KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli Teine liiga - Lääne/Lõuna piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2014/2015)
I voor
31.10 19:00S. Rummu Dünamo IIS. TV6 Sport11 : 16mängu ankeet protokoll
01.11 19:00S. JK KohilaS. Saadjärve JK Vudila6 : 1mängu ankeet protokoll
02.11 14:30S. Maardu UnitedS. Rõuge Saunamaa7 : -mängu ankeet protokoll
II voor
04.11 20:30S. JK KaljuS. JK Kohila16 : 24mängu ankeet protokoll
08.11 17:00S. Saadjärve JK VudilaS. Rummu Dünamo II18 : 9mängu ankeet protokoll
08.11 19:00S. TV6 SportS. Maardu United15 : 6mängu ankeet protokoll
III voor
13.11 19:00S. Rummu Dünamo IIS. JK Kalju14 : 9mängu ankeet protokoll
15.11 17:00S. Saadjärve JK VudilaS. Maardu United10 : 10mängu ankeet protokoll
15.11 19:00S. TV6 SportS. Rõuge Saunamaa12 : 5mängu ankeet protokoll
IV voor
17.11 20:45S. JK KaljuS. Maardu United15 : 28mängu ankeet protokoll
21.11 20:15S. JK KohilaS. Rummu Dünamo II8 : 9mängu ankeet protokoll
23.11 17:00S. Saadjärve JK VudilaS. Rõuge Saunamaa7 : 16mängu ankeet protokoll
V voor
29.11 19:00S. TV6 SportS. Saadjärve JK Vudila23 : 8mängu ankeet protokoll
30.11 15:00S. Rõuge SaunamaaS. JK Kalju+ : -mängu ankeet protokoll
15.01 19:45S. Maardu UnitedS. JK Kohila5 : 11mängu ankeet protokoll
VI voor
02.12 20:30S. JK KaljuS. TV6 Sport9 : 18mängu ankeet protokoll
05.12 19:00S. Rummu Dünamo IIS. Maardu United8 : 11mängu ankeet protokoll
06.12 17:00S. JK KohilaS. Rõuge Saunamaa8 : 11mängu ankeet protokoll
VII voor
13.12 19:00S. TV6 SportS. JK Kohila13 : 1mängu ankeet protokoll
14.12 15:00S. Rõuge SaunamaaS. Rummu Dünamo II17 : 5mängu ankeet protokoll
14.12 17:00S. Saadjärve JK VudilaS. JK Kalju22 : 8mängu ankeet protokoll
VIII voor
20.12 19:00S. TV6 SportS. Rummu Dünamo II15 : 5mängu ankeet protokoll
21.12 15:00S. Rõuge SaunamaaS. Maardu United12 : 3mängu ankeet protokoll
21.12 17:00S. Saadjärve JK VudilaS. JK Kohila4 : 12mängu ankeet protokoll
IX voor
02.01 19:00S. Rummu Dünamo IIS. Saadjärve JK Vudila20 : 14mängu ankeet protokoll
03.01 17:00S. JK KohilaS. JK Kalju18 : 8mängu ankeet protokoll
04.01 14:30S. Maardu UnitedS. TV6 Sport9 : 14mängu ankeet protokoll
X voor
06.01 20:30S. JK KaljuS. Rummu Dünamo II11 : 11mängu ankeet protokoll
11.01 14:30S. Maardu UnitedS. Saadjärve JK Vudila10 : 8mängu ankeet protokoll
17.01 14:00S. Rõuge SaunamaaS. TV6 Sport- : 9mängu ankeet protokoll
XI voor
16.01 19:00S. Rummu Dünamo IIS. JK Kohila4 : 15mängu ankeet protokoll
18.01 14:30S. Maardu UnitedS. JK Kalju- : +mängu ankeet protokoll
18.01 15:00S. Rõuge SaunamaaS. Saadjärve JK Vudila13 : 6mängu ankeet protokoll
XII voor
29.12 20:30S. JK KaljuS. Rõuge Saunamaa5 : 25mängu ankeet protokoll
24.01 17:00S. JK KohilaS. Maardu United31 : 3mängu ankeet protokoll
24.01 17:00S. Saadjärve JK VudilaS. TV6 Sport6 : 27mängu ankeet protokoll
XIII voor
31.01 17:00S. Rõuge SaunamaaS. JK Kohila6 : 10mängu ankeet protokoll
31.01 19:00S. TV6 SportS. JK Kalju20 : 5mängu ankeet protokoll
01.02 14:30S. Maardu UnitedS. Rummu Dünamo II25 : 5mängu ankeet protokoll
XIV voor
03.02 19:30S. JK KaljuS. Saadjärve JK Vudila12 : 21mängu ankeet protokoll
06.02 19:00S. Rummu Dünamo IIS. Rõuge Saunamaa6 : 17mängu ankeet protokoll
07.02 18:00S. JK KohilaS. TV6 Sport9 : 5mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.