KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli karikavõistlused» MÄNGUDE KALENDER (2017/2018)
S. KV
25.03 13:00S. Narva United FCS. Viimsi FC Rinopal4:4 (2:3) penmängu ankeet protokoll
S. KV
14.02 20:45S. Viimsi FC RinopalSRL. MFC Jamburg4 : 3mängu ankeet protokoll
16.02 20:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Cosmos3:3 (4:3)mängu ankeet protokoll
S. KV
07.01 19:30SRL. MFC JamburgS. SK Kadrina7 : 1mängu ankeet protokoll
13.01 19:00S. Narva United FC IIS. Tallinna FC Cosmos2 : 9mängu ankeet protokoll
17.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC2 : 5mängu ankeet protokoll
24.01 20:45S. Viimsi FC RinopalS. Sillamäe Smsraha15 : 1mängu ankeet protokoll
S. KV
12.12 20:00S. Narva United FCS. JK Kohila11 : 3mängu ankeet protokoll
16.12 19:30S. Narva United FC IISRL. JK Rapla Lokomotiiv+ : -mängu ankeet protokoll
19.12 20:45S. Tallinna FC Cosmos IIS. SK Kadrina4 : 5mängu ankeet protokoll
20.12 20:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 7mängu ankeet protokoll
21.12 20:30S. MaccabiSRL. MFC Jamburg4 : 6mängu ankeet protokoll
22.12 20:45S. Tallinna FC CosmosS. FC Jõgeva Wolves15 : 4mängu ankeet protokoll
27.12 19:00S. Rummu DünamoS. Viimsi FC Rinopal3 : 19mängu ankeet protokoll
28.12 19:30S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Sillamäe Smsraha1 : 3mängu ankeet protokoll
S. KV
15.11 19:00S. Narva SK GanzaSRL. MFC Jamburg2 : 4mängu ankeet protokoll
15.11 20:00S. JK KarksiS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK6 : 7mängu ankeet protokoll
15.11 20:45S. Viimsi FC RinopalS. Tartu Maksimum7 : 1mängu ankeet protokoll
19.11 15:00S. Rõuge SaunamaaS. SK Kadrina- : 13mängu ankeet protokoll
19.11 18:00S. Sillamäe SmsrahaSRL. Tori Põrgulised12 : 1mängu ankeet protokoll
21.11 20:00S. JK KohilaS. Tallinna SK Augur Skanton11 : 2mängu ankeet protokoll
21.11 20:00S. Sillamäe FC NPM SilmetSRL. FC SouthWestern23 : 4mängu ankeet protokoll
21.11 20:00S. FC Jõgeva WolvesSRL. Vana Hea Puur10 : 5mängu ankeet protokoll
21.11 20:15S. Narva United FC IISRL. Rasmus Värki Jalgpallikool18 : 5mängu ankeet protokoll
21.11 20:45S. Tallinna FC CosmosSRL. FC Patsuhai6 : 0mängu ankeet protokoll
22.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematSRL. Põhja-Tallinna JK Volta6 : 2mängu ankeet protokoll
22.11 20:00SRL. Tabivere VVPS. Narva United FC3 : 26mängu ankeet protokoll
23.11 19:00S. Rummu DünamoSRL. FC Tallinna Wolves27 : 1mängu ankeet protokoll
28.11 20:45S. Tallinna FC Cosmos IISRL. Wiiking10 : 3mängu ankeet protokoll
29.11 20:00SRL. Vaimastvere SK IlliSRL. JK Rapla Lokomotiiv6 : 7mängu ankeet protokoll
30.11 20:15SRL. JK RaudteetöölisedS. Maccabi5 : 10mängu ankeet protokoll
S. KV
08.11 20:30S. Anija JKSRL. FC Patsuhai5 : 7mängu ankeet protokoll
09.11 20:00SRL. FC Jõgeva Wolves IIS. Tallinna FC Cosmos1 : 36mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.