäänemaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 12:00Türi Ganvix JK Tallinna JK Legion II1 : 0mängu ankeet protokoll
27.05 17:00FC Kuressaare IIRaplamaa JK5 : 3mängu ankeet protokoll
27.05 17:00FC OtepääViljandi JK Tulevik II4 : 3mängu ankeet protokoll
27.05 17:00Tõrva JKPärnu JK Poseidon7 : 2mängu ankeet protokoll
28.05 19:00Pärnu JK Vaprus IIPaide Linnameeskond III0 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
31.05 19:00FC OtepääTõrva JK3 : 5mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Läänemaa JKFC Kuressaare II6 : 0mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Pärnu JK PoseidonPärnu JK Vaprus II0 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Raplamaa JKJK Tabasalu2 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 19:00Paide Linnameeskond IIITüri Ganvix JK 4 : 0mängu ankeet protokoll
31.05 20:15Tallinna JK Legion IIJK Tallinna Kalev III1 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 18:00Viljandi JK Tulevik IIViimsi JK1 : 6mängu ankeet protokoll
XII voor
10.06 13:00Paide Linnameeskond IIIJK Tallinna Kalev III1 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 14:00FC Kuressaare IITallinna JK Legion II0 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 16:00Pärnu JK Vaprus IITüri Ganvix JK 1 : 2mängu ankeet protokoll
10.06 17:00Tõrva JKViimsi JK1 : 3mängu ankeet protokoll
10.06 17:00Viljandi JK Tulevik IIRaplamaa JK4 : 5mängu ankeet protokoll
11.06 20:00JK TabasaluLäänemaa JK2 : 0mängu ankeet protokoll
17.06 17:00Pärnu JK PoseidonFC Otepää1 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
14.06 18:00FC OtepääPärnu JK Vaprus II4 : 3mängu ankeet protokoll
28.07 12:00Türi Ganvix JK JK Tallinna Kalev III3 : 0mängu ankeet protokoll
28.07 13:00Pärnu JK PoseidonViimsi JK1 : 5mängu ankeet protokoll
28.07 14:00FC Kuressaare IIPaide Linnameeskond III1 : 6mängu ankeet protokoll
28.07 18:00Läänemaa JKViljandi JK Tulevik II4 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 17:00Raplamaa JKTõrva JK1 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 18:00Tallinna JK Legion IIJK Tabasalu4 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
04.08 12:00Paide Linnameeskond IIIJK Tabasalu5 : 0mängu ankeet protokoll
04.08 14:00Türi Ganvix JK FC Kuressaare II2 : 4mängu ankeet protokoll
04.08 18:00Läänemaa JKTõrva JK2 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 18:00Tallinna JK Legion IIViljandi JK Tulevik II2 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 17:00Viimsi JKFC Otepää4 : 1mängu ankeet protokoll
06.08 19:00Raplamaa JKPärnu JK Poseidon1 : 3mängu ankeet protokoll
03.10 20:00Pärnu JK Vaprus IIJK Tallinna Kalev III7 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
09.08 19:30Viljandi JK Tulevik IIPaide Linnameeskond III1 : 3mängu ankeet protokoll
09.08 20:00JK TabasaluTüri Ganvix JK 1 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 13:00Viimsi JKPärnu JK Vaprus II5 : 1mängu ankeet protokoll
11.08 18:00Läänemaa JKPärnu JK Poseidon1 : 2mängu ankeet protokoll
12.08 13:00FC Kuressaare IIJK Tallinna Kalev III4 : 1mängu ankeet protokoll
12.08 17:00Tõrva JKTallinna JK Legion II1 : 1mängu ankeet protokoll
14.08 19:30Raplamaa JKFC Otepää1 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
18.08 12:00JK Tallinna Kalev IIIJK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
18.08 12:00Türi Ganvix JK Viljandi JK Tulevik II2 : 5mängu ankeet protokoll
18.08 14:00Tõrva JKPaide Linnameeskond III0 : 3mängu ankeet protokoll
18.08 18:00Tallinna JK Legion IIPärnu JK Poseidon1 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 17:00FC OtepääLäänemaa JK2 : 4mängu ankeet protokoll
19.08 17:00Raplamaa JKViimsi JK1 : 3mängu ankeet protokoll
20.08 17:00Pärnu JK Vaprus IIFC Kuressaare II7 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
26.08 17:00FC OtepääTallinna JK Legion II2 : 1mängu ankeet protokoll
26.08 17:00Läänemaa JKViimsi JK0 : 4mängu ankeet protokoll
26.08 17:00Pärnu JK PoseidonPaide Linnameeskond III0 : 4mängu ankeet protokoll
26.08 17:00Raplamaa JKPärnu JK Vaprus II0 : 4mängu ankeet protokoll
26.08 17:00Tõrva JKTüri Ganvix JK 2 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 18:30Viljandi JK Tulevik IIJK Tallinna Kalev III2 : 0mängu ankeet protokoll
27.08 20:00JK TabasaluFC Kuressaare II3 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
01.09 12:00JK Tallinna Kalev IIITõrva JK0 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 12:00Türi Ganvix JK Pärnu JK Poseidon4 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 14:00Pärnu JK Vaprus IIJK Tabasalu1 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Läänemaa JKRaplamaa JK4 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Tallinna JK Legion IIViimsi JK0 : 3mängu ankeet protokoll
02.09 14:00FC Kuressaare IIViljandi JK Tulevik II2 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 17:00FC OtepääPaide Linnameeskond III0 : 2mängu ankeet protokoll
XIX voor
08.09 13:00Pärnu JK PoseidonJK Tallinna Kalev III3 : 1mängu ankeet protokoll
09.09 13:00Läänemaa JKPärnu JK Vaprus II5 : 0mängu ankeet protokoll
09.09 13:00Paide Linnameeskond IIIViimsi JK2 : 1mängu ankeet protokoll
09.09 17:00FC OtepääTüri Ganvix JK 1 : 1mängu ankeet protokoll
09.09 17:00Raplamaa JKTallinna JK Legion II5 : 1mängu ankeet protokoll
09.09 17:00Tõrva JKFC Kuressaare II1 : 2mängu ankeet protokoll
09.09 17:00Viljandi JK Tulevik IIJK Tabasalu1 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
13.09 19:30FC OtepääJK Tallinna Kalev III1 : 0mängu ankeet protokoll
14.09 19:00Pärnu JK Vaprus IIViljandi JK Tulevik II2 : 0mängu ankeet protokoll
15.09 14:00Paide Linnameeskond IIIRaplamaa JK4 : 1mängu ankeet protokoll
16.09 16:30FC Kuressaare IIPärnu JK Poseidon1 : 3mängu ankeet protokoll
16.09 17:00Läänemaa JKTallinna JK Legion II6 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 17:00Türi Ganvix JK Viimsi JK0 : 4mängu ankeet protokoll
17.09 20:00JK TabasaluTõrva JK4 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
22.09 13:00Läänemaa JKPaide Linnameeskond III0 : 4mängu ankeet protokoll
22.09 13:00Pärnu JK PoseidonJK Tabasalu4 : 6mängu ankeet protokoll
22.09 13:00Raplamaa JKTüri Ganvix JK 1 : 2mängu ankeet protokoll
23.09 15:00Tallinna JK Legion IIPärnu JK Vaprus II2 : 4mängu ankeet protokoll
23.09 17:00FC OtepääFC Kuressaare II3 : 3mängu ankeet protokoll
23.09 17:00Tõrva JKViljandi JK Tulevik II1 : 6mängu ankeet protokoll
23.09 17:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev III3 : 0mängu ankeet protokoll
XXII voor
29.09 12:00JK Tallinna Kalev IIIRaplamaa JK2 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 12:00Türi Ganvix JK Läänemaa JK4 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 14:00FC Kuressaare IIViimsi JK1 : 11mängu ankeet protokoll
29.09 18:00Tallinna JK Legion IIPaide Linnameeskond III1 : 4mängu ankeet protokoll
30.09 17:00Pärnu JK Vaprus IITõrva JK5 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 17:00Viljandi JK Tulevik IIPärnu JK Poseidon4 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 20:00JK TabasaluFC Otepää4 : 3mängu ankeet protokoll
XXIII voor
06.10 13:00Läänemaa JKJK Tallinna Kalev III6 : 4mängu ankeet protokoll
06.10 13:00Pärnu JK PoseidonTõrva JK6 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 18:00Tallinna JK Legion IITüri Ganvix JK 4 : 2mängu ankeet protokoll
07.10 13:00Raplamaa JKFC Kuressaare II2 : 4mängu ankeet protokoll
07.10 13:00Viljandi JK Tulevik IIFC Otepää1 : 3mängu ankeet protokoll
07.10 13:00Paide Linnameeskond IIIPärnu JK Vaprus II5 : 2mängu ankeet protokoll
07.10 17:00Viimsi JKJK Tabasalu3 : 0mängu ankeet protokoll
XXIV voor
10.10 19:30JK Tallinna Kalev IIITallinna JK Legion II3 : 6mängu ankeet protokoll
11.10 20:00JK TabasaluRaplamaa JK6 : 0mängu ankeet protokoll
13.10 14:00FC Kuressaare IILäänemaa JK3 : 0mängu ankeet protokoll
13.10 14:00Tõrva JKFC Otepää0 : 3mängu ankeet protokoll
13.10 14:00Viimsi JKViljandi JK Tulevik II5 : 1mängu ankeet protokoll
14.10 12:00Türi Ganvix JK Paide Linnameeskond III0 : 6mängu ankeet protokoll
14.10 15:00Pärnu JK Vaprus IIPärnu JK Poseidon5 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
17.10 19:30JK Tallinna Kalev IIIPaide Linnameeskond III0 : 5mängu ankeet protokoll
21.10 12:00Türi Ganvix JK Pärnu JK Vaprus II0 : 8mängu ankeet protokoll
21.10 13:00FC OtepääPärnu JK Poseidon4 : 1mängu ankeet protokoll
21.10 13:00Raplamaa JKViljandi JK Tulevik II1 : 2mängu ankeet protokoll
21.10 17:00Läänemaa JKJK Tabasalu2 : 4mängu ankeet protokoll
21.10 17:00Viimsi JKTõrva JK8 : 0mängu ankeet protokoll
21.10 18:00Tallinna JK Legion IIFC Kuressaare II0 : 5mängu ankeet protokoll
XXVI voor
28.10 10:30Pärnu JK Vaprus IIFC Otepää3 : 1mängu ankeet protokoll
28.10 12:00JK TabasaluTallinna JK Legion II- : 1mängu ankeet protokoll
28.10 12:00JK Tallinna Kalev IIITüri Ganvix JK 6 : 1mängu ankeet protokoll
28.10 12:00Viimsi JKPärnu JK Poseidon1 : 1mängu ankeet protokoll
28.10 12:00Paide Linnameeskond IIIFC Kuressaare II6 : 1mängu ankeet protokoll
28.10 16:00Viljandi JK Tulevik IILäänemaa JK5 : 1mängu ankeet protokoll
30.10 20:00Tõrva JKRaplamaa JK5 : 3mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.