KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2011/2012)
I voor
04.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Anži2 : 5mängu ankeet protokoll
05.11 18:00S. FC MainorS. FC Narva-Jõesuu2 : 5mängu ankeet protokoll
06.11 14:00S. Aseri SKS. Tallinna FC Ararat TTÜ2 : 4mängu ankeet protokoll
06.11 19:30S. FC RaketaS. Maccabi5 : 6mängu ankeet protokoll
II voor
12.11 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Raketa5 : 3mängu ankeet protokoll
12.11 18:00S. FC Narva-JõesuuS. Aseri SK8 : 3mängu ankeet protokoll
12.11 19:30S. Tallinna FC AnžiS. Maccabi4 : 5mängu ankeet protokoll
12.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. FC Mainor5 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
17.11 21:00S. MaccabiS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 5 protokoll
19.11 16:30S. FC RaketaS. FC Narva-Jõesuu3 : 5mängu ankeet protokoll
19.11 18:30S. FC MainorS. Tallinna FC Anži2 : 11mängu ankeet protokoll
20.11 14:00S. Aseri SKS. Tallinna SK Augur Enemat3 : 7mängu ankeet protokoll
IV voor
25.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. FC Raketa4 : 6mängu ankeet protokoll
26.11 16:00S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Ararat TTÜ8 : 3mängu ankeet protokoll
26.11 18:30S. FC MainorS. Aseri SK8 : 6mängu ankeet protokoll
27.11 18:00S. FC Narva-JõesuuS. Maccabi6 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
02.12 19:15S. MaccabiS. Tallinna SK Augur Enemat3 : 3mängu ankeet protokoll
03.12 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Narva-Jõesuu4 : 6mängu ankeet protokoll
03.12 19:30S. FC RaketaS. FC Mainor5 : 5mängu ankeet protokoll
04.12 14:00S. Aseri SKS. Tallinna FC Anži3 : 9mängu ankeet protokoll
VI voor
09.12 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 3mängu ankeet protokoll
10.12 16:30S. Tallinna FC AnžiS. FC Narva-Jõesuu5 : 2mängu ankeet protokoll
10.12 18:30S. FC MainorS. Maccabi4 : 3mängu ankeet protokoll
11.12 13:00S. Aseri SKS. FC Raketa2 : 6mängu ankeet protokoll
VII voor
07.01 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Mainor6 : 3mängu ankeet protokoll
07.01 18:00S. FC Narva-JõesuuS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 2mängu ankeet protokoll
07.01 18:30S. FC RaketaS. Tallinna FC Anži1 : 4mängu ankeet protokoll
08.01 19:30S. MaccabiS. Aseri SK12 : 8mängu ankeet protokoll
VIII voor
21.01 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Aseri SK1 : 2mängu ankeet protokoll
21.01 14:30S. FC Narva-JõesuuS. FC Mainor1 : 2mängu ankeet protokoll
21.01 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna SK Augur Enemat4 : 0mängu ankeet protokoll
21.01 19:30S. MaccabiS. FC Raketa9 : 9mängu ankeet protokoll
IX voor
28.01 16:30S. FC RaketaS. Tallinna FC Ararat TTÜ3 : 6mängu ankeet protokoll
28.01 18:30S. FC MainorS. Tallinna SK Augur Enemat3 : 3mängu ankeet protokoll
29.01 14:00S. Aseri SKS. FC Narva-Jõesuu3 : 3mängu ankeet protokoll
29.01 19:30S. MaccabiS. Tallinna FC Anži4 : 11mängu ankeet protokoll
X voor
03.02 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Aseri SK2 : 1mängu ankeet protokoll
04.02 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Maccabi- : 10mängu ankeet protokoll
04.02 16:30S. Tallinna FC AnžiS. FC Mainor6 : 2mängu ankeet protokoll
11.02 17:00S. FC Narva-JõesuuS. FC Raketa1 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
18.02 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Anži3 : 8mängu ankeet protokoll
18.02 18:30S. FC RaketaS. Tallinna SK Augur Enemat4 : 6mängu ankeet protokoll
19.02 14:00S. Aseri SKS. FC Mainor4 : 13mängu ankeet protokoll
19.02 19:30S. MaccabiS. FC Narva-Jõesuu7 : 8mängu ankeet protokoll
XII voor
25.02 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Aseri SK13 : 6mängu ankeet protokoll
25.02 18:00S. FC Narva-JõesuuS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 1mängu ankeet protokoll
25.02 18:30S. FC MainorS. FC Raketa9 : 4mängu ankeet protokoll
26.02 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Maccabi6 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
03.03 13:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 5mängu ankeet protokoll
03.03 16:30S. FC RaketaS. Aseri SK5 : 4mängu ankeet protokoll
04.03 19:30S. MaccabiS. FC Mainor8 : 5mängu ankeet protokoll
04.03 20:00S. FC Narva-JõesuuS. Tallinna FC Anži4 : 4mängu ankeet protokoll
XIV voor
09.03 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. FC Narva-Jõesuu7 : 2mängu ankeet protokoll
10.03 13:00S. Aseri SKS. Maccabi4 : 7mängu ankeet protokoll
10.03 14:30S. FC MainorS. Tallinna FC Ararat TTÜ3 : 7mängu ankeet protokoll
10.03 16:30S. Tallinna FC AnžiS. FC Raketa10 : 3mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.