KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2010/2011)
I voor
30.10 16:00S. Rummu DünamoS.FC AEG Real Estate1 : 6 protokoll
31.10 15:00S. FC Narva-JõesuuS. SK Augur4 : 7 protokoll
31.10 17:00S. Tallinna FC AnžiS.FC ARS3 : 2 protokoll
02.11 21:15S. Unibet/Nõmme KaljuS. Tallinna FC Ararat TTÜ6 : 3 protokoll
II voor
06.11 13:00S.FC AEG Real EstateS. Unibet/Nõmme Kalju6 : 4 protokoll
06.11 17:30S.FC ARSS. SK Augur5 : 3 protokoll
07.11 17:00S. Tallinna FC AnžiS. Rummu Dünamo5 : 3 protokoll
07.11 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Narva-Jõesuu4 : 4 protokoll
III voor
12.11 20:45S. SK AugurS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 4 protokoll
14.11 15:00S. FC Narva-JõesuuS.FC AEG Real Estate13 : 4 protokoll
14.11 17:00S. Rummu DünamoS.FC ARS2 : 2 protokoll
14.11 19:00S. Unibet/Nõmme KaljuS. Tallinna FC Anži1 : 2 protokoll
IV voor
20.11 13:00S.FC AEG Real EstateS. SK Augur3 : 6 protokoll
20.11 17:30S.FC ARSS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 1 protokoll
21.11 17:00S. Tallinna FC AnžiS. FC Narva-Jõesuu7 : 3 protokoll
21.11 19:00S. Rummu DünamoS. Unibet/Nõmme Kalju4 : 5 protokoll
V voor
03.12 20:45S. SK AugurS. Tallinna FC Anži2 : 2 protokoll
05.12 15:00S. FC Narva-JõesuuS. Rummu Dünamo5 : 4 protokoll
05.12 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS.FC AEG Real Estate3 : 8 protokoll
05.12 19:00S. Unibet/Nõmme KaljuS.FC ARS3 : 5 protokoll
VI voor
18.12 17:00S. Rummu DünamoS. SK Augur1 : 3 protokoll
18.12 17:30S.FC ARSS.FC AEG Real Estate10 : 3 protokoll
19.12 17:00S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Ararat TTÜ12 : 6 protokoll
19.12 19:00S. Unibet/Nõmme KaljuS. FC Narva-Jõesuu6 : 6 protokoll
VII voor
07.01 20:45S. SK AugurS. Unibet/Nõmme Kalju5 : 4 protokoll
08.01 13:00S.FC AEG Real EstateS. Tallinna FC Anži4 : 8 protokoll
09.01 15:00S. FC Narva-JõesuuS.FC ARS4 : 2 protokoll
09.01 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Rummu Dünamo4 : 11 protokoll
VIII voor
28.01 20:45S. SK AugurS. FC Narva-Jõesuu7 : 2mängu ankeet protokoll
29.01 13:00S.FC AEG Real EstateS. Rummu Dünamo7 : 12mängu ankeet protokoll
30.01 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Unibet/Nõmme Kalju4 : 6mängu ankeet protokoll
26.02 19:00S.FC ARSS. Tallinna FC Anži5 : 7mängu ankeet protokoll
IX voor
04.02 20:45S. SK AugurS.FC ARS10 : 2mängu ankeet protokoll
05.02 18:30S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Anži3 : 9mängu ankeet protokoll
06.02 15:00S. FC Narva-JõesuuS. Tallinna FC Ararat TTÜ10 : 5mängu ankeet protokoll
06.02 19:00S. Unibet/Nõmme KaljuS.FC AEG Real Estate1 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
12.02 17:30S.FC ARSS. Rummu Dünamo- : 5mängu ankeet protokoll
13.02 17:00S. Tallinna FC AnžiS. Unibet/Nõmme Kalju5 : 0mängu ankeet protokoll
13.02 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. SK Augur6 : 12mängu ankeet protokoll
27.02 15:00S.FC AEG Real EstateS. FC Narva-Jõesuu5 : 6mängu ankeet protokoll
XI voor
16.02 20:45S. SK AugurS.FC AEG Real Estate15 : 4mängu ankeet protokoll
19.02 10:00S. Unibet/Nõmme KaljuS. Rummu Dünamo4 : 3mängu ankeet protokoll
20.02 15:00S. FC Narva-JõesuuS. Tallinna FC Anži3 : 11mängu ankeet protokoll
20.02 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS.FC ARS3 : 5mängu ankeet protokoll
XII voor
05.03 13:00S.FC AEG Real EstateS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 8 protokoll
05.03 17:00S. Rummu DünamoS. FC Narva-Jõesuu11 : 9 protokoll
06.03 17:00S.FC ARSS. Unibet/Nõmme Kalju2 : 7 protokoll
06.03 19:30S. Tallinna FC AnžiS. SK Augur1 : 4 protokoll
XIII voor
11.03 20:45S. SK AugurS. Rummu Dünamo8 : 2 protokoll
12.03 13:00S.FC AEG Real EstateS.FC ARS3 : 5 protokoll
13.03 15:00S. FC Narva-JõesuuS. Unibet/Nõmme Kalju5 : 1 protokoll
13.03 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Anži3 : 8 protokoll
XIV voor
19.03 17:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Ararat TTÜ2 : 5 protokoll
19.03 17:30S.FC ARSS. FC Narva-Jõesuu3 : 1 protokoll
20.03 17:00S. Tallinna FC AnžiS.FC AEG Real Estate+ : - protokoll
20.03 19:00S. Unibet/Nõmme KaljuS. SK Augur2 : 8 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.