KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli karikavõistlused» MÄNGUDE KALENDER (2019/2020)
S. KV
15.02 19:00S. Viimsi FC SmsrahaS. Tallinna FC Cosmos3 : 2mängu ankeet protokoll
S. KV
15.01 20:45S. Viimsi FC SmsrahaS. Rantipol Võru Helios7 : 1mängu ankeet protokoll
19.01 15:00S. Tartu Ravens Futsal Ares SecurityS. Tallinna FC Cosmos2 : 6mängu ankeet protokoll
S. KV
10.12 20:00S. Narva United FCS. Tartu Ravens Futsal Ares Security2 : 4mängu ankeet protokoll
12.12 19:00S. Rummu DünamoS. Viimsi FC Smsraha4 : 14mängu ankeet protokoll
12.12 19:00S. Tartu MaksimumS. Rantipol Võru Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
22.12 19:30S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Tallinna FC Cosmos3 : 7mängu ankeet protokoll
S. KV
19.11 19:30S. Rummu DünamoS. FC Jõgeva Wolves15 : 5mängu ankeet protokoll
20.11 19:00S. Tartu Ravens Futsal Ares SecuritySRL. 5v511 : 1mängu ankeet protokoll
20.11 20:15S. Narva SK GanzaS. Tartu Maksimum2 : 7mängu ankeet protokoll
20.11 20:45S. Viimsi FC SmsrahaS. JK Kohila6 : 2mängu ankeet protokoll
21.11 19:30S. Narva United FCS. FC Äksi Wolves14 : 2mängu ankeet protokoll
22.11 20:30S. Rõuge SaunamaaS. Tallinna FC Cosmos8:8 (9:10)mängu ankeet protokoll
24.11 15:00S. EstNor KiiliS. Rantipol Võru Helios4 : 7mängu ankeet protokoll
28.11 19:30S. Narva United FC IIS. Sillamäe FC NPM Silmet8 : 10mängu ankeet protokoll
S. KV
01.11 20:15S. Narva United FC IIS. FC Sillamäe+ : -mängu ankeet protokoll
03.11 15:30S. EstNor KiiliSRL. Kurtna JK5 : 4mängu ankeet protokoll
05.11 19:30S. FC Äksi WolvesSRL. FC Tiigrid Fänniklubi7 : 1mängu ankeet protokoll
06.11 17:00S. Narva United FCSRL. Ruila P.A.U.K+ : - protokoll
06.11 19:30S. Rummu DünamoSRL. FC Elva 6 sektor22 : 1mängu ankeet protokoll
06.11 20:00S. FC Jõgeva WolvesSRL. Saku Jalgpalliklubi+ : - protokoll
06.11 20:00S. Narva SK GanzaSRL. Rasmus Värki Jalgpallikool6:6 (7:6)mängu ankeet protokoll
06.11 20:45S. Viimsi FC SmsrahaSRL. Tori Põrgulised17 : 3mängu ankeet protokoll
07.11 20:00S. Rantipol Võru HeliosSRL. FC Tartu Unlimited25 : 3mängu ankeet protokoll
08.11 20:00S. Tartu Ravens Futsal Ares SecuritySRL. JK Mauruse Saurused18 : 1mängu ankeet protokoll
08.11 20:00S. Sillamäe FC NPM SilmetSRL. Vana Hea Puur+ : -mängu ankeet protokoll
08.11 20:30S. Tartu MaksimumSRL. FC Wolves III20 : 2mängu ankeet protokoll
08.11 20:50S. Viimsi FC Smsraha U19S. Rõuge Saunamaa0 : 17mängu ankeet protokoll
10.11 14:30SRL. 5v5SRL. FC Tallinna Wolves15 : 2mängu ankeet protokoll
10.11 16:00S. Tallinna FC CosmosSRL. Püssi SK5 : 2mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.