KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2009/2010)
I voor
01.11 16:00S. JK Sillamäe KalevF. FC A A Kinnisvara/AEG4 : 3 protokoll
01.11 17:00F. FC Flora FutsalS. Tallinna FC Ararat TTÜ1 : 4 protokoll
01.11 17:00S. Rummu DünamoS. SK Augur- : 10 protokoll
24.11 20:30S. Tallinna FC AnžiS. FC Mainor8 : 1 protokoll
II voor
07.11 13:00F. FC A A Kinnisvara/AEGS. Rummu Dünamo5 : 6 protokoll
07.11 19:30S. FC MainorS. Tallinna FC Ararat TTÜ- : 4 protokoll
09.11 19:00S. SK AugurF. FC Flora Futsal3 : 2 protokoll
20.12 17:00S. Tallinna FC AnžiS. JK Sillamäe Kalev4 : 1 protokoll
III voor
15.11 16:00S. JK Sillamäe KalevS. FC Mainor- : 6 protokoll
15.11 17:00F. FC Flora FutsalF. FC A A Kinnisvara/AEG0 : 3 protokoll
15.11 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. SK Augur3 : 3 protokoll
15.11 18:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Anži5 : 7 protokoll
IV voor
21.11 16:00S. JK Sillamäe KalevS. Rummu Dünamo5 : 2 protokoll
21.11 19:30S. FC MainorS. SK Augur4 : 5 protokoll
22.11 12:00F. FC A A Kinnisvara/AEGS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 5 protokoll
22.11 17:00S. Tallinna FC AnžiF. FC Flora Futsal8 : 1 protokoll
V voor
04.12 20:30S. SK AugurF. FC A A Kinnisvara/AEG7 : 5 protokoll
06.12 14:00F. FC Flora FutsalS. JK Sillamäe Kalev3 : 7 protokoll
06.12 17:00S. Rummu DünamoS. FC Mainor1 : 13 protokoll
06.12 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Anži2 : 3 protokoll
VI voor
12.12 19:30S. FC MainorF. FC A A Kinnisvara/AEG8 : 2 protokoll
13.12 16:00S. JK Sillamäe KalevS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 1 protokoll
13.12 17:00S. Rummu DünamoF. FC Flora Futsal6 : 1 protokoll
13.12 17:00S. Tallinna FC AnžiS. SK Augur1 : 1 protokoll
VII voor
08.01 20:30S. SK AugurS. JK Sillamäe Kalev3 : 1 protokoll
09.01 13:00F. FC A A Kinnisvara/AEGS. Tallinna FC Anži2 : 3 protokoll
10.01 17:00F. FC Flora FutsalS. FC Mainor2 : 4 protokoll
10.01 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Rummu Dünamo5 : 2 protokoll
VIII voor
29.01 20:30S. SK AugurS. Rummu Dünamo5 : 5 protokoll
30.01 13:00F. FC A A Kinnisvara/AEGS. JK Sillamäe Kalev5 : 3 protokoll
30.01 19:30S. FC MainorS. Tallinna FC Anži3 : 3 protokoll
31.01 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜF. FC Flora Futsal10 : - protokoll
IX voor
07.02 16:00S. JK Sillamäe KalevS. Tallinna FC Anži1 : 12 protokoll
07.02 17:00S. Rummu DünamoF. FC A A Kinnisvara/AEG5 : 4 protokoll
07.02 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Mainor2 : 3 protokoll
21.02 17:00F. FC Flora FutsalS. SK Augur2 : 8 protokoll
X voor
12.02 20:30S. SK AugurS. Tallinna FC Ararat TTÜ3 : 1 protokoll
13.02 13:00F. FC A A Kinnisvara/AEGF. FC Flora Futsal8 : 3 protokoll
13.02 19:30S. FC MainorS. JK Sillamäe Kalev12 : 3 protokoll
14.02 17:00S. Tallinna FC AnžiS. Rummu Dünamo7 : 3 protokoll
XI voor
26.02 20:30S. SK AugurS. FC Mainor3 : 0 protokoll
28.02 17:00F. FC Flora FutsalS. Tallinna FC Anži2 : 18 protokoll
28.02 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜF. FC A A Kinnisvara/AEG6 : 4 protokoll
28.02 18:00S. Rummu DünamoS. JK Sillamäe Kalev16 : 3 protokoll
XII voor
06.03 13:00F. FC A A Kinnisvara/AEGS. SK Augur2 : 6 protokoll
06.03 19:30S. FC MainorS. Rummu Dünamo4 : 1 protokoll
07.03 16:00S. JK Sillamäe KalevF. FC Flora Futsal7 : 6 protokoll
07.03 17:00S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Ararat TTÜ6 : 4 protokoll
XIII voor
12.03 20:30S. SK AugurS. Tallinna FC Anži4 : 5 protokoll
13.03 13:00F. FC A A Kinnisvara/AEGS. FC Mainor2 : 14 protokoll
14.03 17:00F. FC Flora FutsalS. Rummu Dünamo5 : 5 protokoll
14.03 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. JK Sillamäe Kalev+ : - protokoll
XIV voor
02.03 20:30S. Tallinna FC AnžiF. FC A A Kinnisvara/AEG4 : 4 protokoll
20.03 19:30S. FC MainorF. FC Flora Futsal9 : 1 protokoll
21.03 16:00S. JK Sillamäe KalevS. SK Augur- : 1 protokoll
21.03 17:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 4 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.