KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2006)
I voor
12.03 14:00Lasnamäe FC AjaxFC TVMK Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
12.03 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora4 : 1mängu ankeet protokoll
12.03 17:00JK Maag TartuValga FC Warrior6 : 0mängu ankeet protokoll
12.03 17:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans1 : 4mängu ankeet protokoll
12.03 17:00Viljandi JK TulevikJK Tammeka Tartu0 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
19.03 14:00JK Narva TransLasnamäe FC Ajax2 : 0mängu ankeet protokoll
19.03 14:00FC TVMK TallinnViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
19.03 17:00JK Maag TartuTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
19.03 17:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
19.03 17:00Valga FC WarriorJK Tammeka Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
22.03 18:45JK Tammeka TartuFC TVMK Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
22.03 18:45Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora1 : 4mängu ankeet protokoll
22.03 18:45Pärnu JK VaprusJK Maag Tartu2 : 3mängu ankeet protokoll
22.03 18:45Tallinna FC LevadiaValga FC Warrior5 : 0mängu ankeet protokoll
22.03 18:45Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
29.03 18:45JK Maag TartuLasnamäe FC Ajax3 : 1mängu ankeet protokoll
29.03 18:45JK Narva TransJK Tammeka Tartu3 : 2mängu ankeet protokoll
29.03 18:45Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
29.03 18:45Tallinna FC LevadiaPärnu JK Vaprus4 : 1mängu ankeet protokoll
29.03 18:45Valga FC WarriorFC TVMK Tallinn0 : 5mängu ankeet protokoll
V voor
02.04 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 14:00Viljandi JK TulevikJK Maag Tartu0 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
02.04 17:00Pärnu JK VaprusValga FC Warrior2 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 17:00FC TVMK TallinnJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
09.04 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
09.04 14:00Valga FC WarriorJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
09.04 17:00JK Maag TartuJK Tammeka Tartu0 : 2mängu ankeet protokoll
09.04 17:00Pärnu JK VaprusLasnamäe FC Ajax1 : 0mängu ankeet protokoll
09.04 17:00Tallinna FC FloraFC TVMK Tallinn1 : 4mängu ankeet protokoll
VII voor
16.04 14:00FC TVMK TallinnJK Maag Tartu5 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
16.04 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
16.04 17:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior2 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 17:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
23.04 14:00Lasnamäe FC AjaxViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 17:00JK Maag TartuJK Narva Trans2 : 2mängu ankeet protokoll
23.04 17:00Pärnu JK VaprusJK Tammeka Tartu0 : 2mängu ankeet protokoll
23.04 17:00Tallinna FC LevadiaFC TVMK Tallinn2 : 1mängu ankeet protokoll
23.04 17:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
30.04 14:00Tallinna FC FloraJK Maag Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 14:00Viljandi JK TulevikValga FC Warrior3 : 0mängu ankeet protokoll
30.04 17:00JK Narva TransTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 17:00JK Tammeka TartuLasnamäe FC Ajax4 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 19:00FC TVMK TallinnPärnu JK Vaprus7 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
07.05 17:00JK Maag TartuTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 17:00Lasnamäe FC AjaxJK Tammeka Tartu1 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 17:00Pärnu JK VaprusFC TVMK Tallinn1 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 17:00Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 17:00Valga FC WarriorViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
14.05 14:00Tallinna FC FloraValga FC Warrior2 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 17:00JK Narva TransJK Maag Tartu2 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 17:00JK Tammeka TartuPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 17:00FC TVMK TallinnTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 17:00Viljandi JK TulevikLasnamäe FC Ajax5 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
21.05 14:00Tallinna FC LevadiaJK Tammeka Tartu4 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 17:00JK Maag TartuFC TVMK Tallinn2 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 17:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
21.05 17:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
21.05 17:00Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax1 : 3mängu ankeet protokoll
XIII voor
28.05 17:00JK Narva TransValga FC Warrior4 : 0mängu ankeet protokoll
04.06 14:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
04.06 17:00JK Tammeka TartuJK Maag Tartu1 : 2mängu ankeet protokoll
04.06 17:00FC TVMK TallinnTallinna FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
04.06 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
11.06 13:00JK Maag TartuViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 13:00JK Narva TransFC TVMK Tallinn1 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 13:00Tallinna FC FloraJK Tammeka Tartu3 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 13:00Tallinna FC LevadiaLasnamäe FC Ajax8 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 13:00Valga FC WarriorPärnu JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
XV voor
18.06 13:00Lasnamäe FC AjaxJK Maag Tartu3 : 3mängu ankeet protokoll
18.06 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
18.06 13:00FC TVMK TallinnValga FC Warrior4 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
02.07 17:00JK Tammeka TartuJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
XVI voor
21.06 19:30JK Maag TartuPärnu JK Vaprus0 : 3mängu ankeet protokoll
21.06 19:30JK Narva TransViljandi JK Tulevik6 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 19:30Tallinna FC FloraLasnamäe FC Ajax6 : 0mängu ankeet protokoll
21.06 19:30FC TVMK TallinnJK Tammeka Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 19:30Valga FC WarriorTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
XVII voor
05.07 18:45JK Tammeka TartuValga FC Warrior3 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 18:45Lasnamäe FC AjaxJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
05.07 18:45Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora2 : 4mängu ankeet protokoll
05.07 18:45Tallinna FC LevadiaJK Maag Tartu2 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 18:45Viljandi JK TulevikFC TVMK Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
09.07 14:00JK Narva TransPärnu JK Vaprus6 : 3mängu ankeet protokoll
09.07 14:00JK Tammeka TartuViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
09.07 14:00Valga FC WarriorJK Maag Tartu0 : 2mängu ankeet protokoll
09.07 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
23.08 18:45FC TVMK TallinnLasnamäe FC Ajax8 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
08.03 18:45FC TVMK TallinnPärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 17:00JK Narva TransTallinna FC Levadia2 : 3mängu ankeet protokoll
16.07 17:00JK Tammeka TartuLasnamäe FC Ajax2 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 17:00Tallinna FC FloraJK Maag Tartu2 : 0mängu ankeet protokoll
16.07 17:00Viljandi JK TulevikValga FC Warrior1 : 0mängu ankeet protokoll
XX voor
23.07 14:00Lasnamäe FC AjaxViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 17:00JK Maag TartuJK Narva Trans2 : 6mängu ankeet protokoll
23.07 17:00Pärnu JK VaprusJK Tammeka Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 17:00Tallinna FC LevadiaFC TVMK Tallinn3 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 17:00Valga FC WarriorTallinna FC Flora0 : 5mängu ankeet protokoll
XXI voor
30.07 14:00FC TVMK TallinnJK Maag Tartu3 : 0mängu ankeet protokoll
30.07 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
30.07 17:00Lasnamäe FC AjaxValga FC Warrior1 : 2mängu ankeet protokoll
30.07 17:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
XXII voor
06.08 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
06.08 17:00JK Maag TartuJK Tammeka Tartu1 : 1mängu ankeet protokoll
06.08 17:00Pärnu JK VaprusLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
06.08 17:00Tallinna FC FloraFC TVMK Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
06.08 19:00Valga FC WarriorJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
XXIII voor
26.07 18:45FC TVMK TallinnJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Levadia0 : 8mängu ankeet protokoll
13.08 17:00JK Tammeka TartuTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 17:00Pärnu JK VaprusValga FC Warrior5 : 2mängu ankeet protokoll
13.08 17:00Viljandi JK TulevikJK Maag Tartu0 : 2mängu ankeet protokoll
XXIV voor
20.08 14:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 17:00JK Maag TartuLasnamäe FC Ajax2 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 17:00JK Narva TransJK Tammeka Tartu2 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 17:00Tallinna FC LevadiaPärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 17:00Valga FC WarriorFC TVMK Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
XXV voor
27.08 14:00Tallinna FC LevadiaValga FC Warrior7 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 17:00JK Tammeka TartuFC TVMK Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
27.08 17:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
27.08 17:00Pärnu JK VaprusJK Maag Tartu1 : 4mängu ankeet protokoll
27.08 17:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
XXVI voor
10.09 14:00FC TVMK TallinnViljandi JK Tulevik3 : 1mängu ankeet protokoll
10.09 17:00JK Maag TartuTallinna FC Levadia4 : 2mängu ankeet protokoll
10.09 17:00JK Narva TransLasnamäe FC Ajax2 : 0mängu ankeet protokoll
10.09 17:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
10.09 17:00Valga FC WarriorJK Tammeka Tartu0 : 2mängu ankeet protokoll
XXVII voor
13.09 18:00JK Maag TartuValga FC Warrior4 : 1mängu ankeet protokoll
13.09 18:00Lasnamäe FC AjaxFC TVMK Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 18:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
13.09 18:00Viljandi JK TulevikJK Tammeka Tartu1 : 2mängu ankeet protokoll
18.10 16:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
17.09 14:15Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia1 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 17:00JK Narva TransPärnu JK Vaprus5 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 17:00JK Tammeka TartuViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 17:00FC TVMK TallinnLasnamäe FC Ajax1 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 17:00Valga FC WarriorJK Maag Tartu1 : 0mängu ankeet protokoll
XXIX voor
20.09 17:00JK Tammeka TartuValga FC Warrior5 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Lasnamäe FC AjaxJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora1 : 4mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Tallinna FC LevadiaJK Maag Tartu2 : 1mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Viljandi JK TulevikFC TVMK Tallinn1 : 4mängu ankeet protokoll
XXX voor
24.09 14:00Tallinna FC FloraLasnamäe FC Ajax6 : 0mängu ankeet protokoll
24.09 17:00JK Maag TartuPärnu JK Vaprus4 : 3mängu ankeet protokoll
24.09 17:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
24.09 17:00FC TVMK TallinnJK Tammeka Tartu2 : 1mängu ankeet protokoll
24.09 17:00Valga FC WarriorTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
XXXI voor
01.10 14:00Lasnamäe FC AjaxJK Maag Tartu3 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 17:00JK Tammeka TartuJK Narva Trans2 : 4mängu ankeet protokoll
01.10 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
01.10 17:00FC TVMK TallinnValga FC Warrior1 : 0mängu ankeet protokoll
01.10 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
XXXII voor
15.10 14:00JK Maag TartuViljandi JK Tulevik4 : 3mängu ankeet protokoll
15.10 14:00JK Narva TransFC TVMK Tallinn3 : 2mängu ankeet protokoll
15.10 14:00Tallinna FC LevadiaLasnamäe FC Ajax11 : 3mängu ankeet protokoll
15.10 14:00Valga FC WarriorPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
15.10 17:00Tallinna FC FloraJK Tammeka Tartu5 : 2mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
22.10 14:00JK Narva TransValga FC Warrior4 : 0mängu ankeet protokoll
22.10 14:00JK Tammeka TartuJK Maag Tartu0 : 0mängu ankeet protokoll
22.10 14:00Lasnamäe FC AjaxPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
22.10 14:00FC TVMK TallinnTallinna FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
22.10 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
25.10 18:45JK Maag TartuFC TVMK Tallinn1 : 1mängu ankeet protokoll
25.10 18:45Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
25.10 18:45Tallinna FC FloraJK Narva Trans3 : 2mängu ankeet protokoll
25.10 18:45Tallinna FC LevadiaJK Tammeka Tartu2 : 0mängu ankeet protokoll
25.10 18:45Valga FC WarriorLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
XXXV voor
29.10 14:00JK Tammeka TartuPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
29.10 14:00Tallinna FC FloraValga FC Warrior6 : 0mängu ankeet protokoll
29.10 14:00FC TVMK TallinnTallinna FC Levadia2 : 3mängu ankeet protokoll
29.10 14:00Viljandi JK TulevikLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeet protokoll
31.10 14:00JK Narva TransJK Maag Tartu6 : 1mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
05.11 13:00JK Maag TartuTallinna FC Flora2 : 3mängu ankeet protokoll
05.11 13:00Lasnamäe FC AjaxJK Tammeka Tartu2 : 0mängu ankeet protokoll
05.11 13:00Pärnu JK VaprusFC TVMK Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
05.11 13:00Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
05.11 14:00Valga FC WarriorViljandi JK Tulevik1 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.