KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2018/2019)
I voor
26.10 20:00S. FC Jõgeva WolvesS. Tallinna FC Cosmos II3 : 8mängu ankeet protokoll
27.10 18:00S. JK KohilaS. FC Sillamäe21 : 0mängu ankeet protokoll
28.10 17:00S. Narva United FC IIS. Rummu Dünamo5 : 5mängu ankeet protokoll
15.11 20:15S. MaccabiS. Sillamäe JK Dina3 : 4mängu ankeet protokoll
II voor
01.11 20:15S. MaccabiS. FC Sillamäe12 : 5mängu ankeet protokoll
03.11 14:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Cosmos II8 : 10mängu ankeet protokoll
04.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Narva United FC II6 : 2mängu ankeet protokoll
29.12 13:00S. FC Jõgeva WolvesS. JK Kohila3 : 5mängu ankeet protokoll
III voor
08.11 20:15S. MaccabiS. FC Jõgeva Wolves13 : 5mängu ankeet protokoll
10.11 14:00S. Rummu DünamoS. Sillamäe JK Dina- : 5mängu ankeet protokoll
10.11 18:00S. JK KohilaS. Tallinna FC Cosmos II7 : 14mängu ankeet protokoll
11.11 19:00S. Narva United FC IIS. FC Sillamäe8 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
16.11 20:00S. FC Jõgeva WolvesS. Narva United FC II10 : -mängu ankeet protokoll
17.11 18:00S. JK KohilaS. Maccabi6 : 6mängu ankeet protokoll
18.11 11:30S. Tallinna FC Cosmos IIS. Sillamäe JK Dina6 : 5mängu ankeet protokoll
18.11 17:00S. FC SillamäeS. Rummu Dünamo0 : 10mängu ankeet protokoll
V voor
22.11 20:15S. MaccabiS. Tallinna FC Cosmos II4 : 7mängu ankeet protokoll
23.11 19:00S. Rummu DünamoS. FC Jõgeva Wolves10 : 10mängu ankeet protokoll
24.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. FC Sillamäe4 : 5mängu ankeet protokoll
22.12 19:00S. Narva United FC IIS. JK Kohila6 : 4mängu ankeet protokoll
VI voor
30.11 20:30S. Tallinna FC Cosmos IIS. FC Sillamäe11 : 3mängu ankeet protokoll
01.12 18:00S. JK KohilaS. Rummu Dünamo6 : 5mängu ankeet protokoll
02.12 17:00S. FC Jõgeva WolvesS. Sillamäe JK Dina4 : 10mängu ankeet protokoll
06.12 20:15S. MaccabiS. Narva United FC II7 : 7mängu ankeet protokoll
VII voor
08.12 14:00S. Rummu DünamoS. Maccabi6 : 8mängu ankeet protokoll
08.12 19:00S. Sillamäe JK DinaS. JK Kohila11 : 4mängu ankeet protokoll
09.12 19:00S. Narva United FC IIS. Tallinna FC Cosmos II3 : 8mängu ankeet protokoll
09.12 19:30S. FC SillamäeS. FC Jõgeva Wolves5 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
14.12 20:30S. Tallinna FC Cosmos IIS. FC Jõgeva Wolves8 : 4mängu ankeet protokoll
15.12 20:15S. Sillamäe JK DinaS. Maccabi5 : 4mängu ankeet protokoll
16.12 14:00S. Rummu DünamoS. Narva United FC II10 : 7mängu ankeet protokoll
16.12 19:30S. FC SillamäeS. JK Kohila4 : 11mängu ankeet protokoll
IX voor
03.01 20:00S. JK KohilaS. FC Jõgeva Wolves11 : 6mängu ankeet protokoll
05.01 14:00S. Tallinna FC Cosmos IIS. Rummu Dünamo5 : 4mängu ankeet protokoll
06.01 19:00S. Narva United FC IIS. Sillamäe JK Dina4 : 4mängu ankeet protokoll
10.01 19:30S. FC SillamäeS. Maccabi7 : 4mängu ankeet protokoll
X voor
11.12 20:45S. Tallinna FC Cosmos IIS. JK Kohila6 : 3mängu ankeet protokoll
11.01 19:30S. FC SillamäeS. Narva United FC II3 : 6mängu ankeet protokoll
12.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Rummu Dünamo5 : 4mängu ankeet protokoll
13.01 15:00S. FC Jõgeva WolvesS. Maccabi6 : 4mängu ankeet protokoll
XI voor
17.01 20:15S. MaccabiS. JK Kohila7 : 6mängu ankeet protokoll
18.01 19:00S. Rummu DünamoS. FC Sillamäe17 : 3mängu ankeet protokoll
20.01 17:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Cosmos II8 : 4mängu ankeet protokoll
20.01 19:00S. Narva United FC IIS. FC Jõgeva Wolves7 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
25.01 20:30S. Tallinna FC Cosmos IIS. Maccabi11 : 3mängu ankeet protokoll
26.01 17:00S. FC SillamäeS. Sillamäe JK Dina0 : 8mängu ankeet protokoll
26.01 18:00S. JK KohilaS. Narva United FC II- : 0mängu ankeet protokoll
27.01 19:00S. FC Jõgeva WolvesS. Rummu Dünamo15 : 3mängu ankeet protokoll
XIII voor
01.02 20:15S. Narva United FC IIS. Maccabi7 : 4mängu ankeet protokoll
02.02 14:00S. Rummu DünamoS. JK Kohila12 : 7mängu ankeet protokoll
03.02 17:00S. Sillamäe JK DinaS. FC Jõgeva Wolves6 : 10mängu ankeet protokoll
03.02 19:30S. FC SillamäeS. Tallinna FC Cosmos II5 : 8mängu ankeet protokoll
XIV voor
07.02 20:15S. MaccabiS. Rummu Dünamo1 : 4mängu ankeet protokoll
08.02 19:00S. FC Jõgeva WolvesS. FC Sillamäe16 : 10mängu ankeet protokoll
08.02 20:30S. Tallinna FC Cosmos IIS. Narva United FC II4 : 4mängu ankeet protokoll
09.02 19:00S. JK KohilaS. Sillamäe JK Dina4 : -mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.