KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet rannaliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
04.07 13:00R. BSC Thunder ArvutitarkR. FK Beitar Kauguri7 : 6mängu ankeet protokoll
04.07 13:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. SK Augur Enemat1 : 14mängu ankeet protokoll
04.07 14:10R. BSC LATR. BFS Ropaži1:1 (1:2) penmängu ankeet protokoll
04.07 14:10R. BSC TüriR. Nõmme BSC OlyBet0 : 5mängu ankeet protokoll
II voor
04.07 16:30R. BSC LATR. BSC Thunder Arvutitark1 : 4mängu ankeet protokoll
04.07 16:30R. Nõmme BSC OlyBetR. SK Augur Enemat1:1 (1:2)mängu ankeet protokoll
04.07 17:40R. BFS RopažiR. FK Beitar Kauguri2 : 0mängu ankeet protokoll
04.07 17:40R. BSC TüriR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster4 : 9mängu ankeet protokoll
III voor
05.07 11:00R. BSC LATR. FK Beitar Kauguri5:5 (6:5)mängu ankeet protokoll
05.07 11:00R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster5:5 (5:6)mängu ankeet protokoll
05.07 12:10R. BFS RopažiR. BSC Thunder Arvutitark3 : 4mängu ankeet protokoll
05.07 12:10R. BSC TüriR. SK Augur Enemat5 : 11mängu ankeet protokoll
IV voor
05.07 14:50R. Nõmme BSC OlyBetR. BFS Ropaži10 : 2mängu ankeet protokoll
05.07 14:50R. SK Augur EnematR. FK Beitar Kauguri5 : 4mängu ankeet protokoll
05.07 16:10R. BSC TüriR. BSC LAT5 : 7mängu ankeet protokoll
05.07 16:10R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. BSC Thunder Arvutitark4 : 5mängu ankeet protokoll
V voor
18.07 13:00R. BSC TüriR. BFS Ropaži2 : 6mängu ankeet protokoll
18.07 13:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. FK Beitar Kauguri2 : 3mängu ankeet protokoll
18.07 14:15R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC LAT2:2 (0:2) penmängu ankeet protokoll
18.07 14:15R. SK Augur EnematR. BSC Thunder Arvutitark4 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
18.07 16:30R. BSC TüriR. BSC Thunder Arvutitark1 : 4mängu ankeet protokoll
18.07 16:30R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. BFS Ropaži2 : 6mängu ankeet protokoll
18.07 17:45R. Nõmme BSC OlyBetR. FK Beitar Kauguri11 : 2mängu ankeet protokoll
18.07 17:45R. SK Augur EnematR. BSC LAT10 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
19.07 11:00R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Thunder Arvutitark5 : 2mängu ankeet protokoll
19.07 11:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. BSC LAT5 : 8mängu ankeet protokoll
19.07 12:15R. BSC TüriR. FK Beitar Kauguri3 : 6mängu ankeet protokoll
19.07 12:15R. SK Augur EnematR. BFS Ropaži3 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
19.07 14:30R. FK Beitar KauguriR. BFS Ropaži3 : 4mängu ankeet protokoll
19.07 14:30R. BSC Thunder ArvutitarkR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster5 : 4mängu ankeet protokoll
19.07 15:45R. BSC LATR. Nõmme BSC OlyBet7 : 5mängu ankeet protokoll
19.07 15:45R. SK Augur EnematR. BSC Türi4 : 3mängu ankeet protokoll
IX voor
01.08 13:00R. FK Beitar KauguriR. Nõmme BSC OlyBet4 : 3mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
01.08 13:00R. BFS RopažiR. BSC LAT3:3 (3:2) penmängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
01.08 14:10R. SK Augur EnematR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster5 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
01.08 14:10R. BSC Thunder ArvutitarkR. BSC Türi7 : 3mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
X voor
01.08 16:30R. BFS RopažiR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster2 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
01.08 16:30R. Nõmme BSC OlyBetR. BSC Türi7 : 2mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
01.08 17:40R. FK Beitar KauguriR. BSC Thunder Arvutitark6 : 4mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
01.08 17:40R. BSC LATR. SK Augur Enemat1 : 5mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
XI voor
02.08 11:00R. BFS RopažiR. BSC Türi5 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
02.08 11:00R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. Nõmme BSC OlyBet3 : 6mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
02.08 12:10R. FK Beitar KauguriR. SK Augur Enemat1 : 4mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
02.08 12:10R. BSC Thunder ArvutitarkR. BSC LAT3:3 (7:8) penmängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
XII voor
02.08 14:50R. BSC LATR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster4 : 3mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
02.08 14:50R. FK Beitar KauguriR. BSC Türi6 : 1mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
02.08 16:10R. SK Augur EnematR. Nõmme BSC OlyBet1 : 2mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
02.08 16:10R. BSC Thunder ArvutitarkR. BFS Ropaži6 : 3mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
XIII voor
15.08 13:30R. FK Beitar KauguriR. BSC Üksjalgvärav Elementmaster4 : 5mängu ankeet protokoll
15.08 13:30R. BSC LATR. BSC Türi5 : 2mängu ankeet protokoll
15.08 14:40R. BFS RopažiR. SK Augur Enemat3 : 12*mängu ankeet protokoll
15.08 14:40R. BSC Thunder ArvutitarkR. Nõmme BSC OlyBet2 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
15.08 17:00R. FK Beitar KauguriR. BSC LAT2 : 3mängu ankeet protokoll
15.08 17:00R. BFS RopažiR. Nõmme BSC OlyBet1 : 7mängu ankeet protokoll
15.08 18:10R. BSC Thunder ArvutitarkR. SK Augur Enemat4 : 9mängu ankeet protokoll
15.08 18:10R. BSC Üksjalgvärav ElementmasterR. BSC Türi7 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.