KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2008)
voor
08.03 14:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 14:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
08.03 14:00Tallinna FC TVMKPärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
08.03 17:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju1 : 1mängu ankeet protokoll
15.03 14:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
15.03 14:00Tallinna FC LevadiaPärnu JK Vaprus7 : 0mängu ankeet protokoll
15.03 14:00Tartu JK TammekaTallinna FC TVMK1 : 2mängu ankeet protokoll
15.03 14:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
15.03 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
22.03 14:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans1 : 3mängu ankeet protokoll
22.03 14:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka2 : 4mängu ankeet protokoll
22.03 14:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 1mängu ankeet protokoll
22.03 14:00Tallinna FC TVMKNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeet protokoll
22.03 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
29.03 14:00JK Narva TransTallinna FC TVMK1 : 1mängu ankeet protokoll
29.03 14:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
29.03 14:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
29.03 14:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
29.03 16:00Nõmme JK KaljuPärnu JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
05.04 14:00JK Sillamäe KalevJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
05.04 14:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans0 : 6mängu ankeet protokoll
05.04 14:00Tallinna FC TVMKViljandi JK Tulevik6 : 1mängu ankeet protokoll
05.04 14:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju2 : 1mängu ankeet protokoll
05.04 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
12.04 14:00JK Tallinna KalevTallinna FC TVMK1 : 1mängu ankeet protokoll
12.04 14:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju2 : 2mängu ankeet protokoll
12.04 14:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus0 : 1mängu ankeet protokoll
12.04 17:00JK Narva TransTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
12.04 19:30Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
19.04 14:00Nõmme JK KaljuJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
19.04 14:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 14:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 17:00Tallinna FC TVMKTallinna FC Flora0 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC TVMK1 : 3mängu ankeet protokoll
26.04 14:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 14:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus7 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 14:00Viljandi JK TulevikNõmme JK Kalju0 : 0mängu ankeet protokoll
26.04 17:00Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans3 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 17:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 17:00Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 17:00Pärnu JK VaprusJK Sillamäe Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
03.05 17:00Tallinna FC TVMKTallinna FC Levadia3 : 0mängu ankeet protokoll
03.05 19:30Tartu JK TammekaTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
06.05 18:45JK Tallinna KalevNõmme JK Kalju2 : 0mängu ankeet protokoll
10.05 17:00JK Sillamäe KalevPärnu JK Vaprus1 : 4mängu ankeet protokoll
10.05 17:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
10.05 17:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans1 : 0mängu ankeet protokoll
10.05 19:30Tallinna FC LevadiaTallinna FC TVMK2 : 0mängu ankeet protokoll
17.05 17:00JK Narva TransTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
17.05 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora1 : 6mängu ankeet protokoll
17.05 17:00Tallinna FC TVMKJK Sillamäe Kalev5 : 1mängu ankeet protokoll
17.05 19:30Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 17:00JK Narva TransNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC TVMK3 : 1mängu ankeet protokoll
24.05 17:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 17:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
24.05 19:30JK Tallinna KalevPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 18:45Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
07.06 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
07.06 14:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik2 : 4mängu ankeet protokoll
07.06 14:00Tallinna FC TVMKJK Tallinna Kalev5 : 2mängu ankeet protokoll
07.06 14:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 11:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 14:00JK Narva TransPärnu JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
14.06 14:00JK Tallinna KalevJK Sillamäe Kalev2 : 5mängu ankeet protokoll
14.06 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
14.06 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC TVMK0 : 3mängu ankeet protokoll
17.06 18:45JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Pärnu JK VaprusNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Tallinna FC TVMKJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
17.06 18:45Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
21.06 14:00Tallinna FC LevadiaJK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 14:00Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus4 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC TVMK1 : 5mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 8mängu ankeet protokoll
05.07 17:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju2 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 17:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
05.07 17:00Tallinna FC TVMKTartu JK Tammeka1 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 19:30Tallinna FC FloraJK Narva Trans3 : 3mängu ankeet protokoll
08.07 18:45JK Narva TransJK Sillamäe Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
12.07 17:00Pärnu JK VaprusTallinna FC TVMK1 : 5mängu ankeet protokoll
12.07 17:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
12.07 17:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
12.07 19:30JK Narva TransJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
12.07 19:30Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora1 : 7mängu ankeet protokoll
19.07 17:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
19.07 17:00Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
19.07 17:00Pärnu JK VaprusJK Sillamäe Kalev2 : 4mängu ankeet protokoll
22.07 18:45Tartu JK TammekaTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
26.07 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC TVMK0 : 1mängu ankeet protokoll
26.07 17:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
26.07 17:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
26.07 17:00Viljandi JK TulevikNõmme JK Kalju1 : 4mängu ankeet protokoll
26.07 19:30Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans7 : 2mängu ankeet protokoll
02.08 17:00Nõmme JK KaljuJK Narva Trans7 : 3mängu ankeet protokoll
02.08 17:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
02.08 19:30JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia1 : 4mängu ankeet protokoll
02.08 19:30Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 17:00JK Narva TransTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC TVMK2 : 2mängu ankeet protokoll
09.08 17:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev7 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 17:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus1 : 2mängu ankeet protokoll
09.08 19:30Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeet protokoll
12.08 18:45Tallinna FC TVMKTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
16.08 17:00JK Sillamäe KalevJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 17:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans2 : 4mängu ankeet protokoll
16.08 17:00Tallinna FC TVMKViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 17:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju2 : 3mängu ankeet protokoll
16.08 19:30Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
23.08 17:00JK Narva TransTallinna FC TVMK1 : 0mängu ankeet protokoll
23.08 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Nõmme JK KaljuPärnu JK Vaprus5 : 1mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
23.08 19:30Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 18:45Tallinna FC TVMKTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
30.08 17:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans4 : 4mängu ankeet protokoll
30.08 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia1 : 5mängu ankeet protokoll
30.08 17:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeet protokoll
30.08 17:00Tallinna FC TVMKNõmme JK Kalju2 : 1mängu ankeet protokoll
30.08 19:30Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Tallinna FC LevadiaPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Tartu JK TammekaTallinna FC TVMK2 : 3mängu ankeet protokoll
13.09 14:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
13.09 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 17:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
16.09 17:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans2 : 0mängu ankeet protokoll
16.09 17:00Tallinna FC TVMKPärnu JK Vaprus6 : 2mängu ankeet protokoll
16.09 18:45Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju4 : 0mängu ankeet protokoll
16.09 18:45Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
20.09 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
20.09 14:00Pärnu JK VaprusTallinna FC TVMK3 : 10mängu ankeet protokoll
20.09 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik5 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 14:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
20.09 17:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
27.09 14:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju2 : 1mängu ankeet protokoll
27.09 14:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 14:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
27.09 14:00Tallinna FC TVMKTartu JK Tammeka6 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 17:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
30.09 17:00JK Narva TransJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
30.09 17:00Tallinna FC LevadiaJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
30.09 18:45Nõmme JK KaljuTallinna FC TVMK2 : 0mängu ankeet protokoll
30.09 18:45Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
30.09 18:45Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
04.10 14:00JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
04.10 14:00Pärnu JK VaprusNõmme JK Kalju5 : 5mängu ankeet protokoll
04.10 14:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
04.10 14:00Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
04.10 17:00Tallinna FC TVMKJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
18.10 14:00JK Narva TransPärnu JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
18.10 14:00JK Tallinna KalevJK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
18.10 14:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
18.10 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC TVMK0 : 1mängu ankeet protokoll
18.10 16:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora0 : 0mängu ankeet protokoll
25.10 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
25.10 14:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
25.10 14:00Tallinna FC TVMKJK Tallinna Kalev8 : 0mängu ankeet protokoll
25.10 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
25.10 17:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans1 : 4mängu ankeet protokoll
01.11 14:00JK Narva TransNõmme JK Kalju1 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 14:00JK Tallinna KalevPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 14:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev5 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 14:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeet protokoll
01.11 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC TVMK4 : 2mängu ankeet protokoll
08.11 12:45JK Narva TransTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora1 : 6mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Tallinna FC TVMKJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
08.11 13:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
08.11 17:00Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
15.11 13:00JK Sillamäe KalevPärnu JK Vaprus3 : 2mängu ankeet protokoll
15.11 13:00JK Tallinna KalevNõmme JK Kalju2 : 3mängu ankeet protokoll
15.11 13:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka6 : 2mängu ankeet protokoll
15.11 13:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC TVMK1 : 1mängu ankeet protokoll
15.11 13:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans1 : 0mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.