KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2015/2016)
I voor
07.11 16:00S. Narva United FCS. Tartu Maksimum9 : 1mängu ankeet protokoll
07.11 20:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna FC Anži0 : 0mängu ankeet protokoll
08.11 12:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 6mängu ankeet protokoll
08.11 19:30S. Sillamäe JK DinaS. Nõmme BSC OlyBet5 : 7mängu ankeet protokoll
II voor
13.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Cosmos2 : 1mängu ankeet protokoll
14.11 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Narva United FC3 : 3mängu ankeet protokoll
14.11 16:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Nõmme BSC OlyBet2 : 3mängu ankeet protokoll
15.11 20:30S. Tartu MaksimumS. Sillamäe JK Dina1 : 8mängu ankeet protokoll
III voor
18.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tartu Maksimum10 : 3mängu ankeet protokoll
18.11 20:00S. Narva United FCS. Sillamäe JK Dina3 : 5mängu ankeet protokoll
18.11 20:30S. Tallinna FC CosmosS. Nõmme BSC OlyBet3 : 3mängu ankeet protokoll
25.11 20:45S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Anži3 : 9mängu ankeet protokoll
IV voor
20.11 20:00S. Narva United FCS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 4mängu ankeet protokoll
20.11 20:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 0mängu ankeet protokoll
21.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Anži9 : 4mängu ankeet protokoll
22.11 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tartu Maksimum9 : 6mängu ankeet protokoll
V voor
05.12 19:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 2mängu ankeet protokoll
05.12 19:30S. Tallinna FC CosmosS. Sillamäe JK Dina6 : 3mängu ankeet protokoll
05.12 19:30S. Tartu MaksimumS. Tallinna FC Anži2 : 9mängu ankeet protokoll
06.12 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
09.12 20:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tartu Maksimum12 : 6mängu ankeet protokoll
11.12 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Sillamäe JK Dina5 : 2mängu ankeet protokoll
12.12 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Nõmme BSC OlyBet8 : 5mängu ankeet protokoll
12.12 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Narva United FC3 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
19.12 16:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 10mängu ankeet protokoll
19.12 19:00S. Tartu MaksimumS. Tallinna FC Cosmos3 : 6mängu ankeet protokoll
19.12 20:30S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Sillamäe JK Dina2 : 13mängu ankeet protokoll
20.12 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Narva United FC6 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
03.01 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna FC Cosmos2 : 1mängu ankeet protokoll
06.01 20:00S. Tartu MaksimumS. Tallinna SK Augur Enemat0 : 16mängu ankeet protokoll
06.01 20:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 5mängu ankeet protokoll
12.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Narva United FC1 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
09.01 16:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 2mängu ankeet protokoll
09.01 18:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Anži3 : 5mängu ankeet protokoll
09.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tartu Maksimum10 : 4mängu ankeet protokoll
10.01 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna FC Ararat TTÜ8 : 7mängu ankeet protokoll
X voor
15.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC6 : 2mängu ankeet protokoll
16.01 20:00S. Tartu MaksimumS. Nõmme BSC OlyBet3 : 8mängu ankeet protokoll
17.01 18:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Cosmos5 : 2mängu ankeet protokoll
17.01 20:15S. Tallinna FC AnžiS. Sillamäe JK Dina4 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
23.01 16:30S. Narva United FCS. Tallinna FC Cosmos2 : 2mängu ankeet protokoll
23.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna SK Augur Enemat6 : 9mängu ankeet protokoll
23.01 20:30S. Tartu MaksimumS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 5mängu ankeet protokoll
24.01 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna FC Anži3 : 7mängu ankeet protokoll
XII voor
29.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Nõmme BSC OlyBet3 : 3mängu ankeet protokoll
30.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Cosmos3 : 4mängu ankeet protokoll
30.01 19:30S. Tallinna FC AnžiS. Tartu Maksimum11 : 1mängu ankeet protokoll
30.01 20:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Narva United FC4 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
05.02 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Ararat TTÜ10 : 3mängu ankeet protokoll
06.02 19:30S. Tallinna FC AnžiS. Tallinna FC Cosmos4 : 4mängu ankeet protokoll
07.02 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Sillamäe JK Dina7 : 4mängu ankeet protokoll
07.02 20:30S. Tartu MaksimumS. Narva United FC3 : 11mängu ankeet protokoll
XIV voor
10.02 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Anži5 : 1mängu ankeet protokoll
12.02 20:30S. Tallinna FC CosmosS. Tartu Maksimum6 : 4mängu ankeet protokoll
13.02 17:30S. Narva United FCS. Nõmme BSC OlyBet9 : 3mängu ankeet protokoll
13.02 18:30S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Ararat TTÜ12 : 8mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.