KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2012)
I voor
10.03 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
10.03 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 14:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
10.03 17:00JK Tallinna KalevFC Viljandi2 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 14:00JK Narva TransTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
17.03 14:00FC ViljandiTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
17.03 14:00Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans4 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 17:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 17:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
09.10 16:30FC KuressaareNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
24.03 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
24.03 14:00Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
24.03 14:00Paide LinnameeskondFC Viljandi0 : 1mängu ankeet protokoll
24.03 17:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeet protokoll
04.09 18:00JK Narva TransFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
20.03 18:45JK Tallinna KalevJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
20.03 18:45Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
27.03 18:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju1 : 3mängu ankeet protokoll
17.07 18:45FC KuressaareJK Sillamäe Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
17.07 18:45FC ViljandiTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
31.03 14:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 17:00JK Sillamäe KalevJK Tallinna Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Nõmme JK KaljuFC Viljandi4 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
17.07 18:45JK Narva TransPaide Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
07.04 14:00Nõmme JK KaljuJK Narva Trans4 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 17:00FC ViljandiTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
07.04 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
07.04 17:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 18:45FC KuressaareTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
10.04 18:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
10.04 18:45Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
10.04 18:45Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare5 : 0mängu ankeet protokoll
10.04 18:45Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 18:45JK Narva TransFC Viljandi3 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
14.04 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 17:00FC ViljandiFC Kuressaare3 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 17:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans2 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 17:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
21.04 14:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
21.04 17:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev3 : 3mängu ankeet protokoll
21.04 17:00JK Sillamäe KalevFC Viljandi2 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 17:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 17:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju0 : 4mängu ankeet protokoll
X voor
28.04 14:00JK Narva TransTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 17:00FC ViljandiJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
28.04 17:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
28.04 17:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia1 : 5mängu ankeet protokoll
XI voor
05.05 14:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 17:00FC KuressaareFC Viljandi0 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 17:00JK Narva TransJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 17:00Tallinna FC LevadiaJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 17:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
12.05 14:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka1 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 17:00FC KuressaareTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
12.05 17:00FC ViljandiJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 17:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
12.05 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 5mängu ankeet protokoll
XIII voor
19.05 14:00Tallinna FC LevadiaFC Viljandi2 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 14:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
19.05 17:00JK Narva TransNõmme JK Kalju1 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 17:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
19.05 17:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
XIV voor
22.05 18:45FC KuressaareTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 18:45FC ViljandiNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 18:45JK Tallinna KalevJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
22.05 18:45Paide LinnameeskondJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 18:45Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka1 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
09.06 14:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev5 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 14:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
09.06 14:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 14:00Tartu JK TammekaFC Viljandi1 : 1mängu ankeet protokoll
09.06 16:30Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
16.06 14:00JK Tallinna KalevNõmme JK Kalju0 : 5mängu ankeet protokoll
16.06 17:00FC KuressaareJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
16.06 17:00FC ViljandiPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
16.06 17:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
16.06 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
26.06 18:45JK Narva TransTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
26.06 18:45JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
26.06 18:45Nõmme JK KaljuFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
26.06 18:45Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
26.06 18:45Tallinna FC FloraFC Viljandi5 : 0mängu ankeet protokoll
XVIII voor
30.06 17:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 19:30Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju1 : 1mängu ankeet protokoll
30.06 19:30Tartu JK TammekaJK Narva Trans2 : 3mängu ankeet protokoll
14.08 18:45FC ViljandiJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
08.09 17:00FC KuressaarePaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
14.07 17:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
14.07 19:30JK Sillamäe KalevFC Viljandi2 : 2mängu ankeet protokoll
14.07 19:30Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju1 : 4mängu ankeet protokoll
07.08 18:45Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
09.10 18:45Tallinna FC FloraJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
21.07 17:00FC ViljandiFC Kuressaare6 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 19:30JK Narva TransJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
21.07 19:30Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 18:45JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia0 : 6mängu ankeet protokoll
XXI voor
28.07 17:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 19:30JK Narva TransFC Viljandi1 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 19:30JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
30.07 18:45Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
30.07 18:45Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare7 : 0mängu ankeet protokoll
XXII voor
04.08 17:00FC KuressaareTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeet protokoll
04.08 17:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 19:30FC ViljandiTallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
04.08 19:30Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
06.08 18:45Nõmme JK KaljuJK Narva Trans1 : 0mängu ankeet protokoll
XXIII voor
11.08 17:00JK Narva TransPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 17:00Nõmme JK KaljuFC Viljandi3 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 19:30JK Sillamäe KalevJK Tallinna Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 19:30Tallinna FC FloraFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 19:30Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
XXIV voor
18.08 17:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 17:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 19:00FC ViljandiTartu JK Tammeka0 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 14:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora5 : 4mängu ankeet protokoll
XXV voor
25.08 14:00Paide LinnameeskondFC Viljandi0 : 2mängu ankeet protokoll
25.08 17:00JK Narva TransFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 17:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka5 : 1mängu ankeet protokoll
04.09 18:00Nõmme JK KaljuJK Tallinna Kalev7 : 0mängu ankeet protokoll
XXVI voor
28.08 18:30FC ViljandiTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 18:30JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
28.08 18:45FC KuressaareNõmme JK Kalju0 : 9mängu ankeet protokoll
28.08 18:45Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans0 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 18:45Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
XXVII voor
01.09 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 17:00JK Narva TransTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 17:00JK Tallinna KalevFC Viljandi2 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 17:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
15.09 14:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 17:00FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 17:00FC ViljandiJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 17:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 19:30Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
XXIX voor
18.09 17:30JK Narva TransTallinna FC Levadia0 : 6mängu ankeet protokoll
18.09 17:30JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 17:30Nõmme JK KaljuFC Kuressaare6 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 17:30Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 18:45Tallinna FC FloraFC Viljandi5 : 0mängu ankeet protokoll
XXX voor
22.09 14:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 17:00FC KuressaareJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
22.09 17:00FC ViljandiPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 17:00JK Tallinna KalevNõmme JK Kalju1 : 3mängu ankeet protokoll
22.09 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
XXXI voor
29.09 14:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
29.09 17:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 17:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 17:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 17:00Tartu JK TammekaFC Viljandi4 : 0mängu ankeet protokoll
XXXII voor
02.10 16:45FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
02.10 16:45FC ViljandiNõmme JK Kalju1 : 9mängu ankeet protokoll
02.10 16:45JK Tallinna KalevJK Sillamäe Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
02.10 16:45Paide LinnameeskondJK Narva Trans2 : 3mängu ankeet protokoll
02.10 18:45Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
06.10 14:00JK Narva TransNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 14:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 17:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 17:00Tallinna FC LevadiaFC Viljandi2 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 17:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare2 : 2mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
20.10 14:00FC KuressaareTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
20.10 14:00FC ViljandiJK Narva Trans2 : 5mängu ankeet protokoll
20.10 14:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka1 : 4mängu ankeet protokoll
20.10 14:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
20.10 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeet protokoll
XXXV voor
27.10 14:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Tallinna FC LevadiaJK Tallinna Kalev4 : 1mängu ankeet protokoll
27.10 14:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
27.10 15:00FC KuressaareFC Viljandi3 : 3mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
03.11 14:00FC ViljandiJK Sillamäe Kalev0 : 5mängu ankeet protokoll
03.11 14:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
03.11 14:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare0 : 3mängu ankeet protokoll
03.11 14:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka5 : 1mängu ankeet protokoll
03.11 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.