KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2005)
voor
02.03 14:00JK Narva TransTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
06.03 14:00Tallinna FC TVMKFC Valga5 : 0mängu ankeet protokoll
06.03 17:00JK Narva TransTallinna FC Levadia3 : 1mängu ankeet protokoll
06.03 17:00JK Tammeka TartuTallinna JK Dünamo9 : 0mängu ankeet protokoll
06.03 17:00Tallinna FC FloraJK Merkuur Tartu0 : 0mängu ankeet protokoll
06.03 17:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
13.03 14:00Tallinna JK DünamoJK Narva Trans0 : 6mängu ankeet protokoll
13.03 17:00FC KuressaareJK Tammeka Tartu1 : 0mängu ankeet protokoll
13.03 17:00FC ValgaTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
13.03 17:00JK Merkuur TartuViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
13.03 17:00Tallinna FC TVMKTallinna FC Flora4 : 2mängu ankeet protokoll
16.03 18:45JK Narva TransFC Kuressaare4 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 18:45JK Tammeka TartuJK Merkuur Tartu2 : 2mängu ankeet protokoll
16.03 18:45Tallinna FC FloraFC Valga2 : 0mängu ankeet protokoll
16.03 18:45Tallinna FC LevadiaTallinna JK Dünamo5 : 0mängu ankeet protokoll
16.03 18:45Viljandi JK TulevikTallinna FC TVMK0 : 2mängu ankeet protokoll
20.03 14:00Tallinna FC TVMKJK Tammeka Tartu9 : 0mängu ankeet protokoll
20.03 17:00FC KuressaareTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
20.03 17:00FC ValgaTallinna JK Dünamo2 : 1mängu ankeet protokoll
20.03 17:00JK Merkuur TartuJK Narva Trans2 : 3mängu ankeet protokoll
20.03 17:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 14:00Tallinna JK DünamoFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 17:00JK Narva TransTallinna FC TVMK0 : 3mängu ankeet protokoll
03.04 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
03.04 17:00Tallinna FC LevadiaJK Merkuur Tartu4 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 17:00Viljandi JK TulevikFC Valga0 : 2mängu ankeet protokoll
10.04 14:00Tallinna FC TVMKTallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
10.04 17:00FC ValgaFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 17:00JK Merkuur TartuTallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 17:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 17:00Viljandi JK TulevikJK Tammeka Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 14:00Tallinna JK DünamoTallinna FC TVMK0 : 7mängu ankeet protokoll
17.04 17:00FC KuressaareJK Merkuur Tartu1 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 17:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 17:00JK Tammeka TartuFC Valga3 : 4mängu ankeet protokoll
17.04 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
24.04 14:00Tallinna FC FloraTallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 17:00FC ValgaJK Merkuur Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 17:00JK Tammeka TartuJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
24.04 17:00Tallinna FC TVMKFC Kuressaare3 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 14:00Tallinna JK DünamoViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 17:00FC KuressaareTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 17:00JK Merkuur TartuTallinna FC TVMK1 : 6mängu ankeet protokoll
01.05 17:00JK Narva TransFC Valga3 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 17:00Tallinna FC LevadiaJK Tammeka Tartu5 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 14:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare6 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 17:00FC ValgaJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 17:00Tallinna FC TVMKJK Merkuur Tartu2 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 17:00Viljandi JK TulevikTallinna JK Dünamo4 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 17:00FC KuressaareTallinna FC TVMK1 : 6mängu ankeet protokoll
15.05 17:00JK Merkuur TartuFC Valga2 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 17:00JK Narva TransJK Tammeka Tartu5 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 17:00Tallinna JK DünamoTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 14:00Tallinna FC TVMKTallinna JK Dünamo5 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 17:00FC ValgaJK Tammeka Tartu1 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00JK Merkuur TartuFC Kuressaare5 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
22.05 17:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 14:00Tallinna JK DünamoJK Merkuur Tartu1 : 6mängu ankeet protokoll
29.05 17:00FC KuressaareFC Valga0 : 0mängu ankeet protokoll
29.05 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 17:00JK Tammeka TartuViljandi JK Tulevik2 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC TVMK2 : 1mängu ankeet protokoll
01.06 18:45JK Narva TransJK Merkuur Tartu6 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 14:00Tallinna FC TVMKJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 17:00FC KuressaareTallinna JK Dünamo2 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 17:00FC ValgaViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 17:00JK Merkuur TartuTallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 17:00Tallinna FC FloraJK Tammeka Tartu3 : 0mängu ankeet protokoll
15.06 18:45FC KuressaareViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 18:45JK Tammeka TartuTallinna JK Dünamo3 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 14:00Tallinna JK DünamoFC Valga3 : 6mängu ankeet protokoll
19.06 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC TVMK0 : 2mängu ankeet protokoll
19.06 17:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
22.06 18:45FC KuressaareJK Narva Trans2 : 5mängu ankeet protokoll
22.06 18:45FC ValgaTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
22.06 18:45JK Merkuur TartuJK Tammeka Tartu3 : 0mängu ankeet protokoll
22.06 18:45Tallinna FC TVMKViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
22.06 18:45Tallinna JK DünamoTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
06.07 18:45JK Narva TransTallinna JK Dünamo7 : 3mängu ankeet protokoll
06.07 18:45JK Tammeka TartuFC Kuressaare3 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 18:45Tallinna FC FloraTallinna FC TVMK1 : 3mängu ankeet protokoll
06.07 18:45Tallinna FC LevadiaFC Valga3 : 0mängu ankeet protokoll
06.07 18:45Viljandi JK TulevikJK Merkuur Tartu0 : 0mängu ankeet protokoll
10.07 14:00Tallinna JK DünamoJK Tammeka Tartu2 : 7mängu ankeet protokoll
10.07 17:00FC ValgaTallinna FC TVMK0 : 5mängu ankeet protokoll
10.07 17:00JK Merkuur TartuTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
17.07 14:00Tallinna FC TVMKFC Valga3 : -mängu ankeet protokoll
17.07 17:00Tallinna FC FloraJK Merkuur Tartu1 : 0mängu ankeet protokoll
20.07 18:45Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 14:00Tallinna JK DünamoJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
24.07 17:00FC KuressaareJK Tammeka Tartu2 : 1mängu ankeet protokoll
24.07 17:00FC ValgaTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
24.07 17:00JK Merkuur TartuViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
24.07 17:00Tallinna FC TVMKTallinna FC Flora4 : 2mängu ankeet protokoll
27.07 18:45Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 17:00JK Narva TransFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
31.07 17:00JK Tammeka TartuJK Merkuur Tartu2 : 0mängu ankeet protokoll
31.07 17:00Tallinna FC FloraFC Valga1 : 0mängu ankeet protokoll
31.07 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC TVMK0 : 3mängu ankeet protokoll
07.08 14:00Tallinna FC TVMKJK Tammeka Tartu5 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 17:00FC KuressaareTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
07.08 17:00FC ValgaTallinna JK Dünamo5 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 17:00JK Merkuur TartuJK Narva Trans0 : 7mängu ankeet protokoll
07.08 17:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
14.08 14:00Tallinna JK DünamoFC Kuressaare3 : 4mängu ankeet protokoll
14.08 17:00JK Narva TransTallinna FC TVMK0 : 2mängu ankeet protokoll
14.08 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
14.08 17:00Tallinna FC LevadiaJK Merkuur Tartu8 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 17:00Viljandi JK TulevikFC Valga2 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 14:00Tallinna FC TVMKTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 17:00FC ValgaFC Kuressaare2 : 4mängu ankeet protokoll
21.08 17:00JK Merkuur TartuTallinna JK Dünamo4 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 17:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 17:00Viljandi JK TulevikJK Tammeka Tartu3 : 1mängu ankeet protokoll
28.08 14:00Tallinna JK DünamoTallinna FC TVMK0 : 12mängu ankeet protokoll
28.08 17:00FC KuressaareJK Merkuur Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
28.08 17:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik- : 0mängu ankeet protokoll
28.08 17:00JK Tammeka TartuFC Valga2 : 1mängu ankeet protokoll
28.08 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
11.09 14:00Tallinna FC TVMKFC Kuressaare6 : 1mängu ankeet protokoll
11.09 17:00FC ValgaJK Merkuur Tartu2 : 1mängu ankeet protokoll
11.09 17:00JK Tammeka TartuJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
11.09 17:00Tallinna FC FloraTallinna JK Dünamo7 : 0mängu ankeet protokoll
11.09 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 18:00FC KuressaareTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 18:00JK Merkuur TartuTallinna FC TVMK1 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 18:00Tallinna FC LevadiaJK Tammeka Tartu1 : 0mängu ankeet protokoll
14.09 18:00Tallinna JK DünamoViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 14:00Tallinna FC TVMKJK Merkuur Tartu8 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 17:00FC ValgaJK Narva Trans0 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 17:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare7 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 17:00Viljandi JK TulevikTallinna JK Dünamo1 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 17:00FC KuressaareTallinna FC TVMK1 : 8mängu ankeet protokoll
21.09 17:00JK Merkuur TartuFC Valga2 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 17:00JK Narva TransJK Tammeka Tartu6 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 17:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 17:00Tallinna JK DünamoTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
25.09 14:00Tallinna FC TVMKTallinna JK Dünamo9 : 1mängu ankeet protokoll
25.09 17:00FC ValgaJK Tammeka Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
25.09 17:00JK Merkuur TartuFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
25.09 17:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 17:00JK Narva TransFC Valga3 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 14:00Tallinna JK DünamoJK Merkuur Tartu2 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 17:00FC KuressaareFC Valga0 : 3mängu ankeet protokoll
02.10 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 17:00JK Tammeka TartuViljandi JK Tulevik2 : 4mängu ankeet protokoll
02.10 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC TVMK1 : 2mängu ankeet protokoll
16.10 14:00FC KuressaareTallinna JK Dünamo8 : 1mängu ankeet protokoll
16.10 14:00FC ValgaViljandi JK Tulevik1 : 5mängu ankeet protokoll
16.10 14:00JK Merkuur TartuTallinna FC Levadia2 : 3mängu ankeet protokoll
16.10 14:00Tallinna FC TVMKJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
16.10 17:00Tallinna FC FloraJK Tammeka Tartu3 : 1mängu ankeet protokoll
23.10 14:00JK Narva TransJK Merkuur Tartu4 : 0mängu ankeet protokoll
23.10 14:00JK Tammeka TartuTallinna FC TVMK0 : 3mängu ankeet protokoll
23.10 14:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
23.10 14:00Tallinna JK DünamoFC Valga1 : 1mängu ankeet protokoll
23.10 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
26.10 14:45Tallinna FC TVMKViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
26.10 14:45Tallinna JK DünamoTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
26.10 18:45FC KuressaareJK Narva Trans1 : 3mängu ankeet protokoll
26.10 18:45FC ValgaTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
26.10 18:45JK Merkuur TartuJK Tammeka Tartu0 : 1mängu ankeet protokoll
30.10 14:00JK Narva TransTallinna JK Dünamo7 : 0mängu ankeet protokoll
30.10 14:00JK Tammeka TartuFC Kuressaare2 : 2mängu ankeet protokoll
30.10 14:00Tallinna FC LevadiaFC Valga3 : 0mängu ankeet protokoll
30.10 14:00Viljandi JK TulevikJK Merkuur Tartu5 : -mängu ankeet protokoll
30.10 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC TVMK0 : 1mängu ankeet protokoll
06.11 13:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
06.11 13:00FC ValgaTallinna FC TVMK0 : 1mängu ankeet protokoll
06.11 13:00JK Merkuur TartuTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans3 : 0mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Tallinna JK DünamoJK Tammeka Tartu1 : 2mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.