KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
06.03 19:00Tallinna FC FloraTallinna JK Legion3 : 1mängu ankeet protokoll
07.03 13:00JK Narva TransNõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
07.03 13:00Tallinna FCI LevadiaFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
07.03 16:00JK Tallinna KalevPaide Linnameeskond1 : 8mängu ankeet protokoll
08.03 15:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
19.05 19:00FC KuressaareNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 19:00Tallinna JK LegionTallinna FCI Levadia0 : 2mängu ankeet protokoll
19.05 19:30Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
20.05 19:00JK Tallinna KalevJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
20.05 19:30Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka0 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
23.05 13:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 16:00Nõmme Kalju FCTallinna JK Legion1 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 13:00JK Narva TransTallinna FC Flora2 : 3mängu ankeet protokoll
24.05 13:00Tartu JK TammekaJK Tallinna Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
24.05 15:00Viljandi JK TulevikTallinna FCI Levadia1 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
30.05 13:00FC KuressaareJK Narva Trans3 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 13:00Tallinna FC FloraJK Tallinna Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
30.05 19:00Tallinna JK LegionTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
31.05 13:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC0 : 6mängu ankeet protokoll
31.05 15:00Tallinna FCI LevadiaPaide Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
02.06 19:00JK Tallinna KalevTallinna JK Legion1 : 0mängu ankeet protokoll
02.06 19:30Tartu JK TammekaFC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 19:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
03.06 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FCI Levadia2 : 0mängu ankeet protokoll
03.06 19:30Paide LinnameeskondTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
06.06 13:00Tallinna FCI LevadiaJK Tallinna Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 16:00Tallinna JK LegionJK Narva Trans0 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 13:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare5 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 15:00Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
07.06 19:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond0 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
12.06 19:30Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 16:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK Tammeka2 : 2mängu ankeet protokoll
13.06 19:00FC KuressaareTallinna JK Legion0 : 0mängu ankeet protokoll
14.06 13:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC0 : 4mängu ankeet protokoll
14.06 15:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans2 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
16.06 19:30Tallinna JK LegionViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
17.06 19:00JK Narva TransTartu JK Tammeka0 : 1mängu ankeet protokoll
17.06 19:00JK Tallinna KalevFC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
17.06 19:00Nõmme Kalju FCPaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
17.06 19:30Tallinna FC FloraTallinna FCI Levadia4 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
26.06 19:30Tartu JK TammekaNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
27.06 13:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
27.06 13:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
27.06 16:00JK Narva TransTallinna FCI Levadia4 : 4mängu ankeet protokoll
27.06 19:00Paide LinnameeskondTallinna JK Legion2 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
30.06 19:00Tallinna JK LegionJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
30.06 19:30Tallinna FC FloraJK Narva Trans3 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 19:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
01.07 19:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeet protokoll
01.07 19:30Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
07.07 19:30Nõmme Kalju FCFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
08.07 19:00JK Tallinna KalevTallinna FCI Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
08.07 19:00Tartu JK TammekaTallinna JK Legion1 : 3mängu ankeet protokoll
08.07 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
08.07 19:30JK Narva TransPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
11.07 13:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans0 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 16:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond3 : 1mängu ankeet protokoll
11.07 19:00FC KuressaareTartu JK Tammeka2 : 4mängu ankeet protokoll
12.07 16:00Nõmme Kalju FCJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
12.07 19:00Tallinna FCI LevadiaTallinna JK Legion4 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
17.07 19:00Tallinna JK LegionFC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
17.07 19:30Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC1 : 3mängu ankeet protokoll
18.07 13:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
18.07 16:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
18.07 19:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans2 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
24.07 19:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 19:30Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC2 : 1mängu ankeet protokoll
25.07 16:00Paide LinnameeskondTallinna FCI Levadia4 : 2mängu ankeet protokoll
25.07 19:00JK Narva TransTallinna JK Legion2 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 19:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
31.07 19:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
31.07 19:30Nõmme Kalju FCTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 16:00Tallinna JK LegionPaide Linnameeskond0 : 3mängu ankeet protokoll
01.08 19:00JK Narva TransFC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
02.08 19:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK Tulevik5 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
07.08 19:30Tallinna FC FloraFC KuressaareA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
08.08 16:00Viljandi JK TulevikTallinna JK LegionViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
09.08 13:00Paide LinnameeskondJK Tallinna KalevPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
09.08 16:00Nõmme Kalju FCJK Narva TransHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
09.08 19:00Tartu JK TammekaTallinna FCI LevadiaTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
XVII voor
14.08 19:00FC KuressaareTallinna FCI LevadiaKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
14.08 19:30Tartu JK TammekaTallinna FC FloraTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
15.08 16:00Tallinna JK LegionNõmme Kalju FCKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
15.08 19:00Viljandi JK TulevikPaide LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
16.08 19:00JK Narva TransJK Tallinna KalevNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
XVIII voor
21.08 19:30Tallinna FCI LevadiaJK Narva TransA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
22.08 16:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FCViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
22.08 18:30JK Tallinna KalevTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
22.08 19:00FC KuressaarePaide LinnameeskondKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
23.08 18:30Tallinna JK LegionTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
XIX voor
29.08 19:00Tallinna FC FloraViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
30.08 13:00JK Narva TransFC KuressaareNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
30.08 15:00Paide LinnameeskondTartu JK TammekaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
30.08 19:00Nõmme Kalju FCTallinna JK LegionHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
30.08 19:00Tallinna FCI LevadiaJK Tallinna KalevA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XX voor
11.09 19:30Tartu JK TammekaNõmme Kalju FCTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
12.09 13:00JK Tallinna KalevTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
12.09 16:00Viljandi JK TulevikPaide LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
13.09 13:00Tallinna JK LegionJK Narva TransKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
13.09 15:00FC KuressaareTallinna FCI LevadiaKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
XXI voor
19.09 13:00JK Narva TransViljandi JK TulevikNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
19.09 13:00JK Tallinna KalevTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
19.09 16:00FC KuressaareTallinna JK LegionKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
20.09 15:00Tallinna FCI LevadiaNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
20.09 19:00Tallinna FC FloraPaide LinnameeskondA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXII voor
26.09 13:00Viljandi JK TulevikFC KuressaareViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
26.09 16:00Paide LinnameeskondJK Tallinna KalevPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
27.09 13:00Nõmme Kalju FCJK Narva TransHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
27.09 13:00Tallinna JK LegionTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
27.09 15:00Tallinna FCI LevadiaTallinna FC FloraA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXIII voor
03.10 13:00Tallinna FC FloraTallinna JK LegionA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
03.10 13:00Tartu JK TammekaJK Narva TransTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
03.10 16:00FC KuressaareJK Tallinna KalevKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
04.10 13:00Nõmme Kalju FCViljandi JK TulevikHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
04.10 15:00Paide LinnameeskondTallinna FCI LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XXIV voor
17.10 13:00Tallinna FCI LevadiaViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
17.10 16:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FCKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
18.10 13:00Tallinna JK LegionPaide LinnameeskondKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
18.10 13:00Tartu JK TammekaFC KuressaareTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
18.10 15:00JK Narva TransTallinna FC FloraNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
XXV voor
24.10 13:00Tallinna JK LegionJK Tallinna KalevKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
24.10 13:00Viljandi JK TulevikTartu JK TammekaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
24.10 15:00JK Narva TransTallinna FCI LevadiaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
25.10 13:00FC KuressaareTallinna FC FloraKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
25.10 15:00Nõmme Kalju FCPaide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXVI voor
31.10 13:00JK Tallinna KalevJK Narva TransKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
31.10 13:00Paide LinnameeskondFC KuressaarePaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
31.10 16:00Tallinna FCI LevadiaTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
01.11 13:00Viljandi JK TulevikTallinna JK LegionViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
01.11 15:00Tallinna FC FloraNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
XXVII voor
07.11 13:00FC KuressaareNõmme Kalju FCKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
07.11 13:00Tallinna JK LegionTallinna FCI LevadiaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
08.11 13:00JK Tallinna KalevViljandi JK TulevikKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
08.11 13:00Paide LinnameeskondJK Narva TransPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
08.11 15:00Tartu JK TammekaTallinna FC FloraTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.