KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2021)
I voor
04.04 13:00Tallinna JK LegionPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 13:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
26.06 13:00Tallinna FCI LevadiaFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 18:00Nõmme Kalju FCViljandi JK Tulevik5 : 1mängu ankeet protokoll
13.07 17:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans3 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
20.03 13:00FC KuressaareTartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeet protokoll
20.03 16:00Tallinna FCI LevadiaTallinna JK Legion4 : 3mängu ankeet protokoll
20.03 19:00JK Narva TransPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
21.03 15:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
25.06 20:00Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC1 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
13.03 13:00Tallinna FCI LevadiaPärnu JK Vaprus5 : 0mängu ankeet protokoll
13.03 16:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik2 : 3mängu ankeet protokoll
14.03 13:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans5 : 1mängu ankeet protokoll
28.03 13:00Tallinna JK LegionNõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
03.04 13:00Nõmme Kalju FCJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 15:00Viljandi JK TulevikTallinna FCI Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
25.06 18:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
01.07 20:30Pärnu JK VaprusTallinna JK Legion1 : 4mängu ankeet protokoll
29.09 19:00Tallinna FC FloraFC KuressaareA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinnmängu ankeet
V voor
07.04 17:30FC KuressaareNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 19:30JK Narva TransTallinna JK Legion0 : 0mängu ankeet protokoll
25.06 18:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 18:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 19:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 0*mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
VI voor
10.04 13:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
11.04 13:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik6 : 2mängu ankeet protokoll
11.04 13:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeet protokoll
11.04 15:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
11.04 19:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
16.04 19:00Tallinna JK LegionFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 19:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 16:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans5 : 0mängu ankeet protokoll
18.04 15:00Tallinna FCI LevadiaPaide Linnameeskond0 : 4mängu ankeet protokoll
18.04 19:00Nõmme Kalju FCPärnu JK Vaprus0 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
20.04 18:45Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora3 : 3mängu ankeet protokoll
20.04 19:00Tartu JK TammekaTallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 17:30FC KuressaarePärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 19:30Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC2 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 20:00Tallinna FCI LevadiaJK Narva Trans3 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
24.04 16:00Tallinna JK LegionViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 13:00JK Narva TransFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 13:00Pärnu JK VaprusPaide Linnameeskond1 : 3mängu ankeet protokoll
25.04 15:00Tallinna FC FloraTallinna FCI Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 19:00Nõmme Kalju FCTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
30.04 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
01.05 16:00Paide LinnameeskondTallinna JK Legion1 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 19:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC1 : 3mängu ankeet protokoll
02.05 15:00Tartu JK TammekaTallinna FCI Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
04.07 19:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
04.05 19:00FC KuressaarePaide Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
05.05 17:30Tallinna FCI LevadiaViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 19:00JK Narva TransTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 19:30Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
11.05 18:00Tallinna JK LegionPärnu JK Vaprus7 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
08.05 13:00Tallinna FC FloraTallinna JK Legion2 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 16:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 19:00JK Narva TransNõmme Kalju FC1 : 2mängu ankeet protokoll
09.05 15:00Paide LinnameeskondTallinna FCI Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik0 : -mängu ankeet protokoll
XIII voor
15.05 13:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
15.05 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
15.05 16:00JK Narva TransTallinna JK Legion0 : 3mängu ankeet protokoll
16.05 15:00Nõmme Kalju FCPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 19:00Tallinna FC FloraTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinnmängu ankeet
XIV voor
18.05 18:00FC KuressaareJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 18:00Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Pärnu JK VaprusNõmme Kalju FC1 : 7mängu ankeet protokoll
19.05 20:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC Flora2 : 4mängu ankeet protokoll
04.07 15:00Tartu JK TammekaTallinna JK Legion0 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
25.05 19:00Paide LinnameeskondPärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Viljandi JK TulevikTallinna JK Legion1 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 18:00Tartu JK TammekaNõmme Kalju FC2 : 2mängu ankeet protokoll
26.05 19:00FC KuressaareTallinna FCI Levadia2 : 3mängu ankeet protokoll
26.05 20:00JK Narva TransTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
29.05 13:00JK Narva TransPaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
29.05 16:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
29.05 19:00Tallinna JK LegionTallinna FCI Levadia2 : 3mängu ankeet protokoll
30.05 15:00Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 19:00FC KuressaareNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
16.07 19:30Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
17.07 16:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
17.07 19:00FC KuressaareTallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
18.07 15:00Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FC4 : 1mängu ankeet protokoll
18.07 19:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
30.06 20:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond3 : 3mängu ankeet protokoll
30.07 19:30Pärnu JK VaprusFC Kuressaare2 : 1*mängu ankeet protokoll
31.07 13:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka5 : 3*mängu ankeet protokoll
01.08 15:00Nõmme Kalju FCTallinna JK LegionEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinnmängu ankeet
Kokkuvõte
01.08 19:00JK Narva TransTallinna FCI LevadiaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narvamängu ankeet
Kokkuvõte
XIX voor
06.08 19:30Tallinna JK LegionPärnu JK VaprusEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
07.08 16:00Tallinna FCI LevadiaFC KuressaareA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
07.08 19:00Paide LinnameeskondViljandi JK TulevikPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
08.08 15:00Tartu JK TammekaNõmme Kalju FCTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
27.10 19:00Tallinna FC FloraJK Narva TransA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XX voor
13.08 19:00FC KuressaareTallinna FC FloraKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
13.08 19:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
14.08 16:00Tallinna JK LegionJK Narva TransKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
15.08 15:00Pärnu JK VaprusPaide LinnameeskondPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
15.08 17:00Nõmme Kalju FCViljandi JK TulevikKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
XXI voor
20.08 16:00Viljandi JK TulevikPärnu JK VaprusViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
20.08 18:30Tallinna JK LegionPaide LinnameeskondKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
21.08 18:30Nõmme Kalju FCJK Narva TransKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
22.08 15:00FC KuressaareTartu JK TammekaKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
01.12 19:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC FloraA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXII voor
27.08 18:30Viljandi JK TulevikTartu JK TammekaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
28.08 16:00JK Narva TransPärnu JK VaprusNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
28.08 18:30Paide LinnameeskondFC KuressaarePaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
29.08 15:00Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
29.08 19:00Tallinna FC FloraTallinna JK LegionA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXIII voor
10.09 18:00Tallinna JK LegionTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
11.09 13:00JK Narva TransViljandi JK TulevikNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
11.09 16:00Nõmme Kalju FCFC KuressaareKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
11.09 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC FloraPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
12.09 15:00Paide LinnameeskondTallinna FCI LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XXIV voor
14.09 17:45Tallinna JK LegionViljandi JK TulevikKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
14.09 18:00FC KuressaarePärnu JK VaprusKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
14.09 19:00Tallinna FC FloraNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
15.09 18:00Tartu JK TammekaPaide LinnameeskondTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
15.09 20:00Tallinna FCI LevadiaJK Narva TransA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXV voor
18.09 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC FloraViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
18.09 16:00Tallinna JK LegionTallinna FCI LevadiaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
18.09 19:00Pärnu JK VaprusTartu JK TammekaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
19.09 15:00Nõmme Kalju FCPaide LinnameeskondKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
19.09 17:00JK Narva TransFC KuressaareNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
XXVI voor
24.09 19:00Tallinna FCI LevadiaPärnu JK VaprusA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
25.09 13:00Paide LinnameeskondJK Narva TransPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
25.09 16:00Nõmme Kalju FCTallinna JK LegionKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
25.09 19:00Tallinna FC FloraTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
26.09 15:00FC KuressaareViljandi JK TulevikKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
XXVII voor
02.10 13:00Tallinna JK LegionFC KuressaareKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
02.10 16:00Viljandi JK TulevikTallinna FCI LevadiaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
02.10 19:00Tartu JK TammekaJK Narva TransTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
03.10 15:00Paide LinnameeskondTallinna FC FloraPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
03.10 19:00Pärnu JK VaprusNõmme Kalju FCPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
XXVIII voor
15.10 19:00Pärnu JK VaprusFC KuressaarePärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
16.10 13:00Tallinna JK LegionTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
16.10 13:00Viljandi JK TulevikPaide LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
16.10 16:00JK Narva TransTallinna FC FloraNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
17.10 15:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI LevadiaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
XXIX voor
19.10 19:00Paide LinnameeskondPärnu JK VaprusPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
19.10 19:00Tallinna FC FloraViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
19.10 19:00Tartu JK TammekaFC KuressaareTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
20.10 18:00Tallinna FCI LevadiaTallinna JK LegionA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
20.10 20:00JK Narva TransNõmme Kalju FCNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
XXX voor
23.10 13:00Viljandi JK TulevikJK Narva TransViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
23.10 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI LevadiaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
23.10 16:00Tallinna JK LegionTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
24.10 13:00Nõmme Kalju FCTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
24.10 15:00FC KuressaarePaide LinnameeskondKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
XXXI voor
30.10 13:00Tallinna JK LegionNõmme Kalju FCKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
30.10 16:00Tallinna FC FloraPärnu JK VaprusA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
31.10 13:00FC KuressaareJK Narva TransKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
31.10 13:00Paide LinnameeskondTartu JK TammekaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
31.10 15:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXXII voor
02.11 19:00Pärnu JK VaprusTallinna JK LegionPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
03.11 18:00JK Narva TransTallinna FCI LevadiaNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
03.11 19:00Tallinna FC FloraFC KuressaareA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
03.11 19:00Tartu JK TammekaViljandi JK TulevikTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
03.11 20:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FCPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XXXIII voor
06.11 13:00Viljandi JK TulevikFC KuressaareViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
06.11 16:00Tallinna JK LegionJK Narva TransKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
07.11 13:00Nõmme Kalju FCPärnu JK VaprusKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
07.11 15:00Tallinna FCI LevadiaPaide LinnameeskondA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
07.11 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC FloraTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
XXXIV voor
20.11 13:00JK Narva TransTartu JK TammekaNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
20.11 13:00Nõmme Kalju FCFC KuressaareKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
20.11 16:00Pärnu JK VaprusViljandi JK TulevikPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
21.11 13:00Paide LinnameeskondTallinna JK LegionPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
21.11 15:00Tallinna FC FloraTallinna FCI LevadiaA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXXV voor
27.11 13:00FC KuressaareTallinna FCI LevadiaKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
27.11 13:00Viljandi JK TulevikTallinna JK LegionViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
27.11 16:00JK Narva TransPaide LinnameeskondNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
28.11 13:00Tartu JK TammekaPärnu JK VaprusTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
28.11 15:00Nõmme Kalju FCTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
XXXVI voor
05.12 13:00FC KuressaareTallinna JK LegionKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
05.12 13:00Tallinna FC FloraPaide LinnameeskondA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
05.12 13:00Tartu JK TammekaTallinna FCI LevadiaTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
05.12 13:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FCViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
05.12 13:00Pärnu JK VaprusJK Narva TransPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.