KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Rannajalgpalli Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
15.06 12:15R. SK Augur EnematR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster11 : 5mängu ankeet protokoll
15.06 13:30R. BSC Thunder HäckerR. Nõmme BSC OlyBet5 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
15.06 15:15R. SK Augur EnematR. Saue JK6 : 4mängu ankeet protokoll
15.06 17:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. BSC Thunder Häcker3 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
15.06 18:00R. Nõmme BSC OlyBetR. Saue JK5 : 3mängu ankeet protokoll
29.06 12:15R. SK Augur EnematR. BSC Thunder Häcker1 : 6mängu ankeet protokoll
IV voor
29.06 13:30R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Nõmme BSC OlyBet6 : 5mängu ankeet protokoll
29.06 15:15R. BSC Thunder HäckerR. Saue JK4 : 3mängu ankeet protokoll
V voor
29.06 17:00R. SK Augur EnematR. Nõmme BSC OlyBet3:3 (3:4)mängu ankeet protokoll
29.06 18:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Saue JK1 : 4mängu ankeet protokoll
VI voor
06.07 12:00R. SK Augur EnematR. Saue JK10 : 4mängu ankeet protokoll
06.07 13:00R. BSC Thunder HäckerR. Nõmme BSC OlyBet4:4 (5:4)mängu ankeet protokoll
VII voor
06.07 15:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Saue JK2 : 6mängu ankeet protokoll
06.07 16:00R. SK Augur EnematR. Nõmme BSC OlyBet2 : 6mängu ankeet protokoll
VIII voor
06.07 18:00R. BSC Thunder HäckerR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster7 : 2mängu ankeet protokoll
07.07 11:30R. Nõmme BSC OlyBetR. Saue JK4 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
07.07 13:00R. SK Augur EnematR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster5 : 2mängu ankeet protokoll
07.07 14:30R. BSC Thunder HäckerR. Saue JK6 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
07.07 16:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Nõmme BSC OlyBet4 : 8mängu ankeet protokoll
07.07 17:30R. BSC Thunder HäckerR. SK Augur Enemat5 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
28.07 12:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Nõmme BSC OlyBet3 : 2mängu ankeet protokoll
28.07 13:00R. Saue JKR. BSC Thunder Häcker1 : 7mängu ankeet protokoll
XII voor
28.07 14:30R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. SK Augur Enemat3:3 (4:5) penmängu ankeet protokoll
28.07 15:30R. Saue JKR. Nõmme BSC OlyBet3 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
28.07 17:30R. SK Augur EnematR. BSC Thunder Häcker0:0 (3:2) penmängu ankeet protokoll
10.08 12:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Saue JK1 : 5mängu ankeet protokoll
XIV voor
10.08 13:00R. SK Augur EnematR. Nõmme BSC OlyBet1 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 14:30R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. BSC Thunder Häcker7 : 4mängu ankeet protokoll
XV voor
10.08 15:30R. Saue JKR. SK Augur Enemat3 : 4mängu ankeet protokoll
10.08 17:00R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Thunder Häcker1:1 (3:2)mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.