KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga - Lõuna/Lääne piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
23.05 12:00Raasiku FC JokerRaplamaa JK6 : 3mängu ankeet protokoll
23.05 12:00Viljandi JK Tulevik U21FC Kose3 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 12:00Pärnu JK Vaprus IITallinna JK Piraaja0 : 4mängu ankeet protokoll
23.05 17:00Põhja-SakalaPärnu JK Poseidon5 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 13:00Paide Linnameeskond IIISaue JK3 : -mängu ankeet protokoll
24.05 16:00Viimsi JK IIFC Kuressaare II1 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 18:00Harju JK LaagriTallinna FC Flora U193 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
26.05 19:00Viljandi JK Tulevik U21Raplamaa JK0 : 0mängu ankeet protokoll
27.05 20:15Saue JKPõhja-Sakala5 : 5mängu ankeet protokoll
30.05 13:00Tallinna FC Flora U19Paide Linnameeskond III2 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 16:00Tallinna JK PiraajaHarju JK Laagri2 : 2mängu ankeet protokoll
31.05 13:00FC Kuressaare IIFC Kose5 : 1mängu ankeet protokoll
31.05 13:00Pärnu JK PoseidonRaasiku FC Joker1 : 5mängu ankeet protokoll
31.05 13:00Viimsi JK IIPärnu JK Vaprus II5 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
04.06 19:00Raasiku FC JokerSaue JK2 : 3mängu ankeet protokoll
06.06 14:00FC Kuressaare IIViljandi JK Tulevik U215 : 1mängu ankeet protokoll
07.06 13:00Raplamaa JKPärnu JK Poseidon2 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 13:00Paide Linnameeskond IIITallinna JK Piraaja4 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 18:00Harju JK LaagriViimsi JK II5 : 2mängu ankeet protokoll
07.06 18:00Põhja-SakalaTallinna FC Flora U191 : 1mängu ankeet protokoll
07.06 19:00Pärnu JK Vaprus IIFC Kose0 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
10.06 18:00FC Kuressaare IIPärnu JK Vaprus II4 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 19:00Raasiku FC JokerTallinna FC Flora U193 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 19:00Tallinna JK PiraajaPõhja-Sakala2 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 19:00Viljandi JK Tulevik U21Pärnu JK Poseidon5 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 20:00Viimsi JK IIPaide Linnameeskond III0 : 3mängu ankeet protokoll
10.06 20:15Saue JKRaplamaa JK2 : 4mängu ankeet protokoll
11.06 19:00FC KoseHarju JK Laagri2 : 4mängu ankeet protokoll
V voor
13.06 13:00Põhja-SakalaViimsi JK II1 : 3mängu ankeet protokoll
14.06 13:00Pärnu JK PoseidonSaue JK1 : 6mängu ankeet protokoll
14.06 13:00Raplamaa JKTallinna FC Flora U194 : 2mängu ankeet protokoll
14.06 17:00Pärnu JK Vaprus IIViljandi JK Tulevik U211 : 0mängu ankeet protokoll
14.06 18:00Harju JK LaagriFC Kuressaare II4 : 2mängu ankeet protokoll
14.06 19:00Raasiku FC JokerTallinna JK Piraaja1 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 19:30FC KosePaide Linnameeskond III1 : 9mängu ankeet protokoll
VI voor
17.06 20:00Viimsi JK IIRaasiku FC Joker0 : 2mängu ankeet protokoll
19.06 19:45Tallinna JK PiraajaRaplamaa JK1 : 2mängu ankeet protokoll
20.06 13:00Tallinna FC Flora U19Pärnu JK Poseidon5 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 13:00Paide Linnameeskond IIIFC Kuressaare II3 : 0mängu ankeet protokoll
21.06 13:00Viljandi JK Tulevik U21Saue JK3 : 2mängu ankeet protokoll
21.06 16:00FC KosePõhja-Sakala3 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 13:00Pärnu JK Vaprus IIHarju JK Laagri1 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
26.06 20:15Saue JKTallinna FC Flora U195 : 3mängu ankeet protokoll
27.06 11:00Raplamaa JKViimsi JK II- : 3mängu ankeet protokoll
28.06 13:00Pärnu JK PoseidonTallinna JK Piraaja1 : 2mängu ankeet protokoll
28.06 13:00Paide Linnameeskond IIIPärnu JK Vaprus II7 : 1mängu ankeet protokoll
28.06 14:00Põhja-SakalaFC Kuressaare II2 : 3mängu ankeet protokoll
28.06 18:00Harju JK LaagriViljandi JK Tulevik U214 : 2mängu ankeet protokoll
28.06 19:00Raasiku FC JokerFC Kose2 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
01.07 19:00Viljandi JK Tulevik U21Tallinna FC Flora U192 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 19:00Pärnu JK Vaprus IIPõhja-Sakala3 : 4mängu ankeet protokoll
01.07 19:30FC KoseRaplamaa JK0 : 3mängu ankeet protokoll
01.07 20:00Harju JK LaagriPaide Linnameeskond III1 : 3mängu ankeet protokoll
01.07 20:00Viimsi JK IIPärnu JK Poseidon4 : 0mängu ankeet protokoll
02.07 20:30Saue JKTallinna JK Piraaja3 : 1mängu ankeet protokoll
25.07 12:00FC Kuressaare IIRaasiku FC Joker2 : 3mängu ankeet protokoll
IX voor
04.07 12:00Paide Linnameeskond IIIViljandi JK Tulevik U213 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 13:00Pärnu JK PoseidonFC Kose2 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 13:00Raasiku FC JokerPärnu JK Vaprus II4 : 2mängu ankeet protokoll
05.07 13:00Raplamaa JKFC Kuressaare II2 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 17:00Tallinna FC Flora U19Tallinna JK Piraaja2 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 18:00Põhja-SakalaHarju JK Laagri1 : 10mängu ankeet protokoll
06.07 20:30Saue JKViimsi JK II2 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
29.07 20:00Viimsi JK IITallinna FC Flora U193 : 0mängu ankeet protokoll
30.07 19:00FC KoseSaue JK1 : 2mängu ankeet protokoll
31.07 19:00Viljandi JK Tulevik U21Tallinna JK Piraaja3 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 13:00Paide Linnameeskond IIIPõhja-Sakala3 : 0mängu ankeet protokoll
01.08 14:00FC Kuressaare IIPärnu JK Poseidon13 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 18:00Harju JK LaagriRaasiku FC Joker4 : 5mängu ankeet protokoll
02.08 16:00Pärnu JK Vaprus IIRaplamaa JK3 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
04.08 19:00Raasiku FC JokerPaide Linnameeskond III0 : 5mängu ankeet protokoll
06.08 19:00FC KoseTallinna FC Flora U190 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 19:00Raplamaa JKHarju JK Laagri3 : 4mängu ankeet protokoll
07.08 19:45Tallinna JK PiraajaViimsi JK II2 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 17:30FC Kuressaare IISaue JK1 : 2mängu ankeet protokoll
08.08 19:00Pärnu JK PoseidonPärnu JK Vaprus II1 : 6mängu ankeet protokoll
09.08 18:00Põhja-SakalaViljandi JK Tulevik U213 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
14.08 19:00Viljandi JK Tulevik U21Viimsi JK II2 : 3mängu ankeet protokoll
15.08 16:00Paide Linnameeskond IIIRaplamaa JK3 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 13:00FC KoseTallinna JK Piraaja1 : 3mängu ankeet protokoll
16.08 14:00FC Kuressaare IITallinna FC Flora U196 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 16:00Pärnu JK Vaprus IISaue JK1 : 4mängu ankeet protokoll
16.08 18:00Harju JK LaagriPärnu JK Poseidon7 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 18:00Põhja-SakalaRaasiku FC Joker2 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
19.08 19:00FC KoseViimsi JK II2 : 3mängu ankeet protokoll
19.08 19:00Pärnu JK PoseidonPaide Linnameeskond III0 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 19:00Raasiku FC JokerViljandi JK Tulevik U214 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 19:00Raplamaa JKPõhja-Sakala6 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 19:00Tallinna FC Flora U19Pärnu JK Vaprus II4 : 3mängu ankeet protokoll
20.08 19:45Tallinna JK PiraajaFC Kuressaare II0 : 9mängu ankeet protokoll
20.08 20:15Saue JKHarju JK Laagri2 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
23.08 13:00Raplamaa JKRaasiku FC Joker1 : 3mängu ankeet protokoll
23.08 19:45Tallinna FC Flora U19Harju JK Laagri1 : 5mängu ankeet protokoll
23.08 20:45Saue JKPaide Linnameeskond III0 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 19:00FC KoseViljandi JK Tulevik U212 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 19:00FC Kuressaare IIViimsi JK II4 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 19:00Pärnu JK PoseidonPõhja-Sakala0 : 1mängu ankeet protokoll
26.08 19:00Tallinna JK PiraajaPärnu JK Vaprus II1 : 6mängu ankeet protokoll
XV voor
28.08 19:00FC KoseFC Kuressaare II4 : 6mängu ankeet protokoll
29.08 15:00Põhja-SakalaSaue JK1 : 3mängu ankeet protokoll
30.08 13:00Raplamaa JKViljandi JK Tulevik U212 : 2mängu ankeet protokoll
30.08 13:00Paide Linnameeskond IIITallinna FC Flora U192 : 0mängu ankeet protokoll
30.08 17:00Pärnu JK Vaprus IIViimsi JK II2 : 4mängu ankeet protokoll
30.08 18:00Harju JK LaagriTallinna JK Piraaja12 : 1mängu ankeet protokoll
30.08 19:00Raasiku FC JokerPärnu JK Poseidon7 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
02.09 19:45Tallinna JK PiraajaPaide Linnameeskond III1 : 6mängu ankeet protokoll
02.09 20:00Viimsi JK IIHarju JK Laagri1 : 0mängu ankeet protokoll
02.09 20:15Saue JKRaasiku FC Joker0 : 1mängu ankeet protokoll
03.09 18:30FC KosePärnu JK Vaprus II3 : 4mängu ankeet protokoll
06.09 13:00Pärnu JK PoseidonRaplamaa JK0 : 13mängu ankeet protokoll
06.09 13:00Viljandi JK Tulevik U21FC Kuressaare II0 : 0mängu ankeet protokoll
06.09 15:00Tallinna FC Flora U19Põhja-Sakala2 : 3mängu ankeet protokoll
XVII voor
11.09 18:00Pärnu JK Vaprus IIFC Kuressaare II0 : 4mängu ankeet protokoll
11.09 19:00Tallinna FC Flora U19Raasiku FC Joker0 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 13:00Paide Linnameeskond IIIViimsi JK II6 : 0mängu ankeet protokoll
12.09 17:30Põhja-SakalaTallinna JK Piraaja1 : 5mängu ankeet protokoll
13.09 13:00Pärnu JK PoseidonViljandi JK Tulevik U210 : 5mängu ankeet protokoll
13.09 13:00Raplamaa JKSaue JK0 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 18:00Harju JK LaagriFC Kose7 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
16.09 20:00Viimsi JK IIPõhja-Sakala4 : 0mängu ankeet protokoll
16.09 20:15Saue JKPärnu JK Poseidon3 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 20:00Tallinna JK PiraajaRaasiku FC Joker2 : 2mängu ankeet protokoll
19.09 19:45Tallinna FC Flora U19Raplamaa JK1 : 4mängu ankeet protokoll
20.09 13:00Viljandi JK Tulevik U21Pärnu JK Vaprus II0 : 1mängu ankeet protokoll
20.09 13:00Paide Linnameeskond IIIFC Kose8 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 15:30FC Kuressaare IIHarju JK Laagri0 : 2mängu ankeet protokoll
XIX voor
23.09 20:15Saue JKViljandi JK Tulevik U217 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK II5 : 1mängu ankeet protokoll
27.09 13:00Pärnu JK PoseidonTallinna FC Flora U191 : 5mängu ankeet protokoll
27.09 13:00Raplamaa JKTallinna JK Piraaja2 : 3mängu ankeet protokoll
27.09 14:00FC Kuressaare IIPaide Linnameeskond III0 : 9mängu ankeet protokoll
27.09 16:30Põhja-SakalaFC Kose3 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 18:00Harju JK LaagriPärnu JK Vaprus II3 : 2mängu ankeet protokoll
XX voor
30.09 20:00Viimsi JK IIRaplamaa JK0 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 19:30FC Kuressaare IIPõhja-Sakala12 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 19:45Tallinna JK PiraajaPärnu JK Poseidon5 : 1mängu ankeet protokoll
03.10 13:00Viljandi JK Tulevik U21Harju JK Laagri1 : 2mängu ankeet protokoll
03.10 18:00Tallinna FC Flora U19Saue JK1 : 1mängu ankeet protokoll
04.10 15:00FC KoseRaasiku FC Joker0 : 6mängu ankeet protokoll
28.10 19:00Pärnu JK Vaprus IIPaide Linnameeskond III0 : 3mängu ankeet protokoll
XXI voor
08.10 18:00Raasiku FC JokerFC Kuressaare II1 : 1mängu ankeet protokoll
09.10 19:45Tallinna JK PiraajaSaue JK2 : 3mängu ankeet protokoll
10.10 13:00Tallinna FC Flora U19Viljandi JK Tulevik U213 : 0mängu ankeet protokoll
10.10 13:00Paide Linnameeskond IIIHarju JK Laagri3 : 2mängu ankeet protokoll
11.10 13:00Raplamaa JKFC Kose4 : 4mängu ankeet protokoll
11.10 13:00Põhja-SakalaPärnu JK Vaprus II2 : 3mängu ankeet protokoll
21.10 19:30Pärnu JK PoseidonViimsi JK II1 : 11mängu ankeet protokoll
XXII voor
14.10 20:00Viimsi JK IISaue JK0 : 3mängu ankeet protokoll
16.10 19:45Tallinna JK PiraajaTallinna FC Flora U192 : 4mängu ankeet protokoll
17.10 13:00Pärnu JK Vaprus IIRaasiku FC Joker1 : 1mängu ankeet protokoll
17.10 14:00FC Kuressaare IIRaplamaa JK2 : 1mängu ankeet protokoll
18.10 12:00Viljandi JK Tulevik U21Paide Linnameeskond III0 : 2mängu ankeet protokoll
18.10 13:00FC KosePärnu JK Poseidon2 : 3mängu ankeet protokoll
18.10 18:00Harju JK LaagriPõhja-Sakala6 : 1mängu ankeet protokoll
XXIII voor
21.10 20:15Saue JKFC Kose5 : 2mängu ankeet protokoll
24.10 13:00Pärnu JK PoseidonFC Kuressaare II1 : 2mängu ankeet protokoll
24.10 13:00Põhja-SakalaPaide Linnameeskond III1 : 4mängu ankeet protokoll
24.10 18:30Raplamaa JKPärnu JK Vaprus II7 : 1mängu ankeet protokoll
24.10 19:00Raasiku FC JokerHarju JK Laagri0 : 2mängu ankeet protokoll
25.10 13:00Tallinna JK PiraajaViljandi JK Tulevik U215 : 0mängu ankeet protokoll
25.10 17:00Tallinna FC Flora U19Viimsi JK II2 : 0mängu ankeet protokoll
XXIV voor
28.10 20:00Viimsi JK IITallinna JK Piraaja1 : 1mängu ankeet protokoll
30.10 19:00Viljandi JK Tulevik U21Põhja-Sakala7 : 0mängu ankeet protokoll
31.10 13:00Tallinna FC Flora U19FC Kose2 : 0mängu ankeet protokoll
31.10 16:00Saue JKFC Kuressaare II2 : 2mängu ankeet protokoll
31.10 16:00Paide Linnameeskond IIIRaasiku FC Joker4 : 2mängu ankeet protokoll
01.11 16:00Harju JK LaagriRaplamaa JK2 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 17:00Pärnu JK Vaprus IIPärnu JK Poseidon4 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
04.11 20:00Viimsi JK IIViljandi JK Tulevik U213 : 2mängu ankeet protokoll
04.11 20:15Saue JKPärnu JK Vaprus II4 : 0mängu ankeet protokoll
06.11 19:00Raasiku FC JokerPõhja-Sakala5 : 0mängu ankeet protokoll
06.11 19:45Tallinna JK PiraajaFC Kose3 : 2mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Tallinna FC Flora U19FC Kuressaare II3 : 6mängu ankeet protokoll
08.11 14:00Pärnu JK PoseidonHarju JK Laagri0 : 10mängu ankeet protokoll
08.11 15:00Raplamaa JKPaide Linnameeskond III0 : 3mängu ankeet protokoll
XXVI voor
14.11 13:00Viimsi JK IIFC Kose8 : 2mängu ankeet protokoll
15.11 13:00FC Kuressaare IITallinna JK PiraajaKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare protokoll
15.11 13:00Harju JK LaagriSaue JK1 : 1mängu ankeet protokoll
15.11 13:00Põhja-SakalaRaplamaa JK0 : 5mängu ankeet protokoll
15.11 13:00Viljandi JK Tulevik U21Raasiku FC Joker2 : 1mängu ankeet protokoll
15.11 13:00Paide Linnameeskond IIIPärnu JK Poseidon7 : 0mängu ankeet protokoll
22.11 13:00Pärnu JK Vaprus IITallinna FC Flora U192 : 3mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.