KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
05.06 18:30Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik4 : 0mängu ankeet protokoll
05.06 20:30JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
06.06 19:00JK Narva TransPärnu JK Vaprus6 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 19:00Nõmme Kalju FCFC Kuressaare8 : 3mängu ankeet protokoll
06.06 19:30Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
03.03 13:00FC KuressaareJK Narva Trans0 : 5mängu ankeet protokoll
03.03 13:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
03.03 16:00Tallinna FCI LevadiaPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
03.03 19:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
04.03 15:00Nõmme Kalju FCPärnu JK Vaprus7 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
09.03 19:30Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond6 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 13:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
10.03 13:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 16:00JK Narva TransNõmme Kalju FC2 : 2mängu ankeet protokoll
11.03 15:00Tallinna FCI LevadiaFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
13.03 18:30Paide LinnameeskondPärnu JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
13.03 20:30JK Tallinna KalevJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 19:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik3 : 1mängu ankeet protokoll
14.03 19:00Tartu JK TammekaTallinna FCI Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
14.03 19:30Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
16.03 19:30JK Narva TransPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 13:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare5 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 13:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus5 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 16:00Viljandi JK TulevikTallinna FCI Levadia0 : 7mängu ankeet protokoll
18.03 15:00Nõmme Kalju FCTartu JK Tammeka1 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
30.03 19:30FC KuressaareTartu JK Tammeka0 : 4mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC1 : 4mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 16:00Tallinna FCI LevadiaJK Narva Trans5 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 15:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
03.04 18:30Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond5 : 2mängu ankeet protokoll
03.04 20:30JK Narva TransViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
04.04 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 7mängu ankeet protokoll
04.04 19:00JK Tallinna KalevPärnu JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
04.04 19:30Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FC2 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
07.04 13:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare3 : 1mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
07.04 16:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 18:15Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
08.04 15:00Nõmme Kalju FCJK Tallinna Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
13.04 19:30JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond2 : 3mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 13:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC0 : 6mängu ankeet protokoll
14.04 16:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
15.04 15:00Pärnu JK VaprusFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
20.04 19:30Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 13:00FC KuressaareNõmme Kalju FC0 : 3mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeet protokoll
21.04 16:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
22.04 15:00Paide LinnameeskondTallinna FCI Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
27.04 19:30Nõmme Kalju FCJK Narva Trans5 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 13:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 13:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 16:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeet protokoll
29.04 15:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
01.05 13:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 16:00JK Narva TransTallinna FCI Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
02.05 19:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
02.05 19:00Pärnu JK VaprusPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
02.05 19:30Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC3 : 3mängu ankeet protokoll
XIII voor
04.05 19:00JK Narva TransFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 13:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
05.05 16:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK Tulevik5 : 0mängu ankeet protokoll
05.05 19:00Pärnu JK VaprusNõmme Kalju FC0 : 6mängu ankeet protokoll
06.05 15:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka3 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
11.05 19:00Tallinna FCI LevadiaJK Tallinna Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 19:30Tartu JK TammekaNõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora1 : 8mängu ankeet protokoll
12.05 16:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 6mängu ankeet protokoll
13.05 15:00FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 4mängu ankeet protokoll
XV voor
15.05 19:00JK Narva TransTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
16.05 19:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
18.05 19:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 15:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev0 : 4mängu ankeet protokoll
XVI voor
22.05 18:30Paide LinnameeskondJK Narva Trans0 : 2mängu ankeet protokoll
22.05 20:30Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 19:00FC KuressaarePärnu JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
23.05 19:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC2 : 2mängu ankeet protokoll
23.05 19:30Tallinna FC FloraTallinna FCI Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
26.05 13:00Tallinna FCI LevadiaPärnu JK Vaprus6 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 13:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 3mängu ankeet protokoll
26.05 16:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 4mängu ankeet protokoll
26.05 19:00Nõmme Kalju FCPaide Linnameeskond3 : 2mängu ankeet protokoll
27.05 15:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
12.06 18:30Nõmme Kalju FCViljandi JK Tulevik8 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 19:00FC KuressaareTallinna FCI Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 19:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans0 : 4mängu ankeet protokoll
12.06 20:30Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:30Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
XIX voor
20.07 19:30Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik4 : 0mängu ankeet protokoll
21.07 16:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 16:00Tallinna FCI LevadiaPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 19:00JK Narva TransNõmme Kalju FC0 : 3mängu ankeet protokoll
22.07 19:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
XX voor
27.07 19:30Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
28.07 16:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI Levadia1 : 0mängu ankeet protokoll
28.07 16:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 16:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
23.10 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeet protokoll
XXI voor
03.08 19:30Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
04.08 16:00JK Narva TransPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
05.08 16:00Nõmme Kalju FCJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
05.08 19:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
XXII voor
10.08 19:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora3 : 3mängu ankeet protokoll
10.08 19:30Nõmme Kalju FCFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
11.08 16:00Tallinna FCI LevadiaJK Narva Trans6 : 1mängu ankeet protokoll
11.08 16:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
12.08 16:00Pärnu JK VaprusJK Tallinna Kalev2 : 4mängu ankeet protokoll
XXIII voor
17.08 19:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
17.08 19:30FC KuressaareTartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeet protokoll
18.08 16:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC0 : 3mängu ankeet protokoll
19.08 13:00Pärnu JK VaprusTallinna FCI Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
19.08 19:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
XXIV voor
24.08 19:30Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka5 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 13:00Nõmme Kalju FCPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 13:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
25.08 16:00Tallinna FCI LevadiaFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 19:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
XXV voor
28.08 18:30FC KuressaareJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
28.08 18:30Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC2 : 5mängu ankeet protokoll
28.08 19:00Pärnu JK VaprusPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
28.08 20:30Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 19:30Tallinna FC FloraTallinna FCI Levadia3 : 0mängu ankeet protokoll
XXVI voor
31.08 19:30JK Narva TransPärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 13:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik1 : 4mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 16:00Tallinna FCI LevadiaJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
02.09 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
XXVII voor
14.09 19:30Tartu JK TammekaNõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 13:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 16:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans2 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 19:00Pärnu JK VaprusFC Kuressaare3 : 1mängu ankeet protokoll
16.09 15:00Viljandi JK TulevikTallinna FCI Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
18.09 18:00FC KuressaareNõmme Kalju FC2 : 4mängu ankeet protokoll
18.09 20:30JK Narva TransTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 17:30Tallinna FCI LevadiaPärnu JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
19.09 19:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
19.09 19:30Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond7 : 2mängu ankeet protokoll
XXIX voor
22.09 13:00FC KuressaareTallinna FCI Levadia0 : 5mängu ankeet protokoll
22.09 13:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeet protokoll
22.09 16:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans2 : 5mängu ankeet protokoll
22.09 19:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
23.09 15:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
XXX voor
28.09 19:30JK Narva TransFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 13:00Paide LinnameeskondTallinna FCI Levadia1 : 4mängu ankeet protokoll
29.09 16:00Nõmme Kalju FCViljandi JK Tulevik4 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 19:00Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus5 : 0mängu ankeet protokoll
30.09 15:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeet protokoll
XXXI voor
02.10 18:30FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 3mängu ankeet protokoll
02.10 20:30Pärnu JK VaprusViljandi JK Tulevik0 : 3mängu ankeet protokoll
03.10 19:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
03.10 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
03.10 19:30Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FC0 : 0mängu ankeet protokoll
XXXII voor
06.10 13:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 13:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
06.10 16:00JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia1 : 4mängu ankeet protokoll
06.10 19:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
07.10 15:00Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC2 : 2mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
20.10 13:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev3 : 3mängu ankeet protokoll
20.10 13:00Paide LinnameeskondPärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
20.10 16:00JK Narva TransTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
21.10 13:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
21.10 15:00Nõmme Kalju FCTartu JK Tammeka2 : 2mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
26.10 19:30Nõmme Kalju FCPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeet protokoll
27.10 13:00JK Tallinna KalevPärnu JK Vaprus5 : 0mängu ankeet protokoll
27.10 13:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
28.10 13:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans4 : 1mängu ankeet protokoll
28.10 15:00Tartu JK TammekaTallinna FCI Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
XXXV voor
02.11 19:30Pärnu JK VaprusNõmme Kalju FC0 : 5mängu ankeet protokoll
03.11 13:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare6 : 1mängu ankeet protokoll
03.11 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
03.11 16:00JK Narva TransTallinna FCI Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
04.11 15:00Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
10.11 13:00FC KuressaarePärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 13:00Nõmme Kalju FCJK Narva Trans4 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 13:00Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 13:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 13:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.