KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2009)
I voor
07.03 14:00JK Narva TransPaide Linnameeskond3 : -mängu ankeet protokoll
07.03 14:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
07.03 14:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
07.03 14:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
07.03 18:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
14.03 14:00FC KuressaareJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
14.03 14:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond6 : 0mängu ankeet protokoll
14.03 14:00JK Tallinna KalevNõmme JK Kalju1 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 14:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeet protokoll
14.03 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
III voor
17.03 18:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 18:45Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 18:45Tallinna FC LevadiaJK Tallinna Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 18:45Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev0 : 8mängu ankeet protokoll
17.03 21:15JK Narva TransTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
21.03 14:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
21.03 14:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans2 : 4mängu ankeet protokoll
21.03 14:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
21.03 14:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju1 : 2mängu ankeet protokoll
21.03 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 7mängu ankeet protokoll
V voor
04.04 14:00FC KuressaareTallinna FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
04.04 14:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
04.04 14:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
04.04 14:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka8 : 0mängu ankeet protokoll
04.04 17:00Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
11.04 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
11.04 14:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
11.04 14:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans1 : 4mängu ankeet protokoll
11.04 14:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
11.04 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
18.04 14:00JK Narva TransNõmme JK Kalju3 : 0mängu ankeet protokoll
18.04 14:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
18.04 14:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
18.04 17:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik0 : 3mängu ankeet protokoll
18.04 19:30Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
25.04 14:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 14:00Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans2 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 19:30JK Sillamäe KalevJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 19:30Tartu JK TammekaFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
02.05 17:00JK Narva TransJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
02.05 17:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
02.05 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
02.05 17:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
02.05 19:30FC KuressaareNõmme JK Kalju1 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
09.05 17:00Nõmme JK KaljuFC Kuressaare6 : 1mängu ankeet protokoll
09.05 17:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
09.05 17:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
09.05 19:30JK Sillamäe KalevJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
16.05 17:00FC KuressaareTartu JK Tammeka0 : 0mängu ankeet protokoll
16.05 17:00JK Tallinna KalevJK Sillamäe Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
16.05 17:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeet protokoll
16.05 17:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
16.05 19:30JK Narva TransTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
XII voor
23.05 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
23.05 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
23.05 17:00Nõmme JK KaljuJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
23.05 17:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
23.05 17:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
26.05 18:45FC KuressaareJK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 18:45JK Narva TransTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 18:45Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 18:45Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 17:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju3 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
30.05 17:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju2 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 17:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 19:30Viljandi JK TulevikJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 18:45Tallinna FC FloraFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
20.10 18:45Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
13.06 17:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeet protokoll
13.06 17:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik5 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:30FC KuressaareJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 19:30JK Narva TransJK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
16.06 18:45FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 18:45JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka5 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 18:45JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 18:45Tallinna FC FloraJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
16.06 18:45Viljandi JK TulevikNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
20.06 17:00JK Narva TransFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 17:00Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 17:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
20.06 17:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 19:30Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
04.07 17:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka0 : 4mängu ankeet protokoll
04.07 19:30JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
07.07 18:45FC KuressaareTallinna FC Levadia1 : 7mängu ankeet protokoll
28.07 18:45Paide LinnameeskondJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
04.08 18:45Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju0 : 0mängu ankeet protokoll
XIX voor
11.07 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia1 : 5mängu ankeet protokoll
11.07 17:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:30JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
14.07 18:45FC KuressaareNõmme JK Kalju- : -mängu ankeet protokoll
14.07 18:45JK Narva TransJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
18.07 17:00JK Sillamäe KalevJK Tallinna Kalev7 : 0mängu ankeet protokoll
18.07 17:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond10 : 0mängu ankeet protokoll
18.07 17:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 16:45Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
25.07 17:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik0 : 4mängu ankeet protokoll
25.07 17:00JK Narva TransNõmme JK Kalju0 : 0mängu ankeet protokoll
25.07 19:30Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 18:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev6 : 1mängu ankeet protokoll
20.10 18:45Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
01.08 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
01.08 17:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare1 : 4mängu ankeet protokoll
01.08 17:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 19:30Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 18:45Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
XXIII voor
08.08 17:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
08.08 17:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 17:00Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
08.08 17:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka6 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 19:30JK Narva TransViljandi JK Tulevik3 : 1mängu ankeet protokoll
XXIV voor
15.08 17:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans0 : 2mängu ankeet protokoll
15.08 17:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeet protokoll
15.08 17:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeet protokoll
15.08 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
15.08 19:30JK Sillamäe KalevFC Kuressaare5 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
22.08 17:00JK Narva TransTallinna FC Flora0 : 0mängu ankeet protokoll
22.08 17:00Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
22.08 17:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
22.08 19:30Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
23.08 17:00Tallinna FC LevadiaJK Tallinna Kalev5 : 1mängu ankeet protokoll
XXVI voor
29.08 17:00FC KuressaareJK Narva Trans0 : 7mängu ankeet protokoll
29.08 17:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 17:00JK Tallinna KalevNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 17:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 18:45Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
XXVII voor
12.09 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora3 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare8 : 0mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
12.09 17:00JK Narva TransPaide Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
19.09 14:00FC KuressaareTallinna FC Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
19.09 14:00JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik3 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 14:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka1 : 6mängu ankeet protokoll
19.09 14:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 17:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju2 : 2mängu ankeet protokoll
XXIX voor
26.09 14:00JK Narva TransFC Kuressaare10 : 0mängu ankeet protokoll
26.09 14:00Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev3 : 4mängu ankeet protokoll
26.09 14:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
26.09 14:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik0 : 3mängu ankeet protokoll
26.09 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
XXX voor
03.10 14:00FC KuressaarePaide Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
03.10 14:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeet protokoll
03.10 14:00JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
03.10 14:00Viljandi JK TulevikNõmme JK Kalju3 : 2mängu ankeet protokoll
03.10 17:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
XXXI voor
17.10 14:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
17.10 14:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
17.10 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeet protokoll
17.10 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
17.10 17:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
XXXII voor
24.10 14:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju1 : 1mängu ankeet protokoll
24.10 14:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond3 : 2mängu ankeet protokoll
24.10 14:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
24.10 14:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
24.10 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
31.10 14:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
31.10 14:00JK Narva TransTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
31.10 14:00Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik0 : 4mängu ankeet protokoll
31.10 14:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju5 : 0mängu ankeet protokoll
31.10 17:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
03.11 13:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
03.11 18:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
03.11 18:00Nõmme JK KaljuJK Narva Trans2 : 2mängu ankeet protokoll
03.11 18:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
03.11 18:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare6 : 0mängu ankeet protokoll
XXXV voor
07.11 13:00FC KuressaareTartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
07.11 13:00JK Narva TransTallinna FC Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
07.11 13:00JK Tallinna KalevJK Sillamäe Kalev2 : 6mängu ankeet protokoll
07.11 13:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeet protokoll
07.11 17:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
10.11 13:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans0 : 2mängu ankeet protokoll
10.11 18:00Nõmme JK KaljuFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
10.11 18:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond4 : 2mängu ankeet protokoll
10.11 18:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
10.11 18:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.