KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2013/2014)
I voor
01.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Rummu Dünamo9 : 4mängu ankeet protokoll
02.11 19:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Narva United FC1 : 3mängu ankeet protokoll
03.11 13:30S. FC RaketaS. Maccabi8 : 6mängu ankeet protokoll
03.11 18:30S. Tallinna FC AnžiS. Nõmme BSC Triobet7 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
08.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Nõmme BSC Triobet7 : 2mängu ankeet protokoll
09.11 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Rummu Dünamo7 : 14mängu ankeet protokoll
10.11 19:30S. FC RaketaS. Narva United FC6 : 0mängu ankeet protokoll
13.11 20:30S. Tallinna FC AnžiS. Maccabi6 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
16.11 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Rummu Dünamo10 : 3mängu ankeet protokoll
16.11 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Nõmme BSC Triobet5 : 4mängu ankeet protokoll
16.11 18:30S. FC RaketaS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 2mängu ankeet protokoll
17.11 19:00S. Narva United FCS. Maccabi7 : -mängu ankeet protokoll
IV voor
22.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Ararat TTÜ1 : 1mängu ankeet protokoll
24.11 18:00S. Rummu DünamoS. Maccabi10 : 3mängu ankeet protokoll
24.11 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Narva United FC2 : 3mängu ankeet protokoll
27.11 20:30S. Tallinna FC AnžiS. FC Raketa5 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
30.11 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Anži4 : 10mängu ankeet protokoll
01.12 17:00S. Rummu DünamoS. FC Raketa4 : 8mängu ankeet protokoll
01.12 19:00S. Narva United FCS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 1mängu ankeet protokoll
01.12 19:30S. MaccabiS. Nõmme BSC Triobet8 : 5mängu ankeet protokoll
VI voor
04.12 20:45S. Tallinna SK Augur EnematS. Maccabi11 : 3mängu ankeet protokoll
07.12 18:30S. FC RaketaS. Tallinna FC Ararat TTÜ8 : 5mängu ankeet protokoll
08.12 16:00S. Rummu DünamoS. Nõmme BSC Triobet8 : 6mängu ankeet protokoll
21.12 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Narva United FC6 : 5mängu ankeet protokoll
VII voor
13.12 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Anži6 : 1mängu ankeet protokoll
15.12 16:00S. Rummu DünamoS. Narva United FC- : 5mängu ankeet protokoll
15.12 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. FC Raketa3 : 4mängu ankeet protokoll
15.12 19:30S. MaccabiS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
28.12 18:30S. Narva United FCS. Tallinna FC Ararat TTÜ8 : 1 protokoll
29.12 16:00S. Rummu DünamoS. Tallinna SK Augur Enemat4 : 7 protokoll
29.12 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Tallinna FC Anži2 : 6 protokoll
29.12 19:30S. MaccabiS. FC Raketa3 : 7 protokoll
IX voor
04.01 18:30S. Narva United FCS. Rummu Dünamo3 : 4mängu ankeet protokoll
05.01 14:30S. FC RaketaS. Nõmme BSC Triobet6 : 5mängu ankeet protokoll
05.01 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 5mängu ankeet protokoll
05.01 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Maccabi10 : 6mängu ankeet protokoll
X voor
10.01 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. FC Raketa5 : 1mängu ankeet protokoll
12.01 16:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Anži7 : 4mängu ankeet protokoll
12.01 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 3mängu ankeet protokoll
12.01 19:30S. MaccabiS. Narva United FC4 : 4mängu ankeet protokoll
XI voor
18.01 16:30S. FC RaketaS. Tallinna FC Anži1 : 5mängu ankeet protokoll
18.01 18:30S. Narva United FCS. Nõmme BSC Triobet6 : 4mängu ankeet protokoll
19.01 19:30S. MaccabiS. Rummu Dünamo11 : 6mängu ankeet protokoll
19.01 19:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna SK Augur Enemat0 : 16mängu ankeet protokoll
XII voor
24.01 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC11 : 1mängu ankeet protokoll
26.01 13:00S. FC RaketaS. Rummu Dünamo15 : 6mängu ankeet protokoll
26.01 18:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Ararat TTÜ15 : 5mängu ankeet protokoll
26.01 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Maccabi5 : 5mängu ankeet protokoll
XIII voor
01.02 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Raketa3 : 6mängu ankeet protokoll
01.02 18:30S. Narva United FCS. Tallinna FC Anži2 : 8mängu ankeet protokoll
02.02 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Rummu Dünamo10 : 3mängu ankeet protokoll
02.02 19:30S. MaccabiS. Tallinna SK Augur Enemat6 : 17mängu ankeet protokoll
XIV voor
08.02 18:30S. Narva United FCS. FC Raketa2 : 8mängu ankeet protokoll
09.02 16:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Ararat TTÜ8 : 6mängu ankeet protokoll
09.02 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 9mängu ankeet protokoll
09.02 19:30S. MaccabiS. Tallinna FC Anži6 : 19mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.