KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Rannajalgpalli Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
17.06 10:30R. BSC PeugeotR. Rõuge Saunamaa14 : 5mängu ankeet protokoll
17.06 11:30R. Saue JKR. BSC Thunder Häcker4 : 6mängu ankeet protokoll
17.06 12:30R. BSC AlphaR. Üksjalgvärav Vitamin Well4 : 8mängu ankeet protokoll
17.06 13:30R. SK Augur EnematR. Nõmme BSC OlyBet2 : 4mängu ankeet protokoll
II voor
17.06 14:30R. BSC PeugeotR. Saue JK8 : 3mängu ankeet protokoll
17.06 15:30R. Rõuge SaunamaaR. BSC Thunder Häcker2 : 13mängu ankeet protokoll
17.06 16:30R. BSC AlphaR. SK Augur Enemat5:5 (1:3) penmängu ankeet protokoll
17.06 17:30R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. Nõmme BSC OlyBet1 : 5mängu ankeet protokoll
III voor
18.06 10:30R. BSC PeugeotR. BSC Thunder Häcker1 : 5mängu ankeet protokoll
18.06 11:30R. Rõuge SaunamaaR. Saue JK3 : 7mängu ankeet protokoll
18.06 12:30R. BSC AlphaR. Nõmme BSC OlyBet2 : 8mängu ankeet protokoll
18.06 13:30R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. SK Augur Enemat2 : 6mängu ankeet protokoll
IV voor
18.06 14:30R. BSC PeugeotR. BSC Alpha7 : 5mängu ankeet protokoll
18.06 15:30R. Rõuge SaunamaaR. Üksjalgvärav Vitamin Well5 : 3mängu ankeet protokoll
18.06 16:30R. Saue JKR. SK Augur Enemat2 : 5mängu ankeet protokoll
18.06 17:30R. BSC Thunder HäckerR. Nõmme BSC OlyBet5 : 3mängu ankeet protokoll
V voor
01.07 12:30R. Rõuge SaunamaaR. BSC Alpha4 : 3mängu ankeet protokoll
01.07 12:30R. BSC PeugeotR. Üksjalgvärav Vitamin Well5 : 3mängu ankeet protokoll
01.07 13:40R. BSC Thunder HäckerR. SK Augur Enemat5 : 8mängu ankeet protokoll
01.07 13:40R. Saue JKR. Nõmme BSC OlyBet1 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
01.07 15:50R. Rõuge SaunamaaR. Nõmme BSC OlyBet4 : 5mängu ankeet protokoll
01.07 15:50R. BSC PeugeotR. SK Augur Enemat4:4 (1:3) penmängu ankeet protokoll
01.07 17:00R. BSC Thunder HäckerR. BSC Alpha11 : 0mängu ankeet protokoll
01.07 17:00R. Saue JKR. Üksjalgvärav Vitamin Well7 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
02.07 11:00R. Rõuge SaunamaaR. SK Augur Enemat1 : 9mängu ankeet protokoll
02.07 11:00R. BSC PeugeotR. Nõmme BSC OlyBet1 : 5mängu ankeet protokoll
02.07 12:10R. BSC Thunder HäckerR. Üksjalgvärav Vitamin Well9 : 4mängu ankeet protokoll
02.07 12:10R. Saue JKR. BSC Alpha9 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
02.07 13:20R. Rõuge SaunamaaR. BSC Peugeot4 : 8mängu ankeet protokoll
02.07 14:30R. BSC Thunder HäckerR. Saue JK4 : 5mängu ankeet protokoll
02.07 14:30R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. BSC Alpha8:8 (8:7) penmängu ankeet protokoll
02.07 15:40R. Nõmme BSC OlyBetR. SK Augur Enemat2:2 (3:2) penmängu ankeet protokoll
IX voor
08.07 12:30R. Saue JKR. BSC Peugeot6 : 5mängu ankeet protokoll
08.07 13:40R. BSC Thunder HäckerR. Rõuge Saunamaa7 : -mängu ankeet protokoll
08.07 14:50R. SK Augur EnematR. BSC Alpha6 : 2mängu ankeet protokoll
08.07 16:00R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. Nõmme BSC OlyBet0 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
09.07 11:00R. BSC Thunder HäckerR. BSC Peugeot4 : 2mängu ankeet protokoll
09.07 12:10R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Alpha10 : 0mängu ankeet protokoll
09.07 12:10R. Saue JKR. Rõuge Saunamaa6 : -mängu ankeet protokoll
09.07 13:40R. SK Augur EnematR. Üksjalgvärav Vitamin Well8 : 0mängu ankeet protokoll
XI voor
09.07 15:00R. BSC AlphaR. BSC Peugeot3 : 13mängu ankeet protokoll
09.07 15:00R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Thunder Häcker1:1 (1:2)mängu ankeet protokoll
09.07 16:20R. SK Augur EnematR. Saue JK4 : 1mängu ankeet protokoll
09.07 16:20R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. Rõuge Saunamaa5 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
22.07 12:30R. BSC AlphaR. Rõuge Saunamaa3 : -mängu ankeet protokoll
22.07 12:30R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. BSC Peugeot0 : 13mängu ankeet protokoll
22.07 13:40R. Nõmme BSC OlyBetR. Saue JK4 : 1mängu ankeet protokoll
22.07 13:40R. SK Augur EnematR. BSC Thunder Häcker4:4 (3:1) penmängu ankeet protokoll
XIII voor
22.07 16:50R. Nõmme BSC OlyBetR. Rõuge Saunamaa12 : -mängu ankeet protokoll
22.07 16:50R. SK Augur EnematR. BSC Peugeot6 : 5mängu ankeet protokoll
22.07 18:00R. BSC AlphaR. BSC Thunder Häcker3 : 5mängu ankeet protokoll
22.07 18:00R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. Saue JK1 : 6mängu ankeet protokoll
XIV voor
23.07 11:00R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Peugeot1 : 4mängu ankeet protokoll
23.07 11:00R. SK Augur EnematR. Rõuge Saunamaa10 : -mängu ankeet protokoll
23.07 12:20R. BSC AlphaR. Saue JK4:4 (6:7) penmängu ankeet protokoll
23.07 12:20R. Üksjalgvärav Vitamin WellR. BSC Thunder Häcker0 : 10mängu ankeet protokoll
XV voor
23.07 14:00R. BSC Thunder HäckerR. BSC Alpha7 : 6mängu ankeet protokoll
23.07 15:10R. BSC PeugeotR. Saue JK5 : 6mängu ankeet protokoll
23.07 15:10R. Nõmme BSC OlyBetR. Rõuge Saunamaa6 : 4mängu ankeet protokoll
23.07 16:30R. SK Augur EnematR. Üksjalgvärav Vitamin Well20 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
12.08 10:30R. BSC PeugeotR. Üksjalgvärav Vitamin Well5 : 4mängu ankeet protokoll
12.08 11:40R. BSC Thunder HäckerR. Rõuge Saunamaa13 : 5mängu ankeet protokoll
12.08 12:50R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Alpha7 : 3mängu ankeet protokoll
12.08 14:00R. SK Augur EnematR. Saue JK11 : 3mängu ankeet protokoll
XVII voor
12.08 15:10R. BSC Thunder HäckerR. Üksjalgvärav Vitamin Well9 : 3mängu ankeet protokoll
12.08 16:20R. BSC PeugeotR. Rõuge Saunamaa13 : 4mängu ankeet protokoll
12.08 17:30R. Nõmme BSC OlyBetR. Saue JK8 : 1mängu ankeet protokoll
15.08 19:45R. SK Augur EnematR. BSC Alpha9 : 2mängu ankeet protokoll
XVIII voor
13.08 10:30R. BSC PeugeotR. BSC Alpha4 : 6mängu ankeet protokoll
13.08 11:40R. BSC Thunder HäckerR. Saue JK5 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 12:50R. SK Augur EnematR. Rõuge Saunamaa5 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 14:00R. Nõmme BSC OlyBetR. Üksjalgvärav Vitamin Well3 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
13.08 15:10R. Saue JKR. BSC Alpha2 : 7mängu ankeet protokoll
13.08 16:20R. BSC Thunder HäckerR. BSC Peugeot7 : 6mängu ankeet protokoll
13.08 17:30R. Rõuge SaunamaaR. Üksjalgvärav Vitamin Well8 : 7mängu ankeet protokoll
13.08 18:40R. SK Augur EnematR. Nõmme BSC OlyBet4 : 5mängu ankeet protokoll
XX voor
19.08 11:50R. Rõuge SaunamaaR. BSC Alpha7 : 4mängu ankeet protokoll
19.08 11:50R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Peugeot10 : 5mängu ankeet protokoll
19.08 14:00R. BSC Thunder HäckerR. SK Augur Enemat4 : 2mängu ankeet protokoll
19.08 14:00R. Saue JKR. Üksjalgvärav Vitamin Well3 : 5mängu ankeet protokoll
XXI voor
19.08 17:00R. BSC AlphaR. Üksjalgvärav Vitamin Well5 : 8mängu ankeet protokoll
19.08 17:00R. SK Augur EnematR. BSC Peugeot3 : 4mängu ankeet protokoll
19.08 18:10R. Rõuge SaunamaaR. Saue JK5 : 10mängu ankeet protokoll
19.08 18:10R. BSC Thunder HäckerR. Nõmme BSC OlyBet2 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.