KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga - Lõuna piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
30.03 14:00SK ImavereFC Tarvastu1 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 12:00Valga FC WarriorTartu FC Helios3 : 2mängu ankeet protokoll
31.03 12:00Viljandi JK Tulevik IIIPõhja-Sakala2 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 12:00FC Elva IIFC Vastseliina1 : 2mängu ankeet protokoll
01.04 13:00Põlva FC LootosVõru FC Helios II- : 3mängu ankeet protokoll
01.04 18:00FC Jõgeva WolvesEMÜ SK2 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
06.04 19:30SK ImavereEMÜ SK5 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 12:00FC Elva IITartu FC Helios4 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 12:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Vastseliina4 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 15:30FC TarvastuVõru FC Helios II4 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 18:15FC Jõgeva WolvesPõhja-Sakala3 : -mängu ankeet protokoll
08.04 13:00Põlva FC LootosValga FC Warrior2 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
13.04 19:00Valga FC WarriorVõru FC Helios II5 : 4mängu ankeet protokoll
13.04 19:30SK ImaverePõhja-Sakala1 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 12:00FC Elva IIPõlva FC Lootos2 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 14:00FC Jõgeva WolvesFC Vastseliina7 : 4mängu ankeet protokoll
15.04 13:00Viljandi JK Tulevik IIITartu FC Helios3 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 17:00FC TarvastuEMÜ SK10 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
21.04 18:00Põhja-SakalaFC Tarvastu2 : 4mängu ankeet protokoll
21.04 19:00Põlva FC LootosViljandi JK Tulevik III0 : 3mängu ankeet protokoll
22.04 13:00Valga FC WarriorFC Elva II2 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 17:00EMÜ SKVõru FC Helios II0 : 2mängu ankeet protokoll
22.04 17:00Tartu FC HeliosFC Jõgeva Wolves0 : 8mängu ankeet protokoll
06.07 19:00SK ImavereFC Vastseliina- : 2mängu ankeet protokoll
V voor
28.04 12:00Viljandi JK Tulevik IIIValga FC Warrior6 : 4mängu ankeet protokoll
28.04 14:00Tartu FC HeliosSK Imavere1 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 18:00FC Jõgeva WolvesPõlva FC Lootos8 : 3mängu ankeet protokoll
29.04 12:00FC Elva IIVõru FC Helios II1 : 3mängu ankeet protokoll
29.04 13:00FC TarvastuFC Vastseliina6 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 17:00EMÜ SKPõhja-Sakala2 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
05.05 12:00FC Elva IIViljandi JK Tulevik III1 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 12:00Valga FC WarriorFC Jõgeva Wolves5 : 4mängu ankeet protokoll
05.05 17:00FC VastseliinaEMÜ SK7 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Põlva FC LootosSK Imavere3 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 14:00Võru FC Helios IIPõhja-Sakala0 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 17:00Tartu FC HeliosFC Tarvastu- : 5mängu ankeet protokoll
VII voor
12.05 12:00FC TarvastuPõlva FC Lootos3 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 12:00SK ImavereValga FC Warrior3 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 18:30FC Jõgeva WolvesFC Elva II1 : 4mängu ankeet protokoll
12.05 19:00Viljandi JK Tulevik IIIVõru FC Helios II3 : 1mängu ankeet protokoll
13.05 13:00Põhja-SakalaFC Vastseliina4 : 2mängu ankeet protokoll
13.05 17:00EMÜ SKTartu FC Helios5 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
19.05 12:00FC Elva IISK Imavere1 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 12:00Valga FC WarriorFC Tarvastu4 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 14:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Jõgeva Wolves6 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 13:00Põlva FC LootosEMÜ SK4 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 14:00Võru FC Helios IIFC Vastseliina1 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 17:00Tartu FC HeliosPõhja-Sakala0 : 8mängu ankeet protokoll
IX voor
25.05 19:00SK ImavereViljandi JK Tulevik III2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:30Põhja-SakalaPõlva FC Lootos3 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 12:00FC TarvastuFC Elva II3 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 14:00FC Jõgeva WolvesVõru FC Helios II2 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 19:00Tartu FC HeliosFC Vastseliina5 : 0mängu ankeet protokoll
27.05 17:00EMÜ SKValga FC Warrior2 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
02.06 12:00FC Elva IIEMÜ SK0 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 12:00Tartu FC HeliosVõru FC Helios II1 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 12:00Valga FC WarriorPõhja-Sakala3 : 4mängu ankeet protokoll
02.06 12:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Tarvastu3 : 4mängu ankeet protokoll
02.06 14:00FC Jõgeva WolvesSK Imavere2 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 17:00Põlva FC LootosFC Vastseliina2 : 5mängu ankeet protokoll
XI voor
08.06 19:00SK ImavereVõru FC Helios II7 : 3mängu ankeet protokoll
08.06 19:30Põhja-SakalaFC Elva II4 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 12:00FC TarvastuFC Jõgeva Wolves5 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 13:00EMÜ SKViljandi JK Tulevik III3 : 1mängu ankeet protokoll
10.06 17:00Tartu FC HeliosPõlva FC Lootos5 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 17:00FC VastseliinaValga FC Warrior3 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
04.08 12:00FC TarvastuSK Imavere2 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 12:00FC VastseliinaFC Elva II1 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 13:00Põhja-SakalaViljandi JK Tulevik III3 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 14:00Võru FC Helios IIPõlva FC Lootos1 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 17:00EMÜ SKFC Jõgeva Wolves1 : 7mängu ankeet protokoll
05.08 17:00Tartu FC HeliosValga FC Warrior3 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
11.08 12:00Põhja-SakalaFC Jõgeva Wolves9 : 2mängu ankeet protokoll
11.08 12:00Valga FC WarriorPõlva FC Lootos3 : 1mängu ankeet protokoll
11.08 14:00Võru FC Helios IIFC Tarvastu1 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 17:00FC VastseliinaViljandi JK Tulevik III0 : 0mängu ankeet protokoll
12.08 17:00EMÜ SKSK Imavere2 : 3mängu ankeet protokoll
12.08 17:00Tartu FC HeliosFC Elva II1 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
18.08 12:00Põhja-SakalaSK Imavere0 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 17:00FC VastseliinaFC Jõgeva Wolves5 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 13:00Põlva FC LootosFC Elva II3 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 14:00Võru FC Helios IIValga FC Warrior5 : 0mängu ankeet protokoll
19.08 17:00EMÜ SKFC Tarvastu2 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 17:00Tartu FC HeliosViljandi JK Tulevik III4 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
24.08 19:00Viljandi JK Tulevik IIIPõlva FC Lootos10 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 12:00FC Elva IIValga FC Warrior1 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 12:00FC TarvastuPõhja-Sakala2 : 3mängu ankeet protokoll
25.08 17:00FC VastseliinaSK Imavere5 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 14:00Võru FC Helios IIEMÜ SK3 : 3mängu ankeet protokoll
26.08 15:00FC Jõgeva WolvesTartu FC Helios4 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
01.09 12:00Põhja-SakalaEMÜ SK2 : 3mängu ankeet protokoll
01.09 12:00Valga FC WarriorViljandi JK Tulevik III2 : 6mängu ankeet protokoll
01.09 14:00Võru FC Helios IIFC Elva II1 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 17:00FC VastseliinaFC Tarvastu3 : 9mängu ankeet protokoll
02.09 13:00Põlva FC LootosFC Jõgeva Wolves1 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 14:00SK ImavereTartu FC Helios4 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
08.09 12:00FC TarvastuTartu FC Helios3 : 2mängu ankeet protokoll
08.09 12:00SK ImaverePõlva FC Lootos+ : -mängu ankeet protokoll
08.09 12:00Põhja-SakalaVõru FC Helios II3 : 2mängu ankeet protokoll
08.09 12:00Viljandi JK Tulevik IIIFC Elva II1 : 4mängu ankeet protokoll
08.09 14:00EMÜ SKFC Vastseliina1 : 3mängu ankeet protokoll
08.09 14:00FC Jõgeva WolvesValga FC Warrior4 : 4mängu ankeet protokoll
XVIII voor
15.09 12:00Valga FC WarriorSK Imavere4 : 6mängu ankeet protokoll
15.09 14:00Võru FC Helios IIViljandi JK Tulevik III1 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 17:00FC VastseliinaPõhja-Sakala4 : 4mängu ankeet protokoll
16.09 13:00FC Elva IIFC Jõgeva Wolves2 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 13:00Põlva FC LootosFC Tarvastu0 : 5mängu ankeet protokoll
16.09 17:00Tartu FC HeliosEMÜ SK2 : 4mängu ankeet protokoll
XIX voor
22.09 12:00FC TarvastuValga FC Warrior1 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 12:00SK ImavereFC Elva II5 : 1mängu ankeet protokoll
22.09 12:00Põhja-SakalaTartu FC Helios8 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 14:00FC Jõgeva WolvesViljandi JK Tulevik III6 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 17:00FC VastseliinaVõru FC Helios II6 : 1mängu ankeet protokoll
23.09 17:00EMÜ SKPõlva FC Lootos3 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
29.09 12:00Valga FC WarriorEMÜ SK3 : 4mängu ankeet protokoll
29.09 12:00Viljandi JK Tulevik IIISK Imavere6 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 16:00FC Elva IIFC Tarvastu6 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 17:00FC VastseliinaTartu FC Helios4 : 4mängu ankeet protokoll
30.09 12:00Võru FC Helios IIFC Jõgeva Wolves2 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 13:00Põlva FC LootosPõhja-Sakala1 : 3mängu ankeet protokoll
XXI voor
06.10 12:00SK ImavereFC Jõgeva Wolves3 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 12:00Põhja-SakalaValga FC Warrior6 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 14:00EMÜ SKFC Elva II1 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 16:30FC VastseliinaPõlva FC Lootos4 : 1mängu ankeet protokoll
07.10 14:00FC TarvastuViljandi JK Tulevik III2 : 2mängu ankeet protokoll
07.10 14:00Võru FC Helios IITartu FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
13.10 12:00FC Elva IIPõhja-Sakala6 : 0mängu ankeet protokoll
13.10 12:00FC Jõgeva WolvesFC Tarvastu+ : -mängu ankeet protokoll
13.10 12:00Põlva FC LootosTartu FC Helios10 : 2mängu ankeet protokoll
13.10 12:00Valga FC WarriorFC Vastseliina4 : 2mängu ankeet protokoll
13.10 12:00Viljandi JK Tulevik IIIEMÜ SK11 : 2mängu ankeet protokoll
13.10 12:00Võru FC Helios IISK Imavere2 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.