KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2016/2017)
I voor
04.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. FC Rinopal1 : 3mängu ankeet protokoll
05.11 18:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Sillamäe FC Molycorp Silmet4 : 6mängu ankeet protokoll
05.11 19:00S. Narva United FCS. Nõmme BSC OlyBet11 : 3mängu ankeet protokoll
05.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Cosmos1 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
12.11 17:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Tallinna SK Augur Enemat- : 11mängu ankeet protokoll
12.11 17:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Sillamäe JK Dina6 : 3mängu ankeet protokoll
12.11 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Nõmme BSC OlyBet5 : 1mängu ankeet protokoll
12.11 19:00S. Narva United FCS. FC Rinopal7 : 4mängu ankeet protokoll
III voor
18.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 1mängu ankeet protokoll
19.11 19:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Cosmos6 : 2mängu ankeet protokoll
19.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. FC Rinopal3 : 4mängu ankeet protokoll
20.11 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Sillamäe FC Molycorp Silmet3 : 13mängu ankeet protokoll
IV voor
26.11 17:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Narva United FC3 : 5mängu ankeet protokoll
26.11 18:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. FC Rinopal2 : 6mängu ankeet protokoll
26.11 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna SK Augur Enemat4 : 4mängu ankeet protokoll
26.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Nõmme BSC OlyBet7 : 6mängu ankeet protokoll
V voor
29.11 21:00S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna FC Ararat TTÜ4 : 1mängu ankeet protokoll
30.11 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Sillamäe FC Molycorp Silmet2 : 3mängu ankeet protokoll
30.11 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC7 : 1mängu ankeet protokoll
30.11 20:35S. FC RinopalS. Tallinna FC Cosmos3 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
03.12 17:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Tallinna FC Cosmos2 : 2mängu ankeet protokoll
03.12 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 3mängu ankeet protokoll
03.12 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Narva United FC3 : 12mängu ankeet protokoll
04.12 20:00S. Nõmme BSC OlyBetS. FC Rinopal2 : 10mängu ankeet protokoll
VII voor
16.12 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Nõmme BSC OlyBet5 : 2mängu ankeet protokoll
16.12 20:00S. Narva United FCS. Sillamäe JK Dina4 : 4mängu ankeet protokoll
16.12 20:30S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna FC Ararat TTÜ5 : 2mängu ankeet protokoll
17.12 17:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. FC Rinopal4 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
28.12 19:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Sillamäe JK Dina1 : 1mängu ankeet protokoll
28.12 20:00S. Narva United FCS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 3mängu ankeet protokoll
28.12 20:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Nõmme BSC OlyBet4 : 7mängu ankeet protokoll
28.12 20:30S. Tallinna FC CosmosS. FC Rinopal3 : 6mängu ankeet protokoll
IX voor
21.12 20:00S. Narva United FCS. Sillamäe FC Molycorp Silmet7 : 2mängu ankeet protokoll
04.01 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Sillamäe JK Dina2 : 2mängu ankeet protokoll
04.01 19:15S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Cosmos4 : 3mängu ankeet protokoll
04.01 20:35S. FC RinopalS. Tallinna FC Ararat TTÜ9 : 4mängu ankeet protokoll
X voor
22.12 19:00S. FC RinopalS. Tallinna SK Augur Enemat4 : 8mängu ankeet protokoll
07.01 21:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Tallinna FC Ararat TTÜ8 : 4mängu ankeet protokoll
08.01 17:00S. Tallinna FC CosmosS. Sillamäe JK Dina7 : 4mängu ankeet protokoll
08.01 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Narva United FC2 : 4mängu ankeet protokoll
XI voor
13.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Sillamäe FC Molycorp Silmet8 : 0mängu ankeet protokoll
14.01 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Tallinna FC Ararat TTÜ9 : 8mängu ankeet protokoll
15.01 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna FC Cosmos8 : 5mängu ankeet protokoll
15.01 19:30S. FC RinopalS. Narva United FC4 : 3mängu ankeet protokoll
XII voor
21.01 17:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Nõmme BSC OlyBet3 : 13mängu ankeet protokoll
21.01 17:30S. Tallinna FC CosmosS. Narva United FC1 : 5mängu ankeet protokoll
21.01 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna SK Augur Enemat5 : 14mängu ankeet protokoll
21.01 19:30S. FC RinopalS. Sillamäe JK Dina5 : 5mängu ankeet protokoll
XIII voor
03.02 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Sillamäe JK Dina5 : 2mängu ankeet protokoll
04.02 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Sillamäe FC Molycorp Silmet4 : 2mängu ankeet protokoll
04.02 19:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Ararat TTÜ+ : - protokoll
04.02 19:30S. FC RinopalS. Nõmme BSC OlyBet4 : 4mängu ankeet protokoll
XIV voor
11.02 19:00S. Sillamäe JK DinaS. Narva United FC2 : 3mängu ankeet protokoll
11.02 19:00S. Tallinna FC Ararat TTÜS. Tallinna FC Cosmos- : 7mängu ankeet protokoll
11.02 20:15S. FC RinopalS. Sillamäe FC Molycorp Silmet3 : 5mängu ankeet protokoll
12.02 19:15S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna SK Augur Enemat3 : 4mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.