KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused» MÄNGUDE KALENDER (2010)
KV
11.05 18:45Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
KV
27.04 18:45Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
28.04 18:45Tallinna FC LevadiaFC Lootus Alutaguse2 : 0mängu ankeet protokoll
KV
13.04 18:45Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju0:0 (2:0)mängu ankeet protokoll
14.04 17:30JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 18:45FC Lootus AlutaguseTüri Ganvix JK 5 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 18:45Tartu JK TammekaValga FC Warrior4 : 1mängu ankeet protokoll
KV
06.10 18:45Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
07.10 16:00FC Lootus AlutaguseTallinna FC Atletik6 : 0mängu ankeet protokoll
08.10 16:00Türi Ganvix JK Võru JK4 : 2mängu ankeet protokoll
10.10 12:00JK Sillamäe KalevTallinna JK Piraaja3 : 0mängu ankeet protokoll
28.10 18:00Tallinna FC Flora IIValga FC Warrior0 : 1mängu ankeet protokoll
28.10 18:45Tartu JK TammekaFC Nõmme United4 : 0mängu ankeet protokoll
14.11 13:00JK Narva TransTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
21.11 13:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
KV
01.09 18:00Põlva FC LootosFC Kuressaare2 : 5mängu ankeet protokoll
02.09 18:00EMÜ SKTallinna FC Flora II0 : 5mängu ankeet protokoll
02.09 18:00JK Narva TransFC Haiba13 : 0mängu ankeet protokoll
02.09 18:00JK Tallinna KalevKoeru JK8 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 18:00Lasnamäe FC AjaxFC Lootus Alutaguse0 : 3mängu ankeet protokoll
02.09 18:00Võru JKFC HansaNet.ee+ : - protokoll
02.09 18:45Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik II5 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 17:30JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
08.09 17:30Valga FC WarriorNõmme JK Kalju II1 : 0mängu ankeet protokoll
08.09 18:45Tallinna FC OlympicTartu JK Tammeka2 : 3mängu ankeet protokoll
09.09 17:30Jõhvi JK OrbiitTüri Ganvix JK 1 : 3 protokoll
09.09 18:00Tallinna FC AtletikTallinna FC Eston Villa1:1 (2:1) protokoll
16.09 17:00JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik1:1 (3:1)mängu ankeet protokoll
30.09 19:00FC Nõmme UnitedKiviõli Tamme Auto5 : 2mängu ankeet protokoll
30.09 19:30Tallinna JK PiraajaTabasalu Palliklubi1:1 (5:3) protokoll
06.10 18:45Tallinna FC FloraFC Otepää4 : 1mängu ankeet protokoll
KV
04.08 18:45FC KoseFC Kuressaare0 : 8mängu ankeet protokoll
05.08 18:00Tallinna FC SoccernetTallinna FC Olympic1 : 3 protokoll
05.08 18:45FC Elva IIJK Narva Trans0 : 9mängu ankeet protokoll
05.08 18:45FCF Järva-Jaani SKTallinna FC Flora II0 : 2mängu ankeet protokoll
05.08 18:45JK Sillamäe Kalev IIRakvere FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
05.08 18:45JK Tallinna KalevSaaremaa JK aameraaS3 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 18:45Koeru JKViimsi FC Igiliikur4 : 0 protokoll
05.08 18:45Põlva FC LootosJõgeva SK Noorus-965 : 1 protokoll
05.08 18:45Tartu FC MetecVõru JK1 : 5 protokoll
05.08 18:45Tartu Ülikool FaunaKiviõli Tamme Auto0 : 10mängu ankeet protokoll
05.08 18:45Valga FC WarriorFC Elva8 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 18:45Viljandi JK TulevikMaardu Esteve5 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 20:00Nõmme JK Kalju IIITartu JK Tammeka0 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 20:45Kristiine JKTabasalu Palliklubi1 : 2 protokoll
11.08 18:00Tartu QuattromedTallinna FC Atletik1 : 3 protokoll
11.08 18:45Kohtla-Järve JK AlkoTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
11.08 18:45Nõmme JK Kalju IIKohila JK Püsivus10 : 1 protokoll
13.08 20:00FC A A KinnisvaraJõhvi JK Orbiit2 : 7 protokoll
19.08 18:00Türi Ganvix JK FC Velldoris3 : 0 protokoll
19.08 18:30FC HaibaKuusalu JK Rada2 : 1 protokoll
19.08 19:15Sörve JKEMÜ SK0 : 1 protokoll
25.08 18:00Kuusalu JK Rada IITallinna FC Flora0 : 9mängu ankeet protokoll
25.08 18:45Nõmme JK KaljuTallinna JK Kotkad6 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 18:45Paide LinnameeskondFC Otepää2 : 3mängu ankeet protokoll
25.08 20:00FC ToompeaFC Nõmme United3:3 (3:4) penmängu ankeet protokoll
26.08 18:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Twister13 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 19:00Tallinna FC Eston VillaVastseliina FC Aspen4 : 0mängu ankeet protokoll
02.09 18:45FC Toompea 1994Tallinna JK Piraaja0 : 4 protokoll
KV
04.07 12:00Tartu Ülikool FaunaTabasalu JK II1:1 (3:1) protokoll
17.07 19:30Rapla JK AtliTallinna JK Kotkad0:0 (4:5) pen protokoll
21.07 18:45FC TabivereJK Sillamäe Kalev0 : 19mängu ankeet protokoll
21.07 18:45Kohtla-Järve JK AlkoJK Kaitseliit Kalev II+ : - protokoll
21.07 18:45Nõmme JK KaljuJK Kernu Kadakas10 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 18:45Pärnu FC MetropoolJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
21.07 18:45Viljandi JK TulevikTartu FC HaServ3 : 1mängu ankeet protokoll
21.07 18:45Võru JKTartu JK Tammeka II 1:1 (2:1) protokoll
22.07 18:00Tallinna FC ReaalFC Lootus Alutaguse0 : 17mängu ankeet protokoll
22.07 18:45FC KosePaide Kumake2:2 (3:2) protokoll
22.07 18:45Pirita JK ReliikviaLasnamäe FC Ajax- : +mängu ankeet protokoll
22.07 18:45Rakvere FC FloraSK Tapa9 : 1mängu ankeet protokoll
22.07 18:45Rapla JK Atli IISörve JK0 : 12 protokoll
22.07 18:45Tallinna JK JalgpallihaiglaFC Haiba0:0 (4:5) pen protokoll
22.07 18:45Tallinna JK LegionPaide Linnameeskond0:0 (0:2)mängu ankeet protokoll
22.07 18:45Tartu SK 10 PremiumJK Sillamäe Kalev II2 : 3 protokoll
22.07 18:45Türi Ganvix JK FC Hansa United6 : 0 protokoll
22.07 18:45Valga FC WarriorFC EBS Team3 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 19:30Viljandi JK Tulevik IIJK Kaitseliit Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 18:45EMÜ SKSaaremaa JK3 : 2 protokoll
29.07 18:45Pärnu WC GuwaldaNõmme JK Kalju II1 : 6 protokoll
29.07 18:45Saue JKTallinna FC Atletik1 : 2 protokoll
29.07 18:45Tartu SK 10 IIViimsi FC Igiliikur1 : 3 protokoll








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.