KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga - Ida piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
30.03 13:00FCI Tallinn IIViimsi JK II0 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Tallinna JK AugurAnija JK4 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 12:00FC SillamäeFC Järva-Jaani2 : 1mängu ankeet protokoll
01.04 13:00Lasnamäe FC Ajax IIKoeru JK2 : 3mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Rakvere JK Tarvas IIAmbla Vallameeskond0 : 5mängu ankeet protokoll
01.04 18:00JK LooSK Kadrina 0 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
04.04 19:00Viimsi JK IIJK Loo3 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 19:30Anija JKFCI Tallinn II0 : 5mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Tallinna JK AugurKoeru JK1 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 18:00FC Järva-JaaniLasnamäe FC Ajax II- : 3mängu ankeet protokoll
08.04 12:00Rakvere JK Tarvas IIFC Sillamäe2 : 2mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Ambla VallameeskondSK Kadrina 0 : 3mängu ankeet protokoll
III voor
11.04 19:00Viimsi JK IISK Kadrina 3 : 0mängu ankeet protokoll
12.04 19:00JK LooAnija JK1 : 4mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Tallinna JK AugurFC Järva-Jaani4 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 13:00FC SillamäeAmbla Vallameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 18:00Lasnamäe FC Ajax IIRakvere JK Tarvas II2 : 0mängu ankeet protokoll
15.04 13:30FCI Tallinn IIKoeru JK0 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
21.04 13:00JK LooKoeru JK2 : 4mängu ankeet protokoll
21.04 14:00FCI Tallinn IIFC Järva-Jaani3 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 12:00Rakvere JK Tarvas IITallinna JK Augur4 : 2mängu ankeet protokoll
22.04 18:00Anija JKSK Kadrina 0 : 3mängu ankeet protokoll
23.04 19:00Viimsi JK IIAmbla Vallameeskond3 : 1mängu ankeet protokoll
16.06 14:00FC SillamäeLasnamäe FC Ajax II4 : 6mängu ankeet protokoll
V voor
26.04 19:00JK LooFC Järva-Jaani4 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 19:00Viimsi JK IIAnija JK2 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 13:00Tallinna JK AugurFC Sillamäe5 : 2mängu ankeet protokoll
29.04 17:00Lasnamäe FC Ajax IIAmbla Vallameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 19:00Rakvere JK Tarvas IIFCI Tallinn II2 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 15:00SK Kadrina Koeru JK0 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
05.05 12:00Koeru JKViimsi JK II0 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 12:00Rakvere JK Tarvas IIJK Loo1 : 4mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Ambla VallameeskondAnija JK2 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 13:30FCI Tallinn IIFC Sillamäe4 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 14:00Lasnamäe FC Ajax IITallinna JK Augur4 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 12:00FC Järva-JaaniSK Kadrina 5 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
10.05 19:00JK LooFC Sillamäe6 : 1mängu ankeet protokoll
10.05 19:00Viimsi JK IIFC Järva-Jaani4 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 19:30Anija JKKoeru JK0 : 6mängu ankeet protokoll
11.05 20:30FCI Tallinn IILasnamäe FC Ajax II3 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Tallinna JK AugurAmbla Vallameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
13.05 13:00SK Kadrina Rakvere JK Tarvas II2 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
19.05 11:00FC Järva-JaaniAnija JK2 : 4mängu ankeet protokoll
19.05 13:00FC SillamäeSK Kadrina 1 : 4mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Rakvere JK Tarvas IIViimsi JK II0 : 5mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Ambla VallameeskondKoeru JK2 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Tallinna JK AugurFCI Tallinn II2 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 20:00Lasnamäe FC Ajax IIJK Loo2 : 4mängu ankeet protokoll
IX voor
23.05 19:00Viimsi JK IIFC Sillamäe3 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 19:00JK LooTallinna JK Augur3 : 2mängu ankeet protokoll
25.05 19:30Anija JKRakvere JK Tarvas II3 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 12:00Koeru JKFC Järva-Jaani2 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 14:00FCI Tallinn IIAmbla Vallameeskond0 : 5mängu ankeet protokoll
26.05 14:00SK Kadrina Lasnamäe FC Ajax II3 : 4mängu ankeet protokoll
X voor
02.06 13:00Ambla VallameeskondFC Järva-Jaani4 : 2mängu ankeet protokoll
02.06 13:00Tallinna JK AugurSK Kadrina 2 : 0mängu ankeet protokoll
02.06 13:00FC SillamäeAnija JK1 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 14:00Rakvere JK Tarvas IIKoeru JK0 : 6mängu ankeet protokoll
03.06 14:00FCI Tallinn IIJK Loo3 : 7mängu ankeet protokoll
04.06 20:00Lasnamäe FC Ajax IIViimsi JK II4 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
07.06 19:00JK LooAmbla Vallameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 19:30Anija JKLasnamäe FC Ajax II1 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 12:00Koeru JKFC Sillamäe+ : -mängu ankeet protokoll
09.06 13:00Tallinna JK AugurViimsi JK II0 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 14:00SK Kadrina FCI Tallinn II- : 1mängu ankeet protokoll
10.06 17:00FC Järva-JaaniRakvere JK Tarvas II7 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
01.08 19:00Viimsi JK IIFCI Tallinn II2 : 2mängu ankeet protokoll
03.08 19:30Anija JKTallinna JK Augur1 : 0mängu ankeet protokoll
04.08 13:00Ambla VallameeskondRakvere JK Tarvas II1 : 2mängu ankeet protokoll
05.08 12:00FC Järva-JaaniFC Sillamäe3 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 13:00Koeru JKLasnamäe FC Ajax II2 : 4mängu ankeet protokoll
05.08 13:00SK Kadrina JK Loo1 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
09.08 19:00JK LooViimsi JK II3 : 3mängu ankeet protokoll
10.08 19:00FCI Tallinn IIAnija JK0 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 12:00Koeru JKTallinna JK Augur2 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 13:00FC SillamäeRakvere JK Tarvas II3 : 2mängu ankeet protokoll
12.08 12:00SK Kadrina Ambla Vallameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
13.08 20:00Lasnamäe FC Ajax IIFC Järva-Jaani3 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
17.08 19:30Anija JKJK Loo2 : 0mängu ankeet protokoll
18.08 12:00FC Järva-JaaniTallinna JK Augur7 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 12:00Koeru JKFCI Tallinn II0 : 1mängu ankeet protokoll
18.08 14:00SK Kadrina Viimsi JK II1 : 3mängu ankeet protokoll
19.08 12:00Rakvere JK Tarvas IILasnamäe FC Ajax II1 : 4mängu ankeet protokoll
19.08 13:00Ambla VallameeskondFC Sillamäe2 : 3mängu ankeet protokoll
XV voor
25.08 12:00Koeru JKJK Loo0 : 3mängu ankeet protokoll
25.08 13:00Ambla VallameeskondViimsi JK II1 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 13:00Tallinna JK AugurRakvere JK Tarvas II2 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 14:00SK Kadrina Anija JK1 : 2mängu ankeet protokoll
26.08 12:00FC Järva-JaaniFCI Tallinn II8 : 0mängu ankeet protokoll
27.08 20:00Lasnamäe FC Ajax IIFC Sillamäe0 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
31.08 19:30Anija JKViimsi JK II0 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 12:00FC Järva-JaaniJK Loo3 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 12:00Koeru JKSK Kadrina 9 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 13:00FC SillamäeTallinna JK Augur2 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 14:00Ambla VallameeskondLasnamäe FC Ajax II0 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 14:00FCI Tallinn IIRakvere JK Tarvas II0 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
05.09 19:00Viimsi JK IIKoeru JK4 : 0mängu ankeet protokoll
06.09 19:00JK LooRakvere JK Tarvas II3 : 0mängu ankeet protokoll
07.09 19:30Anija JKAmbla Vallameeskond2 : 1mängu ankeet protokoll
08.09 13:00Tallinna JK AugurLasnamäe FC Ajax II2 : 3mängu ankeet protokoll
08.09 15:30FC SillamäeFCI Tallinn II2 : 0mängu ankeet protokoll
09.09 13:00SK Kadrina FC Järva-Jaani2 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
15.09 12:00Koeru JKAnija JK2 : 0mängu ankeet protokoll
15.09 13:00FC SillamäeJK Loo3 : 0mängu ankeet protokoll
15.09 14:00Rakvere JK Tarvas IISK Kadrina 1 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 12:00FC Järva-JaaniViimsi JK II1 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 13:00Ambla VallameeskondTallinna JK Augur1 : 3mängu ankeet protokoll
17.09 18:00Lasnamäe FC Ajax IIFCI Tallinn II0 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
19.09 19:00Viimsi JK IIRakvere JK Tarvas II4 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 19:00JK LooLasnamäe FC Ajax II5 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 19:30Anija JKFC Järva-Jaani0 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 12:00Koeru JKAmbla Vallameeskond3 : 3mängu ankeet protokoll
22.09 15:00FCI Tallinn IITallinna JK Augur0 : 1mängu ankeet protokoll
23.09 13:00SK Kadrina FC Sillamäe3 : 2mängu ankeet protokoll
XX voor
29.09 12:00FC Järva-JaaniKoeru JK3 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 13:00Tallinna JK AugurJK Loo1 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 14:00Rakvere JK Tarvas IIAnija JK0 : 0mängu ankeet protokoll
30.09 13:00Ambla VallameeskondFCI Tallinn II0 : 3mängu ankeet protokoll
30.09 13:00FC SillamäeViimsi JK II2 : 0mängu ankeet protokoll
01.10 18:30Lasnamäe FC Ajax IISK Kadrina 2 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
04.10 19:00JK LooFCI Tallinn II2 : 0mängu ankeet protokoll
04.10 19:00Viimsi JK IILasnamäe FC Ajax II1 : 0mängu ankeet protokoll
05.10 19:30Anija JKFC Sillamäe2 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 12:00FC Järva-JaaniAmbla Vallameeskond4 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 12:00Koeru JKRakvere JK Tarvas II4 : 0mängu ankeet protokoll
07.10 13:00SK Kadrina Tallinna JK Augur2 : 4mängu ankeet protokoll
XXII voor
13.10 12:00Ambla VallameeskondJK Loo2 : 4mängu ankeet protokoll
13.10 12:00Lasnamäe FC Ajax IIAnija JK4 : 1mängu ankeet protokoll
13.10 12:00Rakvere JK Tarvas IIFC Järva-Jaani1 : 5mängu ankeet protokoll
13.10 12:00FCI Tallinn IISK Kadrina 1 : 1mängu ankeet protokoll
13.10 12:00FC SillamäeKoeru JK4 : 2mängu ankeet protokoll
13.10 17:00Viimsi JK IITallinna JK Augur3 : 0mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.