KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga - Lääne piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
31.03 13:00Haapsalu JKKohila Püsivus- : 1mängu ankeet protokoll
31.03 19:30Põhja-Tallinna JK Volta IILihula JK5 : 2mängu ankeet protokoll
31.03 20:30Pärnu JK Poseidon IIJK Kernu Kadakas1 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 12:00Vändra JK Vaprus IIFC Kose1 : 6mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Keila JK IIFC Hiiumaa3 : 3mängu ankeet protokoll
01.04 17:00Saue JKRummu Dünamo5 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
06.04 19:30Keila JK IIFC Kose0 : 8mängu ankeet protokoll
06.04 21:00Põhja-Tallinna JK Volta IIJK Kernu Kadakas6 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Rummu DünamoLihula JK8 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 13:30Haapsalu JKFC Hiiumaa3 : 2mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Saue JKVändra JK Vaprus II10 : 0mängu ankeet protokoll
08.04 17:00Pärnu JK Poseidon IIKohila Püsivus2 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
12.04 19:30Keila JK IISaue JK1 : 4mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Haapsalu JKFC Kose0 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 15:15Pärnu JK Poseidon IIFC Hiiumaa1 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 18:00Vändra JK Vaprus IIRummu Dünamo1 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 19:30Põhja-Tallinna JK Volta IIKohila Püsivus4 : 1mängu ankeet protokoll
08.07 14:00Lihula JKJK Kernu Kadakas1 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
21.04 12:00Vändra JK Vaprus IIKeila JK II2 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 18:00Rummu DünamoJK Kernu Kadakas0 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 18:00Põhja-Tallinna JK Volta IIFC Hiiumaa4 : 1mängu ankeet protokoll
22.04 17:00Pärnu JK Poseidon IIFC Kose1 : 5mängu ankeet protokoll
22.04 19:00Saue JKHaapsalu JK3 : 4mängu ankeet protokoll
29.07 18:00Kohila PüsivusLihula JK1 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
26.04 19:00JK Kernu KadakasKohila Püsivus2 : 3mängu ankeet protokoll
27.04 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIFC Kose1 : 1mängu ankeet protokoll
28.04 14:00Keila JK IIRummu Dünamo1 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 14:30Lihula JKFC Hiiumaa2 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 20:15Pärnu JK Poseidon IISaue JK2 : 2mängu ankeet protokoll
29.04 12:00Haapsalu JKVändra JK Vaprus II5 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
03.05 19:30Keila JK IIHaapsalu JK1 : 6mängu ankeet protokoll
04.05 19:00Vändra JK Vaprus IIPärnu JK Poseidon II4 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 18:00Lihula JKFC Kose0 : 7mängu ankeet protokoll
06.05 13:00Rummu DünamoKohila Püsivus0 : 1mängu ankeet protokoll
06.05 13:30FC HiiumaaJK Kernu Kadakas3 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 19:00Saue JKPõhja-Tallinna JK Volta II1 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
10.05 19:00JK Kernu KadakasFC Kose1 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 19:30Pärnu JK Poseidon IIKeila JK II1 : 1mängu ankeet protokoll
11.05 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIVändra JK Vaprus II9 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Haapsalu JKRummu Dünamo4 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 14:00Lihula JKSaue JK2 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 18:00Kohila PüsivusFC Hiiumaa0 : 6mängu ankeet protokoll
VIII voor
19.05 11:00Haapsalu JKPärnu JK Poseidon II2 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 11:00Vändra JK Vaprus IILihula JK0 : 5mängu ankeet protokoll
19.05 12:00Rummu DünamoFC Hiiumaa1 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 18:00FC KoseKohila Püsivus3 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 19:00Keila JK IIPõhja-Tallinna JK Volta II0 : 3mängu ankeet protokoll
20.05 19:00Saue JKJK Kernu Kadakas3 : -mängu ankeet protokoll
IX voor
25.05 19:00JK Kernu KadakasVändra JK Vaprus II6 : 0mängu ankeet protokoll
25.05 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIHaapsalu JK6 : 3mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Pärnu JK Poseidon IIRummu Dünamo0 : 5mängu ankeet protokoll
26.05 18:00Kohila PüsivusSaue JK+ : -mängu ankeet protokoll
27.05 14:00FC HiiumaaFC Kose1 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 12:00Lihula JKKeila JK II0 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
31.05 19:00Rummu DünamoFC Kose2 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 12:00Vändra JK Vaprus IIKohila Püsivus1 : 3mängu ankeet protokoll
02.06 13:00Haapsalu JKLihula JK3 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 13:30FC HiiumaaSaue JK1 : 0mängu ankeet protokoll
03.06 17:00Pärnu JK Poseidon IIPõhja-Tallinna JK Volta II0 : 5mängu ankeet protokoll
03.06 19:00Keila JK IIJK Kernu Kadakas3 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
07.06 19:00JK Kernu KadakasHaapsalu JK1 : 1mängu ankeet protokoll
08.06 20:00Rummu DünamoPõhja-Tallinna JK Volta II3 : 2mängu ankeet protokoll
09.06 14:00Lihula JKPärnu JK Poseidon II2 : 3mängu ankeet protokoll
10.06 13:30FC HiiumaaVändra JK Vaprus II6 : 0mängu ankeet protokoll
10.06 16:00Kohila PüsivusKeila JK II2 : 4mängu ankeet protokoll
10.06 18:00FC KoseSaue JK5 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
02.08 19:00JK Kernu KadakasPärnu JK Poseidon II2 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 13:00Rummu DünamoSaue JK3 : 5mängu ankeet protokoll
04.08 18:00Kohila PüsivusHaapsalu JK4 : -mängu ankeet protokoll
05.08 13:00FC HiiumaaKeila JK II3 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 14:00Lihula JKPõhja-Tallinna JK Volta II0 : 4mängu ankeet protokoll
05.08 18:00FC KoseVändra JK Vaprus II8 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
09.08 19:00FC KoseKeila JK II6 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 19:00JK Kernu KadakasPõhja-Tallinna JK Volta II1 : 3mängu ankeet protokoll
11.08 14:00Lihula JKRummu Dünamo3 : 3mängu ankeet protokoll
12.08 13:30FC HiiumaaHaapsalu JK3 : 1mängu ankeet protokoll
12.08 17:00Kohila PüsivusPärnu JK Poseidon II1 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 19:30Vändra JK Vaprus IISaue JK2 : 6mängu ankeet protokoll
XIV voor
16.08 19:00JK Kernu KadakasLihula JK4 : 3mängu ankeet protokoll
17.08 19:00FC KoseHaapsalu JK6 : 0mängu ankeet protokoll
18.08 18:00Kohila PüsivusPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 13:00Rummu DünamoVändra JK Vaprus II5 : 3mängu ankeet protokoll
19.08 17:00FC HiiumaaPärnu JK Poseidon II1 : 1mängu ankeet protokoll
19.08 19:00Saue JKKeila JK II5 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
23.08 19:00JK Kernu KadakasRummu Dünamo1 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 14:00Lihula JKKohila Püsivus2 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 13:30FC HiiumaaPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 18:00Haapsalu JKSaue JK2 : 6mängu ankeet protokoll
26.08 18:00FC KosePärnu JK Poseidon II10 : 1mängu ankeet protokoll
26.08 19:00Keila JK IIVändra JK Vaprus II3 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
01.09 12:00Vändra JK Vaprus IIHaapsalu JK1 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Rummu DünamoKeila JK II2 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Kohila PüsivusJK Kernu Kadakas3 : 0mängu ankeet protokoll
02.09 13:30FC HiiumaaLihula JK3 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 18:00FC KosePõhja-Tallinna JK Volta II2 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 19:00Saue JKPärnu JK Poseidon II9 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
29.07 16:00Pärnu JK Poseidon IIVändra JK Vaprus II3 : 1mängu ankeet protokoll
07.09 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IISaue JK4 : 3mängu ankeet protokoll
08.09 13:00Haapsalu JKKeila JK II1 : -mängu ankeet protokoll
08.09 14:00FC KoseLihula JK5 : 1mängu ankeet protokoll
08.09 14:00JK Kernu KadakasFC Hiiumaa4 : 4mängu ankeet protokoll
09.09 19:00Kohila PüsivusRummu Dünamo1 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
15.09 12:00Vändra JK Vaprus IIPõhja-Tallinna JK Volta II2 : 7mängu ankeet protokoll
15.09 13:00Rummu DünamoHaapsalu JK1 : 3mängu ankeet protokoll
16.09 13:30FC HiiumaaKohila Püsivus1 : 1mängu ankeet protokoll
16.09 17:30FC KoseJK Kernu Kadakas6 : 1mängu ankeet protokoll
16.09 19:00Keila JK IIPärnu JK Poseidon II5 : 0mängu ankeet protokoll
16.09 19:00Saue JKLihula JK4 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
20.09 19:00JK Kernu KadakasSaue JK2 : 4mängu ankeet protokoll
21.09 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIKeila JK II7 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 14:00Lihula JKVändra JK Vaprus II2 : 4mängu ankeet protokoll
22.09 19:00Kohila PüsivusFC Kose1 : 3mängu ankeet protokoll
23.09 13:30FC HiiumaaRummu Dünamo0 : 3mängu ankeet protokoll
23.09 17:00Pärnu JK Poseidon IIHaapsalu JK2 : 3mängu ankeet protokoll
XX voor
29.09 13:00Haapsalu JKPõhja-Tallinna JK Volta II9 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 13:00Rummu DünamoPärnu JK Poseidon II3 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 12:00Vändra JK Vaprus IIJK Kernu Kadakas0 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 16:30FC KoseFC Hiiumaa1 : 1mängu ankeet protokoll
30.09 19:00Keila JK IILihula JK4 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 19:00Saue JKKohila Püsivus4 : 0mängu ankeet protokoll
XXI voor
04.10 19:00JK Kernu KadakasKeila JK II4 : 1mängu ankeet protokoll
05.10 20:30Põhja-Tallinna JK Volta IIPärnu JK Poseidon II7 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 14:00Lihula JKHaapsalu JK4 : 3mängu ankeet protokoll
06.10 16:30Kohila PüsivusVändra JK Vaprus II2 : 0mängu ankeet protokoll
07.10 15:00Saue JKFC Hiiumaa4 : 2mängu ankeet protokoll
07.10 16:30FC KoseRummu Dünamo2 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
14.10 13:00Haapsalu JKJK Kernu Kadakas0 : 2mängu ankeet protokoll
14.10 13:00Keila JK IIKohila Püsivus5 : 0mängu ankeet protokoll
14.10 13:00Saue JKFC Kose3 : 3mängu ankeet protokoll
14.10 13:00Vändra JK Vaprus IIFC Hiiumaa4 : 4mängu ankeet protokoll
14.10 13:00Pärnu JK Poseidon IILihula JK4 : 2mängu ankeet protokoll
14.10 13:00Põhja-Tallinna JK Volta IIRummu Dünamo4 : 1mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.