KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
08.03 19:00Nõmme Kalju FCPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
09.03 13:00JK Narva TransFC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
09.03 16:00Tallinna FCI LevadiaJK Tallinna Kalev5 : 1mängu ankeet protokoll
10.03 13:00Tartu JK TammekaMaardu Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
10.03 15:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
16.03 13:00FC KuressaareTallinna FCI Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
16.03 13:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka0 : 4mängu ankeet protokoll
16.03 16:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans0 : 4mängu ankeet protokoll
17.03 13:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 15:00Maardu LinnameeskondNõmme Kalju FC0 : 5mängu ankeet protokoll
III voor
30.03 13:00Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
30.03 16:00JK Narva TransNõmme Kalju FC0 : 0mängu ankeet protokoll
30.03 19:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 13:00Tallinna FCI LevadiaMaardu Linnameeskond8 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 15:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
02.04 19:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 19:30Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
03.04 19:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
03.04 19:00Maardu LinnameeskondFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 19:30JK Narva TransTallinna FCI Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
06.04 16:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Tartu JK TammekaTallinna FCI Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
07.04 13:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC2 : 3mängu ankeet protokoll
07.04 15:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
07.04 19:00Tallinna FC FloraMaardu Linnameeskond6 : 0mängu ankeet protokoll
VI voor
13.04 13:00JK Tallinna KalevMaardu Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
13.04 13:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK Tulevik5 : 2mängu ankeet protokoll
13.04 16:00JK Narva TransTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 13:00FC KuressaarePaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 15:00Nõmme Kalju FCTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
20.04 13:00Maardu LinnameeskondViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
20.04 13:00Nõmme Kalju FCJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
20.04 16:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
21.04 13:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare5 : 0mängu ankeet protokoll
21.04 15:00Paide LinnameeskondTallinna FCI Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
27.04 13:00JK Tallinna KalevTartu JK Tammeka0 : 4mängu ankeet protokoll
27.04 16:00Maardu LinnameeskondJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
27.04 19:00FC KuressaareNõmme Kalju FC0 : 0mängu ankeet protokoll
28.04 13:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
28.04 15:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
03.05 19:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 19:30Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev6 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 16:00Paide LinnameeskondMaardu Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
04.05 19:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 15:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
10.05 19:00FC KuressaareMaardu Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 16:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK Tammeka7 : 0mängu ankeet protokoll
11.05 19:00JK Narva TransPaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
12.05 15:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
12.05 19:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
17.05 19:00Nõmme Kalju FCFC Kuressaare3 : 2mängu ankeet protokoll
17.05 19:30Viljandi JK TulevikTallinna FCI Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
18.05 16:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans2 : 2mängu ankeet protokoll
18.05 19:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
19.05 15:00Maardu LinnameeskondJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
21.05 19:30Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FC0 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 19:00JK Narva TransMaardu Linnameeskond5 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 19:30Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 19:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
24.05 19:30FC KuressaareViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
28.05 19:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
28.05 19:00Maardu LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
28.05 19:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
28.05 19:30Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 19:30Tallinna FC FloraTallinna FCI Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
31.05 19:00JK Narva TransJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
01.06 16:00Nõmme Kalju FCMaardu Linnameeskond6 : 0mängu ankeet protokoll
01.06 19:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
02.06 15:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
02.06 19:00Tallinna FCI LevadiaPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
14.06 19:00JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia1 : 6mängu ankeet protokoll
14.06 19:30Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik6 : 0mängu ankeet protokoll
15.06 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Flora3 : 8mängu ankeet protokoll
15.06 16:00Nõmme Kalju FCJK Narva Trans3 : 2mängu ankeet protokoll
15.06 19:00FC KuressaareTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
18.06 19:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 19:00Viljandi JK TulevikMaardu Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 19:30Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
19.06 19:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare7 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 19:30Tallinna FCI LevadiaJK Narva Trans2 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
21.06 19:30JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
22.06 13:00Nõmme Kalju FCViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
22.06 13:00Tallinna FCI LevadiaFC Kuressaare5 : 0mängu ankeet protokoll
22.06 16:00Maardu LinnameeskondPaide Linnameeskond1 : 4mängu ankeet protokoll
22.06 19:00JK Narva TransTartu JK Tammeka2 : 5mängu ankeet protokoll
XVIII voor
28.06 19:30Tartu JK TammekaNõmme Kalju FC0 : 0mängu ankeet protokoll
29.06 16:00Maardu LinnameeskondTallinna FCI Levadia1 : 6mängu ankeet protokoll
29.06 19:00FC KuressaareJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
30.06 19:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
30.06 19:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
XIX voor
05.07 19:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare6 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 19:30JK Narva TransNõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
06.07 16:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
06.07 19:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
07.07 19:00JK Tallinna KalevMaardu Linnameeskond1 : 4mängu ankeet protokoll
XX voor
19.07 19:30Nõmme Kalju FCPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
20.07 16:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
21.07 16:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik3 : 2mängu ankeet protokoll
21.07 19:00FC KuressaareTallinna FCI Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
21.07 19:00Tallinna FC FloraMaardu Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
XXI voor
26.07 19:30Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 16:00Maardu LinnameeskondJK Narva Trans1 : 3mängu ankeet protokoll
28.07 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FCI Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
24.09 19:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC2 : 3mängu ankeet protokoll
XXII voor
02.08 19:30Tartu JK TammekaMaardu Linnameeskond2 : 0mängu ankeet protokoll
03.08 16:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans1 : 0mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Nõmme Kalju FCFC Kuressaare7 : 2mängu ankeet protokoll
03.08 19:00Tallinna FCI LevadiaJK Tallinna Kalev7 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 19:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
XXIII voor
09.08 19:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 19:30Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
10.08 16:00JK Narva TransTallinna FCI Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
11.08 15:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 19:00Maardu LinnameeskondNõmme Kalju FC1 : 4mängu ankeet protokoll
XXIV voor
16.08 19:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans6 : 4mängu ankeet protokoll
16.08 19:30JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
17.08 16:00Maardu LinnameeskondFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Tallinna FCI LevadiaPaide Linnameeskond3 : 2mängu ankeet protokoll
18.08 15:00Nõmme Kalju FCViljandi JK Tulevik2 : 2mängu ankeet protokoll
XXV voor
23.08 18:45FC KuressaareTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 16:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 18:30JK Narva TransTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 15:00Paide LinnameeskondMaardu Linnameeskond5 : 0mängu ankeet protokoll
25.08 18:30Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
XXVI voor
27.08 19:30Tartu JK TammekaTallinna FCI Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
28.08 18:30JK Narva TransFC Kuressaare4 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 18:30Maardu LinnameeskondViljandi JK Tulevik2 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 19:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 19:30Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
XXVII voor
31.08 16:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans0 : 3mängu ankeet protokoll
31.08 19:00Tartu JK TammekaNõmme Kalju FC1 : 2mängu ankeet protokoll
01.09 13:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
01.09 15:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
01.09 19:00Tallinna FCI LevadiaMaardu Linnameeskond3 : 1mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
13.09 19:30Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
14.09 13:00FC KuressaarePaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
14.09 13:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 16:00Nõmme Kalju FCJK Narva Trans2 : 2mängu ankeet protokoll
15.09 15:00Maardu LinnameeskondTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
XXIX voor
17.09 17:45Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC0 : 3mängu ankeet protokoll
17.09 19:30JK Tallinna KalevFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 19:00JK Narva TransTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 19:00Maardu LinnameeskondPaide Linnameeskond2 : 4mängu ankeet protokoll
18.09 19:30Tallinna FC FloraTallinna FCI Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
XXX voor
21.09 13:00Nõmme Kalju FCJK Tallinna Kalev6 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 13:00Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik4 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 16:00Tallinna FCI LevadiaJK Narva Trans1 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 13:00FC KuressaareMaardu Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
22.09 15:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora1 : 6mängu ankeet protokoll
XXXI voor
28.09 13:00JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
28.09 16:00Nõmme Kalju FCMaardu Linnameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 13:00JK Narva TransPaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
29.09 15:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
29.09 19:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare4 : 0mängu ankeet protokoll
XXXII voor
05.10 13:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
05.10 13:00Maardu LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
05.10 16:00Tallinna FC FloraJK Narva Trans1 : 0mängu ankeet protokoll
06.10 13:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
06.10 15:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
19.10 13:00Paide LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 13:00Tallinna FCI LevadiaFC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
19.10 16:00JK Narva TransMaardu Linnameeskond5 : 2mängu ankeet protokoll
20.10 13:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik1 : 3mängu ankeet protokoll
20.10 15:00Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
26.10 13:00JK Tallinna KalevTartu JK TammekaKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
Kokkuvõte
26.10 13:00Viljandi JK TulevikJK Narva TransViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
26.10 16:00Maardu LinnameeskondTallinna FCI LevadiaMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu
Kokkuvõte
27.10 13:00FC KuressaareNõmme Kalju FCKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
27.10 15:00Tallinna FC FloraPaide LinnameeskondA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Kokkuvõte
XXXV voor
02.11 13:00JK Narva TransJK Tallinna KalevNarva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
02.11 16:00Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Kokkuvõte
03.11 13:00Viljandi JK TulevikMaardu LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
03.11 15:00Tallinna FC FloraFC KuressaareA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Kokkuvõte
03.11 19:00Tartu JK TammekaPaide LinnameeskondTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
XXXVI voor
09.11 13:00FC KuressaareJK Narva TransKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
09.11 13:00JK Tallinna KalevViljandi JK TulevikKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
09.11 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FC FloraMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu
09.11 13:00Nõmme Kalju FCTartu JK TammekaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
09.11 13:00Paide LinnameeskondTallinna FCI LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.