KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2014/2015)
I voor
31.10 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Anži8 : 4mängu ankeet protokoll
01.11 16:30S. Tallinna FC CosmosS. Rummu Dünamo6 : 2mängu ankeet protokoll
01.11 19:00S. Narva United FCS. Nõmme BSC Triobet6 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Maccabi8 : 3mängu ankeet protokoll
II voor
08.11 17:30S. Tallinna FC AnžiS. Sillamäe JK Dina2 : 2mängu ankeet protokoll
09.11 14:00S. Nõmme BSC TriobetS. Tallinna FC Cosmos3 : 7mängu ankeet protokoll
09.11 16:00S. Rummu DünamoS. Tallinna SK Augur Enemat3 : 9mängu ankeet protokoll
09.11 19:30S. MaccabiS. Narva United FC5 : 8mängu ankeet protokoll
III voor
12.11 19:00S. Narva United FCS. Sillamäe JK Dina4 : 4mängu ankeet protokoll
12.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Nõmme BSC Triobet7 : 4mängu ankeet protokoll
12.11 19:30S. Tallinna FC CosmosS. Maccabi5 : 1mängu ankeet protokoll
12.11 20:30S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Anži7 : 14mängu ankeet protokoll
IV voor
14.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Cosmos4 : 4mängu ankeet protokoll
15.11 17:30S. Tallinna FC AnžiS. Maccabi9 : 3mängu ankeet protokoll
16.11 16:00S. Rummu DünamoS. Narva United FC8 : 7mängu ankeet protokoll
16.11 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Sillamäe JK Dina1 : 5mängu ankeet protokoll
V voor
21.11 20:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna FC Anži3 : 4mängu ankeet protokoll
22.11 19:00S. Narva United FCS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 4mängu ankeet protokoll
22.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Rummu Dünamo11 : 3mängu ankeet protokoll
23.11 19:30S. MaccabiS. Nõmme BSC Triobet7 : 12mängu ankeet protokoll
VI voor
28.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Sillamäe JK Dina0 : 3mängu ankeet protokoll
29.11 20:00S. Nõmme BSC TriobetS. Tallinna FC Anži3 : 3mängu ankeet protokoll
30.11 18:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Cosmos2 : 8mängu ankeet protokoll
30.11 19:00S. Rummu DünamoS. Maccabi4 : 5mängu ankeet protokoll
VII voor
13.12 19:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Anži7 : 4mängu ankeet protokoll
13.12 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Cosmos1 : 3mängu ankeet protokoll
14.12 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Rummu Dünamo3 : 7mängu ankeet protokoll
14.12 19:30S. MaccabiS. Tallinna SK Augur Enemat0 : 7mängu ankeet protokoll
VIII voor
20.12 14:00S. MaccabiS. Sillamäe JK Dina3 : 10mängu ankeet protokoll
20.12 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna SK Augur Enemat4 : 2mängu ankeet protokoll
21.12 16:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Cosmos5 : 8mängu ankeet protokoll
21.12 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Narva United FC3 : 4mängu ankeet protokoll
IX voor
27.12 19:00S. Narva United FCS. Maccabi+ : -mängu ankeet protokoll
27.12 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Anži0 : 2mängu ankeet protokoll
03.01 16:30S. Tallinna FC CosmosS. Nõmme BSC Triobet9 : 5mängu ankeet protokoll
28.01 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Rummu Dünamo13 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
10.01 16:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 8mängu ankeet protokoll
10.01 19:00S. Narva United FCS. Rummu Dünamo12 : 4mängu ankeet protokoll
10.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Nõmme BSC Triobet- : 3mängu ankeet protokoll
11.01 19:30S. MaccabiS. Tallinna FC Anži3 : 8mängu ankeet protokoll
XI voor
21.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Narva United FC2 : 3mängu ankeet protokoll
21.01 20:30S. Tallinna FC AnžiS. Rummu Dünamo9 : 6mängu ankeet protokoll
22.01 20:15S. MaccabiS. Tallinna FC Cosmos2 : 9mängu ankeet protokoll
22.01 20:15S. Nõmme BSC TriobetS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 7mängu ankeet protokoll
XII voor
23.01 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC4 : 4mängu ankeet protokoll
24.01 15:00S. Rummu DünamoS. Sillamäe JK Dina3 : 12mängu ankeet protokoll
25.01 19:15S. Nõmme BSC TriobetS. Maccabi7 : 4mängu ankeet protokoll
28.01 20:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Cosmos3 : 0mängu ankeet protokoll
XIII voor
31.01 18:30S. Tallinna FC AnžiS. Nõmme BSC Triobet3 : 3mängu ankeet protokoll
31.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 1mängu ankeet protokoll
01.02 16:30S. Tallinna FC CosmosS. Narva United FC3 : -mängu ankeet protokoll
01.02 19:30S. MaccabiS. Rummu Dünamo5 : 11mängu ankeet protokoll
XIV voor
06.02 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Maccabi7 : 1mängu ankeet protokoll
07.02 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Narva United FC11 : 2mängu ankeet protokoll
07.02 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Sillamäe JK Dina3 : 2mängu ankeet protokoll
08.02 16:00S. Rummu DünamoS. Nõmme BSC Triobet8 : 11mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.