KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli karikavõistlused» MÄNGUDE KALENDER (2018/2019)
S. KV
16.02 19:30S. Rõuge SaunamaaS. Viimsi FC Smsraha4 : 7mängu ankeet protokoll
Kokkuvõte
S. KV
18.01 20:00S. Rõuge SaunamaaS. Sillamäe JK Dina11 : 4mängu ankeet protokoll
06.02 20:40S. Viimsi FC SmsrahaS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 1mängu ankeet protokoll
S. KV
21.12 20:00S. Rõuge SaunamaaS. Tallinna FC Cosmos17 : 11mängu ankeet protokoll
27.12 19:30S. Narva SK GanzaS. Sillamäe JK Dina4 : 7mängu ankeet protokoll
28.12 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC II4 : 2mängu ankeet protokoll
03.01 19:00S. Rummu DünamoS. Viimsi FC Smsraha3 : 14mängu ankeet protokoll
S. KV
20.11 19:30S. Rummu DünamoS. Tartu Maksimum7 : 2mängu ankeet protokoll
21.11 20:30S. Sillamäe JK DinaS. FC Äksi Wolves9 : 6mängu ankeet protokoll
25.11 12:00S. SK KadrinaS. Narva SK Ganza3 : 10mängu ankeet protokoll
27.11 20:15S. Narva United FC IISRL. Püssi SK8 : 4mängu ankeet protokoll
28.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK9 : 3mängu ankeet protokoll
30.11 20:00S. Rõuge SaunamaaS. Maccabi13 : 9mängu ankeet protokoll
02.12 11:30S. Tallinna FC CosmosS. JK Kohila8 : 3mängu ankeet protokoll
18.12 20:30S. FC SillamäeS. Viimsi FC Smsraha3 : 13mängu ankeet protokoll
S. KV
06.11 18:40S. MaccabiSRL. Vana Hea Puur16 : 4mängu ankeet protokoll
06.11 19:00S. FC Jõgeva WolvesS. Tartu Maksimum1 : 13mängu ankeet protokoll
06.11 20:30S. JK KohilaSRL. FC Mulgi11 : 4mängu ankeet protokoll
06.11 20:30SRL. FC PatsuhaiS. SK Kadrina4 : 7mängu ankeet protokoll
07.11 19:30S. Narva SK GanzaSRL. JK Raudteetöölised11 : 0mängu ankeet protokoll
07.11 19:30SRL. FC Tiigrid FänniklubiS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 12mängu ankeet protokoll
07.11 20:45S. Viimsi FC SmsrahaS. Narva United FC7 : 0mängu ankeet protokoll
08.11 19:30S. Sillamäe JK DinaS. Sillamäe FC NPM Silmet7 : 2mängu ankeet protokoll
09.11 20:15S. Narva United FC IISRL. FC Wolves III29 : 0mängu ankeet protokoll
09.11 20:30S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKSRL. Saku Jalgpalliklubi11 : 2mängu ankeet protokoll
11.11 15:00S. Rõuge SaunamaaSRL. FC Tallinna Wolves34 : 5mängu ankeet protokoll
13.11 20:45S. Tallinna FC CosmosS. Põhja-SakalaKiili Spordihoone - Kiilimängu ankeet protokoll
15.11 19:00S. FC SillamäeS. Tallinna FC Cosmos IISillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232 mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.